xibo - en to lo translation catalogue (5139 entries)

en:  (Default)
lo:  (ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ)

en:  Turn OFF Debugging
lo:  ປິດການແກ້ບັນຫາ

en:  Turn ON Debugging
lo:  ເປີດການແກ້ບັນຫາ

en:  with Share of Voice %d seconds per hour
lo:  ດ້ວຍສ່ວນແບ່ງສຽງ %d ວິນາທີຕໍ່ຊົ່ວໂມງ

en: # Layouts
lo: # ເລເອົ້າ

en: # of element groups
lo: ຈຳນວນກຸ່ມອົງປະກອບ

en: # of elements
lo: ຈຳນວນອົງປະກອບ

en: ## Build caches
lo: ## ສ້າງແຄສ

en: %campaignName% - Campaign Builder
lo: %campaignName% - ຕົວສ້າງແຄມເປນ

en: %d of %d player actions failed
lo: %d ຈາກ %d ການກະທຳຂອງເຄື່ອງຫຼີ້ນລົ້ມເຫຼວ

en: %dataSetName% - Data Connector
lo: %dataSetName% - ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນ

en: %s API requests %s log report for User
lo: ລາຍງານບັນທຶກການຮ້ອງຂໍ API %s %s ສຳລັບຜູ້ໃຊ້

en: %s Invalid XMR registration
lo: %s ການລົງທະບຽນ XMR ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: %s Session %s log report for User
lo: ລາຍງານບັນທຶກເຊດຊັ່ນ %s %s ສຳລັບຜູ້ໃຊ້

en: %s assigned to Display Groups
lo: %s ໄດ້ຖືກມອບໝາຍໃຫ້ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ

en: %s assigned to User Groups
lo: %s ໄດ້ຖືກມອບໝາຍໃຫ້ກຸ່ມຜູ້ໃຊ້

en: %s bandwidth report
lo: ລາຍງານແບນວິດ %s

en: %s failed validation and cannot be published.
lo: %s ບໍ່ຜ່ານການກວດສອບ ແລະ ບໍ່ສາມາດເຜີຍແຜ່ໄດ້.

en: %s has seen the welcome tutorial
lo: %s ໄດ້ເບິ່ງບົດສອນຕ້ອນຮັບແລ້ວ

en: %s has started the welcome tutorial
lo: %s ໄດ້ເລີ່ມຕົ້ນບົດສອນຕ້ອນຮັບແລ້ວ

en: %s is downloading %d files too many times
lo: %s ກຳລັງດາວໂຫຼດ %d ໄຟລ໌ຫຼາຍຄັ້ງເກີນໄປ

en: %s is not a valid option
lo: %s ບໍ່ແມ່ນຕົວເລືອກທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: %s is not configured or ready to receive push commands over XMR. Please contact your administrator.
lo: %s ບໍ່ໄດ້ຖືກຕັ້ງຄ່າ ຫຼື ບໍ່ພ້ອມທີ່ຈະຮັບຄຳສັ່ງຜ່ານ XMR. ກະລຸນາຕິດຕໍ່ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຂອງທ່ານ.

en: %s is pending conversion
lo: %s ກຳລັງລໍຖ້າການແປງ

en: %s is too large. Please ensure that none of the images in your layout are larger than your Resize Limit on their longest edge.
lo: %s ມີຂະໜາດໃຫຍ່ເກີນໄປ. ກະລຸນາໃຫ້ແນ່ໃຈວ່າບໍ່ມີຮູບໃດໃນຮູບແບບຂອງທ່ານໃຫຍ່ກວ່າຂີດຈຳກັດການປັບຂະໜາດຂອງທ່ານໃນດ້ານທີ່ຍາວທີ່ສຸດ.

en: %s library usage report
lo: ລາຍງານການໃຊ້ຄັງຂໍ້ມູນ %s

en: %s must be a valid URI
lo: %s ຕ້ອງເປັນ URI ທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: %s must be a valid Windows path
lo: %s ຕ້ອງເປັນເສັ້ນທາງ Windows ທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: %s must be greater than %s
lo: %s ຕ້ອງຫຼາຍກວ່າ %s

en: %s must be greater than or equal to %s
lo: %s ຕ້ອງຫຼາຍກວ່າ ຫຼື ເທົ່າກັບ %s

en: %s must be less than %s
lo: %s ຕ້ອງໜ້ອຍກວ່າ %s

en: %s must be less than or equal to %s
lo: %s ຕ້ອງໜ້ອຍກວ່າ ຫຼື ເທົ່າກັບ %s

en: %s must contain %s
lo: %s ຕ້ອງມີ %s

en: %s must equal %s
lo: %s ຕ້ອງເທົ່າກັບ %s

en: %s must not contain %s
lo: %s ຕ້ອງບໍ່ມີ %s

en: %s must not equal %s
lo: %s ຕ້ອງບໍ່ເທົ່າກັບ %s

en: %s not found for %s
lo: ບໍ່ພົບ %s ສໍາລັບ %s

en: %s not retrieved from the IdP and required since is the field to identify the user
lo: %s ບໍ່ໄດ້ຖືກດຶງມາຈາກ IdP ແລະ ຈຳເປັນເນື່ອງຈາກເປັນຟິວສຳລັບລະບຸຕົວຕົນຜູ້ໃຊ້

en: %s report
lo: ລາຍງານ %s

en: %s report for
lo: ລາຍງານ %s ສຳລັບ

en: %s report for Display
lo: ລາຍງານ %s ສຳລັບຈໍສະແດງຜົນ

en: %s report for Event %s
lo: ລາຍງານ %s ສຳລັບເຫດການ %s

en: %s report for Layout %s
lo: ລາຍງານ %s ສຳລັບຮູບແບບ %s

en: %s report for Media
lo: ລາຍງານ %s ສຳລັບມີເດຍ

en: %s report for Media %s
lo: ລາຍງານ %s ສຳລັບມີເດຍ %s

en: %s scheduled on %s
lo: %s ຖືກຈັດຕາຕະລາງໃນ %s

en: %s scheduled on sync group %s
lo: %s ຖືກຈັດຕາຕະລາງໃນກຸ່ມຊິງຄ໌ %s

en: %s set as the Layout background image is pending conversion
lo: %s ທີ່ຕັ້ງເປັນຮູບພື້ນຫຼັງຂອງຮູບແບບກຳລັງລໍຖ້າການແປງ

en: %s set as the Layout background image is too large. Please ensure that none of the images in your layout are larger than %s pixels on their longest edge. Please check the allowed Resize Limit in Administration -> Settings
lo: %s ທີ່ຕັ້ງເປັນຮູບພື້ນຫຼັງຂອງຮູບແບບມີຂະໜາດໃຫຍ່ເກີນໄປ. ກະລຸນາໃຫ້ແນ່ໃຈວ່າບໍ່ມີຮູບໃດໃນຮູບແບບຂອງທ່ານໃຫຍ່ກວ່າ %s ພິກເຊວໃນດ້ານທີ່ຍາວທີ່ສຸດ. ກະລຸນາກວດສອບຂີດຈຳກັດການປັບຂະໜາດທີ່ອະນຸຍາດໃນ ການບໍລິຫານ -> ການຕັ້ງຄ່າ

en: %s time disconnected summary report
lo: ລາຍງານສະຫຼຸບເວລາຕັດການເຊື່ອມຕໍ່ %s

en: %templateName% - Module Template
lo: %templateName% - ແມ່ແບບໂມດູນ

en: %themeName% Error
lo: ຂໍ້ຜິດພາດຂອງ %themeName%

en: %themeName% Installation
lo: ການຕິດຕັ້ງ %themeName%

en: %themeName% needs an administrator user account to be the first user account that has access to the CMS. Please enter your chosen details below.
lo: %themeName% ຕ້ອງການບັນຊີຜູ້ໃຊ້ທີ່ເປັນຜູ້ດູແລລະບົບ ເພື່ອເປັນບັນຊີທຳອິດທີ່ເຂົ້າເຖິງ CMS. ກະລຸນາປ້ອນລາຍລະອຽດທີ່ທ່ານເລືອກໄວ້ຂ້າງລຸ່ມນີ້.

en: %themeName% needs somewhere to store the things you upload to be shown. Ideally, this should be somewhere outside the root of your web server - that is such that is not accessible by a web browser. Please input the full path to this folder. If the folder does not already exist, we will attempt to create it for you.
lo: %themeName% ຕ້ອງການບ່ອນເກັບຂໍ້ມູນສິ່ງທີ່ທ່ານອັບໂຫຼດເພື່ອສະແດງ. ໂດຍທີ່ເໝາະສົມ, ມັນຄວນຈະຢູ່ບ່ອນໃດບ່ອນໜຶ່ງນອກໂຟລເດີຫຼັກຂອງເວັບເຊີບເວີຂອງທ່ານ - ເຊິ່ງບໍ່ສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ໂດຍເວັບເບຣາວເຊີ. ກະລຸນາປ້ອນທີ່ຢູ່ເຕັມຂອງໂຟລເດີນີ້. ຖ້າໂຟລເດີຍັງບໍ່ມີ, ພວກເຮົາຈະພະຍາຍາມສ້າງມັນໃຫ້ທ່ານ.

en: %themeName% needs to set-up a connection to your MySQL database.
lo: %themeName% ຕ້ອງການຕັ້ງຄ່າການເຊື່ອມຕໍ່ກັບຖານຂໍ້ມູນ MySQL ຂອງທ່ານ.

en: %themeName% needs you to choose a "key". This will be required each time you set-up a new client. It should be complicated, and hard to remember. It is visible in the CMS interface, so it need not be written down separately.
lo: %themeName% ຕ້ອງການໃຫ້ທ່ານເລືອກ "ກະແຈ". ສິ່ງນີ້ຈະຈຳເປັນທຸກຄັ້ງທີ່ທ່ານຕັ້ງຄ່າ client ໃໝ່. ມັນຄວນຈະຊັບຊ້ອນ ແລະ ຈື່ຍາກ. ມັນສາມາດເຫັນໄດ້ໃນໜ້າຕ່າງຂອງ CMS, ສະນັ້ນບໍ່ຈຳເປັນຕ້ອງຂຽນໄວ້ຕ່າງຫາກ.

en: (DisplayId: Not Found)
lo: (DisplayId: ບໍ່ພົບ)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
lo: (ກັ່ນຕອງຈາກ _MAX_ ລາຍການທັງໝົດ)

en: * If the Widget is a 'fixed' item (eg Text), Loop should not be enabled.
lo: * ຖ້າວິດເຈັດເປັນລາຍການ 'ຄົງທີ່' (ຕົວຢ່າງ: ຂໍ້ຄວາມ), ບໍ່ຄວນເປີດໃຊ້ການຫຼີ້ນແບບວົນຊ້ຳ.

en: * If the Widget needs to update periodically (eg RSS Ticker Widget), Loop can be enabled ONLY if the Widget needs to update MORE frequently than the duration of the overall Layout.
lo: * ຖ້າວິດເຈັດຕ້ອງການອັບເດດເປັນໄລຍະ (ຕົວຢ່າງ: ວິດເຈັດ RSS Ticker), ສາມາດເປີດໃຊ້ການຫຼີ້ນແບບວົນຊ້ຳໄດ້ກໍຕໍ່ເມື່ອວິດເຈັດຕ້ອງການອັບເດດເລື້ອຍກວ່າໄລຍະເວລາຂອງໂຄງຮ່າງທັງໝົດ.

en: * Not Defined
lo: * ບໍ່ໄດ້ກຳນົດ

en: , Repeats every %s %s
lo: , ເຮັດຊ້ຳທຸກໆ %s %s

en: 1 hour
lo: 1 ຊົ່ວໂມງ

en: 1 hour 30 minutes
lo: 1 ຊົ່ວໂມງ 30 ນາທີ

en: 1 minute
lo: 1 ນາທີ

en: 10 hours
lo: 10 ຊົ່ວໂມງ

en: 10 minutes
lo: 10 ນາທີ

en: 11 hours
lo: 11 ຊົ່ວໂມງ

en: 12 hours
lo: 12 ຊົ່ວໂມງ

en: 12h Clock
lo: ໂມງ 12 ຊົ່ວໂມງ

en: 1st line
lo: ບັນທັດທີ 1

en: 2 hours
lo: 2 ຊົ່ວໂມງ

en: 2 hours 30 minutes
lo: 2 ຊົ່ວໂມງ 30 ນາທີ

en: 24 hours
lo: 24 ຊົ່ວໂມງ

en: 24h Clock
lo: ໂມງ 24 ຊົ່ວໂມງ

en: 3 hours
lo: 3 ຊົ່ວໂມງ

en: 3 hours 30 minutes
lo: 3 ຊົ່ວໂມງ 30 ນາທີ

en: 30 minutes
lo: 30 ນາທີ

en: 4 hours
lo: 4 ຊົ່ວໂມງ

en: 5 hours
lo: 5 ຊົ່ວໂມງ

en: 5 minutes
lo: 5 ນາທີ

en: 6 hours
lo: 6 ຊົ່ວໂມງ

en: 7 hours
lo: 7 ຊົ່ວໂມງ

en: 8 hours
lo: 8 ຊົ່ວໂມງ

en: 9 hours
lo: 9 ຊົ່ວໂມງ

en: : activate to sort column ascending
lo: : ເປີດໃຊ້ເພື່ອຈັດລຽງຄໍລຳຈາກນ້ອຍໄປຫາຫຼາຍ

en: : activate to sort column descending
lo: : ເປີດໃຊ້ເພື່ອຈັດລຽງຄໍລຳຈາກຫຼາຍໄປຫານ້ອຍ

en: A Description of Daypart
lo: ລາຍລະອຽດຂອງຊ່ວງເວລາຂອງມື້

en: A URL to the HLS video stream. Requires Player running Windows 8.1 or later, or Android 6 or later. Earlier Android devices may play HLS via the LocalVideo widget.
lo: URL ໄປຍັງສະຕຣີມວິດີໂອ HLS. ຕ້ອງການເຄື່ອງຫຼິ້ນທີ່ໃຊ້ງານ Windows 8.1 ຫຼື ໃໝ່ກວ່າ, ຫຼື Android 6 ຫຼື ໃໝ່ກວ່າ. ອຸປະກອນ Android ລຸ້ນເກົ່າອາດຫຼິ້ນ HLS ຜ່ານວິດເຈັດ LocalVideo.

en: A code which can be used to lookup this DataSet - usually for an API application
lo: ລະຫັດທີ່ສາມາດໃຊ້ເພື່ອຄົ້ນຫາຊຸດຂໍ້ມູນນີ້ - ໂດຍປົກກະຕິແມ່ນສໍາລັບແອັບພລິເຄຊັນ API

en: A collection of training videos to help new users get started.
lo: ຊຸດວິດີໂອການຝຶກອົບຮົມເພື່ອຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ໃໝ່ເລີ່ມຕົ້ນ.

en: A column already exists with this name, please choose another
lo: ມີຖັນທີ່ມີຊື່ນີ້ຢູ່ແລ້ວ, ກະລຸນາເລືອກຊື່ອື່ນ

en: A comma separated list of Currency Acronyms/Abbreviations, e.g. GBP,USD,EUR. For the best results enter no more than 5 items. Do not include the Base currency in this list.
lo: ລາຍຊື່ຕົວຫຍໍ້/ຊື່ຫຍໍ້ຂອງສະກຸນເງິນທີ່ຂັ້ນດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ, ຕົວຢ່າງ GBP,USD,EUR. ເພື່ອຜົນລັບທີ່ດີທີ່ສຸດ, ປ້ອນບໍ່ເກີນ 5 ລາຍການ. ບໍ່ລວມສະກຸນເງິນພື້ນຖານໃນລາຍຊື່ນີ້.

en: A comma separated list of domains which should be allowed to perform NTML/Negotiate authentication.
lo: ລາຍຊື່ໂດເມນທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ ເຊິ່ງຄວນໄດ້ຮັບອະນຸຍາດໃຫ້ດຳເນີນການຢືນຢັນຕົວຕົນແບບ NTML/Negotiate.

en: A comma separated list of items to present in a combo box
lo: ລາຍການທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດເພື່ອສະແດງໃນກ່ອງຄອມໂບ

en: A comma separated list of tags to add to the selected elements.
lo: ລາຍຊື່ແທັກທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ ເພື່ອເພີ່ມໃສ່ອົງປະກອບທີ່ເລືອກ.

en: A comma separated list of tags to filter by. Enter a tag|tag value to filter tags with values. Enter --no-tag to filter all items without tags. Enter - before a tag or tag value to exclude from results.
lo: ລາຍຊື່ແທັກທີ່ແຍກດ້ວຍຈຸດ (,) ເພື່ອກັ່ນຕອງ. ປ້ອນ ແທັກ|ຄ່າແທັກ ເພື່ອກັ່ນຕອງແທັກທີ່ມີຄ່າ. ປ້ອນ --no-tag ເພື່ອກັ່ນຕອງທຸກລາຍການທີ່ບໍ່ມີແທັກ. ໃສ່ - ທາງໜ້າແທັກ ຫຼື ຄ່າແທັກ ເພື່ອບໍ່ເອົາອອກຈາກຜົນລັບ.

en: A comma separated list of website urls which should be rendered by the Edge Browser instead of Chromium.
lo: ລາຍຊື່ URL ຂອງເວັບໄຊທ໌ທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ ເຊິ່ງຄວນຖືກສະແດງຜົນໂດຍ Edge Browser ແທນ Chromium.

en: A comma separated set of regular expressions run against the Display name to determine membership.
lo: ຊຸດຂອງ regular expressions ທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ ເຊິ່ງຈະຖືກກວດສອບກັບຊື່ຈໍສະແດງຜົນເພື່ອກຳນົດສະມາຊິກ.

en: A comma separated set of tags run against the Display tag to determine membership.
lo: ຊຸດຂອງແທັກທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ ເຊິ່ງຈະຖືກກວດສອບກັບແທັກຂອງຈໍສະແດງຜົນເພື່ອກຳນົດສະມາຊິກ.

en: A comma separated set of tags run against the Media tag to determine membership.
lo: ຊຸດຂອງແທັກທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ ເພື່ອໃຊ້ກວດສອບກັບແທັກຂອງສື່ເພື່ອລະບຸສະມາຊິກ.

en: A comma separated set of tags to match against tags on library media.
lo: ຊຸດຂອງແທັກທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ ເພື່ອໃຫ້ກົງກັບແທັກໃນສື່ຂອງຫ້ອງສະໝຸດ.

en: A dark table with round borders and yellow heading text.
lo: ຕາຕະລາງສີເຂັ້ມພ້ອມຂອບມົນແລະຂໍ້ຄວາມຫົວຂໍ້ສີເຫຼືອງ.

en: A description - (1 - 254 characters).
lo: ຄຳອະທິບາຍ - (1 - 254 ຕົວອັກສອນ).

en: A file exists with the name you gave for the Library Location. Please choose another location
lo: ມີໄຟລ໌ທີ່ມີຊື່ດຽວກັນກັບທີ່ທ່ານລະບຸສຳລັບທີ່ຕັ້ງຄັງຂໍ້ມູນ. ກະລຸນາເລືອກທີ່ຕັ້ງອື່ນ

en: A font to use in other Modules
lo: ຕົວອັກສອນທີ່ຈະໃຊ້ໃນໂມດູນອື່ນໆ

en: A generic file to be stored in the library
lo: ໄຟລ໌ທົ່ວໄປທີ່ຈະຖືກເກັບໄວ້ໃນຫ້ອງສະໝຸດ

en: A light green background with darker green borders. White heading text.
lo: ພື້ນຫຼັງສີຂຽວອ່ອນພ້ອມຂອບສີຂຽວເຂັ້ມ. ຂໍ້ຄວາມຫົວຂໍ້ສີຂາວ.

en: A local file path or URL to the video. This can be a RTSP stream.
lo: ເສັ້ນທາງໄຟລ໌ທ້ອງຖິ່ນ ຫຼື URL ໄປຍັງວິດີໂອ. ນີ້ສາມາດເປັນສະຕຣີມ RTSP ໄດ້.

en: A message to display when no data is returned from the source
lo: ຂໍ້ຄວາມທີ່ຈະສະແດງເມື່ອບໍ່ມີຂໍ້ມູນສົ່ງຄືນຈາກແຫຼ່ງຂໍ້ມູນ

en: A message to display when there are no notifications to show. Enter text or HTML in the box below.
lo: ຂໍ້ຄວາມທີ່ຈະສະແດງເມື່ອບໍ່ມີການແຈ້ງເຕືອນ. ປ້ອນຂໍ້ຄວາມ ຫຼື HTML ໃນກ່ອງຂ້າງລຸ່ມ.

en: A module for a button to be used as Trigger for Interactive
lo: ໂມດູນສຳລັບປຸ່ມທີ່ຈະໃຊ້ເປັນໂຕສັ່ງການສຳລັບການໂຕ້ຕອບ

en: A module for a link to be used as Trigger for Interactive
lo: ໂມດູນສຳລັບລິ້ງທີ່ຈະໃຊ້ເປັນໂຕສັ່ງການສຳລັບການໂຕ້ຕອບ

en: A module for a zone to be used as Target or Trigger for Interactive
lo: ໂມດູນສຳລັບເຂດທີ່ຈະໃຊ້ເປັນເປົ້າໝາຍ ຫຼື ໂຕສັ່ງການສຳລັບການໂຕ້ຕອບ

en: A module for displaying HLS video streams
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງສະຕຣີມວິດີໂອ HLS

en: A module for displaying Video and Audio from an external source
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງວິດີໂອ ແລະ ສຽງຈາກແຫຼ່ງພາຍນອກ

en: A module for displaying a Countdown timer as a clock
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງໂຕນັບຖອຍຫຼັງເປັນໂມງ

en: A module for displaying a Countdown timer for days
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງໂຕນັບຖອຍຫຼັງເປັນວັນ

en: A module for displaying a Countdown timer in a table
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງໂຕນັບຖອຍຫຼັງໃນຕາຕະລາງ

en: A module for displaying a Countdown timer with Simple Text
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງໂຕນັບຖອຍຫຼັງດ້ວຍຂໍ້ຄວາມທຳມະດາ

en: A module for displaying a calendar based on Muslim Prayer Times
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງປະຕິທິນໂດຍອີງໃສ່ເວລາລະມາດຂອງຊາວມຸດສະລິມ

en: A module for displaying a calendar based on an iCal feed
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງປະຕິທິນໂດຍອີງໃສ່ຟີດ iCal

en: A module for displaying a custom Countdown timer
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງໂຕນັບຖອຍຫຼັງແບບກຳນົດເອງ

en: A module for displaying emergency alert elements based on an CAP feed
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງອົງປະກອບການແຈ້ງເຕືອນສຸກເສີນໂດຍອີງໃສ່ຟີດ CAP

en: A module for displaying traffic information using Google Maps
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງຂໍ້ມູນການຈາລະຈອນໂດຍໃຊ້ Google Maps

en: A module for displaying weather alert elements based on National Weather Service
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງລາຍການແຈ້ງເຕືອນສະພາບອາກາດໂດຍອີງໃສ່ບໍລິການສະພາບອາກາດແຫ່ງຊາດ

en: A module for displaying weather information. Uses the Forecast API
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງຂໍ້ມູນສະພາບອາກາດ. ໃຊ້ Forecast API

en: A module for showing Currency pairs and exchange rates
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງຄູ່ສະກຸນເງິນ ແລະ ອັດຕາແລກປ່ຽນ

en: A module for showing Stock quotes
lo: ໂມດູນສຳລັບສະແດງລາຄາຫຸ້ນ

en: A name for this DataSet
lo: ຊື່ສຳລັບຊຸດຂໍ້ມູນນີ້

en: A name for this Resolution
lo: ຊື່ສຳລັບຄວາມລະອຽດນີ້

en: A name for this Sync Group
lo: ຊື່ສຳລັບກຸ່ມຊິງໂຄຣໄນນີ້

en: A reference code for this command which is used to identify the command internally.
lo: ລະຫັດອ້າງອີງສຳລັບຄຳສັ່ງນີ້ ເຊິ່ງໃຊ້ເພື່ອລະບຸຄຳສັ່ງພາຍໃນ.

en: A reference field for custom user data
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນອ້າງອີງສຳລັບຂໍ້ມູນຜູ້ໃຊ້ທີ່ກຳນົດເອງ

en: A reminder email will been sent to this user if they exist
lo: ອີເມວແຈ້ງເຕືອນຈະຖືກສົ່ງໄປຫາຜູ້ໃຊ້ນີ້ຫາກມີບັນຊີຢູ່

en: A remote DataSet must have a URI.
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນໄລຍະໄກຕ້ອງມີ URI.

en: A separator to show between marquee items
lo: ຕົວຂັ້ນທີ່ຈະສະແດງລະຫວ່າງລາຍການຂໍ້ຄວາມເລື່ອນ

en: A short description of this Display Group
lo: ຄຳອະທິບາຍສັ້ນໆຂອງກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນນີ້

en: A subject line for the notification - used as a title.
lo: ຫົວຂໍ້ຂອງການແຈ້ງເຕືອນ - ໃຊ້ເປັນຫົວເລື່ອງ.

en: A text description of this password policy will be shown to users if they enter a password that does not meet the policy requirements set above.
lo: ລາຍລະອຽດເປັນຂໍ້ຄວາມຂອງນະໂຍບາຍລະຫັດຜ່ານນີ້ຈະຖືກສະແດງໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ເຫັນຖ້າພວກເຂົາໃສ່ລະຫັດຜ່ານທີ່ບໍ່ກົງຕາມຂໍ້ກຳນົດນະໂຍບາຍທີ່ຕັ້ງໄວ້ຂ້າງເທິງ.

en: A title for the module template
lo: ຊື່ເລື່ອງສຳລັບແມ່ແບບໂມດູນ

en: A unique ID for the module template
lo: ໄອດີທີ່ບໍ່ຊ້ຳກັນສຳລັບແມ່ແບບໂມດູນ

en: A unique identifier for this display.
lo: ຕົວລະບຸທີ່ບໍ່ຊ້ຳກັນສຳລັບຈໍສະແດງຜົນນີ້.

en: A view on a DataSet
lo: ມຸມມອງຂອງຊຸດຂໍ້ມູນ

en: AM/PM Colour
lo: ສີ AM/PM

en: API Key
lo: ກະແຈ API

en: API key not valid
lo: ຄີ API ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Ability to add and edit Tags when assigning to items
lo: ຄວາມສາມາດໃນການເພີ່ມ ແລະ ແກ້ໄຂແທັກເມື່ອກຳນົດໃຫ້ລາຍການຕ່າງໆ

en: Ability to update own Profile, including changing passwords and authentication preferences
lo: ຄວາມສາມາດໃນການອັບເດດໂປຣໄຟລ໌ຂອງຕົນເອງ, ລວມທັງການປ່ຽນລະຫັດຜ່ານ ແລະ ການຕັ້ງຄ່າການຢືນຢັນຕົວຕົນ

en: About
lo: ກ່ຽວກັບ

en: About the CMS
lo: ກ່ຽວກັບ CMS

en: Access Code
lo: ລະຫັດເຂົ້າເຖິງ

en: Access Code is empty
lo: ລະຫັດເຂົ້າເຖິງຫວ່າງເປົ່າ

en: Access Code is incorrect
lo: ລະຫັດເຂົ້າເຖິງບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Access Denied to Display
lo: ການເຂົ້າເຖິງຈໍສະແດງຜົນຖືກປະຕິເສດ

en: Access Denied to DisplayGroup
lo: ການເຂົ້າເຖິງກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນຖືກປະຕິເສດ

en: Access Denied to User
lo: ການເຂົ້າເຖິງຜູ້ໃຊ້ຖືກປະຕິເສດ

en: Access Denied to UserGroup
lo: ການເຂົ້າເຖິງກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ຖືກປະຕິເສດ

en: Access denied System tags cannot be deleted
lo: ການເຂົ້າເຖິງຖືກປະຕິເສດ ບໍ່ສາມາດລຶບແທັກຂອງລະບົບໄດ້

en: Access denied System tags cannot be edited
lo: ການເຂົ້າເຖິງຖືກປະຕິເສດ ບໍ່ສາມາດແກ້ໄຂແທັກຂອງລະບົບໄດ້

en: Access denied replacing old media
lo: ການເຂົ້າເຖິງຖືກປະຕິເສດໃນການແທນທີ່ມີເດຍເກົ່າ

en: Access denied, please check your API key
lo: ການເຂົ້າເຖິງຖືກປະຕິເສດ, ກະລຸນາກວດສອບຄີ API ຂອງທ່ານ

en: Access denied: You do not own this authorization.
lo: ການເຂົ້າເຖິງຖືກປະຕິເສດ: ທ່ານບໍ່ແມ່ນເຈົ້າຂອງການອະນຸຍາດນີ້.

en: Access guides and tutorials
lo: ເຂົ້າເຖິງຄູ່ມື ແລະ ບົດຮຽນ

en: Access to %s revoked
lo: ການເຂົ້າເຖິງ %s ຖືກຍົກເລີກແລ້ວ

en: Access to API applications
lo: ການເຂົ້າເຖິງແອັບພລິເຄຊັນ API

en: Access to Ad Campaigns
lo: ການເຂົ້າເຖິງແຄມເປນໂຄສະນາ

en: Access to DataSets
lo: ເຂົ້າເຖິງຊຸດຂໍ້ມູນ

en: Access to Displays and Display Groups
lo: ເຂົ້າເຖິງຈໍສະແດງຜົນ ແລະ ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ

en: Access to Library, Layouts, Playlists, Widgets and Resolutions
lo: ເຂົ້າເຖິງຄັງ, ໂຄງຮ່າງ, ລາຍການຫຼິ້ນ, ວິດເຈັດ ແລະ ຄວາມລະອຽດ

en: Access to Scheduling
lo: ເຂົ້າເຖິງການຈັດຕາຕະລາງ

en: Access to a Report Fault wizard for collecting reports to forward to the support team for analysis, which may contain sensitive data.
lo: ການເຂົ້າເຖິງຕົວຊ່ວຍລາຍງານຂໍ້ຜິດພາດເພື່ອເກັບກຳລາຍງານສົ່ງຕໍ່ໃຫ້ທີມສະໜັບສະໜູນວິເຄາະ, ເຊິ່ງອາດມີຂໍ້ມູນທີ່ລະອຽດອ່ອນ.

en: Access to deleting DataSets
lo: ເຂົ້າເຖິງການລຶບຊຸດຂໍ້ມູນ

en: Access to deleting Displays and Display Groups
lo: ເຂົ້າເຖິງການລຶບຈໍສະແດງຜົນ ແລະ ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ

en: Access to deleting Scheduled Events
lo: ເຂົ້າເຖິງການລຶບກິດຈະກຳທີ່ຈັດຕາຕະລາງໄວ້

en: Access to deleting content from Library, Layouts, Playlists, Widgets and Resolutions
lo: ເຂົ້າເຖິງການລຶບເນື້ອຫາຈາກຄັງ, ໂຄງຮ່າງ, ລາຍການຫຼິ້ນ, ວິດເຈັດ ແລະ ຄວາມລະອຽດ

en: Access to the Notification Centre to view past notifications
lo: ການເຂົ້າເຖິງສູນແຈ້ງເຕືອນເພື່ອເບິ່ງການແຈ້ງເຕືອນທີ່ຜ່ານມາ

en: Access to this route is denied for this scope
lo: ການເຂົ້າເຖິງເສັ້ນທາງນີ້ຖືກປະຕິເສດສຳລັບຂອບເຂດນີ້

en: Ack
lo: ຮັບຊາບ

en: Action
lo: ການກະທຳ

en: Action Bar Display Duration
lo: ໄລຍະເວລາສະແດງແຖບຄຳສັ່ງ

en: Action Bar Intent
lo: ຈຸດປະສົງແຖບຄຳສັ່ງ

en: Action Bar Mode
lo: ໂໝດແຖບການກະທຳ

en: Action Type
lo: ປະເພດການກະທຳ

en: Action for Screen Shot Intent
lo: ການດຳເນີນການສຳລັບຈຸດປະສົງການຖ່າຍຮູບໜ້າຈໍ

en: Action not found
lo: ບໍ່ພົບການກະທຳ

en: Action with specified Trigger Type already exists
lo: ການກະທຳທີ່ມີປະເພດ Trigger ທີ່ລະບຸມີຢູ່ແລ້ວ

en: Actions
lo: ການກະທຳ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Activity Report
lo: ລາຍງານກິດຈະກຳ

en: Actual
lo: ຕົວຈິງ

en: Actual Alerts
lo: ການແຈ້ງເຕືອນຕົວຈິງ

en: Ad
lo: ໂຄສະນາ

en: Ad Campaign
lo: ແຄມເປນໂຄສະນາ

en: Ad Play(s)
lo: ການຫຼີ້ນໂຄສະນາ

en: Add
lo: ເພີ່ມ

en: Add "Save Template" function for all Layouts
lo: ເພີ່ມຟັງຊັ່ນ "ບັນທຶກແມ່ແບບ" ສຳລັບທຸກຮູບແບບ

en: Add Application
lo: ເພີ່ມແອັບພລິເຄຊັນ

en: Add Background Image
lo: ເພີ່ມຮູບພື້ນຫຼັງ

en: Add CSS to be included immediately before the closing body tag. Please do not include style tags.
lo: ເພີ່ມ CSS ເພື່ອລວມເຂົ້າທັນທີກ່ອນແທັກ body ປິດ. ກະລຸນາຢ່າລວມແທັກ style.

en: Add CSV Files
lo: ເພີ່ມໄຟລ໌ CSV

en: Add Campaign
lo: ເພີ່ມແຄມເປນ

en: Add Category
lo: ເພີ່ມໝວດໝູ່

en: Add Category to
lo: ເພີ່ມໝວດໝູ່ໃສ່

en: Add Column
lo: ເພີ່ມຖັນ

en: Add Command
lo: ເພີ່ມຄຳສັ່ງ

en: Add DMA
lo: ເພີ່ມ DMA

en: Add Data
lo: ເພີ່ມຂໍ້ມູນ

en: Add DataSet
lo: ເພີ່ມຊຸດຂໍ້ມູນ

en: Add Daypart
lo: ເພີ່ມຊ່ວງເວລາຂອງມື້

en: Add Display (Code)
lo: ເພີ່ມຈໍສະແດງຜົນ (ລະຫັດ)

en: Add Display Group
lo: ເພີ່ມກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ

en: Add Display via Code
lo: ເພີ່ມໜ້າຈໍຜ່ານລະຫັດ

en: Add Event
lo: ເພີ່ມກິດຈະກຳ

en: Add Font
lo: ເພີ່ມຟອນ

en: Add HTML to be included between the BODY tag.
lo: ເພີ່ມ HTML ເພື່ອລວມເຂົ້າລະຫວ່າງແທັກ BODY.

en: Add Help Link
lo: ເພີ່ມລິ້ງຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Add JavaScript to be included immediately before the closing body tag. Do not use [] array notation as this is reserved for library references. Do not include script tags.
lo: ເພີ່ມ JavaScript ເພື່ອລວມເຂົ້າທັນທີກ່ອນແທັກ body ປິດ. ຢ່າໃຊ້ໝາຍເຫດອາເຣ [] ເພາະມັນຖືກສະຫງວນໄວ້ສຳລັບການອ້າງອີງຫ້ອງສະໝຸດ. ຢ່າລວມແທັກ script.

en: Add Layout
lo: ເພີ່ມຮູບແບບ

en: Add Layout Export ZIP Files
lo: ເພີ່ມໄຟລ໌ ZIP ທີ່ສົ່ງອອກຂອງໜ້າສະແດງຜົນ

en: Add Media
lo: ເພີ່ມສື່

en: Add Media via URL
lo: ເພີ່ມສື່ຜ່ານ URL

en: Add Menu Board
lo: ເພີ່ມກະດານເມນູ

en: Add Module Template
lo: ເພີ່ມແມ່ແບບໂມດູນ

en: Add New
lo: ເພີ່ມໃໝ່

en: Add New User
lo: ເພີ່ມຜູ້ໃຊ້ໃໝ່

en: Add Notification
lo: ເພີ່ມການແຈ້ງເຕືອນ

en: Add Playlist
lo: ເພີ່ມລາຍການຫຼີ້ນ

en: Add Playlists
lo: ເພີ່ມລາຍການຫຼີ້ນ

en: Add Product
lo: ເພີ່ມສິນຄ້າ

en: Add Product to
lo: ເພີ່ມສິນຄ້າໃສ່

en: Add Profile
lo: ເພີ່ມໂປຣໄຟລ໌

en: Add RSS
lo: ເພີ່ມ RSS

en: Add Replacement
lo: ເພີ່ມຕົວແທນທີ່

en: Add Report Schedule for %s - %s
lo: ເພີ່ມຕາຕະລາງລາຍງານສຳລັບ %s - %s

en: Add Resolution
lo: ເພີ່ມຄວາມລະອຽດ

en: Add Resolution button to allow for additional Resolutions to be added
lo: ເພີ່ມປຸ່ມຄວາມລະອຽດເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ເພີ່ມຄວາມລະອຽດເພີ່ມເຕີມ

en: Add Row
lo: ເພີ່ມແຖວ

en: Add STS to the response headers? Make sure you fully understand STS before turning it on as it will prevent access via HTTP after the first successful HTTPS connection.
lo: ເພີ່ມ STS ໃສ່ຫົວຂໍ້ການຕອບກັບບໍ່? ໃຫ້ແນ່ໃຈວ່າທ່ານເຂົ້າໃຈ STS ຢ່າງເຕັມທີ່ກ່ອນເປີດໃຊ້ ເພາະມັນຈະປ້ອງກັນການເຂົ້າເຖິງຜ່ານ HTTP ຫຼັງຈາກການເຊື່ອມຕໍ່ HTTPS ທີ່ສຳເລັດຄັ້ງທຳອິດ.

en: Add Sync Group
lo: ເພີ່ມກຸ່ມຊິງຄ໌

en: Add Tag
lo: ເພີ່ມແທັກ

en: Add Task
lo: ເພີ່ມໜ້າວຽກ

en: Add Template
lo: ເພີ່ມແມ່ແບບ

en: Add Text directly to a Layout
lo: ເພີ່ມຂໍ້ຄວາມໃສ່ໃນໂຄງຮ່າງໂດຍກົງ

en: Add Thumbnail
lo: ເພີ່ມຮູບຕົວຢ່າງ

en: Add User
lo: ເພີ່ມຜູ້ໃຊ້

en: Add User Group
lo: ເພີ່ມກຸ່ມຜູ້ໃຊ້

en: Add Version
lo: ເພີ່ມເວີຊັນ

en: Add Widget
lo: ເພີ່ມວິດເຈັດ

en: Add a Display via user_code displayed on the Player screen
lo: ເພີ່ມຈໍສະແດງຜົນຜ່ານ user_code ທີ່ສະແດງເທິງໜ້າຈໍຂອງໂປຣແກຣມຫຼີ້ນ

en: Add a layout
lo: ເພີ່ມໂຄງຮ່າງ

en: Add a link to the Display name using this format mask?
lo: ເພີ່ມລິ້ງໃສ່ຊື່ໜ້າຈໍໂດຍໃຊ້ຮູບແບບນີ້ບໍ່?

en: Add a new Campaign
lo: ເພີ່ມແຄມເປນໃໝ່

en: Add a new DataSet
lo: ເພີ່ມຊຸດຂໍ້ມູນໃໝ່

en: Add a new Display Group
lo: ເພີ່ມກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນໃໝ່

en: Add a new Display Settings Profile
lo: ເພີ່ມໂປຣໄຟລ໌ການຕັ້ງຄ່າໜ້າຈໍໃໝ່

en: Add a new Font
lo: ເພີ່ມຟອນໃໝ່

en: Add a new Help page
lo: ເພີ່ມໜ້າຊ່ວຍເຫຼືອໃໝ່

en: Add a new Layout and jump to the layout editor.
lo: ເພີ່ມຮູບແບບໃໝ່ ແລະ ໄປທີ່ຕົວແກ້ໄຂຮູບແບບ.

en: Add a new Menu Board
lo: ເພີ່ມກະດານເມນູໃໝ່

en: Add a new Menu Board Category
lo: ເພີ່ມໝວດໝູ່ກະດານເມນູໃໝ່

en: Add a new Menu Board Product
lo: ເພີ່ມສິນຄ້າກະດານເມນູໃໝ່

en: Add a new Scheduled event
lo: ເພີ່ມກິດຈະກຳທີ່ກຳນົດເວລາໃໝ່

en: Add a new Sync Group
lo: ເພີ່ມກຸ່ມຊິງຄ໌ໃໝ່

en: Add a new Tag
lo: ເພີ່ມແທັກໃໝ່

en: Add a new Template and jump to the layout editor.
lo: ເພີ່ມແມ່ແບບໃໝ່ ແລະ ໄປທີ່ໜ້າບັນນາທິການໂຄງຮ່າງ.

en: Add a new User
lo: ເພີ່ມຜູ້ໃຊ້ໃໝ່

en: Add a new User Group
lo: ເພີ່ມກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ໃໝ່

en: Add a new media item to the library
lo: ເພີ່ມລາຍການສື່ໃໝ່ເຂົ້າໃນຫ້ອງສະໝຸດ

en: Add a new media item to the library via external URL
lo: ເພີ່ມລາຍການສື່ໃໝ່ເຂົ້າໃນຫ້ອງສະໝຸດຜ່ານ URL ພາຍນອກ

en: Add a new region
lo: ເພີ່ມພື້ນທີ່ໃໝ່

en: Add a new resolution for use on layouts
lo: ເພີ່ມຄວາມລະອຽດໃໝ່ເພື່ອໃຊ້ໃນໂຄງຮ່າງ

en: Add a new template
lo: ເພີ່ມແມ່ແບບໃໝ່

en: Add a new template by importing XML file
lo: ເພີ່ມແມ່ແບບໃໝ່ໂດຍການນຳເຂົ້າໄຟລ໌ XML

en: Add a row to the end of this DataSet
lo: ເພີ່ມແຖວໃສ່ທ້າຍສຸດຂອງຊຸດຂໍ້ມູນນີ້

en: Add a widget from the Toolbox to the target area!
lo: ເພີ່ມວິດເຈັດຈາກກ່ອງເຄື່ອງມືໄປຍັງພື້ນທີ່ເປົ້າໝາຍ!

en: Add additional tags to appear immediately before the closing head tag, such as meta, link, etc. If your JavaScript uses the [] array notation add it inside script tags here.
lo: ເພີ່ມແທັກເພີ່ມເຕີມເພື່ອໃຫ້ປາກົດທັນທີກ່ອນແທັກ head ປິດ, ເຊັ່ນ meta, link, ແລະອື່ນໆ. ຖ້າ JavaScript ຂອງທ່ານໃຊ້ໝາຍເຫດອາເຣ [] ໃຫ້ເພີ່ມມັນພາຍໃນແທັກ script ທີ່ນີ້.

en: Add all the widgets to the template?
lo: ເພີ່ມວິດເຈັດທັງໝົດໃສ່ແມ່ແບບບໍ່?

en: Add an Action
lo: ເພີ່ມການດຳເນີນການ

en: Add an Application
lo: ເພີ່ມແອັບພລິເຄຊັນ

en: Add an attachment?
lo: ເພີ່ມໄຟລ໌ແນບບໍ່?

en: Add background image
lo: ເພີ່ມຮູບພາບພື້ນຫຼັງ

en: Add condition
lo: ເພີ່ມເງື່ອນໄຂ

en: Add elements to group
lo: ເພີ່ມອົງປະກອບເຂົ້າກຸ່ມ

en: Add files
lo: ເພີ່ມໄຟລ໌

en: Add media (URL)
lo: ເພີ່ມສື່ (URL)

en: Add media failed: %error%
lo: ການເພີ່ມມີເດຍລົ້ມເຫຼວ: %error%

en: Add module failed: %error%
lo: ການເພີ່ມໂມດູນລົ້ມເຫຼວ: %error%

en: Add new property
lo: ເພີ່ມຄຸນສົມບັດໃໝ່

en: Add option
lo: ເພີ່ມຕົວເລືອກ

en: Add reference fields if needed
lo: ເພີ່ມຊ່ອງຂໍ້ມູນອ້າງອີງຖ້າຈຳເປັນ

en: Add some stock symbols
lo: ເພີ່ມສັນຍາລັກຫຸ້ນບາງອັນ

en: Add test
lo: ເພີ່ມການທົດສອບ

en: Add the body of your message in the box below. If you are going to target this message to a Display/DisplayGroup be aware that the formatting you apply here will be removed.
lo: ເພີ່ມເນື້ອໃນຂໍ້ຄວາມຂອງທ່ານໃນຊ່ອງດ້ານລຸ່ມ. ຖ້າທ່ານຈະກຳນົດເປົ້າໝາຍຂໍ້ຄວາມນີ້ໄປທີ່ຈໍສະແດງຜົນ/ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ, ໃຫ້ຮັບຊາບວ່າຮູບແບບທີ່ທ່ານນຳໃຊ້ທີ່ນີ້ຈະຖືກລຶບອອກ.

en: Add to Purge list?
lo: ເພີ່ມໃສ່ລາຍການລຶບຖິ້ມບໍ່?

en: Add to this position
lo: ເພີ່ມໃສ່ຕຳແໜ່ງນີ້

en: Add widgets
lo: ເພີ່ມວິດເຈັດ

en: Add/Edit custom modules and templates
lo: ເພີ່ມ/ແກ້ໄຂໂມດູນ ແລະ ແມ່ແບບທີ່ກຳນົດເອງ

en: Added
lo: ເພີ່ມແລ້ວ

en: Added %s
lo: ເພີ່ມ %s ແລ້ວ

en: Added Action
lo: ເພີ່ມການກະທຳແລ້ວ

en: Added Event
lo: ເພີ່ມເຫດການແລ້ວ

en: Added Menu Board
lo: ເພີ່ມກະດານເມນູແລ້ວ

en: Added Menu Board Category
lo: ເພີ່ມໝວດໝູ່ເມນູບອດແລ້ວ

en: Added Menu Board Product
lo: ເພີ່ມຜະລິດຕະພັນເມນູບອດແລ້ວ

en: Added Report Schedule
lo: ເພີ່ມຕາຕະລາງລາຍງານແລ້ວ

en: Added Row
lo: ເພີ່ມແຖວແລ້ວ

en: Added campaign
lo: ເພີ່ມແຄມເປນແລ້ວ

en: Added data for Widget
lo: ເພີ່ມຂໍ້ມູນສຳລັບວິດເຈັດແລ້ວ

en: Added drawer %s
lo: ເພີ່ມລິ້ນຊັກ %s ແລ້ວ

en: Additional emails separated by a comma.
lo: ອີເມວເພີ່ມເຕີມ ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ.

en: Address
lo: ທີ່ຢູ່

en: Aditional days container
lo: ກ່ອງບັນຈຸວັນເພີ່ມເຕີມ

en: Adjust the times of this timer. To add or remove a day, use the Display Profile.
lo: ປັບເວລາຂອງໂມງຈັບເວລານີ້. ເພື່ອເພີ່ມ ຫຼື ລຶບມື້, ໃຫ້ໃຊ້ໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນ.

en: Admin
lo: ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ

en: Admin Password
lo: ລະຫັດຜ່ານຜູ້ດູແລລະບົບ

en: Admin Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້ຜູ້ດູແລລະບົບ

en: Admin email address
lo: ທີ່ຢູ່ອີເມວຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ

en: Administration
lo: ການບໍລິຫານ

en: Administrative access to Fonts
lo: ການເຂົ້າເຖິງແບບຟອນໃນລະດັບຜູ້ເບິ່ງແຍງ

en: Advanced
lo: ຂັ້ນສູງ

en: Advice
lo: ຄຳແນະນຳ

en: Afrikaans
lo: ອາຟຣິກາອານ

en: After schedule ends
lo: ຫຼັງຈາກຕາຕະລາງເວລາສິ້ນສຸດ

en: After schedule starts
lo: ຫຼັງຈາກຕາຕະລາງເວລາເລີ່ມຕົ້ນ

en: After submitting this form with valid code, your CMS Address and Key will be sent and stored in the temporary storage in our Authentication Service.
lo: ຫຼັງຈາກສົ່ງແບບຟອມນີ້ດ້ວຍລະຫັດທີ່ຖືກຕ້ອງ, ທີ່ຢູ່ CMS ແລະ ລະຫັດຂອງທ່ານຈະຖືກສົ່ງ ແລະ ເກັບໄວ້ໃນບ່ອນເກັບຂໍ້ມູນຊົ່ວຄາວໃນບໍລິການຢືນຢັນຕົວຕົນຂອງພວກເຮົາ.

en: After you convert a saved report you can export and preview the report.
lo: ຫຼັງຈາກທີ່ທ່ານປ່ຽນລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້, ທ່ານສາມາດສົ່ງອອກ ແລະ ເບິ່ງຕົວຢ່າງລາຍງານໄດ້.

en: Agenda
lo: ວາລະ

en: Aggregate received data by the given method
lo: ລວມຍອດຂໍ້ມູນທີ່ໄດ້ຮັບຕາມວິທີການທີ່ກຳນົດ

en: Aggregation
lo: ການລວມຍອດ

en: Aggregation level
lo: ລະດັບການລວບລວມ

en: Albanian
lo: ອານບານີ

en: Alert
lo: ການແຈ້ງເຕືອນ

en: Alert for Display %s
lo: ການແຈ້ງເຕືອນສຳລັບຈໍສະແດງຜົນ %s

en: All
lo: ທັງໝົດ

en: All Day Event
lo: ເຫດການຕະຫຼອດມື້

en: All Folders
lo: ທຸກໂຟນເດີ

en: All Player faults cleared
lo: ລ້າງຂໍ້ຜິດພາດຂອງເຄື່ອງຫຼີ້ນທັງໝົດແລ້ວ

en: All Posts
lo: ທຸກໂພສ

en: All Reports
lo: ລາຍງານທັງໝົດ

en: All checks pass. Click next to continue
lo: ການກວດສອບທັງໝົດຜ່ານ. ກົດຖັດໄປເພື່ອສືບຕໍ່

en: All day events
lo: ເຫດການຕະຫຼອດມື້

en: All known servers
lo: ເຊີບເວີທີ່ຮູ້ຈັກທັງໝົດ

en: All media will be unassigned and any playlist specific media such as text/rss will be lost. The playlist will be removed from all Layouts.
lo: ສື່ທັງໝົດຈະຖືກຍົກເລີກການກຳນົດ ແລະ ສື່ສະເພາະຂອງລາຍການຫຼີ້ນເຊັ່ນ ຂໍ້ຄວາມ/rss ຈະສູນຫາຍໄປ. ລາຍການຫຼີ້ນຈະຖືກລຶບອອກຈາກທຸກ Layout.

en: All media will be unassigned and any widgets such as text/rss will be lost, unless they are on playlists. The item will be removed from all Schedules.
lo: ມີເດຍທັງໝົດຈະຖືກຍົກເລີກການມອບໝາຍ ແລະ ວິດເຈັດຕ່າງໆ ເຊັ່ນ ຂໍ້ຄວາມ/RSS ຈະສູນຫາຍໄປ, ເວັ້ນເສຍແຕ່ວ່າພວກມັນຢູ່ໃນລາຍການຫຼີ້ນ. ລາຍການຈະຖືກລຶບອອກຈາກຕາຕະລາງເວລາທັງໝົດ.

en: All other checks passed
lo: ການກວດສອບອື່ນໆທັງໝົດຜ່ານແລ້ວ

en: AllClear
lo: ປອດໄພແລ້ວ

en: Allergy Information
lo: ຂໍ້ມູນການແພ້

en: Allergy info
lo: ຂໍ້ມູນການແພ້

en: Allow All
lo: ອະນຸຍາດທັງໝົດ

en: Allow Group Admins to edit including deletion, for all added Users within their group
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ເບິ່ງແຍງກຸ່ມແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບຜູ້ໃຊ້ທັງໝົດທີ່ຖືກເພີ່ມພາຍໃນກຸ່ມຂອງພວກເຂົາ

en: Allow Import?
lo: ອະນຸຍາດການນຳເຂົ້າບໍ່?

en: Allow PHP to open external URLs
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ PHP ເປີດ URL ພາຍນອກ

en: Allow Sharing capabilities for all User objects
lo: ອະນຸຍາດຄວາມສາມາດໃນການແບ່ງປັນສຳລັບທຸກອັອບເຈັກຜູ້ໃຊ້

en: Allow access to non-destructive edit-only features
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ເຂົ້າເຖິງຄຸນສົມບັດການແກ້ໄຂເທົ່ານັ້ນທີ່ບໍ່ທຳລາຍຂໍ້ມູນ

en: Allow access to non-destructive edit-only features in a Display Group
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ເຂົ້າເຖິງຄຸນສົມບັດການແກ້ໄຂເທົ່ານັ້ນທີ່ບໍ່ທຳລາຍຂໍ້ມູນໃນກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ

en: Allow content creators to create Layouts - which hold the content you want to show on your Displays
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ສ້າງເນື້ອຫາສ້າງ Layouts - ເຊິ່ງເກັບເນື້ອຫາທີ່ທ່ານຕ້ອງການສະແດງໃນຈໍສະແດງຜົນຂອງທ່ານ

en: Allow creation of Data Connector Schedules
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ສ້າງຕາຕະລາງຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນ

en: Allow creation of Synchronised Groups
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ສ້າງກຸ່ມທີ່ຊິງໂຄຣໄນ

en: Allow creation of Synchronised Schedules
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ສ້າງຕາຕະລາງທີ່ຊິງໂຄຣໄນ

en: Allow edits including deletion for all added Displays
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບທຸກຈໍສະແດງຜົນທີ່ເພີ່ມເຂົ້າມາ

en: Allow edits including deletion for all created Display Groups
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບທຸກກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນທີ່ສ້າງຂຶ້ນ

en: Allow edits including deletion for all created Display Setting Profiles
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບທຸກໂປຣໄຟລ໌ການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນທີ່ສ້າງຂຶ້ນ

en: Allow edits including deletion for all created User Groups
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບທຸກກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ທີ່ສ້າງຂຶ້ນ

en: Allow edits including deletion for all notifications in the Notification Centre
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບທຸກການແຈ້ງເຕືອນໃນສູນແຈ້ງເຕືອນ

en: Allow edits including deletion of existing Scheduled Events
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບເຫດການທີ່ມີຢູ່ຕາມຕາຕະລາງ

en: Allow edits including deletion to all added Resolutions
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບທຸກຄວາມລະອຽດທີ່ເພີ່ມເຂົ້າມາ

en: Allow edits including deletion to all created Campaigns
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບທຸກແຄມເປນທີ່ສ້າງຂຶ້ນ

en: Allow edits including deletion to all created DataSets independently to Layouts
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບທຸກຊຸດຂໍ້ມູນທີ່ສ້າງຂຶ້ນໂດຍບໍ່ຂຶ້ນກັບຮູບແບບ

en: Allow edits including deletion to all created Playlists independently to Layouts
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບທຸກລາຍການຫຼີ້ນທີ່ສ້າງຂຶ້ນໂດຍບໍ່ຂຶ້ນກັບຮູບແບບ

en: Allow edits including deletion to all data contained within a DataSet independently to Layouts
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບຂໍ້ມູນທັງໝົດໃນຊຸດຂໍ້ມູນໂດຍບໍ່ຂຶ້ນກັບຮູບແບບ

en: Allow edits including deletion to all items uploaded to the Media Library
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບທຸກລາຍການທີ່ອັບໂຫຼດໃສ່ຄັງມີເດຍ

en: Allow edits including deletion to be made to all created Dayparts
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບຊ່ວງເວລາຂອງມື້ທັງໝົດທີ່ສ້າງຂຶ້ນ

en: Allow edits including deletion to be made to all created Layouts
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ ລວມທັງການລຶບທຸກຮູບແບບທີ່ສ້າງຂຶ້ນ

en: Allow edits of Synchronised Groups
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂກຸ່ມທີ່ຊິງໂຄຣໄນ

en: Allow edits to be made to all saved Templates
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂທຸກແມ່ແບບທີ່ບັນທຶກໄວ້

en: Allow edits, creation of Menu Board Categories and Products including deletion for all created Menu Board content
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ແກ້ໄຂ, ສ້າງໝວດໝູ່ກະດານເມນູ ແລະ ຜະລິດຕະພັນ ລວມທັງການລຶບເນື້ອໃນກະດານເມນູທັງໝົດທີ່ສ້າງຂຶ້ນ

en: Allow modifications to the transition configuration?
lo: ອະນຸຍາດການແກ້ໄຂການຕັ້ງຄ່າເອັບເຟັກການປ່ຽນບໍ່?

en: Allow saving in the root folder?
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ບັນທຶກໃນໂຟເດີຫຼັກບໍ່?

en: Allow the Authorization Code Grant for this Client?
lo: ອະນຸຍາດການໃຫ້ສິດແບບລະຫັດຢືນຢັນສິດສຳລັບລູກຂ່າຍນີ້ບໍ່?

en: Allow the Client Credentials Grant for this Client?
lo: ອະນຸຍາດການໃຫ້ສິດແບບຂໍ້ມູນປະຈຳຕົວລູກຂ່າຍສຳລັບລູກຂ່າຍນີ້ບໍ່?

en: Allow the maintenance script to run if it is called?
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ສະຄຣິບບຳລຸງຮັກສາເຮັດວຽກຖ້າມັນຖືກເອີ້ນບໍ່?

en: Allow users to create Sub-Folders under Folders they have access to. (Except the Root Folder)
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ສ້າງໂຟລເດີຍ່ອຍພາຍໃຕ້ໂຟລເດີທີ່ພວກເຂົາມີສິດເຂົ້າເຖິງ. (ຍົກເວັ້ນໂຟລເດີຮາກ)

en: Allowed content types
lo: ປະເພດເນື້ອຫາທີ່ອະນຸຍາດ

en: Also delete from the Library?
lo: ລຶບອອກຈາກຫ້ອງສະໝຸດນຳບໍ່?

en: Alter Template
lo: ປ່ຽນແປງແມ່ແບບ

en: Always
lo: ຕະຫຼອດ

en: Always showing
lo: ສະແດງຕະຫຼອດ

en: Always use manual Add User form?
lo: ໃຊ້ແບບຟອມເພີ່ມຜູ້ໃຊ້ດ້ວຍຕົນເອງສະເໝີບໍ່?

en: An error occurred updating these settings. This is an unexpected error, please contact support. Error Message = [%s]
lo: ເກີດຂໍ້ຜິດພາດໃນການອັບເດດການຕັ້ງຄ່າເຫຼົ່ານີ້. ນີ້ແມ່ນຂໍ້ຜິດພາດທີ່ບໍ່ຄາດຄິດ, ກະລຸນາຕິດຕໍ່ຝ່າຍສະໜັບສະໜູນ. ຂໍ້ຄວາມຜິດພາດ = [%s]

en: An event cannot repeat more often than the interval between its start and end date
lo: ເຫດການບໍ່ສາມາດເຮັດຊ້ຳເລື້ອຍກວ່າໄລຍະຫ່າງລະຫວ່າງວັນທີເລີ່ມຕົ້ນ ແລະ ສິ້ນສຸດຂອງມັນ

en: An optional description
lo: ຄຳອະທິບາຍເພີ່ມເຕີມ

en: An optional description (1 - 250 characters)
lo: ຄຳອະທິບາຍທາງເລືອກ (1 - 250 ຕົວອັກສອນ)

en: An optional description of the Layout. (1 - 250 characters)
lo: ຄຳອະທິບາຍທາງເລືອກຂອງ Layout. (1 - 250 ຕົວອັກສອນ)

en: An optional description of the Menu Board. (1 - 250 characters)
lo: ຄຳອະທິບາຍເພີ່ມເຕີມຂອງກະດານເມນູ (1 - 250 ຕົວອັກສອນ)

en: An optional description of the Template. (1 - 250 characters)
lo: ຄຳອະທິບາຍເພີ່ມເຕີມຂອງແມ່ແບບ. (1 - 250 ຕົວອັກສອນ)

en: An optional description of the user group. (1 - 500 characters)
lo: ຄຳອະທິບາຍເພີ່ມເຕີມຂອງກຸ່ມຜູ້ໃຊ້. (1 - 500 ຕົວອັກສອນ)

en: An optional name for this element
lo: ຊື່ທີ່ບໍ່ບັງຄັບສຳລັບອົງປະກອບນີ້

en: An optional name for this group of elements
lo: ຊື່ທີ່ບໍ່ບັງຄັບສຳລັບກຸ່ມອົງປະກອບນີ້

en: An optional name for this widget
lo: ຊື່ທີ່ບໍ່ບັງຄັບສຳລັບວິດເຈັດນີ້

en: An unknown error has occurred.
lo: ເກີດຂໍ້ຜິດພາດທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກ.

en: Analogue Clock
lo: ໂມງອະນາລັອກ

en: Analogue Clock Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າໂມງແບບເຂັມ

en: Analogue World Clock
lo: ໂມງໂລກແບບເຂັມ

en: And
lo: ແລະ

en: Android
lo: ແອນດຣອຍ

en: Android Media Player
lo: ເຄື່ອງຫຼີ້ນມີເດຍຂອງ Android

en: Angle
lo: ມຸມ

en: Any
lo: ໃດກໍ່ໄດ້

en: App Start
lo: ເລີ່ມແອັບ

en: Apparent Temperature (Imperial)
lo: ອຸນຫະພູມທີ່ຮູ້ສຶກ (ອິມພີຣຽລ)

en: Apparent Temperature (Metric)
lo: ອຸນຫະພູມທີ່ຮູ້ສຶກ (ເມຕຣິກ)

en: Appearance
lo: ຮູບລັກ

en: Application Description
lo: ລາຍລະອຽດແອັບພລິເຄຊັນ

en: Application Name
lo: ຊື່ແອັບພລິເຄຊັນ

en: Applications
lo: ແອັບພລິເຄຊັນ

en: Apply
lo: ນຳໃຊ້

en: Apply a Transition type for the end of a media item
lo: ນຳໃຊ້ປະເພດການປ່ຽນແປງສຳລັບຕອນທ້າຍຂອງລາຍການສື່

en: Apply a Transition type for the start of a media item
lo: ນຳໃຊ້ປະເພດການປ່ຽນແປງສຳລັບຕອນເລີ່ມຕົ້ນຂອງລາຍການສື່

en: Approved Date
lo: ວັນທີອະນຸມັດ

en: Approved IP Address
lo: ທີ່ຢູ່ IP ທີ່ອະນຸມັດ

en: April
lo: ເມສາ

en: Arabic
lo: ອາຣັບ

en: Arabic (Algeria)
lo: ອາຣັບ (ອານເຊຣີ)

en: Arabic (Kuwait)
lo: ອາຣັບ (ຄູເວດ)

en: Arabic (Libya)
lo: ອາຣັບ (ລີເບຍ)

en: Arabic (Morocco)
lo: ອາຣັບ (ມາຣົກ)

en: Arabic (Saudi Arabia)
lo: ອາຣັບ (ຊາອຸດີ ອາຣາເບຍ)

en: Arabic (Tunisia)
lo: ອາຣັບ (ຕູນີເຊຍ)

en: Archive Owner not found
lo: ບໍ່ພົບເຈົ້າຂອງບ່ອນເກັບ

en: Are the members of this group dynamic?
lo: ສະມາຊິກຂອງກຸ່ມນີ້ເປັນແບບເຄື່ອນໄຫວບໍ່?

en: Are you sure you want remove this layout from the campaign?
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບໂຄງຮ່າງນີ້ອອກຈາກແຄມເປນ?

en: Are you sure you want to ask this Player to check its Licence?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການໃຫ້ Player ນີ້ກວດສອບໃບອະນຸຍາດຂອງມັນ?

en: Are you sure you want to authorise this Display?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການອະນຸຍາດຈໍສະແດງຜົນນີ້?

en: Are you sure you want to cancel this CMS transfer? This is only possible if the Display has not already transferred.
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການຍົກເລີກການໂອນຍ້າຍ CMS ນີ້? ສິ່ງນີ້ຈະເປັນໄປໄດ້ກໍຕໍ່ເມື່ອຈໍສະແດງຜົນຍັງບໍ່ທັນໄດ້ໂອນຍ້າຍ.

en: Are you sure you want to checkout this Layout? It will be put in a Draft state so you can make edits.
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການເຊັກເອົ້າ Layout ນີ້? ມັນຈະຖືກປ່ຽນເປັນສະຖານະສະບັບຮ່າງເພື່ອໃຫ້ທ່ານສາມາດແກ້ໄຂໄດ້.

en: Are you sure you want to convert this saved report? This cannot be undone.
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການປ່ຽນລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້ນີ້? ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້.

en: Are you sure you want to de-authorise this Display?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການຍົກເລີກການອະນຸຍາດຈໍສະແດງຜົນນີ້?

en: Are you sure you want to delete %groupName%?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບ %groupName%?

en: Are you sure you want to delete a non-empty Playlist?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບລາຍການຫຼີ້ນທີ່ບໍ່ຫວ່າງເປົ່າ?

en: Are you sure you want to delete all saved report of this report schedule? This cannot be undone
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້ທັງໝົດຂອງຕາຕະລາງລາຍງານນີ້? ສິ່ງນີ້ບໍ່ສາມາດກັບຄືນໄດ້

en: Are you sure you want to delete all selected objects? Widgets might also be deleted and configuration will be lost.
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບວັດຖຸທີ່ເລືອກທັງໝົດ? ວິດເຈັດອາດຈະຖືກລຶບນຳ ແລະ ການຕັ້ງຄ່າຈະສູນຫາຍ.

en: Are you sure you want to delete this DMA?
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບ DMA ນີ້?

en: Are you sure you want to delete this Daypart? This cannot be undone
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບຊ່ວງເວລານີ້? ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້

en: Are you sure you want to delete this Help page? This cannot be undone
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບໜ້າຊ່ວຍເຫຼືອນີ້? ສິ່ງນີ້ບໍ່ສາມາດກັບຄືນໄດ້

en: Are you sure you want to delete this Menu Board Category? All Products linked to this Category will be removed as well. This cannot be undone
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບໝວດໝູ່ກະດານເມນູນີ້? ສິນຄ້າທັງໝົດທີ່ເຊື່ອມໂຍງກັບໝວດໝູ່ນີ້ຈະຖືກລຶບອອກເຊັ່ນກັນ. ສິ່ງນີ້ບໍ່ສາມາດກັບຄືນໄດ້

en: Are you sure you want to delete this Menu Board Product? This cannot be undone
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບສິນຄ້າກະດານເມນູນີ້? ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້

en: Are you sure you want to delete this Menu Board? This action will remove all Categories and their Products linked to this Menu Board. This cannot be undone
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບກະດານເມນູນີ້? ການກະທຳນີ້ຈະລຶບໝວດໝູ່ທັງໝົດ ແລະ ສິນຄ້າຂອງພວກເຂົາທີ່ເຊື່ອມໂຍງກັບກະດານເມນູນີ້. ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້

en: Are you sure you want to delete this Playlist?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບລາຍການຫຼີ້ນນີ້?

en: Are you sure you want to delete this Resolution? This cannot be undone
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບຄວາມລະອຽດນີ້? ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້

en: Are you sure you want to delete this Template? This cannot be undone
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບແມ່ແບບນີ້? ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້

en: Are you sure you want to delete this action?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບການດຳເນີນການນີ້?

en: Are you sure you want to delete this application? This cannot be undone
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບແອັບພລິເຄຊັນນີ້? ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້

en: Are you sure you want to delete this campaign? This cannot be undone
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບແຄມເປນນີ້? ສິ່ງນີ້ບໍ່ສາມາດກັບຄືນໄດ້

en: Are you sure you want to delete this command? This cannot be undone
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບຄຳສັ່ງນີ້? ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກຄືນໄດ້

en: Are you sure you want to delete this display group? This cannot be undone
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນນີ້? ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້

en: Are you sure you want to delete this display profile?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນນີ້?

en: Are you sure you want to delete this display? This cannot be undone
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບຈໍສະແດງຜົນນີ້? ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້

en: Are you sure you want to delete this element group? Widget will also be deleted and configuration will be lost.
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບກຸ່ມອົງປະກອບນີ້? ວິດເຈັດຈະຖືກລຶບນຳ ແລະ ການຕັ້ງຄ່າຈະສູນຫາຍ.

en: Are you sure you want to delete this element? Widget will also be deleted and configuration will be lost.
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບອົງປະກອບນີ້? ວິດເຈັດຈະຖືກລຶບນຳ ແລະ ການຕັ້ງຄ່າຈະສູນຫາຍ.

en: Are you sure you want to delete this event from <b>all</b> displays? If you only want to delete this item from certain displays, please deselect the displays in the edit dialogue and click Save.
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບເຫດການນີ້ຈາກ <b>ທຸກ</b> ໜ້າຈໍ? ຖ້າທ່ານຕ້ອງການລຶບລາຍການນີ້ອອກຈາກບາງໜ້າຈໍເທົ່ານັ້ນ, ກະລຸນາຍົກເລີກການເລືອກໜ້າຈໍໃນກ່ອງໂຕ້ຕອບແກ້ໄຂ ແລ້ວຄລິກ ບັນທຶກ.

en: Are you sure you want to delete this file?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບໄຟລ໌ນີ້?

en: Are you sure you want to delete this item?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບລາຍການນີ້?

en: Are you sure you want to delete this notification? It will be deleted for all CMS users. This cannot be undone
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບການແຈ້ງເຕືອນນີ້? ມັນຈະຖືກລຶບສຳລັບຜູ້ໃຊ້ CMS ທັງໝົດ. ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້

en: Are you sure you want to delete this recurring event? Clicking Yes will delete this event from <b>all</b> displays.
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບເຫດການທີ່ເກີດຂຶ້ນຊ້ຳນີ້? ການຄລິກແມ່ນແລ້ວຈະລຶບເຫດການນີ້ອອກຈາກຈໍສະແດງຜົນ<b>ທັງໝົດ</b>.

en: Are you sure you want to delete this region?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບພື້ນທີ່ນີ້?

en: Are you sure you want to delete this report schedule? This cannot be undone
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບຕາຕະລາງລາຍງານນີ້? ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້

en: Are you sure you want to delete this row?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບແຖວນີ້?

en: Are you sure you want to delete this tag? This cannot be undone
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບແທັກນີ້? ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້

en: Are you sure you want to delete this task? This cannot be undone
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບໜ້າວຽກນີ້? ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້

en: Are you sure you want to delete this widget?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບວິດເຈັດນີ້?

en: Are you sure you want to delete?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບ?

en: Are you sure you want to delete? You may not be able to delete this user if they have associated content. You can retire users by using the Edit Button.
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບ? ທ່ານອາດຈະບໍ່ສາມາດລຶບຜູ້ໃຊ້ນີ້ໄດ້ຖ້າພວກເຂົາມີເນື້ອຫາທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ. ທ່ານສາມາດປົດກະສຽນຜູ້ໃຊ້ໂດຍການໃຊ້ປຸ່ມແກ້ໄຂ.

en: Are you sure you want to discard the changes to this Layout and revert to the previous Published version.
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການຍົກເລີກການປ່ຽນແປງໜ້າສະແດງຜົນນີ້ ແລະ ກັບໄປໃຊ້ເວີຊັນທີ່ເຜີຍແຜ່ກ່ອນໜ້ານີ້.

en: Are you sure you want to logout this user?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການອອກຈາກລະບົບຜູ້ໃຊ້ນີ້?

en: Are you sure you want to pause this report schedule?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການຢຸດຕາຕະລາງການລາຍງານນີ້ຊົ່ວຄາວ?

en: Are you sure you want to publish this Layout? If it is already in use the update will automatically get pushed.
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການເຜີຍແຜ່ຮູບແບບນີ້? ຖ້າມີການນຳໃຊ້ຢູ່ແລ້ວ, ການອັບເດດຈະຖືກສົ່ງອອກໄປໂດຍອັດຕະໂນມັດ.

en: Are you sure you want to remove this widget?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການລຶບ widget ນີ້?

en: Are you sure you want to replace your Layout with a template?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການແທນທີ່ໂຄງຮ່າງຂອງທ່ານດ້ວຍແມ່ແບບ?

en: Are you sure you want to request a collection to occur?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການຮ້ອງຂໍໃຫ້ມີການເກັບກຳ?

en: Are you sure you want to request a screenshot?
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການຂໍພາບໜ້າຈໍ?

en: Are you sure you want to reset this report schedule? This cannot be undone
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການຕັ້ງຄ່າຕາຕະລາງລາຍງານນີ້ໃໝ່? ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້

en: Are you sure you want to resume this report schedule?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການສືບຕໍ່ຕາຕະລາງການລາຍງານນີ້?

en: Are you sure you want to retire this item?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການຍົກເລີກລາຍການນີ້?

en: Are you sure you want to run this task immediately?
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການເຮັດວຽກນີ້ທັນທີ?

en: Are you sure you want to send a Wake On Lan message to this display?
lo: ເຈົ້າແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການສົ່ງຂໍ້ຄວາມປຸກຜ່ານ Lan ໄປຫາໜ້າຈໍນີ້?

en: Are you sure you want to start again with a blank canvas? All elements and widgets will be removed from your draft layout.
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການເລີ່ມຕົ້ນໃໝ່ດ້ວຍຜ້າໃບເປົ່າ? ອົງປະກອບ ແລະ ວິດເຈັດທັງໝົດຈະຖືກລຶບອອກຈາກໂຄງຮ່າງສະບັບຮ່າງຂອງທ່ານ.

en: Are you sure you want to truncate?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການຕັດຂໍ້ມູນອອກ?

en: Area Description
lo: ລາຍລະອຽດພື້ນທີ່

en: Area-Specific Alert Delivery
lo: ການສົ່ງການແຈ້ງເຕືອນສະເພາະພື້ນທີ່

en: Armenian (Armenia)
lo: ອາກເມເນຍ (ອາກເມເນຍ)

en: Article
lo: ບົດຄວາມ

en: Articles shown in a marquee
lo: ບົດຄວາມທີ່ສະແດງໃນຂໍ້ຄວາມເລື່ອນ

en: Articles shown with custom HTML
lo: ບົດຄວາມທີ່ສະແດງດ້ວຍ HTML ແບບກຳນົດເອງ

en: As a percentage
lo: ເປັນເປີເຊັນ

en: Ascending
lo: ນ້ອຍຫາຫຼາຍ

en: Ask a question
lo: ຖາມຄຳຖາມ

en: Aspect
lo: ອັດຕາສ່ວນ

en: Assess
lo: ປະເມີນ

en: Assess Dynamic Display Groups
lo: ປະເມີນກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນແບບເຄື່ອນໄຫວ

en: Asset %s not found
lo: ບໍ່ພົບຊັບສິນ %s

en: Asset file does not exist
lo: ໄຟລ໌ຊັບສິນບໍ່ມີຢູ່

en: Asset not found
lo: ບໍ່ພົບຊັບສິນ

en: Assets cached, %d failed.
lo: ຊັບສິນຖືກແຄສແລ້ວ, %d ລົ້ມເຫຼວ.

en: Assign
lo: ມອບໝາຍ

en: Assign %name% to a Campaign
lo: ມອບໝາຍ %name% ໃຫ້ກັບແຄມເປນ

en: Assign Files
lo: ກຳນົດໄຟລ໌

en: Assign Layouts
lo: ກຳນົດ Layouts

en: Assign a Layout
lo: ກຳນົດໂຄງຮ່າງ

en: Assign all Media items to Playlists based on their Library duration, and make it sticky so that changes in the library are not pulled into Layouts.
lo: ກຳນົດລາຍການສື່ທັງໝົດໃສ່ລາຍການຫຼີ້ນໂດຍອີງໃສ່ໄລຍະເວລາຂອງຫ້ອງສະໝຸດ, ແລະ ເຮັດໃຫ້ມັນຕິດຢູ່ເພື່ອບໍ່ໃຫ້ການປ່ຽນແປງໃນຫ້ອງສະໝຸດຖືກດຶງເຂົ້າໄປໃນ Layouts.

en: Assign the feature sets to the new group
lo: ມອບໝາຍຊຸດຄຸນສົມບັດໃຫ້ກຸ່ມໃໝ່

en: Assign the members to the new group
lo: ມອບໝາຍສະມາຊິກໃຫ້ກຸ່ມໃໝ່

en: Assign to Campaign
lo: ມອບໝາຍໃຫ້ແຄມເປນ

en: Assignable
lo: ສາມາດມອບໝາຍໄດ້

en: Assigned Layouts to %s
lo: ກຳນົດ Layouts ໃຫ້ %s ແລ້ວ

en: Assigning a Layout to a Display/DisplayGroup does NOT schedule that Layout to be shown. Please use the Schedule to show Layouts.
lo: ການກຳນົດໂຄງຮ່າງໃຫ້ກັບຈໍສະແດງຜົນ/ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນບໍ່ໄດ້ໝາຍຄວາມວ່າເປັນການຈັດຕາຕະລາງໃຫ້ໂຄງຮ່າງນັ້ນສະແດງ. ກະລຸນາໃຊ້ການຈັດຕາຕະລາງເພື່ອສະແດງໂຄງຮ່າງ.

en: Associate an item from the Library
lo: ເຊື່ອມໂຍງລາຍການຈາກຄັງ

en: At least one element is required for this Widget. Please delete it if you no longer need it.
lo: ຕ້ອງການອົງປະກອບຢ່າງໜ້ອຍໜຶ່ງອັນສຳລັບ Widget ນີ້. ກະລຸນາລຶບມັນຖ້າທ່ານບໍ່ຕ້ອງການໃຊ້ມັນອີກຕໍ່ໄປ.

en: Attach Editor
lo: ຕິດຕົວແກ້ໄຂ

en: Attached please find the report for %s
lo: ກະລຸນາເບິ່ງລາຍງານສຳລັບ %s ທີ່ແນບມາພ້ອມນີ້

en: Attachment
lo: ໄຟລ໌ແນບ

en: Attachments (optional)
lo: ໄຟລ໌ແນບ (ບໍ່ບັງຄັບ)

en: Attribution
lo: ການອ້າງອີງແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Audience
lo: ຜູ້ຊົມ

en: Audio
lo: ສຽງ

en: Audio - support varies depending on the client hardware
lo: ສຽງ - ການຮອງຮັບແຕກຕ່າງກັນໄປຕາມຮາດແວຂອງເຄື່ອງລູກຂ່າຍ

en: Audio Media
lo: ສື່ສຽງ

en: Audio cannot be attached to a Sub-Playlist Widget. Please attach it to the Widgets inside the Playlist
lo: ບໍ່ສາມາດແນບສຽງໃສ່ Widget ລາຍການຫຼີ້ນຍ່ອຍໄດ້. ກະລຸນາແນບມັນໃສ່ Widgets ພາຍໃນລາຍການຫຼີ້ນ

en: Audio for %name%
lo: ສຽງສຳລັບ %name%

en: Audit Log
lo: ບັນທຶກການກວດສອບ

en: Audit Trail
lo: ຮ່ອງຮອຍການກວດສອບ

en: AuditLog Archive
lo: ບ່ອນເກັບບັນທຶກການກວດສອບ

en: AuditLog Delete
lo: ລຶບບັນທຶກການກວດສອບ

en: AuditLog Export %s to %s
lo: ການສົ່ງອອກບັນທຶກການກວດສອບ %s ຫາ %s

en: Auditing until
lo: ກວດສອບຈົນຮອດ

en: August
lo: ສິງຫາ

en: Authentication
lo: ການຢືນຢັນຕົວຕົນ

en: Authentication Whitelist
lo: ລາຍການທີ່ອະນຸຍາດການຢືນຢັນຕົວຕົນ

en: Authentication code incorrect
lo: ລະຫັດຢືນຢັນຕົວຕົນບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Author
lo: ຜູ້ຂຽນ

en: Authorisation Parameters missing from session.
lo: ພາຣາມິເຕີການອະນຸຍາດຫາຍໄປຈາກເຊດຊັນ.

en: Authorise
lo: ອະນຸຍາດ

en: Authorise display?
lo: ອະນຸຍາດຈໍສະແດງຜົນບໍ່?

en: Authorised
lo: ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດ

en: Authorised set to %d for %s
lo: ການອະນຸຍາດຕັ້ງເປັນ %d ສຳລັບ %s

en: Authorised?
lo: ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດບໍ່?

en: Authorization Code?
lo: ລະຫັດຢືນຢັນສິດບໍ່?

en: Authorize Request
lo: ອະນຸມັດຄຳຮ້ອງຂໍ

en: Authorized applications for user
lo: ແອັບພລິເຄຊັນທີ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດສຳລັບຜູ້ໃຊ້

en: Auto show thumbnail column?
lo: ສະແດງຄໍລຳຮູບຫຍໍ້ອັດຕະໂນມັດບໍ່?

en: Automatic Restart
lo: ເລີ່ມຕົ້ນໃໝ່ອັດຕະໂນມັດ

en: Automatically Restart the application if we detect it is not visible.
lo: ເລີ່ມຕົ້ນແອັບພລິເຄຊັນໃໝ່ອັດຕະໂນມັດ ຖ້າພວກເຮົາກວດພົບວ່າມັນບໍ່ສະແດງຜົນ.

en: Automatically apply Transitions?
lo: ນຳໃຊ້ການປ່ຽນແປງໂດຍອັດຕະໂນມັດບໍ່?

en: Automatically authorise new Displays?
lo: ອະນຸມັດໜ້າຈໍໃໝ່ໂດຍອັດດຕະໂນມັດບໍ່?

en: Automatically collect and export relevant information into a text file.
lo: ເກັບກຳ ແລະ ສົ່ງອອກຂໍ້ມູນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງເຂົ້າໃນໄຟລ໌ຂໍ້ຄວາມໂດຍອັດຕະໂນມັດ.

en: Automatically submit this form?
lo: ສົ່ງແບບຟອມນີ້ໂດຍອັດຕະໂນມັດບໍ່?

en: Availability
lo: ຄວາມພ້ອມໃຊ້ງານ

en: Available
lo: ສາມາດໃຊ້ໄດ້

en: Available On
lo: ມີໃຫ້ບໍລິການໃນ

en: Available for In Transitions?
lo: ສາມາດໃຊ້ໄດ້ກັບການປ່ຽນແປງຂາເຂົ້າບໍ່?

en: Available for Out Transitions?
lo: ສາມາດໃຊ້ໄດ້ກັບການປ່ຽນແປງຂາອອກບໍ່?

en: Available on
lo: ມີໃຫ້ໃຊ້ໃນ

en: Avoid
lo: ຫຼີກລ້ຽງ

en: Azerbaijani
lo: ອາແຊກໄບຊານ

en: Back
lo: ກັບຄືນ

en: Back to Reports
lo: ກັບໄປທີ່ລາຍງານ

en: Back to dashboard
lo: ກັບໄປທີ່ກະດານຂ່າວ

en: Background
lo: ພື້ນຫຼັງ

en: Background (content)
lo: ພື້ນຫຼັງ (ເນື້ອໃນ)

en: Background Colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງ

en: Background Image
lo: ຮູບພາບພື້ນຫຼັງ

en: Background colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງ

en: Background colour for each currency item.
lo: ສີພື້ນຫຼັງສຳລັບແຕ່ລະລາຍການສະກຸນເງິນ.

en: Background colour for each stock item.
lo: ສີພື້ນຫຼັງສຳລັບແຕ່ລະລາຍການຫຸ້ນ.

en: Background opacity (content)
lo: ຄວາມໂປ່ງໃສຂອງພື້ນຫຼັງ (ເນື້ອໃນ)

en: Background thumbnail
lo: ຮູບຕົວຢ່າງພື້ນຫຼັງ

en: Background transparent?
lo: ພື້ນຫຼັງໂປ່ງໃສບໍ່?

en: Backgrounds
lo: ພື້ນຫຼັງ

en: Backlight
lo: ໄຟຫຼັງ

en: Bambara
lo: ບຳບາຣາ

en: Bandwidth
lo: ແບນວິດ

en: Bandwidth Limit
lo: ຂີດຈຳກັດແບນວິດ

en: Bandwidth Usage (%bandwidthSuffix%)
lo: ການໃຊ້ແບນວິດ (%bandwidthSuffix%)

en: Bandwidth Usage. Limit %xmdsLimit%
lo: ການໃຊ້ແບນວິດ. ຂີດຈຳກັດ %xmdsLimit%

en: Bandwidth allowance exceeded
lo: ເກີນຂີດຈຳກັດແບນວິດ

en: Bandwidth limit
lo: ຂີດຈຳກັດແບນວິດ

en: Bandwidth limit must be a whole number greater than 0.
lo: ຂີດຈຳກັດແບນວິດຕ້ອງເປັນຈຳນວນຖ້ວນທີ່ໃຫຍ່ກວ່າ 0.

en: Base
lo: ພື້ນຖານ

en: Base currency must not be included in the Currencies list. Please remove it and try again.
lo: ສະກຸນເງິນພື້ນຖານຕ້ອງບໍ່ລວມຢູ່ໃນລາຍຊື່ສະກຸນເງິນ. ກະລຸນາລຶບມັນອອກແລ້ວລອງໃໝ່.

en: Basic
lo: ພື້ນຖານ

en: Basque
lo: ບາສກ໌

en: Baud Rate
lo: ອັດຕາ Baud

en: Bearer
lo: ແບເຣີ

en: Before Uploading, scroll through the progress bar or play and pause to select a still to be used as the video file thumbnail.
lo: ກ່ອນອັບໂຫຼດ, ເລື່ອນຜ່ານແຖບຄວາມຄືບໜ້າ ຫຼື ຫຼິ້ນ ແລະ ຢຸດເພື່ອເລືອກຮູບນິ້ງທີ່ຈະໃຊ້ເປັນຮູບຕົວຢ່າງຂອງໄຟລ໌ວິດີໂອ.

en: Before reporting a fault it would be appreciated if you follow the steps. Click start
lo: ກ່ອນການລາຍງານຂໍ້ຜິດພາດ, ກະລຸນາປະຕິບັດຕາມຂັ້ນຕອນ. ກົດເລີ່ມຕົ້ນ

en: Before schedule ends
lo: ກ່ອນຕາຕະລາງເວລາສິ້ນສຸດ

en: Before schedule starts
lo: ກ່ອນຕາຕະລາງເວລາເລີ່ມຕົ້ນ

en: Belarusian
lo: ເບລາຣຸດ

en: Below information will be displayed for User on Application authorization page
lo: ຂໍ້ມູນຂ້າງລຸ່ມນີ້ຈະຖືກສະແດງໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ເຫັນໃນໜ້າການອະນຸຍາດແອັບພລິເຄຊັນ

en: Below is the family tree for this Display Group.
lo: ຂ້າງລຸ່ມນີ້ແມ່ນແຜນຜັງຄອບຄົວຂອງກຸ່ມໜ້າຈໍນີ້.

en: Below you can select the columns to be shown in the table - drag and drop to reorder and to move between lists.
lo: ດ້ານລຸ່ມນີ້ທ່ານສາມາດເລືອກຖັນທີ່ຈະສະແດງໃນຕາຕະລາງ - ລາກແລະວາງເພື່ອຈັດລຽງໃໝ່ ແລະ ຍ້າຍລະຫວ່າງລາຍການ.

en: Bengali
lo: ເບັງກາລີ

en: Bengali (Bangladesh)
lo: ເບັງກາລີ (ບັງກະລາເທດ)

en: Best Fit
lo: ພໍດີທີ່ສຸດ

en: Bigger Profile Image
lo: ຮູບໂປຣໄຟລ໌ຂະໜາດໃຫຍ່ຂຶ້ນ

en: Billboard
lo: ປ້າຍໂຄສະນາຂະໜາດໃຫຍ່

en: Black Level
lo: ລະດັບສີດຳ

en: Blacklist Videos?
lo: ບັນຊີດຳວິດີໂອບໍ່?

en: Block
lo: ເປັນກຸ່ມ

en: Block All
lo: ບລັອກທັງໝົດ

en: Blue
lo: ສີຟ້າ

en: Body
lo: ເນື້ອໃນ

en: Body data
lo: ຂໍ້ມູນສ່ວນເນື້ອຫາ

en: Bold
lo: ໂຕໜາ

en: Border Colour
lo: ສີຂອບ

en: Border Radius
lo: ລັດສະໝີຂອບ

en: Border colour for each currency item.
lo: ສີຂອບສຳລັບແຕ່ລະລາຍການສະກຸນເງິນ.

en: Border colour for each stock item.
lo: ສີຂອບສຳລັບແຕ່ລະລາຍການຫຸ້ນ.

en: Bosnian
lo: ບອສເນຍ

en: Both
lo: ທັງສອງ

en: Both fromDt/toDt should be provided
lo: ຕ້ອງລະບຸທັງ fromDt/toDt

en: Bottom
lo: ລຸ່ມ

en: Bottom Left
lo: ລຸ່ມຊ້າຍ

en: Bottom Right
lo: ລຸ່ມຂວາ

en: Brand
lo: ຍີ່ຫໍ້

en: Breton
lo: ເບຣຕົງ

en: Brightness
lo: ຄວາມສະຫວ່າງ

en: Bring forward
lo: ນຳມາທາງໜ້າ

en: Bring selected %regionType% back to the Layout view.
lo: ນຳ %regionType% ທີ່ເລືອກກັບຄືນສູ່ມຸມມອງໂຄງຮ່າງ.

en: Bring selected object back to the Layout view.
lo: ນຳວັດຖຸທີ່ເລືອກກັບຄືນສູ່ມຸມມອງໂຄງຮ່າງ.

en: Bring to front
lo: ນຳມາໄວ້ໜ້າສຸດ

en: BroadCast Address
lo: ທີ່ຢູ່ BroadCast

en: BroadCast Address is not a valid IP Address
lo: ທີ່ຢູ່ອອກອາກາດບໍ່ແມ່ນທີ່ຢູ່ IP ທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: Browse files
lo: ເລືອກໄຟລ໌

en: Browse/Add Attachment
lo: ເບິ່ງ/ເພີ່ມໄຟລ໌ແນບ

en: Browse/Add Image
lo: ເລືອກ/ເພີ່ມຮູບ

en: Browse/Add attachment
lo: ເບິ່ງ/ເພີ່ມໄຟລ໌ແນບ

en: Browser
lo: ເບຣາວເຊີ

en: Budget
lo: ງົບປະມານ

en: Build Layouts
lo: ສ້າງຮູບແບບ

en: Bulgarian
lo: ບຸນກາຣີ

en: Bulleted list with preset style
lo: ລາຍການຫົວຂໍ້ຍ່ອຍທີ່ມີຮູບແບບຕັ້ງໄວ້ລ່ວງໜ້າ

en: Burmese
lo: ພະມ້າ

en: Button
lo: ປຸ່ມ

en: By Field
lo: ຕາມຊ່ອງຂໍ້ມູນ

en: CA File
lo: ໄຟລ໌ CA

en: CAS Login
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ CAS

en: CBRNE - Chemical, Biological, Radiological, Nuclear or High-Yield Explosive threat or attack
lo: CBRNE - ໄພຂົ່ມຂູ່ ຫຼື ການໂຈມຕີທາງເຄມີ, ຊີວະພາບ, ລັງສີ, ນິວເຄລຍ ຫຼື ວັດຖຸລະເບີດກຳລັງສູງ

en: CDN Address
lo: ທີ່ຢູ່ CDN

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 till 32.
lo: CIDR subnet mask ບໍ່ແມ່ນຕົວເລກໃນຊ່ວງ 0 ເຖິງ 32.

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 to 32.
lo: CIDR subnet mask ບໍ່ແມ່ນຕົວເລກໃນຊ່ວງ 0 ຫາ 32.

en: CMS Secret Key
lo: ລະຫັດລັບ CMS

en: CMS Secret Key associated with the provided new CMS Address
lo: ລະຫັດລັບ CMS ທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບທີ່ຢູ່ CMS ໃໝ່ທີ່ໃຫ້ມາ

en: CMS Theme
lo: ທີມ CMS

en: CMS Transfer?
lo: ການໂອນ CMS ບໍ່?

en: CMS URL
lo: URL ຂອງ CMS

en: CMS configuration warning, it is very unlikely that /web/ should be in the URL. This usually means that the DocumentRoot of the web server is wrong and may put your CMS at risk if not corrected.
lo: ຄຳເຕືອນການຕັ້ງຄ່າ CMS, ມັນບໍ່ໜ້າຈະເປັນໄປໄດ້ທີ່ /web/ ຈະຢູ່ໃນ URL. ນີ້ມັກຈະໝາຍຄວາມວ່າ DocumentRoot ຂອງເວັບເຊີບເວີຜິດພາດ ແລະ ອາດເຮັດໃຫ້ CMS ຂອງທ່ານຕົກຢູ່ໃນຄວາມສ່ຽງ ຖ້າບໍ່ໄດ້ຮັບການແກ້ໄຂ.

en: CSS Style Sheet
lo: ໄຟລ໌ຮູບແບບ CSS

en: CSV Import
lo: ນຳເຂົ້າ CSV

en: CSV separator
lo: ຕົວຂັ້ນ CSV

en: CTRL Key required to access Player Information Screen?
lo: ຕ້ອງໃຊ້ປຸ່ມ CTRL ເພື່ອເຂົ້າເຖິງໜ້າຈໍຂໍ້ມູນເຄື່ອງຫຼິ້ນບໍ່?

en: Cache File System Permissions
lo: ສິດການເຂົ້າເຖິງລະບົບໄຟລ໌ຂອງແຄສ

en: Cache Period
lo: ໄລຍະເວລາແຄຊ

en: Cache Period (mins)
lo: ໄລຍະເວລາແຄຊ (ນາທີ)

en: Cache Period for Images
lo: ໄລຍະເວລາແຄຊສຳລັບຮູບພາບ

en: Cache cleared for %s
lo: ລຶບແຄຊສຳລັບ %s ແລ້ວ

en: Cache pool not available
lo: ພູລແຄຊບໍ່ສາມາດໃຊ້ໄດ້

en: Caching
lo: ການແຄຊ

en: Calendar
lo: ປະຕິທິນ

en: Calendar Days
lo: ວັນໃນປະຕິທິນ

en: Calendar Detailed Event
lo: ເຫດການປະຕິທິນແບບລະອຽດ

en: Calendar Event Row
lo: ແຖວເຫດການປະຕິທິນ

en: Calendar Simple Event
lo: ເຫດການປະຕິທິນແບບງ່າຍດາຍ

en: Calendar Type
lo: ປະເພດປະຕິທິນ

en: Calories
lo: ແຄລໍຣີ

en: Calories must be a whole number between 0 and 32767
lo: ແຄລໍຣີຕ້ອງເປັນຈຳນວນຖ້ວນລະຫວ່າງ 0 ຫາ 32767

en: Campaign
lo: ແຄມເປນ

en: Campaign ID
lo: ID ຂອງແຄມເປນ

en: Campaign Layouts
lo: ໂຄງຮ່າງແຄມເປນ

en: Campaign Preview for %campaignName%
lo: ຕົວຢ່າງແຄມເປນສຳລັບ %campaignName%

en: Campaign not found
lo: ບໍ່ພົບແຄມເປນ

en: Campaigns
lo: ແຄມເປນ

en: Can not have a display without a hardware key
lo: ບໍ່ສາມາດມີຈໍສະແດງຜົນໂດຍບໍ່ມີລະຫັດຮາດແວໄດ້

en: Can not have a display without a name
lo: ບໍ່ສາມາດມີຈໍສະແດງຜົນໂດຍບໍ່ມີຊື່ໄດ້

en: Can not have an end time earlier than your start time
lo: ບໍ່ສາມາດມີເວລາສິ້ນສຸດກ່ອນເວລາເລີ່ມຕົ້ນຂອງທ່ານ

en: Can this Application keep a secret?
lo: ແອັບພລິເຄຊັນນີ້ສາມາດຮັກສາຄວາມລັບໄດ້ບໍ່?

en: Can this module be assigned to a Layout?
lo: ໂມດູນນີ້ສາມາດມອບໝາຍໃຫ້ກັບໂຄງຮ່າງໄດ້ບໍ່?

en: Can this transition be used for media end?
lo: ການປ່ຽນແປງນີ້ສາມາດໃຊ້ສຳລັບການສິ້ນສຸດມີເດຍໄດ້ບໍ່?

en: Can this transition be used for media start?
lo: ການປ່ຽນແປງນີ້ສາມາດໃຊ້ສຳລັບການເລີ່ມຕົ້ນມີເດຍໄດ້ບໍ່?

en: Can't create ZIP. Error Code:
lo: ບໍ່ສາມາດສ້າງ ZIP ໄດ້. ລະຫັດຂໍ້ຜິດພາດ:

en: Can't create ZIP. Error Code: %s
lo: ບໍ່ສາມາດສ້າງໄຟລ໌ ZIP. ລະຫັດຂໍ້ຜິດພາດ: %s

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Cancel CMS Transfer
lo: ຍົກເລີກການໂອນຍ້າຍ CMS

en: Cancel Import
lo: ຍົກເລີກການນຳເຂົ້າ

en: Cancel Replace
lo: ຍົກເລີກການແທນທີ່

en: Cancel Transfer?
lo: ຍົກເລີກການໂອນຍ້າຍບໍ່?

en: Cancel Upload
lo: ຍົກເລີກການອັບໂຫຼດ

en: Cancel upload
lo: ຍົກເລີກການອັບໂຫຼດ

en: Cancelled CMS Transfer for %s
lo: ຍົກເລີກການໂອນຍ້າຍ CMS ສຳລັບ %s ແລ້ວ

en: Cannot Delete system specific DayParts
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບຊ່ວງເວລາຂອງມື້ທີ່ເປັນຂອງລະບົບໄດ້

en: Cannot Save empty region playlist. Please add widgets
lo: ບໍ່ສາມາດບັນທຶກລາຍການຫຼີ້ນຂອງເຂດທີ່ວ່າງເປົ່າໄດ້. ກະລຸນາເພີ່ມ widgets

en: Cannot add new rows to remote dataSet
lo: ບໍ່ສາມາດເພີ່ມແຖວໃໝ່ໃສ່ຊຸດຂໍ້ມູນທາງໄກໄດ້

en: Cannot add the same SubPlaylist twice.
lo: ບໍ່ສາມາດເພີ່ມລາຍການຫຼິ້ນຍ່ອຍອັນດຽວກັນສອງເທື່ອ.

en: Cannot assign a Draft Layout to a Campaign
lo: ບໍ່ສາມາດກຳນົດ Layout ສະບັບຮ່າງໃຫ້ກັບແຄມເປນໄດ້

en: Cannot assign a Template tag to a Layout, to create a template use the Save Template button instead.
lo: ບໍ່ສາມາດມອບໝາຍແທັກແມ່ແບບໃຫ້ກັບຮູບແບບໄດ້, ເພື່ອສ້າງແມ່ແບບ ກະລຸນາໃຊ້ປຸ່ມບັນທຶກແມ່ແບບແທນ.

en: Cannot assign a Template to a Campaign
lo: ບໍ່ສາມາດກຳນົດແມ່ແບບໃຫ້ກັບແຄມເປນໄດ້

en: Cannot assign layouts to an ad campaign during its creation
lo: ບໍ່ສາມາດກຳນົດ Layouts ໃຫ້ກັບແຄມເປນໂຄສະນາໃນລະຫວ່າງການສ້າງ

en: Cannot change owner on this Object
lo: ບໍ່ສາມາດປ່ຽນເຈົ້າຂອງວັດຖຸນີ້ໄດ້

en: Cannot contact SSP service, please try again shortly.
lo: ບໍ່ສາມາດຕິດຕໍ່ບໍລິການ SSP, ກະລຸນາລອງໃໝ່ອີກຄັ້ງໃນໄວໆນີ້.

en: Cannot contact dashboard service, please try again shortly.
lo: ບໍ່ສາມາດຕິດຕໍ່ບໍລິການກະດານ, ກະລຸນາລອງໃໝ່ອີກຄັ້ງໃນໄວໆນີ້.

en: Cannot copy a Draft Layout
lo: ບໍ່ສາມາດສຳເນົາຮູບແບບສະບັບຮ່າງໄດ້

en: Cannot decode token
lo: ບໍ່ສາມາດຖອດລະຫັດໂຕເຄັນ

en: Cannot delete Layout from its Draft, delete the parent
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບຮູບແບບຈາກສະບັບຮ່າງຂອງມັນໄດ້, ໃຫ້ລຶບຕົວຫຼັກແທນ

en: Cannot delete a Lead Display of a Sync Group
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບຈໍສະແດງຜົນຫຼັກຂອງກຸ່ມຊິງຄ໌ໄດ້

en: Cannot delete a Widget that isn't assigned to me
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບວິດເຈັດທີ່ບໍ່ໄດ້ມອບໝາຍໃຫ້ຂ້ອຍໄດ້

en: Cannot delete all items owned by a Super Admin, please reassign to a different User.
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບທຸກລາຍການທີ່ເປັນຂອງຜູ້ເບິ່ງແຍງຂັ້ນສູງໄດ້, ກະລຸນາມອບໝາຍໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ອື່ນ.

en: Cannot delete because DataSet is in use on one or more Data Connector schedules.
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບໄດ້ ເນື່ອງຈາກຊຸດຂໍ້ມູນກຳລັງຖືກໃຊ້ໃນໜຶ່ງ ຫຼື ຫຼາຍຕາຕະລາງຂອງຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນ.

en: Cannot delete because DataSet is in use on one or more Layouts.
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບໄດ້ ເນື່ອງຈາກຊຸດຂໍ້ມູນກຳລັງຖືກໃຊ້ໃນໜຶ່ງ ຫຼື ຫຼາຍຮູບແບບ.

en: Cannot delete because this DataSet is set as dependent DataSet for another DataSet
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບໄດ້ ເນື່ອງຈາກຊຸດຂໍ້ມູນນີ້ຖືກຕັ້ງເປັນຊຸດຂໍ້ມູນທີ່ຂຶ້ນກັບຊຸດຂໍ້ມູນອື່ນ

en: Cannot delete default Display Profile.
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນເລີ່ມຕົ້ນໄດ້.

en: Cannot delete your own User from the CMS.
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບບັນຊີຜູ້ໃຊ້ຂອງທ່ານເອງອອກຈາກ CMS ໄດ້.

en: Cannot download region specific module
lo: ບໍ່ສາມາດດາວໂຫຼດໂມດູນສະເພາະພາກພື້ນໄດ້

en: Cannot edit Layout properties on a Draft
lo: ບໍ່ສາມາດແກ້ໄຂຄຸນສົມບັດຂອງຮູບແບບໃນສະບັບຮ່າງໄດ້

en: Cannot edit data of remote columns
lo: ບໍ່ສາມາດແກ້ໄຂຂໍ້ມູນຂອງຄໍລຳທາງໄກໄດ້

en: Cannot edit root Folder
lo: ບໍ່ສາມາດແກ້ໄຂໂຟລເດີຮາກໄດ້

en: Cannot export Draft Layout
lo: ບໍ່ສາມາດສົ່ງອອກຮູບແບບສະບັບຮ່າງໄດ້

en: Cannot find Player Version
lo: ບໍ່ສາມາດຊອກຫາເວີຊັ່ນຂອງເຄື່ອງຫຼີ້ນ

en: Cannot find Region or Drawer
lo: ບໍ່ພົບພື້ນທີ່ ຫຼື ລິ້ນຊັກ

en: Cannot find drawer region
lo: ບໍ່ພົບພື້ນທີ່ລິ້ນຊັກ

en: Cannot find layout by campaignId
lo: ບໍ່ສາມາດຊອກຫາ Layout ໂດຍ campaignId

en: Cannot find media
lo: ບໍ່ສາມາດຊອກຫາມີເດຍ

en: Cannot find playlist
lo: ບໍ່ສາມາດຊອກຫາລາຍການຫຼີ້ນ

en: Cannot find region
lo: ບໍ່ພົບພື້ນທີ່

en: Cannot find saved report
lo: ບໍ່ສາມາດຊອກຫາລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້

en: Cannot find schedule reminder
lo: ບໍ່ສາມາດຊອກຫາການແຈ້ງເຕືອນຕາຕະລາງ

en: Cannot find version
lo: ບໍ່ສາມາດຊອກຫາເວີຊັ່ນ

en: Cannot get watermark
lo: ບໍ່ສາມາດເອົາລາຍນ້ຳໄດ້

en: Cannot manage tags on a Draft Layout
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດການແທັກໃນຮູບແບບສະບັບຮ່າງໄດ້

en: Cannot modify Layout from its Draft
lo: ບໍ່ສາມາດແກ້ໄຂຮູບແບບຈາກສະບັບຮ່າງຂອງມັນໄດ້

en: Cannot modify root folder.
lo: ບໍ່ສາມາດແກ້ໄຂໂຟເດີຫຼັກໄດ້.

en: Cannot parse image.
lo: ບໍ່ສາມາດວິເຄາະຮູບພາບໄດ້.

en: Cannot register those credentials.
lo: ບໍ່ສາມາດລົງທະບຽນຂໍ້ມູນປະຈຳຕົວເຫຼົ່ານັ້ນ.

en: Cannot remove Folder set as default Folder for new Displays
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບໂຟລເດີທີ່ຕັ້ງເປັນໂຟລເດີເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບຈໍສະແດງຜົນໃໝ່ໄດ້

en: Cannot remove Folder set as home Folder for a user
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບໂຟລເດີທີ່ຕັ້ງເປັນໂຟລເດີຫຼັກສຳລັບຜູ້ໃຊ້ໄດ້

en: Cannot remove Folder with content
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບໂຟເດີທີ່ມີເນື້ອຫາໄດ້

en: Cannot remove Folder with content:
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບໂຟລເດີທີ່ມີເນື້ອຫາ:

en: Cannot remove root Folder
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບໂຟລເດີຮາກໄດ້

en: Cannot save media file from ZIP file
lo: ບໍ່ສາມາດບັນທຶກໄຟລ໌ມີເດຍຈາກໄຟລ໌ ZIP

en: Cannot schedule Campaign in selected event type, please select a Layout instead.
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດຕາຕະລາງແຄມເປນໃນປະເພດເຫດການທີ່ເລືອກໄດ້, ກະລຸນາເລືອກຮູບແບບແທນ.

en: Cannot schedule Layout as a Campaign, please select a Campaign instead.
lo: ບໍ່ສາມາດຈັດຕາຕະລາງຮູບແບບເປັນແຄມເປນໄດ້, ກະລຸນາເລືອກແຄມເປນແທນ.

en: Cannot set Expiry date in the past
lo: ບໍ່ສາມາດກຳນົດວັນໝົດອາຍຸໃນອະດີດໄດ້

en: Cannot set end date to be earlier than the start date.
lo: ບໍ່ສາມາດຕັ້ງວັນທີສິ້ນສຸດໃຫ້ໄວກວ່າວັນທີເລີ່ມຕົ້ນໄດ້.

en: Cannot set watermark
lo: ບໍ່ສາມາດຕັ້ງຄ່າລາຍນ້ຳໄດ້

en: Cannot update campaign status for %d
lo: ບໍ່ສາມາດອັບເດດສະຖານະແຄມເປນສຳລັບ %d

en: Canvas
lo: ແຜ່ນຜ້າ

en: Canvas Layer
lo: ຊັ້ນຜ້າໃບ

en: Canvas Widgets can only be added to a Zone
lo: Widget ຜ້າໃບສາມາດເພີ່ມໃສ່ໄດ້ສະເພາະໃນເຂດ

en: Canvas global widget
lo: ວິດເຈັດ Canvas ທົ່ວໂລກ

en: Canvas module
lo: ໂມດູນແຜ່ນຜ້າ

en: Cards Background
lo: ພື້ນຫຼັງຂອງບັດ

en: Case colour
lo: ສີຕົວເຮືອນ

en: Catalan
lo: ກາຕາລັງ

en: Categories for
lo: ໝວດໝູ່ສຳລັບ

en: Category
lo: ໝວດໝູ່

en: Category Photo
lo: ຮູບພາບໝວດໝູ່

en: Caution! Trigerring this action will ask Player to remove every downloaded Media file from its storage.
lo: ລະວັງ! ການກະທຳນີ້ຈະຮ້ອງຂໍໃຫ້ເຄື່ອງຫຼິ້ນລຶບໄຟລ໌ສື່ທີ່ດາວໂຫຼດມາທັງໝົດອອກຈາກບ່ອນເກັບຂໍ້ມູນ.

en: Caution, you have selected %1 items. Clicking save will run the %2 transaction on all these items.
lo: ລະວັງ, ທ່ານໄດ້ເລືອກ %1 ລາຍການ. ການຄລິກບັນທຶກຈະດຳເນີນທຸລະກຳ %2 ກັບລາຍການທັງໝົດນີ້.

en: Center
lo: ກາງ

en: Central Atlas Tamazight
lo: ທາມາໄຊກາງ

en: Central Atlas Tamazight (Latin)
lo: ທາມາໄຊກາງ (ລາຕິນ)

en: Centre
lo: ກາງ

en: Change Bandwidth Limit to all the selected displays.
lo: ປ່ຽນຂີດຈຳກັດແບນວິດໃຫ້ກັບທຸກຈໍສະແດງຜົນທີ່ເລືອກ.

en: Change Current Folder location
lo: ປ່ຽນທີ່ຕັ້ງໂຟນເດີປັດຈຸບັນ

en: Change Default Folder for new Displays before deleting
lo: ປ່ຽນໂຟລເດີເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບຈໍສະແດງຜົນໃໝ່ກ່ອນລຶບ

en: Change Icon
lo: ໄອຄອນການປ່ຽນແປງ

en: Change Layout
lo: ປ່ຽນໂຄງຮ່າງ

en: Change Password
lo: ປ່ຽນລະຫັດຜ່ານ

en: Change Percentage
lo: ເປີເຊັນການປ່ຽນແປງ

en: Change home Folder for Users using this Folder before deleting
lo: ປ່ຽນໂຟລເດີຫຼັກສຳລັບຜູ້ໃຊ້ທີ່ໃຊ້ໂຟລເດີນີ້ກ່ອນລຶບ

en: Change scale mode
lo: ປ່ຽນໂໝດຂະໜາດ

en: Change second factor secret
lo: ປ່ຽນລະຫັດລັບປັດໄຈທີສອງ

en: Change the Owner of this item. Leave empty to keep the current owner.
lo: ປ່ຽນເຈົ້າຂອງລາຍການນີ້. ປະວ່າງໄວ້ເພື່ອຮັກສາເຈົ້າຂອງປັດຈຸບັນ.

en: Change the name of the downloaded file if desired.
lo: ປ່ຽນຊື່ໄຟລ໌ທີ່ດາວໂຫຼດຖ້າຕ້ອງການ.

en: Change the resolution
lo: ປ່ຽນຄວາມລະອຽດ

en: Change window size
lo: ປ່ຽນຂະໜາດໜ້າຕ່າງ

en: Changes that you have made may not be saved!
lo: ການປ່ຽນແປງທີ່ທ່ານໄດ້ເຮັດອາດຈະບໍ່ຖືກບັນທຶກ!

en: Channel
lo: ຊ່ອງ

en: Chart could not be drawn because the CMS has not been configured with a Quick Chart URL.
lo: ບໍ່ສາມາດແຕ້ມແຜນພູມໄດ້ເນື່ອງຈາກ CMS ບໍ່ໄດ້ຖືກຕັ້ງຄ່າດ້ວຍ URL ຂອງ Quick Chart.

en: Check Commercial Licence
lo: ກວດສອບໃບອະນຸຍາດທາງການຄ້າ

en: Check Licence
lo: ກວດສອບໃບອະນຸຍາດ

en: Check or un-check the options against each display group to control whether they are a member or not.
lo: ໝາຍຕິກ ຫຼື ປົດໝາຍຕິກຕົວເລືອກຂອງແຕ່ລະກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ ເພື່ອຄວບຄຸມວ່າພວກເຂົາເປັນສະມາຊິກຫຼືບໍ່.

en: Check or un-check the options against each display to control whether they are a member or not.
lo: ໝາຍ ຫຼື ບໍ່ໝາຍໃສ່ຕົວເລືອກຂອງແຕ່ລະຈໍສະແດງຜົນເພື່ອຄວບຄຸມວ່າພວກມັນເປັນສະມາຊິກຫຼືບໍ່.

en: Check or un-check the options against each item to control whether access to a Feature is allowed or not.
lo: ໝາຍ ຫຼື ບໍ່ໝາຍຕົວເລືອກຕໍ່ກັບແຕ່ລະລາຍການເພື່ອຄວບຄຸມວ່າຈະອະນຸຍາດໃຫ້ເຂົ້າເຖິງຄຸນສົມບັດໃດໜຶ່ງ ຫຼື ບໍ່.

en: Check that the Environment passes all the CMS Environment checks.
lo: ກວດສອບວ່າສະພາບແວດລ້ອມຜ່ານການກວດສອບທັງໝົດຂອງ CMS Environment.

en: Check to confirm deletion of the selected records.
lo: ໝາຍເພື່ຢືນຢັນການລຶບບັນທຶກທີ່ເລືອກໄວ້.

en: Check to delete all items owned by this user, including Layouts, Media, Schedules, etc.
lo: ໝາຍຕິກເພື່ອລຶບລາຍການທັງໝົດທີ່ເປັນຂອງຜູ້ໃຊ້ນີ້, ລວມທັງໂຄງຮ່າງ, ມີເດຍ, ຕາຕະລາງເວລາ, ແລະ ອື່ນໆ.

en: Check to enable the collection of Proof of Play statistics for the selected items.
lo: ກວດສອບເພື່ອເປີດໃຊ້ການເກັບກຳສະຖິຕິຫຼັກຖານການຫຼິ້ນສຳລັບລາຍການທີ່ເລືອກ.

en: Check to remove
lo: ໝາຍຕິກເພື່ອລຶບອອກ

en: Checked out %s
lo: ນຳອອກໄປແກ້ໄຂ %s

en: Checkout
lo: ກວດສອບອອກ

en: Checkout %layout%
lo: ເຊັກເອົ້າ %layout%

en: Chinese (China)
lo: ຈີນ (ຈີນແຜ່ນດິນໃຫຍ່)

en: Chinese (Hong Kong)
lo: ຈີນ (ຮົງກົງ)

en: Chinese (Macau)
lo: ຈີນ (ມາເກົ້າ)

en: Chinese (Taiwan)
lo: ຈີນ (ໄຕ້ຫວັນ)

en: Chinese Simplified
lo: ຈີນແບບງ່າຍ

en: Chinese Traditional
lo: ຈີນແບບດັ້ງເດີມ

en: Choose data set snippet
lo: ເລືອກຕົວຢ່າງໂຄດຊຸດຂໍ້ມູນ

en: Choose data type snippet
lo: ເລືອກຕົວຢ່າງໂຄດປະເພດຂໍ້ມູນ

en: Choose element to add to template
lo: ເລືອກສ່ວນປະກອບເພື່ອເພີ່ມໃສ່ແມ່ແບບ

en: Choose from a preset date format
lo: ເລືອກຈາກຮູບແບບວັນທີທີ່ກຳນົດໄວ້ລ່ວງໜ້າ

en: Choose media
lo: ເລືອກສື່

en: Choose the resolution this Template should be designed for.
lo: ເລືອກຄວາມລະອຽດທີ່ແມ່ແບບນີ້ຄວນຖືກອອກແບບມາສຳລັບ.

en: ChromeOS
lo: ໂຄຣມໂອເອສ

en: Chuvash
lo: ຊູວາດ

en: Circle
lo: ວົງມົນ

en: Circle Background
lo: ພື້ນຫຼັງວົງມົນ

en: Class %s does not exist
lo: ຄລາສ %s ບໍ່ມີຢູ່

en: Class %s not found
lo: ບໍ່ພົບຄລາສ %s

en: Cleaning up old revisions of media will result in any unused media revisions being permanently deleted.
lo: ການລ້າງເວີຊັນເກົ່າຂອງສື່ຈະເຮັດໃຫ້ເວີຊັນຂອງສື່ທີ່ບໍ່ໄດ້ໃຊ້ງານຖືກລຶບອອກຢ່າງຖາວອນ.

en: Clear
lo: ແຈ່ມໃສ

en: Clear Cache
lo: ລຶບແຄສ

en: Clear Cached Data
lo: ລຶບຂໍ້ມູນແຄສ

en: Clear Cached Media Data
lo: ລ້າງຂໍ້ມູນມີເດຍທີ່ຖືກແຄສ

en: Clear Canvas
lo: ລ້າງໜ້າກະດານ

en: Clear DataSet cache
lo: ລ້າງແຄດຊຸດຂໍ້ມູນ

en: Clear Filters
lo: ລ້າງຕົວກັ່ນຕອງ

en: Clear Selection
lo: ລຶບການເລືອກ

en: Clear all auto submit form choices?
lo: ລຶບຕົວເລືອກແບບຟອມທີ່ສົ່ງອັດຕະໂນມັດທັງໝົດບໍ່?

en: Clear coordinates!
lo: ລຶບພິກັດອອກ!

en: Clear night
lo: ກາງຄືນແຈ່ມໃສ

en: Clear the cache for this Module. This proces is not reversable.
lo: ລຶບແຄສສຳລັບໂມດູນນີ້. ຂະບວນການນີ້ບໍ່ສາມາດກັບຄືນໄດ້.

en: Cleared %s
lo: ລ້າງ %s ແລ້ວ

en: Cleared the Cache
lo: ລຶບແຄຊແລ້ວ

en: Click on any row to edit
lo: ຄລິກໃສ່ແຖວໃດກໍໄດ້ເພື່ອແກ້ໄຂ

en: Click on the below link to open the bug report page for this release.
lo: ກົດລິ້ງຂ້າງລຸ່ມນີ້ເພື່ອເປີດໜ້າລາຍງານຂໍ້ຜິດພາດສຳລັບເວີຊັນນີ້.

en: Click on the chart for a breakdown
lo: ຄລິກໃສ່ຕາຕະລາງເພື່ອເບິ່ງລາຍລະອຽດ

en: Click on the chart to view Display information
lo: ຄລິກໃສ່ຕາຕະລາງເພື່ອເບິ່ງຂໍ້ມູນການສະແດງຜົນ

en: Click to Play again
lo: ກົດເພື່ອຫຼິ້ນອີກຄັ້ງ

en: Click to delete selected rows
lo: ຄລິກເພື່ອລຶບແຖວທີ່ເລືອກ

en: Click to toggle between Data Edit and Multi Select modes
lo: ຄລິກເພື່ອສະຫຼັບລະຫວ່າງໂໝດແກ້ໄຂຂໍ້ມູນ ແລະ ໂໝດເລືອກຫຼາຍລາຍການ

en: Client Credentials?
lo: ຂໍ້ມູນປະຈຳຕົວລູກຂ່າຍບໍ່?

en: Client Id
lo: ໄອດີລູກຂ່າຍ

en: Client Secret
lo: ລະຫັດລັບລູກຂ່າຍ

en: Client side formula is also available for Formula columns : $dateFormat(columnName,format,language), for example $dateFormat(date,l,de), would return textual representation of a day in German language from the full date in date column
lo: ສູດຝັ່ງລູກຄ້າຍັງມີໃຫ້ໃຊ້ສຳລັບຄໍລຳສູດ: $dateFormat(columnName,format,language), ຕົວຢ່າງ $dateFormat(date,l,de), ຈະສົ່ງຄືນການສະແດງຜົນເປັນຂໍ້ຄວາມຂອງມື້ໃນພາສາເຢຍລະມັນຈາກວັນທີເຕັມໃນຄໍລຳວັນທີ

en: Clock
lo: ໂມງ

en: Clock - Analogue
lo: ໂມງ - ອະນາລັອກ

en: Clock - Digital
lo: ໂມງ - ດິຈິຕອລ

en: Clock - Flip
lo: ໂມງ - ແບບພິກ

en: Clock Columns
lo: ຖັນຂອງໂມງ

en: Clock Rows
lo: ແຖວຂອງໂມງ

en: Clocks
lo: ໂມງ

en: Close
lo: ປິດ

en: Close Preview
lo: ປິດຕົວຢ່າງ

en: Close Window
lo: ປິດໜ້າຕ່າງ

en: Close content
lo: ປິດເນື້ອຫາ

en: Clouds
lo: ເມກ

en: Cloudy
lo: ມີເມກ

en: Cloudy day
lo: ກາງເວັນມີເມກ

en: Cloudy night
lo: ກາງຄືນມີເມກ

en: Code
lo: ລະຫັດ

en: Code Identifier
lo: ຕົວລະບຸລະຫັດ

en: Code cannot be empty
lo: ລະຫັດບໍ່ສາມາດຫວ່າງເປົ່າໄດ້

en: Code to be triggered when a event is currently ongoing.
lo: ລະຫັດທີ່ຈະຖືກສັ່ງການເມື່ອເຫດການກຳລັງດຳເນີນຢູ່.

en: Code to be triggered when no events are ongoing at the moment.
lo: ລະຫັດທີ່ຈະຖືກສັ່ງການເມື່ອບໍ່ມີເຫດການໃດກຳລັງດຳເນີນຢູ່ໃນຂະນະນີ້.

en: Code to be triggered when the page to be loaded returns an error, e.g. a 404 not found.
lo: ໂຄດທີ່ຈະຖືກສັ່ງການເມື່ອໜ້າທີ່ກຳລັງໂຫຼດສົ່ງຄືນຄວາມຜິດພາດ, ເຊັ່ນ: 404 ບໍ່ພົບ.

en: Collect Now
lo: ເກັບກຳຕອນນີ້

en: Collect and Save Data
lo: ເກັບກຳ ແລະ ບັນທຶກຂໍ້ມູນ

en: Collect auditing from this Player. Should only be used if there is a problem with the display.
lo: ເກັບກຳການກວດສອບຈາກເຄື່ອງຫຼີ້ນນີ້. ຄວນໃຊ້ໃນກໍລະນີທີ່ຈໍສະແດງຜົນມີບັນຫາເທົ່ານັ້ນ.

en: Collect interval
lo: ໄລຍະຫ່າງການເກັບກຳ

en: Color
lo: ສີ

en: Color 1
lo: ສີ 1

en: Color 2
lo: ສີ 2

en: Color Gamut
lo: ຂອບເຂດສີ

en: Color Temperature
lo: ອຸນຫະພູມສີ

en: Colour
lo: ສີ

en: Colour 1
lo: ສີ 1

en: Colour 2
lo: ສີ 2

en: Colour 3
lo: ສີ 3

en: Colour 4
lo: ສີ 4

en: Colour 5
lo: ສີ 5

en: Colour 6
lo: ສີ 6

en: Colour 7
lo: ສີ 7

en: Colour 8
lo: ສີ 8

en: Colour for the down change arrow.
lo: ສີສຳລັບລູກສອນການປ່ຽນແປງລົງ.

en: Colour for the equal change arrow.
lo: ສີສຳລັບລູກສອນການປ່ຽນແປງທີ່ເທົ່າກັນ.

en: Colour for the up change arrow.
lo: ສີສຳລັບລູກສອນການປ່ຽນແປງຂຶ້ນ.

en: Colours
lo: ສີຕ່າງໆ

en: Colours 1 - Default
lo: ສີ 1 - ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Colours 2 - Full
lo: ສີ 2 - ເຕັມ

en: Colours 3 - Gray Scale
lo: ສີ 3 - ລະດັບສີເທົາ

en: Colours 4 - Light
lo: ສີ 4 - ອ່ອນ

en: Colours 5 - Soft
lo: ສີ 5 - ນຸ້ມນວນ

en: Colours 6 - Vivid
lo: ສີ 6 - ສົດໃສ

en: Colours Template
lo: ແມ່ແບບສີ

en: Column %s not found
lo: ບໍ່ພົບຖັນ %s

en: Column Order
lo: ລຳດັບຄໍລຳ

en: Column Type
lo: ປະເພດຖັນ

en: Column visibility
lo: ການເບິ່ງເຫັນຄໍລຳ

en: Columns Available
lo: ຖັນທີ່ສາມາດໃຊ້ໄດ້

en: Columns Selected
lo: ຖັນທີ່ເລືອກ

en: Columns for %dataSetName%
lo: ຖັນສຳລັບ %dataSetName%

en: Comma
lo: ເຄື່ອງໝາຍຈຸດ

en: Comma separated string of additional values that should be associated with this Tag. Values entered here will be available for selection when assigning this Tag.
lo: ສະຕຣິງຂອງຄ່າເພີ່ມເຕີມທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດທີ່ຄວນກ່ຽວຂ້ອງກັບແທັກນີ້. ຄ່າທີ່ປ້ອນທີ່ນີ້ຈະສາມາດເລືອກໄດ້ເມື່ອມອບໝາຍແທັກນີ້.

en: Comma separated string of custom HTTP headers in headerName:headerValue format
lo: ສະຕຣິງຂອງຫົວຂໍ້ HTTP ກຳນົດເອງທີ່ຂັ້ນດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດໃນຮູບແບບ ຊື່ຫົວຂໍ້:ຄ່າຫົວຂໍ້

en: Command
lo: ຄຳສັ່ງ

en: Command Sent to %s
lo: ຄຳສັ່ງຖືກສົ່ງໄປທີ່ %s

en: Commands
lo: ຄຳສັ່ງ

en: Comments and recommendations
lo: ຄຳເຫັນ ແລະ ຄຳແນະນຳ

en: Commercial Licence
lo: ໃບອະນຸຍາດທາງການຄ້າ

en: Community
lo: ຊຸມຊົນ

en: Company Name
lo: ຊື່ບໍລິສັດ

en: Complete
lo: ສຳເລັດ

en: Completely remove the old version of this media item if a new file is being uploaded.
lo: ລຶບເວີຊັນເກົ່າຂອງລາຍການສື່ນີ້ອອກທັງໝົດ ຖ້າມີການອັບໂຫຼດໄຟລ໌ໃໝ່.

en: Concurrent downloads must be a positive number
lo: ການດາວໂຫຼດພ້ອມກັນຕ້ອງເປັນຈຳນວນບວກ

en: Condition
lo: ເງື່ອນໄຂ

en: Config file not found for Task
lo: ບໍ່ພົບໄຟລ໌ກຳນົດຄ່າສຳລັບໜ້າວຽກ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Configuration Name
lo: ຊື່ການຕັ້ງຄ່າ

en: Configuration Problem
lo: ບັນຫາການຕັ້ງຄ່າ

en: Configure
lo: ກຳນົດຄ່າ

en: Configure Connector
lo: ກຳນົດຄ່າໂຕເຊື່ອມຕໍ່

en: Configured %s
lo: ຕັ້ງຄ່າ %s ແລ້ວ

en: Connect and Grow
lo: ເຊື່ອມຕໍ່ ແລະ ເຕີບໂຕ

en: Connect and manage Displays.
lo: ເຊື່ອມຕໍ່ ແລະ ຈັດການຈໍສະແດງຜົນ.

en: Connect to this partner
lo: ເຊື່ອມຕໍ່ກັບຄູ່ຄ້ານີ້

en: Connect with the Central Authentication Server
lo: ເຊື່ອມຕໍ່ກັບເຊີບເວີການກວດສອບສູນກາງ

en: Connector not found
lo: ບໍ່ພົບຕົວເຊື່ອມຕໍ່

en: Connectors
lo: ໂຕເຊື່ອມຕໍ່

en: Consolidating entries
lo: ກຳລັງຮວບຮວມລາຍການ

en: Constantly
lo: ຕະຫຼອດເວລາ

en: Contact
lo: ຕິດຕໍ່

en: Contain
lo: ບັນຈຸ

en: Container Background
lo: ພື້ນຫຼັງກ່ອງຂໍ້ມູນ

en: Contains
lo: ປະກອບດ້ວຍ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Content Column
lo: ຖັນເນື້ອຫາ

en: Content Delivery Network Address for serving file requests to Players
lo: ທີ່ຢູ່ເຄືອຂ່າຍການສົ່ງເນື້ອຫາສຳລັບການໃຫ້ບໍລິການຄຳຮ້ອງຂໍໄຟລ໌ກັບ Player

en: Content Synchronisation Key
lo: ລະຫັດການຊິງໂຄຣໄນເນື້ອຫາ

en: Content Type
lo: ປະເພດເນື້ອຫາ

en: Content editing works best with a higher resolution
lo: ການແກ້ໄຂເນື້ອຫາເຮັດວຽກໄດ້ດີທີ່ສຸດກັບຄວາມລະອຽດສູງ

en: Contents:
lo: ເນື້ອໃນ:

en: Continue
lo: ສືບຕໍ່

en: Continue...
lo: ດຳເນີນການຕໍ່...

en: Contrast
lo: ຄວາມຄົມຊັດ

en: Control picture settings using the fields below. Use the sliders to set the required range for each setting.
lo: ຄວບຄຸມການຕັ້ງຄ່າຮູບໂດຍໃຊ້ຊ່ອງດ້ານລຸ່ມ. ໃຊ້ຕົວເລື່ອນເພື່ອຕັ້ງຄ່າຊ່ວງທີ່ຕ້ອງການສຳລັບແຕ່ລະການຕັ້ງຄ່າ.

en: Conversion Successful
lo: ການແປງສຳເລັດ

en: Convert
lo: ແປງ

en: Convert Layout playlist into a Global playlist.
lo: ປ່ຽນລາຍການຫຼີ້ນຂອງໂຄງຮ່າງເປັນລາຍການຫຼີ້ນແບບທົ່ວໄປ.

en: Convert Playlist
lo: ປ່ຽນລາຍການຫຼີ້ນ

en: Convert Saved Report
lo: ປ່ຽນລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້

en: Convert playlist failed!
lo: ການປ່ຽນລາຍການຫຼີ້ນລົ້ມເຫຼວ!

en: Cool
lo: ເຢັນ

en: Copied %s
lo: ສຳເນົາ %s ແລ້ວ

en: Copied %s as %s
lo: ສຳເນົາ %s ເປັນ %s

en: Copied as %s
lo: ສຳເນົາເປັນ %s

en: Copied!
lo: ສຳເນົາແລ້ວ!

en: Copy
lo: ສຳເນົາ

en: Copy %dataSetName%
lo: ສຳເນົາ %dataSetName%

en: Copy %name%
lo: ສຳເນົາ %name%

en: Copy Assignments?
lo: ສຳເນົາການມອບໝາຍບໍ່?

en: Copy Members?
lo: ສຳເນົາສະມາຊິກບໍ່?

en: Copy Tags?
lo: ສຳເນົາແທັກບໍ່?

en: Copy User Group
lo: ສຳເນົາກຸ່ມຜູ້ໃຊ້

en: Copy existing Feature sets?
lo: ສຳເນົາຊຸດຄຸນສົມບັດທີ່ມີຢູ່ບໍ່?

en: Copy of %s on %s
lo: ສຳເນົາຂອງ %s ໃນ %s

en: Copy rows?
lo: ສຳເນົາແຖວບໍ່?

en: Copy to Clipboard
lo: ສຳເນົາໃສ່ຄລິບບອດ

en: Copying this Layout will create an exact copy of the last time this Layout was Published.
                                 Any changes made to this Layout while it has been a Draft will not be copied. Publish the Layout before making a copy if the Draft changes should be included in the copy.
lo: ການສຳເນົາໂຄງຮ່າງນີ້ຈະສ້າງສຳເນົາທີ່ຄືກັນກັບສະບັບຫຼ້າສຸດທີ່ໂຄງຮ່າງນີ້ຖືກເຜີຍແຜ່.
                                 ການປ່ຽນແປງໃດໆທີ່ເຮັດກັບໂຄງຮ່າງນີ້ໃນຂະນະທີ່ມັນເປັນສະບັບຮ່າງຈະບໍ່ຖືກສຳເນົາ. ໃຫ້ເຜີຍແຜ່ໂຄງຮ່າງກ່ອນການສຳເນົາ ຖ້າຕ້ອງການໃຫ້ການປ່ຽນແປງໃນສະບັບຮ່າງຖືກລວມຢູ່ໃນສຳເນົາ.

en: Copyright
lo: ລິຂະສິດ

en: Copyright Font Colour
lo: ສີຟອນຂອງລິຂະສິດ

en: Copyright Font Family
lo: ຄອບຄົວຟອນຂອງລິຂະສິດ

en: Copyright Font Size
lo: ຂະໜາດຟອນຂອງລິຂະສິດ

en: Copyright information to display as the last item in this feed.
lo: ຂໍ້ມູນລິຂະສິດທີ່ຈະສະແດງເປັນລາຍການສຸດທ້າຍໃນຟີດນີ້.

en: Corresponding Password
lo: ລະຫັດຜ່ານທີ່ສອດຄ້ອງກັນ

en: Cost Per Play
lo: ຕົ້ນທຶນຕໍ່ການຫຼີ້ນ

en: Cost per Play
lo: ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍຕໍ່ການຫຼິ້ນ

en: Cost per play
lo: ຕົ້ນທຶນຕໍ່ການຫຼີ້ນ

en: Could not connect to MySQL with the administrator details. Please check and try again. Error Message = [%s]
lo: ບໍ່ສາມາດເຊື່ອມຕໍ່ກັບ MySQL ດ້ວຍລາຍລະອຽດຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ. ກະລຸນາກວດສອບແລ້ວລອງໃໝ່. ຂໍ້ຄວາມຜິດພາດ = [%s]

en: Could not copy
lo: ບໍ່ສາມາດສຳເນົາໄດ້

en: Could not create a new database with the administrator details [%s]. Please check and try again. Error Message = [%s]
lo: ບໍ່ສາມາດສ້າງຖານຂໍ້ມູນໃໝ່ດ້ວຍລາຍລະອຽດຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ [%s]. ກະລຸນາກວດສອບແລ້ວລອງໃໝ່. ຂໍ້ຄວາມຜິດພາດ = [%s]

en: Could not create a new user with the administrator details. Please check and try again. Error Message = [%s]. SQL = [%s].
lo: ບໍ່ສາມາດສ້າງຜູ້ໃຊ້ໃໝ່ດ້ວຍລາຍລະອຽດຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ. ກະລຸນາກວດສອບແລ້ວລອງໃໝ່. ຂໍ້ຄວາມຜິດພາດ = [%s]. SQL = [%s].

en: Could not create the Library Location directory for you. Please ensure the webserver has permission to create a folder in this location, or create the folder manually and grant permission for the webserver to write to the folder.
lo: ບໍ່ສາມາດສ້າງໄດເຣັກທໍຣີທີ່ຕັ້ງຄັງຂໍ້ມູນໃຫ້ທ່ານໄດ້. ກະລຸນາກວດສອບວ່າເວັບເຊີບເວີມີສິດສ້າງໂຟລເດີໃນທີ່ຕັ້ງນີ້, ຫຼືສ້າງໂຟລເດີດ້ວຍຕົນເອງແລ້ວກຳນົດສິດໃຫ້ເວັບເຊີບເວີຂຽນໃສ່ໄດ້.

en: Could not create the fonts sub-folder under Library Location directory for you. Please ensure the webserver has permission to create a folder in this location, or create the folder manually and grant permission for the webserver to write to the folder.
lo: ບໍ່ສາມາດສ້າງໂຟລເດີຍ່ອຍ fonts ພາຍໃຕ້ທີ່ຕັ້ງຄັງຂໍ້ມູນໃຫ້ທ່ານໄດ້. ກະລຸນາກວດສອບວ່າເວັບເຊີບເວີມີສິດສ້າງໂຟລເດີໃນທີ່ຕັ້ງນີ້, ຫຼືສ້າງໂຟລເດີດ້ວຍຕົນເອງແລ້ວກຳນົດສິດໃຫ້ເວັບເຊີບເວີຂຽນໃສ່ໄດ້.

en: Count
lo: ຈຳນວນ

en: Count: All individual values in this field will be counted and stored in one Column for each value
lo: ນັບ: ຄ່າແຕ່ລະອັນໃນຊ່ອງຂໍ້ມູນນີ້ຈະຖືກນັບ ແລະ ເກັບໄວ້ໃນຖັນດຽວສຳລັບແຕ່ລະຄ່າ

en: Countdown
lo: ນັບຖອຍຫຼັງ

en: Countdown - Clock
lo: ນັບຖອຍຫຼັງ - ໂມງ

en: Countdown - Custom
lo: ນັບຖອຍຫຼັງ - ກຳນົດເອງ

en: Countdown - Days
lo: ນັບຖອຍຫຼັງ - ວັນ

en: Countdown - Simple Text
lo: ນັບຖອຍຫຼັງ - ຂໍ້ຄວາມທຳມະດາ

en: Countdown - Table
lo: ນັບຖອຍຫຼັງ - ຕາຕະລາງ

en: Countdown Date
lo: ວັນທີນັບຖອຍຫຼັງ

en: Countdown Duration
lo: ໄລຍະເວລານັບຖອຍຫຼັງ

en: Countdown Type
lo: ປະເພດການນັບຖອຍຫຼັງ

en: Counter
lo: ເຄື່ອງນັບ

en: Cover
lo: ປົກຄຸມ

en: Cover Image
lo: ຮູບໜ້າປົກ

en: Create
lo: ສ້າງ

en: Create Alert On
lo: ສ້າງການແຈ້ງເຕືອນເມື່ອ

en: Create Content
lo: ສ້າງເນື້ອຫາ

en: Create Widget
lo: ສ້າງວິດເຈັດ

en: Create a log file on disk in this location. Please enter a fully qualified path.
lo: ສ້າງໄຟລ໌ບັນທຶກເທິງດິສໃນຕຳແໜ່ງນີ້. ກະລຸນາໃສ່ເສັ້ນທາງເຕັມ.

en: Create a new database
lo: ສ້າງຖານຂໍ້ມູນໃໝ່

en: Create and manage Scheduled Events for Displays and Display Groups
lo: ສ້າງ ແລະ ຈັດການເຫດການທີ່ກຳນົດເວລາໄວ້ສຳລັບຈໍສະແດງຜົນ ແລະ ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ

en: Create and update real time DataSets
lo: ສ້າງ ແລະ ອັບເດດຊຸດຂໍ້ມູນແບບທັນທີ

en: Create new
lo: ສ້າງໃໝ່

en: Create or edit the Widget to be loaded
lo: ສ້າງ ຫຼື ແກ້ໄຂວິດເຈັດທີ່ຈະໂຫຼດ

en: Create region failed: %error%
lo: ການສ້າງພື້ນທີ່ລົ້ມເຫຼວ: %error%

en: Created
lo: ສ້າງແລ້ວ

en: Created %s
lo: ສ້າງ %s ແລ້ວ

en: Created At
lo: ສ້າງເມື່ອ

en: Created Date
lo: ວັນທີສ້າງ

en: Created On
lo: ສ້າງເມື່ອ

en: Credentials
lo: ຂໍ້ມູນປະຈຳຕົວ

en: Criteria
lo: ເງື່ອນໄຂ

en: Criteria Tags
lo: ເງື່ອນໄຂຂອງແທັກ

en: Criteria must be attached to an event
lo: ເງື່ອນໄຂຕ້ອງຕິດກັບເຫດການ

en: Criteria updates not provided.
lo: ບໍ່ໄດ້ໃຫ້ການອັບເດດເງື່ອນໄຂ.

en: Criteria?
lo: ເງື່ອນໄຂ?

en: Critical
lo: ວິກິດ

en: Croatian
lo: ໂຄຣເອເຊຍ

en: Currencies
lo: ສະກຸນເງິນ

en: Currencies 1
lo: ສະກຸນເງິນ 1

en: Currencies 2
lo: ສະກຸນເງິນ 2

en: Currencies Custom HTML
lo: HTML ແບບກຳນົດເອງຂອງສະກຸນເງິນ

en: Currencies Module
lo: ໂມດູນສະກຸນເງິນ

en: Currency - Group 1
lo: ສະກຸນເງິນ - ກຸ່ມ 1

en: Currency - Group 2
lo: ສະກຸນເງິນ - ກຸ່ມ 2

en: Currency - Single 1
lo: ສະກຸນເງິນ - ດ່ຽວ 1

en: Currency - Single 2
lo: ສະກຸນເງິນ - ດ່ຽວ 2

en: Currency - Single 3
lo: ສະກຸນເງິນ - ດ່ຽວ 3

en: Currency - Single 4
lo: ສະກຸນເງິນ - ດ່ຽວ 4

en: Currency Code
lo: ລະຫັດສະກຸນເງິນ

en: Currency Logo
lo: ໂລໂກ້ສະກຸນເງິນ

en: Currency Name
lo: ຊື່ສະກຸນເງິນ

en: Currency data invalid
lo: ຂໍ້ມູນສະກຸນເງິນບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Current Container Background
lo: ພື້ນຫຼັງກ່ອງຂໍ້ມູນປັດຈຸບັນ

en: Current Event
lo: ເຫດການປັດຈຸບັນ

en: Current Folder
lo: ໂຟນເດີປັດຈຸບັນ

en: Current Forecast Template
lo: ແມ່ແບບພະຍາກອນອາກາດປັດຈຸບັນ

en: Current Layout
lo: ໂຄງຮ່າງປັດຈຸບັນ

en: Current date?
lo: ວັນທີປັດຈຸບັນ?

en: Current day text Colour
lo: ສີຂໍ້ຄວາມວັນປັດຈຸບັນ

en: Current type is not set.
lo: ປະເພດປັດຈຸບັນຍັງບໍ່ໄດ້ຕັ້ງຄ່າ.

en: Cursor Start Position
lo: ຕຳແໜ່ງເລີ່ມຕົ້ນຂອງເຄີເຊີ

en: Custom
lo: ກຳນົດເອງ

en: Custom Date
lo: ວັນທີກຳນົດເອງ

en: Custom Display Profile not registered correctly for type %s
lo: ໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນທີ່ກຳນົດເອງບໍ່ໄດ້ລົງທະບຽນຢ່າງຖືກຕ້ອງສຳລັບປະເພດ %s

en: Custom Duration
lo: ໄລຍະເວລາກຳນົດເອງ

en: Custom Headers
lo: ຫົວຂໍ້ກຳນົດເອງ

en: Custom ID
lo: ໄອດີກຳນົດເອງ

en: Custom Style Sheets
lo: ໄຟລ໌ຮູບແບບກຳນົດເອງ

en: Custom World Clock
lo: ໂມງໂລກແບບກຳນົດເອງ

en: Custom config not registered correctly for type %s
lo: ການຕັ້ງຄ່າທີ່ກຳນົດເອງບໍ່ໄດ້ລົງທະບຽນຢ່າງຖືກຕ້ອງສຳລັບປະເພດ %s

en: Custom fields handling not registered correctly for type %s
lo: ການຈັດການຟິວດ໌ທີ່ກຳນົດເອງບໍ່ໄດ້ລົງທະບຽນຢ່າງຖືກຕ້ອງສຳລັບປະເພດ %s

en: Custom template not registered correctly for type %s
lo: ແມ່ແບບທີ່ກຳນົດເອງບໍ່ໄດ້ລົງທະບຽນຢ່າງຖືກຕ້ອງສຳລັບປະເພດ %s

en: Cycle Based Playback
lo: ການຫຼີ້ນຕາມຮອບວຽນ

en: Cycle Playback?
lo: ຫຼິ້ນແບບວົນຮອບບໍ່?

en: Cycle based Playback
lo: ການຫຼີ້ນຕາມຮອບວຽນ

en: Czech
lo: ເຊັກ

en: DMA deleted
lo: DMA ຖືກລຶບແລ້ວ

en: DOM Extension
lo: ສ່ວນຂະຫຍາຍ DOM

en: DOM XML Extension
lo: ສ່ວນຂະຫຍາຍ DOM XML

en: Daily
lo: ລາຍວັນ

en: Daily 1
lo: ປະຈຳວັນ 1

en: Daily 2
lo: ປະຈຳວັນ 2

en: Daily 3
lo: ປະຈຳວັນ 3

en: Daily 4
lo: ປະຈຳວັນ 4

en: Daily Calendar - Dark
lo: ປະຕິທິນປະຈຳວັນ - ແບບມືດ

en: Daily Calendar - Light
lo: ປະຕິທິນປະຈຳວັນ - ແບບສະຫວ່າງ

en: Daily Counter
lo: ໂຕນັບລາຍວັນ

en: Daily Forecast Template
lo: ແມ່ແບບພະຍາກອນອາກາດປະຈຳວັນ

en: Daily Maintenance
lo: ການບຳລຸງຮັກສາປະຈຳວັນ

en: Danish
lo: ເດັນມາກ

en: Dark
lo: ສີເຂັ້ມ

en: Dashboard
lo: ກະດານຂ່າວ

en: Dashboard Connector not configured
lo: ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ກະດານບໍ່ໄດ້ຖືກຕັ້ງຄ່າ

en: Dashboard Image
lo: ຮູບພາບກະດານຂໍ້ມູນ

en: Dashboard which shows all available Reports
lo: ກະດານທີ່ສະແດງລາຍງານທັງໝົດທີ່ມີຢູ່

en: Dashboards
lo: ແດຊບອດ

en: Dashboards bring together key features for Users
lo: ກະດານຄວບຄຸມລວມຄຸນສົມບັດຫຼັກສຳລັບຜູ້ໃຊ້

en: Dashed
lo: ເສັ້ນຂີດ

en: Data
lo: ຂໍ້ມູນ

en: Data Bits
lo: ບິດຂໍ້ມູນ

en: Data Connector
lo: ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນ

en: Data Connector %s not found
lo: ບໍ່ພົບຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນ %s

en: Data Connector JavaScript
lo: ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນ JavaScript

en: Data Connector Parameters
lo: ພາລາມິເຕີ Data Connector

en: Data Connector Source
lo: ແຫຼ່ງຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນ

en: Data Entry for %dataSetName%
lo: ການປ້ອນຂໍ້ມູນສຳລັບ %dataSetName%

en: Data Last Modified
lo: ຂໍ້ມູນແກ້ໄຂຄັ້ງລ່າສຸດ

en: Data Set
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນ

en: Data Slot
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນ

en: Data Type
lo: ປະເພດຂໍ້ມູນ

en: Data Widgets
lo: ວິດເຈັດຂໍ້ມູນ

en: Data request failed!
lo: ການຮ້ອງຂໍຂໍ້ມູນລົ້ມເຫຼວ!

en: Data root
lo: ຮາກຂໍ້ມູນ

en: Data set %name%
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນ %name%

en: Data to add to this request. This should be URL encoded, e.g. paramA=1&amp;paramB=2.
lo: ຂໍ້ມູນທີ່ຈະເພີ່ມໃສ່ຄຳຮ້ອງຂໍນີ້. ຄວນເປັນ URL encoded, ຕົວຢ່າງ: paramA=1&paramB=2.

en: DataSet
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນ

en: DataSet %s moved to Folder %s
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນ %s ຖືກຍ້າຍໄປທີ່ໂຟລເດີ %s

en: DataSet Data
lo: ຂໍ້ມູນ DataSet

en: DataSet Invalid
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: DataSet Ticker
lo: ຕົວແລ່ນຊຸດຂໍ້ມູນ

en: DataSet View
lo: ມຸມມອງຊຸດຂໍ້ມູນ

en: DataSet maximum number of Rows
lo: ຈຳນວນແຖວສູງສຸດຂອງຊຸດຂໍ້ມູນ

en: DataSet row limit cannot be larger than the CMS dataSet row limit
lo: ຂີດຈຳກັດແຖວຂອງຊຸດຂໍ້ມູນບໍ່ສາມາດໃຫຍ່ກວ່າຂີດຈຳກັດແຖວຂອງຊຸດຂໍ້ມູນ CMS ໄດ້

en: DataSets
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນ

en: DataSets have different column names
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນມີຊື່ຖັນແຕກຕ່າງກັນ

en: DataSets have different number of columns imported = %d, existing = %d
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນມີຈຳນວນຖັນແຕກຕ່າງກັນ, ນຳເຂົ້າ = %d, ມີຢູ່ = %d

en: DataType
lo: ປະເພດຂໍ້ມູນ

en: DataType not found
lo: ບໍ່ພົບປະເພດຂໍ້ມູນ

en: Database Name
lo: ຊື່ຖານຂໍ້ມູນ

en: Database Password
lo: ລະຫັດຜ່ານຖານຂໍ້ມູນ

en: Database Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້ຖານຂໍ້ມູນ

en: Dataset Custom HTML
lo: HTML ແບບກຳນົດເອງຂອງຊຸດຂໍ້ມູນ

en: Dataset shown in a marquee
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນທີ່ສະແດງໃນຂໍ້ຄວາມເລື່ອນ

en: Date
lo: ວັນທີ

en: Date & Time Effective
lo: ວັນທີ ແລະ ເວລາທີ່ມີຜົນ

en: Date & Time Expires
lo: ວັນທີ ແລະ ເວລາໝົດອາຍຸ

en: Date & Time Onset
lo: ວັນທີ ແລະ ເວລາເລີ່ມຕົ້ນ

en: Date / Time
lo: ວັນທີ / ເວລາ

en: Date Created
lo: ວັນທີສ້າງ

en: Date Format
lo: ຮູບແບບວັນທີ

en: Date Formats
lo: ຮູບແບບວັນທີ

en: Date Modified
lo: ວັນທີແກ້ໄຂ

en: Date Text Colour
lo: ສີຂໍ້ຄວາມວັນທີ

en: Date/Time
lo: ວັນທີ/ເວລາ

en: Date/Time Colour
lo: ສີຂອງວັນທີ/ເວລາ

en: Date/Time Font
lo: ຟອນຂອງວັນທີ/ເວລາ

en: Day
lo: ມື້

en: Day Parts
lo: ຊ່ວງເວລາຂອງມື້

en: Day/Month/Year
lo: ວັນ/ເດືອນ/ປີ

en: Dayparting
lo: ການແບ່ງຊ່ວງເວລາຂອງມື້

en: Days
lo: ວັນ

en: Days of the week
lo: ມື້ຂອງອາທິດ

en: Days of week
lo: ມື້ຂອງອາທິດ

en: Debug
lo: ດີບັກ

en: December
lo: ທັນວາ

en: Default
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default Duration
lo: ໄລຍະເວລາເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default Duration is a required field.
lo: ໄລຍະເວລາເລີ່ມຕົ້ນເປັນຟິວທີ່ຈຳເປັນ.

en: Default Folder for new Displays
lo: ໂຟເດີເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບໜ້າຈໍໃໝ່

en: Default Homepage
lo: ໜ້າຫຼັກເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default Homepage for users created with this group.
lo: ໜ້າຫຼັກເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບຜູ້ໃຊ້ທີ່ສ້າງດ້ວຍກຸ່ມນີ້.

en: Default Language
lo: ພາສາເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default Latitude
lo: ເສັ້ນຂະໜານເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default Layout
lo: ຮູບແບບເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default Layout with name %s set for %s
lo: ຮູບແບບເລີ່ມຕົ້ນຊື່ %s ຖືກຕັ້ງໃຫ້ %s

en: Default Longitude
lo: ເສັ້ນແວງເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default Mute?
lo: ປິດສຽງເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນບໍ່?

en: Default Profile?
lo: ໂປຣໄຟລ໌ເລີ່ມຕົ້ນ?

en: Default Scale type
lo: ປະເພດການປັບຂະໜາດເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default Server URL
lo: URL ເຊີບເວີເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default Sorting
lo: ການຈັດລຽງແບບເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default Subtitle?
lo: ຄຳບັນຍາຍເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນບໍ່?

en: Default Transition In
lo: ເອັບເຟັກການປ່ຽນເຂົ້າແບບເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default Transition In that should be applied to widgets
lo: ເອັບເຟັກການປ່ຽນເຂົ້າແບບເລີ່ມຕົ້ນທີ່ຄວນນຳໃຊ້ກັບວິດເຈັດ

en: Default Transition Out
lo: ເອັບເຟັກການປ່ຽນອອກແບບເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default Transition Out that should be applied to widgets
lo: ເອັບເຟັກການປ່ຽນອອກແບບເລີ່ມຕົ້ນທີ່ຄວນນຳໃຊ້ກັບວິດເຈັດ

en: Default Transition duration
lo: ໄລຍະເວລາເອັບເຟັກການປ່ຽນແບບເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default User Group
lo: ກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default User Type
lo: ປະເພດຜູ້ໃຊ້ເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default copy media when copying a layout?
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນສຳເນົາສື່ເມື່ອສຳເນົາໂຄງຮ່າງບໍ່?

en: Default duration for in and out transitions
lo: ໄລຍະເວລາເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບເອັບເຟັກການປ່ຽນເຂົ້າ ແລະ ອອກ

en: Default for "Delete old version of Media" checkbox. Shown when Editing Library Media.
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບກ່ອງໝາຍ "ລຶບເວີຊັນເກົ່າຂອງສື່". ສະແດງເມື່ອແກ້ໄຂສື່ໃນຫໍສະໝຸດ.

en: Default the checkbox for Deleting Old Version of media when a new file is being uploaded to the library.
lo: ຕັ້ງຄ່າເລີ່ມຕົ້ນກ່ອງໝາຍສຳລັບການລຶບເວີຊັນເກົ່າຂອງສື່ເມື່ອມີການອັບໂຫຼດໄຟລ໌ໃໝ່ເຂົ້າຫໍສະໝຸດ.

en: Default the checkbox for making duplicates of media when copying layouts
lo: ຕັ້ງຄ່າເລີ່ມຕົ້ນກ່ອງໝາຍສຳລັບການສ້າງສຳເນົາຂອງສື່ເມື່ອສຳເນົາໂຄງຮ່າງ

en: Default the checkbox for updating media on all layouts when editing in the library
lo: ຕັ້ງຄ່າເລີ່ມຕົ້ນກ່ອງໝາຍສຳລັບການອັບເດດສື່ໃນທຸກໂຄງຮ່າງເມື່ອແກ້ໄຂໃນຫໍສະໝຸດ

en: Default ttl, in days, for records in purge_list table
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ ttl, ເປັນມື້, ສໍາລັບບັນທຶກໃນຕາຕະລາງ purge_list

en: Default update media in all layouts
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນອັບເດດສື່ໃນທຸກໂຄງຮ່າງ

en: Default value
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Default value for "Automatically apply Transitions?." checkbox on Layout add form
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບກ່ອງໝາຍ "ນຳໃຊ້ເອັບເຟັກການປ່ຽນໂດຍອັດຕະໂນມັດບໍ່?" ໃນແບບຟອມເພີ່ມໂຄງຮ່າງ

en: Default zoom
lo: ຊູມເລີ່ມຕົ້ນ

en: Defaults
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Defaults Imported?
lo: ນຳເຂົ້າຄ່າເລີ່ມຕົ້ນແລ້ວບໍ່?

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Delete %layout%
lo: ລຶບ %layout%

en: Delete %obj%
lo: ລຶບ %obj%

en: Delete %playlistName%
lo: ລຶບ %playlistName%

en: Delete %syncGroupName%
lo: ລຶບ %syncGroupName%

en: Delete %tag%
lo: ລຶບ %tag%

en: Delete Action
lo: ລຶບການດຳເນີນການ

en: Delete Application
lo: ລຶບແອັບພລິເຄຊັນ

en: Delete Campaign
lo: ລຶບແຄມເປນ

en: Delete Command
lo: ລຶບຄຳສັ່ງ

en: Delete Daypart
lo: ລຶບຊ່ວງເວລາຂອງມື້

en: Delete Display Group
lo: ລຶບກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ

en: Delete Element
lo: ລຶບອົງປະກອບ

en: Delete Element Group
lo: ລຶບກຸ່ມອົງປະກອບ

en: Delete Event
lo: ລຶບເຫດການ

en: Delete Font
lo: ລຶບຟອນ

en: Delete Generic Files?
lo: ລຶບໄຟລ໌ທົ່ວໄປບໍ່?

en: Delete Help Link
lo: ລຶບລິ້ງຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Delete Media
lo: ລຶບສື່

en: Delete Menu Board
lo: ລຶບກະດານເມນູ

en: Delete Menu Board Category
lo: ລຶບໝວດໝູ່ກະດານເມນູ

en: Delete Menu Board Product
lo: ລຶບສິນຄ້າກະດານເມນູ

en: Delete Module Template
lo: ລຶບແມ່ແບບໂມດູນ

en: Delete Notification
lo: ລຶບການແຈ້ງເຕືອນ

en: Delete Playlist
lo: ລຶບລາຍການຫຼີ້ນ

en: Delete Profile
lo: ລຶບໂປຣໄຟລ໌

en: Delete Recurring Event.
lo: ລຶບເຫດການທີ່ເກີດຂຶ້ນຊ້ຳ.

en: Delete Region
lo: ລຶບພື້ນທີ່

en: Delete Report Schedule
lo: ລຶບຕາຕະລາງລາຍງານ

en: Delete Resolution
lo: ລຶບຄວາມລະອຽດ

en: Delete Row
lo: ລຶບແຖວ

en: Delete Rows
lo: ລຶບແຖວ

en: Delete Saved Report
lo: ລຶບລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້

en: Delete Task
lo: ລຶບໜ້າວຽກ

en: Delete Version
lo: ລຶບເວີຊັນ

en: Delete Widget
lo: ລຶບວິດເຈັດ

en: Delete all
lo: ລຶບທັງໝົດ

en: Delete all items owned by this User?
lo: ລຶບລາຍການທັງໝົດທີ່ເປັນຂອງຜູ້ໃຊ້ນີ້ບໍ່?

en: Delete all saved reports
lo: ລຶບລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້ທັງໝົດ

en: Delete all saved reports for
lo: ລຶບລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້ທັງໝົດສຳລັບ

en: Delete all selected objects?
lo: ລຶບວັດຖຸທີ່ເລືອກທັງໝົດບໍ່?

en: Delete any associated data?
lo: ລຶບຂໍ້ມູນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງທັງໝົດບໍ່?

en: Delete condition
lo: ລຶບເງື່ອນໄຂ

en: Delete confirmation?
lo: ຢືນຢັນການລຶບບໍ?

en: Delete custom modules and templates
lo: ລຶບໂມດູນ ແລະ ແມ່ແບບທີ່ກຳນົດເອງ

en: Delete existing Fonts
lo: ລຶບຟອນທີ່ມີຢູ່

en: Delete failed: %error%
lo: ການລຶບລົ້ມເຫຼວ: %error%

en: Delete from Library
lo: ລຶບອອກຈາກຫ້ອງສະໝຸດ

en: Delete from Schedule
lo: ລຶບຈາກຕາຕະລາງເວລາ

en: Delete on Expiry
lo: ລຶບເມື່ອໝົດອາຍຸ

en: Delete on Expiry?
lo: ລຶບເມື່ອໝົດອາຍຸ?

en: Delete option
lo: ລຶບຕົວເລືອກ

en: Delete region
lo: ລຶບພື້ນທີ່

en: Delete selected %object%
lo: ລຶບ %object% ທີ່ເລືອກ

en: Delete selected objects
lo: ລຶບວັດຖຸທີ່ເລືອກ

en: Delete test
lo: ລຶບການທົດສອບ

en: Delete the old version?
lo: ລຶບເວີຊັນເກົ່າບໍ່?

en: Delete this Column?
lo: ລຶບຖັນນີ້ບໍ່?

en: Delete this DataSet?
lo: ລຶບຊຸດຂໍ້ມູນນີ້ບໍ່?

en: Delete this Display?
lo: ລຶບຈໍສະແດງຜົນນີ້ບໍ່?

en: Delete this RSS?
lo: ລຶບ RSS ນີ້ບໍ່?

en: Delete?
lo: ລຶບ?

en: Deleted
lo: ລຶບແລ້ວ

en: Deleted %s
lo: ລຶບ %s ແລ້ວ

en: Deleted Action
lo: ລຶບການກະທຳແລ້ວ

en: Deleted Displays
lo: ຈໍສະແດງຜົນທີ່ຖືກລຶບແລ້ວ

en: Deleted Event
lo: ລຶບເຫດການແລ້ວ

en: Deleted Row
lo: ລຶບແຖວແລ້ວ

en: Deleted Widget
lo: ລຶບ Widget ແລ້ວ

en: Deleted all saved reports of %s
lo: ລຶບລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້ທັງໝົດຂອງ %s ແລ້ວ

en: Deleted from Layout
lo: ລຶບອອກຈາກ Layout ແລ້ວ

en: Deleting a file cannot be reversed.
lo: ການລຶບໄຟລ໌ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກຄືນໄດ້.

en: Dependant fields: {{COL.NAME}} where NAME is a FieldName from the dependant DataSet
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນທີ່ຂຶ້ນກັບ: {{COL.NAME}} ບ່ອນທີ່ NAME ເປັນຊື່ຊ່ອງຂໍ້ມູນຈາກຊຸດຂໍ້ມູນທີ່ຂຶ້ນກັບ

en: Dependencies
lo: ສິ່ງທີ່ຂຶ້ນກັບ

en: Depends on DataSet
lo: ຂຶ້ນກັບຊຸດຂໍ້ມູນ

en: Descending
lo: ຫຼາຍຫານ້ອຍ

en: Describe the problem and include a link to the fault archive you obtained earlier - please check this archive for sensitive information, redact as appropriate, and upload it somewhere publically accessible.
lo: ອະທິບາຍບັນຫາ ແລະ ແນບລິ້ງໄປຍັງໄຟລ໌ເກັບຂໍ້ມູນຄວາມຜິດພາດທີ່ທ່ານໄດ້ຮັບກ່ອນໜ້ານີ້ - ກະລຸນາກວດສອບໄຟລ໌ນີ້ສຳລັບຂໍ້ມູນທີ່ລະອຽດອ່ອນ, ແກ້ໄຂຕາມຄວາມເໝາະສົມ, ແລະ ອັບໂຫຼດມັນໄວ້ໃນບ່ອນທີ່ສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ສາທາລະນະ.

en: Description
lo: ລາຍລະອຽດ

en: Description can not be longer than 254 characters
lo: ຄຳອະທິບາຍບໍ່ສາມາດຍາວເກີນ 254 ຕົວອັກສອນ

en: Description of Password Policy
lo: ລາຍລະອຽດນະໂຍບາຍລະຫັດຜ່ານ

en: Deselect
lo: ຍົກເລີກການເລືອກ

en: Design
lo: ອອກແບບ

en: Detach Editor
lo: ແຍກຕົວແກ້ໄຂ

en: Detailed look?
lo: ຮູບແບບລະອຽດ?

en: Details
lo: ລາຍລະອຽດ

en: Detect language?
lo: ກວດຈັບພາສາບໍ່?

en: Detect the browser language?
lo: ກວດຈັບພາສາຂອງບຣາວເຊີບໍ່?

en: Developer
lo: ນັກພັດທະນາ

en: Device Default
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນຂອງອຸປະກອນ

en: Device Name
lo: ຊື່ອຸປະກອນ

en: Device Name/COM
lo: ຊື່ອຸປະກອນ/COM

en: Dial centre colour
lo: ສີຈຸດກາງໜ້າປັດ

en: Diamond
lo: ເພັດ

en: Digest
lo: ໄດເຈສ

en: Digital Clock
lo: ໂມງດິຈິຕອລ

en: Digital clock background colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງໂມງດິຈິຕອນ

en: Digital clock text colour
lo: ສີຂໍ້ຄວາມໂມງດິຈິຕອນ

en: Dim Colour
lo: ສີຈາງ

en: Dim when unavailable?
lo: ເຮັດໃຫ້ສີຈາງລົງເມື່ອບໍ່ສາມາດໃຊ້ງານໄດ້?

en: Dimensions
lo: ຂະໜາດ

en: Direct Schedule?
lo: ກຳນົດເວລາໂດຍກົງບໍ່?

en: Direct assignment is where Layouts/Media are assigned to a Display/DisplayGroup without being in a Schedule.
lo: ການມອບໝາຍໂດຍກົງແມ່ນບ່ອນທີ່ໂຄງຮ່າງ/ສື່ຖືກມອບໝາຍໃຫ້ກັບໜ້າຈໍ/ກຸ່ມໜ້າຈໍໂດຍບໍ່ໄດ້ຢູ່ໃນຕາຕະລາງເວລາ.

en: Direct scheduling of an Ad Campaign is not allowed
lo: ບໍ່ອະນຸຍາດໃຫ້ຈັດຕາຕະລາງແຄມເປນໂຄສະນາໂດຍກົງ

en: Direction
lo: ທິດທາງ

en: Disabled
lo: ປິດໃຊ້ງານ

en: Disabled item text
lo: ຂໍ້ຄວາມລາຍການທີ່ປິດໃຊ້ງານ

en: Disabling %s
lo: ກຳລັງປິດການໃຊ້ງານ %s

en: Discard
lo: ຍົກເລີກ

en: Discard %layout%
lo: ຍົກເລີກ %layout%

en: Discard draft
lo: ຍົກເລີກສະບັບຮ່າງ

en: Discarded %s
lo: ຍົກເລີກ %s ແລ້ວ

en: Display
lo: ຈໍສະແດງຜົນ

en: Display %displayName% is currently logged-in, seen %timeAgo%.
lo: ຈໍສະແດງຜົນ %displayName% ກຳລັງເຂົ້າສູ່ລະບົບຢູ່, ເຫັນເມື່ອ %timeAgo%.

en: Display %displayName% is not logged in at the moment and last accessed at <span class="unixDate">%displayLastAccessed%</span>
lo: ຈໍສະແດງຜົນ %displayName% ບໍ່ໄດ້ເຂົ້າສູ່ລະບົບໃນຕອນນີ້ ແລະ ເຂົ້າເຖິງຄັ້ງສຸດທ້າຍເມື່ອ <span class="unixDate">%displayLastAccessed%</span>

en: Display %s already belongs to a different sync group ID %d
lo: ຈໍສະແດງຜົນ %s ຂຶ້ນກັບກຸ່ມຊິງຄ໌ອື່ນ ID %d ຢູ່ແລ້ວ

en: Display %s moved to Folder %s
lo: ຈໍສະແດງຜົນ %s ຖືກຍ້າຍໄປທີ່ໂຟລເດີ %s

en: Display Activity
lo: ກິດຈະກຳການສະແດງຜົນ

en: Display Content Status
lo: ສະຖານະເນື້ອຫາການສະແດງຜົນ

en: Display DataSet content
lo: ສະແດງເນື້ອຫາຊຸດຂໍ້ມູນ

en: Display Group
lo: ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ

en: Display Group %name%
lo: ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ %name%

en: Display Groups
lo: ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ

en: Display Groups Content Status
lo: ສະຖານະເນື້ອຫາກຸ່ມການສະແດງຜົນ

en: Display Groups Status
lo: ສະຖານະກຸ່ມການສະແດງຜົນ

en: Display ID
lo: ໄອດີຈໍສະແດງຜົນ

en: Display ID %d is now back online %s
lo: ຈໍສະແດງຜົນ ID %d ກັບມາອອນລາຍແລ້ວ %s

en: Display ID %d is offline since %s.
lo: ຈໍສະແດງຜົນ ID %d ອອບລາຍຕັ້ງແຕ່ %s.

en: Display List
lo: ລາຍການຈໍສະແດງຜົນ

en: Display Management
lo: ການຈັດການຈໍສະແດງຜົນ

en: Display Name
lo: ຊື່ທີ່ສະແດງ

en: Display Notifications from the Notification Centre
lo: ສະແດງການແຈ້ງເຕືອນຈາກສູນແຈ້ງເຕືອນ

en: Display Order
lo: ລຳດັບການສະແດງ

en: Display Order must be 0 or a positive number
lo: ລຳດັບການສະແດງຜົນຕ້ອງເປັນ 0 ຫຼື ຈຳນວນບວກ

en: Display Profile
lo: ໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນ

en: Display Reports to show bandwidth usage and time connected / disconnected
lo: ລາຍງານຈໍສະແດງຜົນເພື່ອສະແດງການໃຊ້ແບນວິດ ແລະ ເວລາເຊື່ອມຕໍ່ / ຕັດການເຊື່ອມຕໍ່

en: Display Screenshot Default Size
lo: ຂະໜາດພາບໜ້າຈໍເລີ່ມຕົ້ນ

en: Display Screenshot Time to keep set to 0, nothing to remove.
lo: ເວລາເກັບຮັກສາພາບໜ້າຈໍຂອງຈໍສະແດງຜົນຖືກຕັ້ງເປັນ 0, ບໍ່ມີຫຍັງໃຫ້ລຶບ.

en: Display Setting Profiles
lo: ໂປຣໄຟລ໌ການຕັ້ງຄ່າໜ້າຈໍ

en: Display Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນ

en: Display Settings Profile (included with each display)
lo: ໂປຣໄຟລ໌ການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນ (ລວມຢູ່ໃນແຕ່ລະຈໍ)

en: Display Status
lo: ສະຖານະການສະແດງຜົນ

en: Display Type
lo: ປະເພດຈໍສະແດງຜົນ

en: Display Up/down
lo: ເປີດ/ປິດຈໍສະແດງຜົນ

en: Display Video that only exists on the Display by providing a local file path or URL
lo: ສະແດງວິດີໂອທີ່ມີຢູ່ສະເພາະໃນຈໍສະແດງຜົນໂດຍການສະໜອງເສັ້ນທາງໄຟລ໌ທ້ອງຖິ່ນ ຫຼື URL

en: Display categories from a Menu Board
lo: ສະແດງໝວດໝູ່ຈາກກະດານເມນູ

en: Display input from an external source
lo: ສະແດງສັນຍານເຂົ້າຈາກແຫຼ່ງພາຍນອກ

en: Display is downloading new files
lo: ຈໍສະແດງຜົນກຳລັງດາວໂຫຼດໄຟລ໌ໃໝ່

en: Display is fully licensed
lo: ຈໍສະແດງຜົນມີໃບອະນຸຍາດຄົບຖ້ວນ

en: Display is not licensed
lo: ຈໍສະແດງຜົນບໍ່ມີໃບອະນຸຍາດ

en: Display is on a trial licence
lo: ຈໍສະແດງຜົນຢູ່ໃນໄລຍະທົດລອງໃຊ້

en: Display is out of date but has not yet checked in with the server
lo: ຈໍສະແດງຜົນລ້າສະໄໝ ແຕ່ຍັງບໍ່ທັນໄດ້ເຊື່ອມຕໍ່ກັບເຊີບເວີ

en: Display is up to date
lo: ຈໍສະແດງຜົນເປັນເວີຊັນລ່າສຸດແລ້ວ

en: Display products from a Menu Board
lo: ສະແດງສິນຄ້າຈາກກະດານເມນູ

en: Display screenshot Time to keep (days)
lo: ໄລຍະເວລາເກັບພາບໜ້າຈໍ (ມື້)

en: Display screenshots older than the TTL will be automatically removed. Set to 0 to never remove old screenshots.
lo: ພາບໜ້າຈໍທີ່ເກົ່າກວ່າ TTL ຈະຖືກລຶບໂດຍອັດຕະໂນມັດ. ຕັ້ງເປັນ 0 ເພື່ອບໍ່ໃຫ້ລຶບພາບໜ້າຈໍເກົ່າ.

en: Display unauthorised
lo: ຈໍສະແດງຜົນບໍ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດ

en: Display's Hardware Key
lo: ກະແຈຮາດແວຂອງຈໍສະແດງຜົນ

en: DisplayGroups assigned to %s
lo: ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນຖືກກຳນົດໃຫ້ %s

en: DisplayGroups cannot be manually assigned to a Dynamic Group
lo: ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນບໍ່ສາມາດຖືກກຳນົດດ້ວຍຕົນເອງໃສ່ກຸ່ມໄດນາມິກໄດ້

en: DisplayGroups cannot be manually unassigned to a Dynamic Group
lo: ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນບໍ່ສາມາດຖືກຍົກເລີກການກຳນົດດ້ວຍຕົນເອງຈາກກຸ່ມໄດນາມິກໄດ້

en: DisplayGroups unassigned from %s
lo: ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນຖືກຍົກເລີກການກຳນົດຈາກ %s

en: Displays
lo: ຈໍສະແດງຜົນ

en: Displays Page
lo: ໜ້າຈໍສະແດງຜົນ

en: Displays Updated
lo: ອັບເດດຈໍສະແດງຜົນແລ້ວ

en: Displays assigned to %s
lo: ຈໍສະແດງຜົນຖືກກຳນົດໃຫ້ %s

en: Displays cannot be manually assigned to a Dynamic Group
lo: ຈໍສະແດງຜົນບໍ່ສາມາດຖືກກຳນົດດ້ວຍຕົນເອງໃສ່ກຸ່ມໄດນາມິກໄດ້

en: Displays cannot be manually unassigned to a Dynamic Group
lo: ຈໍສະແດງຜົນບໍ່ສາມາດຖືກຍົກເລີກການກຳນົດດ້ວຍຕົນເອງຈາກກຸ່ມໄດນາມິກໄດ້

en: Displays should be deleted using the Display delete operation
lo: ຈໍສະແດງຜົນຄວນຖືກລຶບໂດຍໃຊ້ການດຳເນີນການລຶບຈໍສະແດງຜົນ

en: Displays unassigned from %s
lo: ຈໍສະແດງຜົນຖືກຍົກເລີກການກຳນົດຈາກ %s

en: Divehi
lo: ດີເວຮີ

en: Divider Colour
lo: ສີເສັ້ນຂັ້ນ

en: Dividers Colour
lo: ສີຂອງເສັ້ນແບ່ງ

en: Do we want to show confirmation modals when deleting critical Layout content?
lo: ພວກເຮົາຕ້ອງການສະແດງໜ້າຕ່າງຢືນຢັນເມື່ອລຶບເນື້ອຫາໂຄງຮ່າງທີ່ສຳຄັນບໍ່?

en: Do you want to be notified by email if there is a problem with this display?
lo: ທ່ານຕ້ອງການໃຫ້ແຈ້ງເຕືອນທາງອີເມວບໍ່ ຖ້າມີບັນຫາກັບຈໍສະແດງຜົນນີ້?

en: Do you want to include fallback data added to Widgets used on this Layout?
lo: ທ່ານຕ້ອງການລວມຂໍ້ມູນສຳຮອງທີ່ເພີ່ມໃສ່ວິດເຈັດທີ່ໃຊ້ໃນໂຄງຮ່າງນີ້ບໍ່?

en: Do you want to include the DataSet data?
lo: ທ່ານຕ້ອງການລວມຂໍ້ມູນຊຸດຂໍ້ມູນບໍ່?

en: Documentation
lo: ເອກະສານ

en: Does the calendar feed come from Windows - if unsure leave unselected.
lo: ຟີດປະຕິທິນມາຈາກ Windows ບໍ່ - ຖ້າບໍ່ແນ່ໃຈໃຫ້ປະໄວ້ໂດຍບໍ່ເລືອກ.

en: Done
lo: ສຳເລັດ

en: Done - %d deleted.
lo: ສຳເລັດ - %d ລາຍການຖືກລຶບ.

en: Done.
lo: ສຳເລັດ.

en: Dotted
lo: ເສັ້ນໄຂ່ປາ

en: Double
lo: ເສັ້ນຄູ່

en: Double buffering helps smooth the playback but should be disabled if graphics errors occur
lo: Double buffering ຊ່ວຍໃຫ້ການຫຼີ້ນລຽບລື່ນ ແຕ່ຄວນປິດຖ້າຫາກເກີດຄວາມຜິດພາດດ້ານກຣາບຟິກ

en: Down Arrow Colour
lo: ສີລູກສອນລົງ

en: Download
lo: ດາວໂຫຼດ

en: Download Window End Time
lo: ເວລາສິ້ນສຸດຊ່ວງດາວໂຫຼດ

en: Download Window Start Time
lo: ເວລາເລີ່ມຕົ້ນຊ່ວງດາວໂຫຼດ

en: Download failed
lo: ການດາວໂຫຼດລົ້ມເຫຼວ

en: Download rejected due to %s
lo: ການດາວໂຫຼດຖືກປະຕິເສດເນື່ອງຈາກ %s

en: Download rejected for an unknown reason.
lo: ການດາວໂຫຼດຖືກປະຕິເສດໂດຍບໍ່ຮູ້ສາເຫດ.

en: Download selected items
lo: ດາວໂຫຼດລາຍການທີ່ເລືອກ

en: Downloaded
lo: ດາວໂຫຼດແລ້ວ

en: Downloading
lo: ກຳລັງດາວໂຫຼດ

en: Downloading file
lo: ກຳລັງດາວໂຫຼດໄຟລ໌

en: Downtime
lo: ເວລາຢຸດເຮັດວຽກ

en: Draft
lo: ສະບັບຮ່າງ

en: Draft Layouts must have a parent
lo: ຮູບແບບສະບັບຮ່າງຕ້ອງມີຕົວຫຼັກ

en: Drag and drop files or
lo: ລາກ ແລະ ວາງໄຟລ໌ ຫຼື

en: Drag tags to the right column so thy can be displayed on the marquee.
lo: ລາກແທັກໄປໃສ່ຖັນຂວາເພື່ອໃຫ້ພວກມັນສາມາດສະແດງເທິງຂໍ້ຄວາມເລື່ອນໄດ້.

en: Draw areas on the map where you want this DMA to be active.
lo: ແຕ້ມພື້ນທີ່ເທິງແຜນທີ່ທີ່ທ່ານຕ້ອງການໃຫ້ DMA ນີ້ເຮັດວຽກ.

en: Draw areas on the map where you want this layout to play
lo: ແຕ້ມພື້ນທີ່ໃນແຜນທີ່ທີ່ທ່ານຕ້ອງການໃຫ້ໂຄງຮ່າງນີ້ຫຼີ້ນ

en: Drizzle
lo: ຝົນຕົກປ່ອຍໆ

en: Duplicate
lo: ສຳເນົາ

en: Duplicate form loaded, make adjustments and press save.
lo: ຟອມຊ້ຳກັນຖືກໂຫຼດແລ້ວ, ໃຫ້ປັບປຸງ ແລະ ກົດບັນທຶກ.

en: Duration
lo: ໄລຍະເວລາ

en: Duration (s)
lo: ໄລຍະເວລາ (ວິ)

en: Duration (seconds)
lo: ໄລຍະເວລາ (ວິນາທີ)

en: Duration back
lo: ໄລຍະເວລາກັບຄືນ

en: Duration for Empty Layouts
lo: ໄລຍະເວລາສຳລັບໂຄງຮ່າງຫວ່າງເປົ່າ

en: Duration in loop
lo: ໄລຍະເວລາໃນວົງຈອນ

en: Duration is per item
lo: ໄລຍະເວລາແມ່ນຕໍ່ລາຍການ

en: Duration must be lower than 526000
lo: ໄລຍະເວລາຕ້ອງຕ່ຳກວ່າ 526000

en: Duration needs to be a positive value
lo: ໄລຍະເວລາຕ້ອງເປັນຄ່າບວກ

en: Duration needs to be above 0 for %s
lo: ໄລຍະເວລາຕ້ອງສູງກວ່າ 0 ສຳລັບ %s

en: Duration not provided
lo: ບໍ່ໄດ້ໃຫ້ໄລຍະເວລາ

en: Duration(s)
lo: ໄລຍະເວລາ

en: Duration, in minutes, for each row in the grid.
lo: ໄລຍະເວລາ, ເປັນນາທີ, ສຳລັບແຕ່ລະແຖວໃນຕາຕະລາງ.

en: Dutch
lo: ໂຮນລັງ

en: Dutch (Belgium)
lo: ໂຮນລັງ (ເບວຢຽມ)

en: Dynamic Color
lo: ສີແບບໄດນາມິກ

en: Dynamic Contrast
lo: ຄວາມຄົມຊັດແບບໄດນາມິກ

en: Dynamic Criteria
lo: ເງື່ອນໄຂແບບໄດນາມິກ

en: Dynamic Display Groups must have at least one Criteria specified.
lo: ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນແບບໄດນາມິກຕ້ອງມີການລະບຸເງື່ອນໄຂຢ່າງໜ້ອຍໜຶ່ງຢ່າງ.

en: Dynamic Group?
lo: ກຸ່ມແບບເຄື່ອນໄຫວບໍ່?

en: Dynamic Playlist
lo: ລາຍການຫຼິ້ນແບບເຄື່ອນໄຫວ

en: Dynamic?
lo: ແບບເຄື່ອນໄຫວບໍ່?

en: ERROR
lo: ຜິດພາດ

en: Each option needs a corresponding value
lo: ແຕ່ລະຕົວເລືອກຕ້ອງມີຄ່າທີ່ສອດຄ່ອງກັນ

en: Each value needs a corresponding option
lo: ແຕ່ລະຄ່າຕ້ອງມີຕົວເລືອກທີ່ສອດຄ່ອງກັນ

en: East
lo: ຕາເວັນອອກ

en: Edge Browser Whitelist
lo: ລາຍການທີ່ອະນຸຍາດຂອງ Edge Browser

en: Edit
lo: ແກ້ໄຂ

en: Edit %type% Transition for %name%
lo: ແກ້ໄຂການປ່ຽນແປງ %type% ສຳລັບ %name%

en: Edit Application
lo: ແກ້ໄຂແອັບພລິເຄຊັນ

en: Edit Attached Audio
lo: ແກ້ໄຂສຽງທີ່ແນບມາ

en: Edit Campaign "%campaignName%"
lo: ແກ້ໄຂແຄມເປນ "%campaignName%"

en: Edit Category
lo: ແກ້ໄຂໝວດໝູ່

en: Edit Column
lo: ແກ້ໄຂຄໍລຳ

en: Edit Command
lo: ແກ້ໄຂຄຳສັ່ງ

en: Edit DMA
lo: ແກ້ໄຂ DMA

en: Edit Data
lo: ແກ້ໄຂຂໍ້ມູນ

en: Edit DataSet
lo: ແກ້ໄຂຊຸດຂໍ້ມູນ

en: Edit Daypart
lo: ແກ້ໄຂຊ່ວງເວລາຂອງມື້

en: Edit Display
lo: ແກ້ໄຂຈໍສະແດງຜົນ

en: Edit Display Group
lo: ແກ້ໄຂກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ

en: Edit Expiry Dates
lo: ແກ້ໄຂວັນໝົດອາຍຸ

en: Edit Group
lo: ແກ້ໄຂກຸ່ມ

en: Edit Help Link
lo: ແກ້ໄຂລິ້ງຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Edit Layout
lo: ແກ້ໄຂຮູບແບບ

en: Edit Media
lo: ແກ້ໄຂສື່

en: Edit Menu Board
lo: ແກ້ໄຂກະດານເມນູ

en: Edit Mode
lo: ໂໝດແກ້ໄຂ

en: Edit Module
lo: ແກ້ໄຂໂມດູນ

en: Edit Notification
lo: ແກ້ໄຂການແຈ້ງເຕືອນ

en: Edit Playlist
lo: ແກ້ໄຂລາຍການຫຼິ້ນ

en: Edit Playlist - %playlistName% -
lo: ແກ້ໄຂລາຍການຫຼີ້ນ - %playlistName% -

en: Edit Playlist Sharing
lo: ແກ້ໄຂການແບ່ງປັນລາຍການຫຼີ້ນ

en: Edit Product
lo: ແກ້ໄຂຜະລິດຕະພັນ

en: Edit Profile
lo: ແກ້ໄຂໂປຣໄຟລ໌

en: Edit RSS
lo: ແກ້ໄຂ RSS

en: Edit Report Schedule
lo: ແກ້ໄຂຕາຕະລາງລາຍງານ

en: Edit Sharing
lo: ແກ້ໄຂການແບ່ງປັນ

en: Edit Sync Group
lo: ແກ້ໄຂກຸ່ມຊິ້ງ

en: Edit Tag
lo: ແກ້ໄຂແທັກ

en: Edit Tags
lo: ແກ້ໄຂແທັກ

en: Edit Task
lo: ແກ້ໄຂໜ້າວຽກ

en: Edit Template
lo: ແກ້ໄຂແມ່ແບບ

en: Edit Text
lo: ແກ້ໄຂຂໍ້ຄວາມ

en: Edit Transition
lo: ແກ້ໄຂການປ່ຽນແປງ

en: Edit Transition In
lo: ແກ້ໄຂການປ່ຽນແປງຂາເຂົ້າ

en: Edit Transition Out
lo: ແກ້ໄຂການປ່ຽນແປງຂາອອກ

en: Edit User
lo: ແກ້ໄຂຜູ້ໃຊ້

en: Edit User Group
lo: ແກ້ໄຂກຸ່ມຜູ້ໃຊ້

en: Edit User Profile
lo: ແກ້ໄຂໂປຣໄຟລ໌ຜູ້ໃຊ້

en: Edit Version
lo: ແກ້ໄຂເວີຊັນ

en: Edit Widget Sharing
lo: ແກ້ໄຂການແບ່ງປັນວິດເຈັດ

en: Edit layout regions
lo: ແກ້ໄຂພື້ນທີ່ຂອງຮູບແບບ

en: Edit multiple sharing at the same time. Elements shown with an indeterminate state [-], result from a difference in sharing already set. All changes set here will be applied to all selected elements.
lo: ແກ້ໄຂການແບ່ງປັນຫຼາຍລາຍການພ້ອມກັນ. ອົງປະກອບທີ່ສະແດງດ້ວຍສະຖານະທີ່ບໍ່ແນ່ນອນ [-], ເປັນຜົນມາຈາກຄວາມແຕກຕ່າງໃນການແບ່ງປັນທີ່ຕັ້ງໄວ້ແລ້ວ. ການປ່ຽນແປງທັງໝົດທີ່ຕັ້ງຢູ່ນີ້ຈະຖືກນຳໃຊ້ກັບອົງປະກອບທີ່ເລືອກທັງໝົດ.

en: Edit multiple tags is not supported on this item
lo: ບໍ່ຮອງຮັບການແກ້ໄຂຫຼາຍແທັກໃນລາຍການນີ້

en: Edit region
lo: ແກ້ໄຂພື້ນທີ່

en: Edited %s
lo: ແກ້ໄຂ %s ແລ້ວ

en: Edited Action
lo: ແກ້ໄຂການກະທຳແລ້ວ

en: Edited Audio
lo: ແກ້ໄຂສຽງແລ້ວ

en: Edited Drawer %s
lo: ແກ້ໄຂລິ້ນຊັກ %s ແລ້ວ

en: Edited Event
lo: ແກ້ໄຂເຫດການແລ້ວ

en: Edited Expiry
lo: ແກ້ໄຂການໝົດອາຍຸແລ້ວ

en: Edited Row
lo: ແກ້ໄຂແຖວແລ້ວ

en: Edited Transition
lo: ແກ້ໄຂການປ່ຽນແປງແລ້ວ

en: Edited data for Widget
lo: ແກ້ໄຂຂໍ້ມູນສຳລັບວິດເຈັດແລ້ວ

en: Editing source playlist %playlistName%
lo: ກຳລັງແກ້ໄຂລາຍການຫຼີ້ນຕົ້ນສະບັບ %playlistName%

en: Editing the Start and or End date/time will create a new Recurring Event across the Schedule. Any previously deleted instances of this event will be recreated with edits made here.
lo: ການແກ້ໄຂວັນທີ/ເວລາເລີ່ມຕົ້ນ ແລະ/ຫຼື ສິ້ນສຸດ ຈະສ້າງກິດຈະກຳທີ່ເກີດຂຶ້ນຊ້ຳໃໝ່ໃນທົ່ວຕາຕະລາງ. ກໍລະນີທີ່ຖືກລຶບກ່ອນໜ້ານີ້ຂອງກິດຈະກຳນີ້ຈະຖືກສ້າງຄືນໃໝ່ດ້ວຍການແກ້ໄຂທີ່ເຮັດທີ່ນີ້.

en: Effect
lo: ເອັບເຟັກ

en: Element
lo: ອົງປະກອບ

en: Element Group
lo: ກຸ່ມອົງປະກອບ

en: Element Group Layer
lo: ຊັ້ນກຸ່ມອົງປະກອບ

en: Element Group Name
lo: ຊື່ກຸ່ມອົງປະກອບ

en: Element Groups
lo: ກຸ່ມອົງປະກອບ

en: Element Layer
lo: ຊັ້ນອົງປະກອບ

en: Element Name
lo: ຊື່ອົງປະກອບ

en: Elements
lo: ອົງປະກອບ

en: Elevate Log Until
lo: ຍົກລະດັບການບັນທຶກຈົນຮອດ

en: Elevate Logging until
lo: ຍົກລະດັບການບັນທຶກຈົນຮອດ

en: Elevate log level for the specified time. Should only be used if there is a problem with the display.
lo: ຍົກລະດັບບັນທຶກສໍາລັບເວລາທີ່ກໍານົດ. ຄວນໃຊ້ໃນກໍລະນີມີບັນຫາກັບຈໍສະແດງຜົນເທົ່ານັ້ນ.

en: Elevate the log level until this date.
lo: ຍົກລະດັບການບັນທຶກຈົນຮອດວັນທີນີ້.

en: Ellipse
lo: ວົງລີ

en: Email
lo: ອີເມວ

en: Email Alert
lo: ການແຈ້ງເຕືອນທາງອີເມວ

en: Email Alerts
lo: ການແຈ້ງເຕືອນທາງອີເມວ

en: Email Notifications
lo: ການແຈ້ງເຕືອນທາງອີເມລ

en: Embed HTML and JavaScript
lo: ຝັງ HTML ແລະ JavaScript

en: Embed a Sub-Playlist
lo: ຝັງລາຍການຫຼິ້ນຍ່ອຍ

en: Embed a Webpage
lo: ຝັງໜ້າເວັບ

en: Embedded
lo: ຝັງຢູ່

en: Embedded HTML
lo: HTML ທີ່ຝັງໄວ້

en: Embedded Web Server Port
lo: ພອດເວັບເຊີບເວີແບບຝັງ

en: Embedded Web Server allow WAN?
lo: ເວັບເຊີບເວີແບບຝັງອະນຸຍາດ WAN ບໍ່?

en: Emergency
lo: ສຸກເສີນ

en: Emergency Alert
lo: ການແຈ້ງເຕືອນສຸກເສີນ

en: Emergency Alerts
lo: ການແຈ້ງເຕືອນສຸກເສີນ

en: Empty
lo: ວ່າງເປົ່າ

en: Empty Playlist
lo: ລາຍການຫຼິ້ນວ່າງເປົ່າ

en: Empty Region
lo: ພື້ນທີ່ຫວ່າງ

en: Empty file
lo: ໄຟລ໌ຫວ່າງເປົ່າ

en: Empty file in ZIP
lo: ໄຟລ໌ຫວ່າງເປົ່າໃນ ZIP

en: Empty folder
lo: ໂຟລເດີວ່າງເປົ່າ

en: Empty layout
lo: ໂຄງຮ່າງຫວ່າງເປົ່າ

en: Empty response from the dashboard service
lo: ການຕອບກັບຫວ່າງເປົ່າຈາກບໍລິການກະດານ

en: Enable Double Buffering
lo: ເປີດໃຊ້ Double Buffering

en: Enable Email Alerts?
lo: ເປີດໃຊ້ການແຈ້ງເຕືອນທາງອີເມວບໍ່?

en: Enable Latest News?
lo: ເປີດໃຊ້ຂ່າວລ່າສຸດບໍ່?

en: Enable Layout Stats Collection?
lo: ເປີດໃຊ້ການເກັບສະຖິຕິໂຄງຮ່າງບໍ່?

en: Enable Library Tidy?
lo: ເປີດໃຊ້ການຈັດລະບຽບຫໍສະໝຸດບໍ່?

en: Enable Maintenance?
lo: ເປີດໃຊ້ການບຳລຸງຮັກສາບໍ່?

en: Enable Media Stats Collection?
lo: ເປີດໃຊ້ການເກັບສະຖິຕິສື່ບໍ່?

en: Enable Mouse
lo: ເປີດໃຊ້ເມົ້າ

en: Enable Playlist Stats Collection?
lo: ເປີດໃຊ້ການເກັບສະຖິຕິລາຍການຫຼີ້ນບໍ່?

en: Enable PowerPoint?
lo: ເປີດໃຊ້ PowerPoint ບໍ່?

en: Enable STS?
lo: ເປີດໃຊ້ STS ບໍ່?

en: Enable Shell Commands
lo: ເປີດໃຊ້ຄຳສັ່ງ Shell

en: Enable Stats Collection?
lo: ເປີດໃຊ້ການເກັບສະຖິຕິບໍ່?

en: Enable Subtitles?
lo: ເປີດຄຳບັນຍາຍບໍ່?

en: Enable Wake on LAN
lo: ເປີດໃຊ້ງານ Wake on LAN

en: Enable Widget Stats Collection?
lo: ເປີດໃຊ້ການເກັບສະຖິຕິວິດເຈັດບໍ່?

en: Enable Widget loop?
lo: ເປີດໃຊ້ການຫຼີ້ນວິດເຈັດແບບວົນຊ້ຳບໍ່?

en: Enable an option to provide a two factor authentication code to log into the CMS for added security.
lo: ເປີດໃຊ້ຕົວເລືອກເພື່ອໃຫ້ມີລະຫັດການກວດສອບຢືນຢັນສອງປັດໄຈເພື່ອເຂົ້າສູ່ລະບົບ CMS ເພື່ອຄວາມປອດໄພເພີ່ມເຕີມ.

en: Enable caching of Web Resources?
lo: ເປີດໃຊ້ການເກັບຂໍ້ມູນຊົ່ວຄາວຂອງຊັບພະຍາກອນເວັບບໍ່?

en: Enable cycle based playback
lo: ເປີດໃຊ້ການຫຼີ້ນແບບຮອບວຽນ

en: Enable password reminder on CMS login page? Valid sending email address is required
lo: ເປີດໃຊ້ການເຕືອນລະຫັດຜ່ານໃນໜ້າເຂົ້າສູ່ລະບົບ CMS ບໍ່? ຕ້ອງການທີ່ຢູ່ອີເມວຜູ້ສົ່ງທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: Enable sorting on the Data Entry Page? We recommend that the number of sortable columns is kept to a minimum.
lo: ເປີດໃຊ້ການຈັດລຽງໃນໜ້າປ້ອນຂໍ້ມູນ? ພວກເຮົາແນະນຳໃຫ້ຈຳນວນຄໍລຳທີ່ສາມາດຈັດລຽງໄດ້ມີໜ້ອຍທີ່ສຸດ.

en: Enable stats collection?
lo: ເປີດໃຊ້ການເກັບກຳສະຖິຕິ?

en: Enable stats reporting?
lo: ເປີດໃຊ້ການລາຍງານສະຖິຕິບໍ່?

en: Enable the Shell Command module.
lo: ເປີດໃຊ້ໂມດູນຄຳສັ່ງ Shell.

en: Enable the collection of Proof of Play statistics for the selected Layout.
lo: ເປີດໃຊ້ການເກັບກຳສະຖິຕິການພິສູດການຫຼິ້ນສຳລັບໂຄງຮ່າງທີ່ເລືອກ.

en: Enable the collection of Proof of Play statistics for this Layout. Ensure that ‘Enable Stats Collection’ is set to ‘On’ in the Display Settings.
lo: ເປີດໃຊ້ການເກັບກຳສະຖິຕິການພິສູດການຫຼີ້ນສຳລັບ Layout ນີ້. ຮັບປະກັນວ່າ ‘ເປີດໃຊ້ການເກັບກຳສະຖິຕິ’ ຖືກຕັ້ງເປັນ ‘ເປີດ’ ໃນການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນ.

en: Enable the collection of Proof of Play statistics for this Media Item.
lo: ເປີດໃຊ້ການເກັບກຳສະຖິຕິຫຼັກຖານການຫຼີ້ນສຳລັບລາຍການມີເດຍນີ້.

en: Enable the collection of Proof of Play statistics for this Media Item. Ensure that ‘Enable Stats Collection’ is set to ‘On’ in the Display Settings.
lo: ເປີດໃຊ້ການເກັບກຳສະຖິຕິຫຼັກຖານການຫຼີ້ນສຳລັບລາຍການສື່ນີ້. ໃຫ້ແນ່ໃຈວ່າ 'ເປີດໃຊ້ການເກັບສະຖິຕິ' ຖືກຕັ້ງເປັນ 'ເປີດ' ໃນການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນ.

en: Enable the collection of Proof of Play statistics for this Playlist.
lo: ເປີດການເກັບສະຖິຕິຫຼັກຖານການຫຼິ້ນສຳລັບລາຍການຫຼິ້ນນີ້.

en: Enable the collection of Proof of Play statistics for this Playlist. Ensure that ‘Enable Stats Collection’ is set to ‘On’ in the Display Settings.
lo: ເປີດໃຊ້ການເກັບກຳສະຖິຕິຫຼັກຖານການຫຼີ້ນສຳລັບລາຍການຫຼີ້ນນີ້. ໃຫ້ແນ່ໃຈວ່າ 'ເປີດໃຊ້ການເກັບສະຖິຕິ' ຖືກຕັ້ງເປັນ 'ເປີດ' ໃນການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນ.

en: Enable the collection of Proof of Play statistics for this Widget. Ensure that ‘Enable Stats Collection’ is set to ‘On’ in the Display Settings.
lo: ເປີດໃຊ້ການເກັບກຳສະຖິຕິຫຼັກຖານການຫຼີ້ນສຳລັບວິດເຈັດນີ້. ໃຫ້ແນ່ໃຈວ່າ ‘ເປີດໃຊ້ການເກັບສະຖິຕິ’ ຖືກຕັ້ງເປັນ ‘ເປີດ’ ໃນການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນ.

en: Enable the mouse.
lo: ເປີດໃຊ້ເມົ້າ.

en: Enable the option to report the current layout status?
lo: ເປີດໃຊ້ຕົວເລືອກລາຍງານສະຖານະໂຄງຮ່າງປັດຈຸບັນບໍ່?

en: Enable the option to set the screenshot interval?
lo: ເປີດໃຊ້ຕົວເລືອກຕັ້ງຄ່າໄລຍະເວລາການຖ່າຍພາບໜ້າຈໍບໍ່?

en: Enable touch capabilities on the device?
lo: ເປີດໃຊ້ຄວາມສາມາດໃນການສຳຜັດເທິງອຸປະກອນບໍ່?

en: Enable?
lo: ເປີດໃຊ້ບໍ່?

en: Enabled
lo: ເປີດໃຊ້ງານ

en: Enabled for In
lo: ເປີດໃຊ້ງານສຳລັບການເຂົ້າ

en: Enabled for Out
lo: ເປີດໃຊ້ງານສຳລັບການອອກ

en: Enabled?
lo: ເປີດໃຊ້ງານບໍ່?

en: End
lo: ສິ້ນສຸດ

en: End Date
lo: ວັນທີສິ້ນສຸດ

en: End Time
lo: ເວລາສິ້ນສຸດ

en: End time
lo: ເວລາສິ້ນສຸດ

en: End time cannot be earlier than today
lo: ເວລາສິ້ນສຸດບໍ່ສາມາດກ່ອນມື້ນີ້ໄດ້

en: English
lo: ອັງກິດ

en: English (Australia)
lo: ອັງກິດ (ອົດສະຕາລີ)

en: English (Canada)
lo: ອັງກິດ (ການາດາ)

en: English (India)
lo: ອັງກິດ (ອິນເດຍ)

en: English (Ireland)
lo: ອັງກິດ (ໄອແລນ)

en: English (Israel)
lo: ອັງກິດ (ອິດສະຣາແອນ)

en: English (New Zealand)
lo: ອັງກິດ (ນິວຊີແລນ)

en: English (Singapore)
lo: ອັງກິດ (ສິງກະໂປ)

en: English (United Kingdom)
lo: ອັງກິດ (ສະຫະລາຊະອານາຈັກ)

en: Ensure ordering by grouping Layouts into Campaigns
lo: ຮັບປະກັນການຈັດລຳດັບໂດຍການຈັດກຸ່ມ Layouts ເຂົ້າໄປໃນແຄມເປນ

en: Enter CSS styling in the box below.
lo: ປ້ອນຮູບແບບ CSS ໃນຊ່ອງດ້ານລຸ່ມ.

en: Enter a MySQL statement suitable to use in a 'SELECT' statement
lo: ປ້ອນຄຳສັ່ງ MySQL ທີ່ເໝາະສົມເພື່ອໃຊ້ໃນຄຳສັ່ງ 'SELECT'

en: Enter a PHP date format to parse the dates from the source.
lo: ປ້ອນຮູບແບບວັນທີຂອງ PHP ເພື່ອແຍກວັນທີຈາກແຫຼ່ງຂໍ້ມູນ.

en: Enter a format for the Digital Clock e.g. [HH:mm] or [DD/MM/YYYY]. See the manual for more information.
lo: ປ້ອນຮູບແບບສຳລັບໂມງດິຈິຕອລ ຕົວຢ່າງ [HH:mm] ຫຼື [DD/MM/YYYY]. ເບິ່ງຄູ່ມືສຳລັບຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ.

en: Enter a hexadecimal password of a SecureOn enabled Network Interface Card (NIC) of the remote host. Enter a value in this pattern: 'xx-xx-xx-xx-xx-xx'. Leave the following field empty, if SecureOn is not used (for example, because the NIC of the remote host does not support SecureOn).
lo: ປ້ອນລະຫັດຜ່ານເລກຖານສິບຫົກຂອງ Network Interface Card (NIC) ທີ່ເປີດໃຊ້ SecureOn ຂອງໂຮສທາງໄກ. ປ້ອນຄ່າໃນຮູບແບບນີ້: 'xx-xx-xx-xx-xx-xx'. ປະໄວ້ຫວ່າງຖ້າບໍ່ໄດ້ໃຊ້ SecureOn (ຕົວຢ່າງ, ເພາະວ່າ NIC ຂອງໂຮສທາງໄກບໍ່ຮອງຮັບ SecureOn).

en: Enter a nominated file name that player will attempt to open after extracting the .htz archive
lo: ປ້ອນຊື່ໄຟລ໌ທີ່ຖືກສະເໜີຊື່ ເຊິ່ງເຄື່ອງຫຼິ້ນຈະພະຍາຍາມເປີດຫຼັງຈາກແຕກໄຟລ໌ .htz

en: Enter a number within the range of 0 to 32 in the following field. Leave the following field empty, if no subnet mask should be used (CIDR = 0). If the remote host's broadcast address is unknown: Enter the host name or IP address of the remote host in Broad Cast Address and enter the CIDR subnet mask of the remote host in this field.
lo: ປ້ອນຕົວເລກລະຫວ່າງ 0 ຫາ 32 ໃນຊ່ອງຕໍ່ໄປນີ້. ປະໄວ້ຫວ່າງຖ້າບໍ່ຄວນໃຊ້ subnet mask (CIDR = 0). ຖ້າບໍ່ຮູ້ທີ່ຢູ່ broadcast ຂອງໂຮສທາງໄກ: ປ້ອນຊື່ໂຮສ ຫຼື ທີ່ຢູ່ IP ຂອງໂຮສທາງໄກໃນທີ່ຢູ່ Broad Cast ແລະປ້ອນ CIDR subnet mask ຂອງໂຮສທາງໄກໃນຊ່ອງນີ້.

en: Enter letters/numbers, without spaces, which will be used to identify this Layout when creating Interactive Actions.
lo: ປ້ອນຕົວອັກສອນ/ຕົວເລກ, ໂດຍບໍ່ມີຍະຫວ່າງ, ເຊິ່ງຈະຖືກໃຊ້ເພື່ອລະບຸ Layout ນີ້ເມື່ອສ້າງການກະທຳແບບໂຕ້ຕອບ.

en: Enter text in the box below, used to display each article.
lo: ປ້ອນຂໍ້ຄວາມໃນຊ່ອງດ້ານລຸ່ມ, ໃຊ້ເພື່ອສະແດງແຕ່ລະບົດຄວາມ.

en: Enter text in the box below.
lo: ປ້ອນຂໍ້ຄວາມໃສ່ກ່ອງຂ້າງລຸ່ມ.

en: Enter text or HTML in the box below.
lo: ປ້ອນຂໍ້ຄວາມ ຫຼື HTML ໃນຊ່ອງດ້ານລຸ່ມ.

en: Enter text or HTML in the box below. Use squared brackets for elements to be replaced (e.g. [HH:mm] for time, or [label] to show the timezone name
lo: ປ້ອນຂໍ້ຄວາມ ຫຼື HTML ໃນຊ່ອງດ້ານລຸ່ມ. ໃຊ້ວົງຂໍ ([]) ສຳລັບສ່ວນປະກອບທີ່ຈະຖືກແທນທີ່ (ຕົວຢ່າງ [HH:mm] ສຳລັບເວລາ, ຫຼື [label] ເພື່ອສະແດງຊື່ເຂດເວລາ).

en: Enter text...
lo: ໃສ່ຂໍ້ຄວາມ...

en: Enter the URL of the image you want to use.
lo: ປ້ອນ URL ຂອງຮູບພາບທີ່ທ່ານຕ້ອງການໃຊ້.

en: Enter the URL to a Quick Chart service. This is used to draw charts in emailed reports and for showing a QR code during two factor authentication.
lo: ໃສ່ URL ໄປຫາບໍລິການແຜນພູມດ່ວນ. ສິ່ງນີ້ຖືກໃຊ້ເພື່ອແຕ້ມແຜນພູມໃນລາຍງານທີ່ສົ່ງທາງອີເມວ ແລະ ສຳລັບສະແດງລະຫັດ QR ໃນລະຫວ່າງການຢືນຢັນຕົວຕົນສອງປັດໄຈ.

en: Enter the authentication Username
lo: ໃສ່ຊື່ຜູ້ໃຊ້ສຳລັບການຢືນຢັນຕົວຕົນ

en: Enter the code associated with the web hook you wish to trigger. Please note that for this action to work, the webhook trigger code has to be added to Interactive Actions in scheduled content for this Player.
lo: ໃສ່ລະຫັດທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບ web hook ທີ່ທ່ານຕ້ອງການກະຕຸ້ນ. ກະລຸນາຮັບຊາບວ່າເພື່ອໃຫ້ການກະທຳນີ້ເຮັດວຽກ, ລະຫັດກະຕຸ້ນ webhook ຕ້ອງຖືກເພີ່ມໃສ່ ການກະທຳແບບໂຕ້ຕອບ ໃນເນື້ອຫາທີ່ກຳນົດເວລາສຳລັບ Player ນີ້.

en: Enter the code associated with the web hook you wish to trigger. Please note that for this action to work, the webhook trigger code has to be added to Interactive Actions in scheduled content for this Player.
lo: ປ້ອນລະຫັດທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບເວັບຮຸກທີ່ທ່ານຕ້ອງການກະຕຸ້ນ. ກະລຸນາຮັບຊາບວ່າເພື່ອໃຫ້ການກະທຳນີ້ເຮັດວຽກ, ລະຫັດກະຕຸ້ນເວັບຮຸກຕ້ອງຖືກເພີ່ມເຂົ້າໃນການກະທຳແບບໂຕ້ຕອບໃນເນື້ອຫາທີ່ຈັດຕາຕະລາງສຳລັບເຄື່ອງຫຼີ້ນນີ້.

en: Enter the end time for this daypart. If the end time is before the start time, then the daypart will cross midnight.
lo: ໃສ່ເວລາສິ້ນສຸດຂອງຊ່ວງເວລານີ້. ຖ້າເວລາສິ້ນສຸດກ່ອນເວລາເລີ່ມຕົ້ນ, ຊ່ວງເວລານີ້ຈະຂ້າມຄືນ.

en: Enter the number of hours you would like to cache twitter images.
lo: ປ້ອນຈຳນວນຊົ່ວໂມງທີ່ທ່ານຕ້ອງການເກັບຂໍ້ມູນຊົ່ວຄາວ (cache) ຮູບພາບຈາກ Twitter.

en: Enter the number of seconds you would like to cache twitter search results.
lo: ປ້ອນຈຳນວນວິນາທີທີ່ທ່ານຕ້ອງການເກັບຂໍ້ມູນຊົ່ວຄາວ (cache) ຜົນການຄົ້ນຫາຈາກ Twitter.

en: Enter the start time for this daypart
lo: ໃສ່ເວລາເລີ່ມຕົ້ນຂອງຊ່ວງເວລານີ້

en: Enter the text to display. The red rectangle reflects the size of the region you are editing. Shift+Enter will drop a single line. Enter alone starts a new paragraph.
lo: ປ້ອນຂໍ້ຄວາມເພື່ອສະແດງ. ຮູບສີ່ແຈສີແດງສະທ້ອນເຖິງຂະໜາດຂອງພື້ນທີ່ທີ່ທ່ານກຳລັງແກ້ໄຂ. ກົດ Shift+Enter ຈະລົງໜຶ່ງແຖວ. ກົດ Enter ຢ່າງດຽວຈະເລີ່ມຫຍໍ້ໜ້າໃໝ່.

en: Enter the volume percentage for this audio to play at.
lo: ປ້ອນເປີເຊັນລະດັບສຽງສຳລັບການຫຼີ້ນສຽງນີ້.

en: Enter your API Key from Alpha Advantage
lo: ປ້ອນກະແຈ API ຂອງທ່ານຈາກ Alpha Advantage

en: Enter your API Key from Google Maps.
lo: ປ້ອນກະແຈ API ຂອງທ່ານຈາກ Google Maps.

en: Enter your API Key from Open Weather Map.
lo: ປ້ອນລະຫັດ API ຂອງທ່ານຈາກ Open Weather Map.

en: Enter your API Key from Pixabay.
lo: ໃສ່ລະຫັດ API ຂອງທ່ານຈາກ Pixabay.

en: Enter your API Key from Twitter.
lo: ປ້ອນ API Key ຂອງທ່ານຈາກ Twitter.

en: Enter your API Key from Xibo.
lo: ປ້ອນລະຫັດ API ຂອງທ່ານຈາກ Xibo.

en: Enter your API Key from this SSP.
lo: ປ້ອນກະແຈ API ຂອງທ່ານຈາກ SSP ນີ້.

en: Enter your API Secret from Twitter.
lo: ປ້ອນ API Secret ຂອງທ່ານຈາກ Twitter.

en: Entity
lo: ໜ່ວຍງານ

en: Entity ID
lo: ໄອດີໜ່ວຍງານ

en: Entity not found
lo: ບໍ່ພົບເອນທິຕີ

en: Entity not found:
lo: ບໍ່ພົບເອນທິຕີ:

en: Entries in purge_list table with expiry date older than specified ttl will be removed.
lo: ລາຍການໃນຕາຕະລາງ purge_list ທີ່ມີວັນໝົດອາຍຸເກົ່າກວ່າ ttl ທີ່ລະບຸຈະຖືກລຶບອອກ.

en: Env
lo: ສິ່ງແວດລ້ອມ

en: Env - Pollution and other environmental
lo: Env - ມົນລະພິດ ແລະ ສິ່ງແວດລ້ອມອື່ນໆ

en: Environment Check
lo: ກວດສອບສະພາບແວດລ້ອມ

en: Equal Arrow Colour
lo: ສີລູກສອນເທົ່າກັນ

en: Equal to
lo: ເທົ່າກັບ

en: Erase all content in this DataSet and overwrite it with the new content in this import.
lo: ລຶບເນື້ອຫາທັງໝົດໃນຊຸດຂໍ້ມູນນີ້ ແລະ ຂຽນທັບດ້ວຍເນື້ອຫາໃໝ່ໃນການນຳເຂົ້ານີ້.

en: Error
lo: ຂໍ້ຜິດພາດ

en: Error Code
lo: ລະຫັດຜິດພາດ

en: Error Count
lo: ຈຳນວນຂໍ້ຜິດພາດ

en: Error Date
lo: ວັນທີຜິດພາດ

en: Error calling Dashboard service
lo: ຂໍ້ຜິດພາດໃນການເອີ້ນໃຊ້ບໍລິການກະດານ

en: Error getting DataSet data, failed with following message:
lo: ຂໍ້ຜິດພາດໃນການຮັບຂໍ້ມູນຊຸດຂໍ້ມູນ, ລົ້ມເຫຼວດ້ວຍຂໍ້ຄວາມຕໍ່ໄປນີ້:

en: Error syncing DataSet %s
lo: ຂໍ້ຜິດພາດໃນການຊິງໂຄຣໄນຊຸດຂໍ້ມູນ %s

en: Error.
lo: ຂໍ້ຜິດພາດ.

en: Errored?
lo: ຜິດພາດບໍ່?

en: Errors
lo: ຂໍ້ຜິດພາດ

en: Esperanto
lo: ເອສເປຣັງໂຕ

en: Estonian
lo: ເອສໂຕເນຍ

en: Evacuate
lo: ອົບພະຍົບ

en: Even Row Background Colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງແຖວຄູ່

en: Even Row Text Colour
lo: ສີໂຕໜັງສືແຖວຄູ່

en: Event
lo: ເຫດການ

en: Event Type
lo: ປະເພດກິດຈະກຳ

en: Events
lo: ເຫດການ

en: Events from the start of the
lo: ເຫດການຈາກການເລີ່ມຕົ້ນຂອງ

en: Events shown with custom HTML
lo: ເຫດການທີ່ສະແດງດ້ວຍ HTML ແບບກຳນົດເອງ

en: Events to show
lo: ເຫດການທີ່ຈະສະແດງ

en: Every
lo: ທຸກໆ

en: Every second Year
lo: ທຸກສອງປີ

en: Every two Weeks
lo: ທຸກສອງອາທິດ

en: Exact match?
lo: ຕົງກັນທຸກຢ່າງບໍ່?

en: Exception Start/End time for %s are empty or in an incorrect format
lo: ເວລາເລີ່ມຕົ້ນ/ສິ້ນສຸດພິເສດສຳລັບ %s ຫວ່າງເປົ່າ ຫຼື ບໍ່ຖືກຕ້ອງຕາມຮູບແບບ

en: Exceptions
lo: ຂໍ້ຍົກເວັ້ນ

en: Exclude all day events?
lo: ບໍ່ລວມເຫດການຕະຫຼອດມື້ບໍ່?

en: Exclude current events?
lo: ບໍ່ລວມເຫດການປັດຈຸບັນບໍ່?

en: Exclude logs common to each request?
lo: ບໍ່ລວມບັນທຶກທີ່ພົບທົ່ວໄປໃນແຕ່ລະຄຳຂໍບໍ່?

en: Exclude past events?
lo: ບໍ່ລວມເຫດການທີ່ຜ່ານມາບໍ່?

en: Exclude weekend days?
lo: ບໍ່ລວມວັນສຸດອາທິດ?

en: Execute
lo: ປະຕິບັດ

en: Execute a shell command on the client
lo: ປະຕິບັດຄຳສັ່ງ shell ເທິງເຄື່ອງລູກຂ່າຍ

en: Exercise
lo: ການຝຶກຊ້ອມ

en: Existing
lo: ທີ່ມີຢູ່ແລ້ວ

en: Existing Content
lo: ເນື້ອຫາທີ່ມີຢູ່

en: Existing Redirect URI
lo: URI ປ່ຽນເສັ້ນທາງທີ່ມີຢູ່

en: Existing data is incompatible with your new configuration
lo: ຂໍ້ມູນທີ່ມີຢູ່ບໍ່ເຂົ້າກັນກັບການກຳນົດຄ່າໃໝ່ຂອງທ່ານ

en: Existing tags
lo: ແທັກທີ່ມີຢູ່

en: Exit
lo: ອອກ

en: Exit Transition
lo: ການປ່ຽນແປງຂາອອກ

en: Expand
lo: ຂະຫຍາຍ

en: Expected
lo: ຄາດວ່າຈະເກີດ

en: Expecting a static template
lo: ຄາດວ່າຈະເປັນແມ່ແບບສະຖິດ

en: Expire Modified Layouts immediately on change. This means a layout can be cut during playback if it receives an update from the CMS
lo: ໃຫ້ໂຄງຮ່າງທີ່ແກ້ໄຂແລ້ວໝົດອາຍຸທັນທີເມື່ອມີການປ່ຽນແປງ. ນີ້ໝາຍຄວາມວ່າໂຄງຮ່າງອາດຖືກຕັດອອກລະຫວ່າງການຫຼີ້ນ ຖ້າໄດ້ຮັບການອັບເດດຈາກ CMS

en: Expire Modified Layouts?
lo: ໃຫ້ໂຄງຮ່າງທີ່ແກ້ໄຂແລ້ວໝົດອາຍຸບໍ່?

en: Expired
lo: ໝົດອາຍຸ

en: Expired
lo: ໝົດອາຍຸແລ້ວ

en: Expires
lo: ໝົດອາຍຸ

en: Expires %s
lo: ໝົດອາຍຸ %s

en: Expires At
lo: ໝົດອາຍຸເວລາ

en: Expiry date
lo: ວັນໝົດອາຍຸ

en: Expiry for %name%
lo: ການໝົດອາຍຸສຳລັບ %name%

en: Export
lo: ສົ່ງອອກ

en: Export (CSV)
lo: ສົ່ງອອກ (CSV)

en: Export Database
lo: ສົ່ງອອກຖານຂໍ້ມູນ

en: Export Database Backup
lo: ສົ່ງອອກຂໍ້ມູນສຳຮອງຂອງຖານຂໍ້ມູນ

en: Export Statistics
lo: ສົ່ງອອກສະຖິຕິ

en: Export XML
lo: ສົ່ງອອກ XML

en: Export as PDF
lo: ສົ່ງອອກເປັນ PDF

en: Export raw data to CSV
lo: ສົ່ງອອກຂໍ້ມູນດິບເປັນ CSV

en: Extension %s does not match any enabled Module
lo: ສ່ວນຂະຫຍາຍ %s ບໍ່ກົງກັບໂມດູນໃດໆທີ່ເປີດໃຊ້ງານຢູ່

en: Extension %s is not supported.
lo: ນາມສະກຸນ %s ບໍ່ຮອງຮັບ.

en: External Image
lo: ຮູບພາບພາຍນອກ

en: Extra
lo: ພິເສດ

en: Extreme
lo: ຮ້າຍແຮງທີ່ສຸດ

en: Face colour
lo: ສີໜ້າປັດ

en: Fade
lo: ຈາງລົງ

en: Fade In
lo: ຈາງເຂົ້າ

en: Fade Out
lo: ຈາງອອກ

en: Failed Action creation!
lo: ການສ້າງການດຳເນີນການລົ້ມເຫຼວ!

en: Failed Message
lo: ຂໍ້ຄວາມທີ່ລົ້ມເຫຼວ

en: Failed to get all actions!
lo: ການຮັບການດຳເນີນການທັງໝົດລົ້ມເຫຼວ!

en: Failed to import media!
lo: ການນຳເຂົ້າສື່ລົ້ມເຫລວ!

en: Failed to load media providers!
lo: ການໂຫຼດຜູ້ໃຫ້ບໍລິການມີເດຍລົ້ມເຫຼວ!

en: Failed to retrieve CAP data from the specified URL.
lo: ລົ້ມເຫຼວໃນການດຶງຂໍ້ມູນ CAP ຈາກ URL ທີ່ລະບຸ.

en: Failed to retrieve NWS alerts from specified Atom Feed URL.
lo: ລົ້ມເຫຼວໃນການດຶງການແຈ້ງເຕືອນ NWS ຈາກ Atom Feed URL ທີ່ລະບຸ.

en: Failed to send stats to audience API
lo: ລົ້ມເຫຼວໃນການສົ່ງສະຖິຕິໄປຫາ API ຂອງກຸ່ມເປົ້າໝາຍ

en: Failed to update campaign totals.
lo: ລົ້ມເຫຼວໃນການອັບເດດຍອດລວມຂອງແຄມເປນ.

en: Failed to write to database after %d retries. Please try again later.
lo: ລົ້ມເຫຼວໃນການຂຽນໃສ່ຖານຂໍ້ມູນຫຼັງຈາກລອງ %d ຄັ້ງ. ກະລຸນາລອງໃໝ່ໃນພາຍຫຼັງ.

en: Failure
lo: ລົ້ມເຫຼວ

en: Failure to build caches
lo: ລົ້ມເຫຼວໃນການສ້າງແຄສ

en: Fallback Data
lo: ຂໍ້ມູນສຳຮອງ

en: Fallback data for this Data Widget can be provided below and included according to the property "Show fallback data". Fallback data will be shown with the same appearance as data returned from the source, and can be edited using the form below.
lo: ຂໍ້ມູນສຳຮອງສຳລັບວິດເຈັດຂໍ້ມູນນີ້ສາມາດສະໜອງໄດ້ຂ້າງລຸ່ມນີ້ ແລະ ລວມເຂົ້າຕາມຄຸນສົມບັດ "ສະແດງຂໍ້ມູນສຳຮອງ". ຂໍ້ມູນສຳຮອງຈະຖືກສະແດງດ້ວຍຮູບລັກດຽວກັນກັບຂໍ້ມູນທີ່ສົ່ງຄືນຈາກແຫຼ່ງ, ແລະ ສາມາດແກ້ໄຂໄດ້ໂດຍໃຊ້ຟອມຂ້າງລຸ່ມນີ້.

en: Fallback data is not expected for this Widget
lo: ບໍ່ຄາດວ່າຈະມີຂໍ້ມູນສຳຮອງສຳລັບວິດເຈັດນີ້

en: False
lo: ບໍ່ຖືກ

en: Faroese
lo: ຟາໂຣ

en: Faults?
lo: ມີຂໍ້ຜິດພາດບໍ່?

en: Favourites
lo: ລາຍການໂປດ

en: Feature
lo: ຄຸນສົມບັດ

en: Feature not enabled
lo: ຄຸນສົມບັດບໍ່ໄດ້ເປີດໃຊ້ງານ

en: Features
lo: ຄຸນສົມບັດ

en: Features form requested without a User Group
lo: ຮ້ອງຂໍແບບຟອມຄຸນສົມບັດໂດຍບໍ່ມີກຸ່ມຜູ້ໃຊ້

en: Features updated for %s
lo: ອັບເດດຄຸນສົມບັດສຳລັບ %s ແລ້ວ

en: February
lo: ກຸມພາ

en: Feed URL
lo: URL ຂອງຟີດ

en: Feedback
lo: ຄຳຕິຊົມ

en: Feels Like
lo: ຄວາມຮູ້ສຶກຄື

en: Fetching Remote-DataSets
lo: ກຳລັງດຶງຊຸດຂໍ້ມູນທາງໄກ

en: File Name
lo: ຊື່ໄຟລ໌

en: File Size
lo: ຂະໜາດໄຟລ໌

en: File Status - Count of Files
lo: ສະຖານະໄຟລ໌ - ຈຳນວນໄຟລ໌

en: File Status - Size of Files
lo: ສະຖານະໄຟລ໌ - ຂະໜາດໄຟລ໌

en: File available only for SSSP displays
lo: ໄຟລ໌ສາມາດໃຊ້ໄດ້ສະເພາະຈໍ SSSP ເທົ່ານັ້ນ

en: File does not exist
lo: ໄຟລ໌ບໍ່ມີຢູ່

en: File download mode
lo: ໂໝດດາວໂຫຼດໄຟລ໌

en: File not found
lo: ບໍ່ພົບໄຟລ໌

en: File too large
lo: ໄຟລ໌ໃຫຍ່ເກີນໄປ

en: File types: .jpg, .png, .mov and .pdf
lo: ປະເພດໄຟລ໌: .jpg, .png, .mov ແລະ .pdf

en: Filename
lo: ຊື່ໄຟລ໌

en: Files assigned to %s
lo: ໄຟລ໌ຖືກກຳນົດໃຫ້ %s

en: Files unassigned from %s
lo: ໄຟລ໌ຖືກຍົກເລີກການກຳນົດຈາກ %s

en: Filipino
lo: ຟິລິບປິນ

en: Fill
lo: ເຕັມ

en: Fill - use the first Playlist to fill any remaining Spots
lo: ຕື່ມ - ໃຊ້ລາຍການຫຼີ້ນທຳອິດເພື່ອຕື່ມຊ່ອງທີ່ເຫຼືອ

en: Fill empty Spots by clicking on ‘Add’ to select the media file you wish to use.
lo: ຕື່ມຊ່ອງວ່າງໂດຍການຄລິກ 'ເພີ່ມ' ເພື່ອເລືອກໄຟລ໌ສື່ທີ່ທ່ານຕ້ອງການໃຊ້.

en: Filter
lo: ຕົວກອງ

en: Filter Options
lo: ຕົວເລືອກການກັ່ນຕອງ

en: Filter by Event Category
lo: ກັ່ນຕອງຕາມໝວດໝູ່ເຫດການ

en: Filter by Message Type
lo: ກັ່ນຕອງຕາມປະເພດຂໍ້ຄວາມ

en: Filter by Response Type
lo: ກັ່ນຕອງຕາມປະເພດການຕອບສະໜອງ

en: Filter by Scope
lo: ກັ່ນຕອງຕາມຂອບເຂດ

en: Filter by Severity
lo: ກັ່ນຕອງຕາມຄວາມຮຸນແຮງ

en: Filter by Status
lo: ກັ່ນຕອງຕາມສະຖານະ

en: Filter by Urgency
lo: ກັ່ນຕອງຕາມຄວາມຮີບດ່ວນ

en: Filter by certainty
lo: ກັ່ນຕອງຕາມຄວາມແນ່ນອນ

en: Filter options are not available on a Playlist which isn't dynamic.
lo: ຕົວເລືອກການກັ່ນຕອງບໍ່ສາມາດໃຊ້ໄດ້ກັບລາຍການຫຼິ້ນທີ່ບໍ່ແມ່ນແບບໄດນາມິກ.

en: Filter?
lo: ກັ່ນຕອງ?

en: Finance
lo: ການເງິນ

en: Finished Background Colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງເມື່ອສຳເລັດ

en: Finished Background Colour 1
lo: ສີພື້ນຫຼັງເມື່ອສຳເລັດ 1

en: Finished Background Colour 2
lo: ສີພື້ນຫຼັງເມື່ອສຳເລັດ 2

en: Finished Colour
lo: ສີເມື່ອສຳເລັດ

en: Finnish
lo: ຟິນແລນ

en: Fire
lo: ໄຟໄໝ້

en: Fire - Fire suppression and rescue
lo: Fire - ການດັບເພີງ ແລະ ການກູ້ໄພ

en: First
lo: ທຳອິດ

en: First In First Out
lo: ເຂົ້າກ່ອນອອກກ່ອນ

en: First Name
lo: ຊື່

en: First hour slot
lo: ຊ່ອງຊົ່ວໂມງທຳອິດ

en: First we need to check if your server meets %themeName%'s requirements.
lo: ທຳອິດພວກເຮົາຕ້ອງກວດສອບວ່າເຊີບເວີຂອງທ່ານກົງຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງ %themeName% ຫຼືບໍ່.

en: Fit
lo: ພໍດີ

en: Fit to area
lo: ພໍດີກັບພື້ນທີ່

en: Fit to selected area instead of using the font size?
lo: ພໍດີກັບພື້ນທີ່ທີ່ເລືອກແທນການໃຊ້ຂະໜາດຟອນບໍ່?

en: Fit to selection
lo: ພໍດີກັບສ່ວນທີ່ເລືອກ

en: Flash
lo: ແຟລຊ

en: Flip Card Background Colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງບັດພິກ

en: Flip Card Text Colour
lo: ສີໂຕໜັງສືບັດພິກ

en: Flip Clock
lo: ໂມງແບບພິກ

en: Flip Horizontal
lo: ປີ້ນແນວນອນ

en: Flip Vertical
lo: ປີ້ນແນວຕັ້ງ

en: Fly
lo: ບິນ

en: Fog
lo: ໝອກ

en: Folder
lo: ໂຟນເດີ

en: Folder Filter
lo: ການກັ່ນຕອງໂຟລເດີ

en: Folder info
lo: ຂໍ້ມູນໂຟລເດີ

en: Folder needs a specified parent Folder id
lo: ໂຟນເດີຕ້ອງການ ID ຂອງໂຟນເດີຫຼັກທີ່ລະບຸ

en: Folder needs to have a name, between 1 and 254 characters.
lo: ໂຟນເດີຕ້ອງມີຊື່, ຄວາມຍາວລະຫວ່າງ 1 ຫາ 254 ຕົວອັກສອນ.

en: Folder not found
lo: ບໍ່ພົບໂຟລເດີ

en: Folders
lo: ໂຟເດີ

en: Font
lo: ຟອນ

en: Font Colour
lo: ສີຟອນ

en: Font Details
lo: ລາຍລະອຽດຟອນ

en: Font Family
lo: ຄອບຄົວຟອນ

en: Font Gradient
lo: ການໄລ່ສີຟອນ

en: Font Size
lo: ຂະໜາດຟອນ

en: Font colour for each currency item.
lo: ສີຟອນສຳລັບແຕ່ລະລາຍການສະກຸນເງິນ.

en: Font colour for each stock item label.
lo: ສີຕົວອັກສອນສຳລັບແຕ່ລະປ້າຍກຳກັບລາຍການຫຸ້ນ.

en: Font colour for each stock item.
lo: ສີຕົວອັກສອນສຳລັບແຕ່ລະລາຍການຫຸ້ນ.

en: Font colour for the header.
lo: ສີຟອນສຳລັບຫົວຂໍ້.

en: Font details provided by fontLib
lo: ລາຍລະອຽດຟອນສະໜອງໃຫ້ໂດຍ fontLib

en: Font file is not embeddable due to its permissions
lo: ໄຟລ໌ຟອນບໍ່ສາມາດຝັງໄດ້ເນື່ອງຈາກສິດການເຂົ້າເຖິງ

en: Fonts
lo: ຟອນ

en: Footer Background
lo: ພື້ນຫຼັງສ່ວນທ້າຍ

en: Footer Background 1
lo: ພື້ນຫຼັງສ່ວນທ້າຍ 1

en: Footer Background 2
lo: ພື້ນຫຼັງສ່ວນທ້າຍ 2

en: Footer Background Colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງສ່ວນທ້າຍ

en: Footer Icons
lo: ໄອຄອນສ່ວນທ້າຍ

en: Footer Text
lo: ຂໍ້ຄວາມສ່ວນທ້າຍ

en: Footer Text Colour
lo: ສີຂໍ້ຄວາມສ່ວນທ້າຍ

en: For CSV source, should the first row be ignored?
lo: ສຳລັບແຫຼ່ງ CSV, ຄວນບໍ່ສົນໃຈແຖວທຳອິດບໍ່?

en: For Layout %s Enable Stats Collection is set to %s
lo: ສຳລັບຮູບແບບ %s ການເປີດໃຊ້ການເກັບສະຖິຕິຕັ້ງເປັນ %s

en: For Media %s Enable Stats Collection is set to %s
lo: ສຳລັບສື່ %s, ການເປີດໃຊ້ການເກັບກຳສະຖິຕິຖືກຕັ້ງເປັນ %s

en: For Playlist %s Enable Stats Collection is set to %s
lo: ສຳລັບລາຍການຫຼີ້ນ %s, ການເປີດໃຊ້ການເກັບກຳສະຖິຕິຖືກຕັ້ງເປັນ %s

en: Force HTTPS?
lo: ບັງຄັບ HTTPS ບໍ່?

en: Force Password Change
lo: ບັງຄັບປ່ຽນລະຫັດຜ່ານ

en: Force current Library duration?
lo: ບັງຄັບໃຊ້ໄລຍະເວລາຂອງຫ້ອງສະໝຸດປັດຈຸບັນບໍ່?

en: Force delete from any existing layouts, assignments, etc
lo: ບັງຄັບລຶບອອກຈາກໜ້າສະແດງຜົນ, ການມອບໝາຍ, ແລະ ອື່ນໆ ທີ່ມີຢູ່

en: Force the portal into HTTPS?
lo: ບັງຄັບໃຫ້ພໍທໍເຂົ້າ HTTPS ບໍ່?

en: Forecast
lo: ພະຍາກອນອາກາດ

en: Forecast 1
lo: ພະຍາກອນ 1

en: Forecast Container Background
lo: ພື້ນຫຼັງກ່ອງຂໍ້ມູນພະຍາກອນ

en: Forgotten your password?
lo: ທ່ານລືມລະຫັດຜ່ານບໍ່?

en: Form field is required.
lo: ຕ້ອງປ້ອນຂໍ້ມູນໃນຊ່ອງນີ້.

en: Form load failed!
lo: ການໂຫຼດຟອມລົ້ມເຫຼວ!

en: Formula
lo: ສູດ

en: Formula contains disallowed keywords.
lo: ສູດມີຄຳທີ່ບໍ່ອະນຸຍາດ.

en: Frame
lo: ຂອບ

en: Free
lo: ວ່າງ

en: Free Text
lo: ຂໍ້ຄວາມອິດສະຫຼະ

en: French
lo: ຝຣັ່ງ

en: French (Canada)
lo: ຝຣັ່ງ (ການາດາ)

en: French (Switzerland)
lo: ຝຣັ່ງ (ສະວິດເຊີແລນ)

en: Freshness (mins)
lo: ຄວາມສົດ (ນາທີ)

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: From Date
lo: ຈາກວັນທີ

en: Full Article
lo: ບົດຄວາມເຕັມ

en: Full Screen Playlist
lo: ລາຍການຫຼິ້ນເຕັມຈໍ

en: Full Screen Video/Image
lo: ວິດີໂອ/ຮູບພາບເຕັມຈໍ

en: Full URL to the new CMS, including https://
lo: URL ເຕັມຂອງ CMS ໃໝ່, ລວມທັງ https://

en: Full account access
lo: ເຂົ້າເຖິງບັນຊີເຕັມຮູບແບບ

en: Function
lo: ຟັງກ໌ຊັນ

en: Future
lo: ອະນາຄົດ

en: Future only?
lo: ສະເພາະອະນາຄົດ?

en: GD Extension
lo: ສ່ວນຂະຫຍາຍ GD

en: Galician
lo: ກາລີເຊຍ

en: Gamma
lo: ແກມມາ

en: Gap between items
lo: ຊ່ອງຫວ່າງລະຫວ່າງລາຍການ

en: Gap between tags
lo: ຊ່ອງຫວ່າງລະຫວ່າງແທັກ

en: General
lo: ທົ່ວໄປ

en: Generate
lo: ສ້າງ

en: Generate Recovery codes, this action will invalidate all existing recovery codes.
lo: ສ້າງລະຫັດກູ້ຄືນ, ການກະທຳນີ້ຈະເຮັດໃຫ້ລະຫັດກູ້ຄືນທີ່ມີຢູ່ທັງໝົດບໍ່ສາມາດໃຊ້ໄດ້.

en: Generate new address?
lo: ສ້າງທີ່ຢູ່ໃໝ່ບໍ່?

en: Generated on
lo: ສ້າງເມື່ອ

en: Generic File
lo: ໄຟລ໌ທົ່ວໄປ

en: Geo
lo: ພູມສາດ

en: Geo - Geophysical (including landslides)
lo: Geo - ພູມຟີຊິກ (ລວມທັງດິນເຈື່ອນ)

en: Geo Aware?
lo: ຮັບຮູ້ຕຳແໝ່ງທີ່ຕັ້ງທາງພູມິສາດບໍ່?

en: Geo Location
lo: ທີ່ຕັ້ງທາງພູມສາດ

en: Geo Schedule?
lo: ຕາຕະລາງຕາມພູມສາດບໍ່?

en: Geofence
lo: ຂອບເຂດພູມສາດ

en: Georgian
lo: ຈໍເຈຍ

en: German
lo: ເຢຍລະມັນ

en: German (Austria)
lo: ເຢຍລະມັນ (ອອສເຕຣຍ)

en: German (Switzerland)
lo: ເຢຍລະມັນ (ສະວິດເຊີແລນ)

en: Get Report By Name: No file to return
lo: ດຶງລາຍງານຕາມຊື່: ບໍ່ພົບໄຟລ໌ທີ່ຈະສົ່ງຄືນ

en: Get browser location!
lo: ເອົາທີ່ຕັ້ງຂອງບຣາວເຊີ!

en: Get events using a preset date range?
lo: ເອົາເຫດການໂດຍໃຊ້ຊ່ວງວັນທີທີ່ກຳນົດໄວ້ລ່ວງໜ້າບໍ່?

en: Get form failed!
lo: ການຮັບຟອມລົ້ມເຫຼວ!

en: Get report class: No file to return
lo: ດຶງຄລາສລາຍງານ: ບໍ່ພົບໄຟລ໌ທີ່ຈະສົ່ງຄືນ

en: Get to know your CMS
lo: ທຳຄວາມຮູ້ຈັກກັບ CMS ຂອງທ່ານ

en: Give the JSON-path in the remote data for the value that you want to fill this column. This path should be relative to the DataRoot configured on the DataSet.
lo: ໃຫ້ເສັ້ນທາງ JSON ໃນຂໍ້ມູນທາງໄກສຳລັບຄ່າທີ່ທ່ານຕ້ອງການໃສ່ໃນຄໍລຳນີ້. ເສັ້ນທາງນີ້ຄວນຈະເປັນແບບສຳພັດກັບ DataRoot ທີ່ຕັ້ງຄ່າໄວ້ໃນຊຸດຂໍ້ມູນ.

en: Global
lo: ທົ່ວໄປ

en: Global Elements
lo: ອົງປະກອບທົ່ວໄປ

en: Global switch for email alerts to be sent
lo: ສະວິດທົ່ວໂລກສຳລັບການສົ່ງການແຈ້ງເຕືອນທາງອີເມວ

en: Go back to Layout view
lo: ກັບໄປໜ້າເບິ່ງຮູບແບບ

en: Go back to Library page
lo: ກັບໄປໜ້າຫໍສະໝຸດ

en: Go to end
lo: ໄປທີ່ຈຸດສິ້ນສຸດ

en: Go to schedule
lo: ໄປທີ່ຕາຕະລາງ

en: Go to start
lo: ໄປທີ່ຈຸດເລີ່ມຕົ້ນ

en: Google Traffic
lo: ການຈາລະຈອນ Google

en: Google Traffic Map
lo: ແຜນທີ່ການສັນຈອນ Google

en: Gradient
lo: ການໄລ່ສີ

en: Gradients work well with most fonts. If you use a custom font please ensure you test the Layout on your player.
lo: ການໄລ່ສີເຮັດວຽກໄດ້ດີກັບຟອນສ່ວນໃຫຍ່. ຖ້າທ່ານໃຊ້ຟອນກຳນົດເອງ, ກະລຸນາຮັບປະກັນວ່າທ່ານໄດ້ທົດສອບເຄົ້າໂຄງໃນເຄື່ອງຫຼິ້ນຂອງທ່ານ.

en: Greater than
lo: ຫຼາຍກວ່າ

en: Greater than or equal to
lo: ຫຼາຍກວ່າ ຫຼື ເທົ່າກັບ

en: Greek
lo: ກຣີກ

en: Green
lo: ສີຂຽວ

en: Grid
lo: ຕາຂ່າຍ

en: Grid Colour
lo: ສີຕາຕະລາງ

en: Grid Layout
lo: ໂຄງຮ່າງແບບຕາຂ່າຍ

en: Grid Text Colour
lo: ສີຂໍ້ຄວາມຕາຕະລາງ

en: Grid step
lo: ຂັ້ນຕອນຕາຕະລາງ

en: Group
lo: ກຸ່ມ

en: Group Admin
lo: ຜູ້ເບິ່ງແຍງກຸ່ມ

en: Group Admin cannot remove Super Admins or other Group Admins.
lo: ຜູ້ເບິ່ງແຍງກຸ່ມບໍ່ສາມາດລຶບຜູ້ເບິ່ງແຍງຂັ້ນສູງ ຫຼື ຜູ້ເບິ່ງແຍງກຸ່ມອື່ນໄດ້.

en: Group elements
lo: ຈັດກຸ່ມອົງປະກອບ

en: Group not found
lo: ບໍ່ພົບກຸ່ມ

en: Groups
lo: ກຸ່ມ

en: Guest
lo: ແຂກ

en: Guides
lo: ຄູ່ມື

en: Gujarati
lo: ກູຈາຣາຕີ

en: HLS Video Stream
lo: ສະຕຣີມວິດີໂອ HLS

en: HTML Package
lo: ແພັກເກດ HTML

en: HTML to embed in an iframe on the Status Dashboard
lo: HTML ເພື່ອຝັງໃນ iframe ໃນກະດານສະຖານະ

en: Hail
lo: ໝາກເຫັບ

en: Handshake
lo: ການຈັບມື

en: Hardware Accelerate Web Content
lo: ເລັ່ງຄວາມໄວເນື້ອຫາເວັບດ້ວຍຮາດແວ

en: Hardware key cannot be empty
lo: ລະຫັດຮາດແວຕ້ອງບໍ່ຫວ່າງເປົ່າ

en: Has Direction
lo: ມີທິດທາງ

en: Has Duration
lo: ມີໄລຍະເວລາ

en: Has empty data
lo: ມີຂໍ້ມູນວ່າງເປົ່າ

en: Has the default layout been imported?
lo: ໂຄງຮ່າງເລີ່ມຕົ້ນຖືກນຳເຂົ້າແລ້ວບໍ່?

en: Hashtag
lo: ແຮຊແທັກ

en: Head
lo: ຫົວຂໍ້

en: Header (Month)
lo: ຫົວຂໍ້ (ເດືອນ)

en: Header (Weekdays)
lo: ຫົວຂໍ້ (ວັນໃນອາທິດ)

en: Header Background Colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງຫົວຂໍ້

en: Header Font Colour
lo: ສີຟອນຂອງຫົວຂໍ້

en: Header Text Colour
lo: ສີໂຕໜັງສືຫົວຂໍ້

en: Header color
lo: ສີສ່ວນຫົວ

en: Header text
lo: ຂໍ້ຄວາມສ່ວນຫົວ

en: Headers
lo: ຫົວຂໍ້

en: Heading
lo: ຫົວຂໍ້

en: Headings cannot contain reserved words, such as %s
lo: ຫົວຂໍ້ບໍ່ສາມາດມີຄຳສະຫງວນໄດ້, ເຊັ່ນ %s

en: Headline
lo: ຫົວຂໍ້ຂ່າວ

en: Health
lo: ສຸຂະພາບ

en: Health - Medical and public health
lo: Health - ການແພດ ແລະ ສາທາລະນະສຸກ

en: Hebrew
lo: ເຮັບເຣີ

en: Height
lo: ຄວາມສູງ

en: Height must be greater than 0
lo: ຄວາມສູງຕ້ອງໃຫຍ່ກວ່າ 0

en: Hello World - with Data
lo: ສະບາຍດີຊາວໂລກ - ພ້ອມຂໍ້ມູນ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Help Centre
lo: ສູນຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Help Links
lo: ລິ້ງຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Help us improve
lo: ຊ່ວຍພວກເຮົາປັບປຸງ

en: Here are your recovery codes, please make sure to store them in a safe place, like password manager.
lo: ນີ້ແມ່ນລະຫັດກູ້ຄືນຂອງທ່ານ, ກະລຸນາເກັບຮັກສາມັນໄວ້ໃນບ່ອນທີ່ປອດໄພ, ເຊັ່ນ ຕົວຈັດການລະຫັດຜ່ານ.

en: Here it is, the obligatory Hello World example, with data
lo: ນີ້ແມ່ນຕົວຢ່າງ ສະບາຍດີຊາວໂລກ ທີ່ຈຳເປັນ, ພ້ອມກັບຂໍ້ມູນ

en: HexSupport
lo: ຮອງຮັບ Hex

en: Hexagon
lo: ຫົກຫຼ່ຽມ

en: Hide
lo: ເຊື່ອງ

en: Hide Environment checks
lo: ເຊື່ອງການກວດສອບສະພາບແວດລ້ອມ

en: Hide User Guide?
lo: ເຊື່ອງຄູ່ມືຜູ້ໃຊ້ບໍ່?

en: Hide message and go back to editing
lo: ເຊື່ອງຂໍ້ຄວາມ ແລະ ກັບໄປແກ້ໄຂ

en: Hide navigation?
lo: ເຊື່ອງແຖບນຳທາງບໍ່?

en: Highlighted item text
lo: ຂໍ້ຄວາມລາຍການທີ່ເນັ້ນ

en: Hindi
lo: ຮິນດູ

en: Home
lo: ໜ້າຫຼັກ

en: Home Folder
lo: ໂຟລເດີຫຼັກ

en: Home folder
lo: ໂຟນເດີຫຼັກ

en: Homepage
lo: ໜ້າຫຼັກ

en: Homepage %s not found.
lo: ບໍ່ພົບໜ້າຫຼັກ %s.

en: Homepage for this user. This is the page they will be taken to when they login.
lo: ໜ້າຫຼັກຂອງຜູ້ໃຊ້ນີ້. ນີ້ແມ່ນໜ້າທີ່ພວກເຂົາຈະຖືກພາໄປເມື່ອເຂົ້າສູ່ລະບົບ.

en: Homepage has not been set
lo: ໜ້າຫຼັກຍັງບໍ່ໄດ້ຖືກຕັ້ງຄ່າ

en: Homepage not found
lo: ບໍ່ພົບໜ້າຫຼັກ

en: Horizontal
lo: ແນວນອນ

en: Horizontal Align
lo: ຈັດລຽງແນວນອນ

en: Horizontal Sharpness
lo: ຄວາມຄົມແນວນອນ

en: Horizontal alignment when scaling the containing group.
lo: ການຈັດແນວນອນເມື່ອປັບຂະໜາດກຸ່ມທີ່ບັນຈຸຢູ່.

en: Horizontal along the top
lo: ແນວນອນຕາມດ້ານເທິງ

en: Host
lo: ໂຮສ

en: Hosts and Keywords that should not be loaded via the Proxy Specified. These should be comma separated.
lo: ໂຮສ ແລະ ຄຳສຳຄັນທີ່ບໍ່ຄວນຖືກໂຫຼດຜ່ານພຣັອກຊີທີ່ລະບຸ. ຄວນແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ.

en: Hour
lo: ຊົ່ວໂມງ

en: Hour hand colour
lo: ສີເຂັມຊົ່ວໂມງ

en: Hourly
lo: ລາຍຊົ່ວໂມງ

en: Hourly Counter
lo: ໂຕນັບລາຍຊົ່ວໂມງ

en: Hours
lo: ຊົ່ວໂມງ

en: Hours this event should be scheduled for
lo: ຈຳນວນຊົ່ວໂມງທີ່ເຫດການນີ້ຄວນຖືກກຳນົດເວລາ

en: How far should the map be zoomed in? The higher the number the closer, 1 represents the entire globe.
lo: ຄວນຊູມແຜນທີ່ເຂົ້າໃກ້ສ່ຳໃດ? ຕົວເລກສູງຂຶ້ນໝາຍເຖິງໃກ້ຂຶ້ນ, 1 ສະແດງເຖິງໂລກທັງໜ່ວຍ.

en: How long in minutes after the last time a Player connects should we send an alert? Can be overridden on a per Player basis.
lo: ຄວນສົ່ງການແຈ້ງເຕືອນດົນປານໃດເປັນນາທີຫຼັງຈາກທີ່ Player ເຊື່ອມຕໍ່ຄັ້ງສຸດທ້າຍ? ສາມາດປ່ຽນແປງໄດ້ຕາມແຕ່ລະ Player.

en: How long should the Action Bar be shown for, in seconds?
lo: ແຖບຄຳສັ່ງຄວນສະແດງດົນປານໃດ, ເປັນວິນາທີ?

en: How many calories are in this product?
lo: ຜະລິດຕະພັນນີ້ມີຈັກແຄລໍຣີ?

en: How many seconds in to the future should the calls to RequiredFiles look?
lo: ການເອີ້ນຫາ RequiredFiles ຄວນເບິ່ງໄປໃນອະນາຄົດຈັກວິນາທີ?

en: How many seconds per hour would you like to dedicate to this SSP?
lo: ທ່ານຕ້ອງການອຸທິດຈັກວິນາທີຕໍ່ຊົ່ວໂມງໃຫ້ກັບ SSP ນີ້?

en: How many spots would you like on this Sub-Playlist? This is used before ordering to expand or shrink the list to the specified size. Leave empty to use the count of Widgets.
lo: ທ່ານຕ້ອງການຈັກຊ່ອງໃນລາຍການຫຼີ້ນຍ່ອຍນີ້? ສິ່ງນີ້ຖືກໃຊ້ກ່ອນການຈັດລຳດັບເພື່ອຂະຫຍາຍ ຫຼື ຫຍໍ້ລາຍການໃຫ້ມີຂະໜາດທີ່ກຳນົດ. ປະຫວ່າງໄວ້ເພື່ອໃຊ້ຈຳນວນຂອງວິດເຈັດ.

en: How often should the Player check for new content.
lo: ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄວນກວດສອບເນື້ອຫາໃໝ່ເລື້ອຍປານໃດ.

en: How often should this remote data be fetched and imported?
lo: ຄວນດຶງ ແລະ ນຳເຂົ້າຂໍ້ມູນທາງໄກນີ້ເລື້ອຍປານໃດ?

en: How often, in minutes, should the Display send its download progress while it is downloading new content?
lo: ຈໍສະແດງຜົນຄວນສົ່ງຄວາມຄືບໜ້າການດາວໂຫຼດຂອງມັນເລື້ອຍປານໃດ, ເປັນນາທີ, ໃນຂະນະທີ່ກຳລັງດາວໂຫຼດເນື້ອຫາໃໝ່?

en: How should images be scaled by default?
lo: ຮູບພາບຄວນຖືກປັບຂະໜາດໂດຍຄ່າເລີ່ມຕົ້ນແນວໃດ?

en: How should new Video Widgets be scaled by default?
lo: ວິດເຈັດວິດີໂອໃໝ່ຄວນປັບຂະໜາດແບບໃດເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ?

en: How should the Player listen for this Action to be triggered?
lo: ເຄື່ອງຫຼີ້ນຄວນຟັງການສັ່ງການຂອງການດຳເນີນການນີ້ແນວໃດ?

en: How should the action bar behave?
lo: ແຖບການກະທຳຄວນເຮັດວຽກແນວໃດ?

en: How should this image be aligned?
lo: ຮູບພາບນີ້ຄວນຖືກຈັດລຽງແນວໃດ?

en: How should this image be scaled?
lo: ຮູບພາບນີ້ຄວນຖືກປັບຂະໜາດແນວໃດ?

en: How should this image be vertically aligned?
lo: ຮູບພາບນີ້ຄວນຖືກຈັດລຽງຕາມແນວຕັ້ງແນວໃດ?

en: How should this video be scaled?
lo: ວິດີໂອນີ້ຄວນຖືກປັບຂະໜາດແນວໃດ?

en: How should this web page be embedded?
lo: ໜ້າເວັບນີ້ຄວນຖືກຝັງແບບໃດ?

en: How should this widget be aligned?
lo: ວິດເຈັດນີ້ຄວນຖືກຈັດວາງແນວໃດ?

en: How should this widget be horizontally aligned?
lo: ວິດເຈັດນີ້ຄວນຈັດລຽງຕາມແນວນອນແນວໃດ?

en: How should this widget be vertically aligned?
lo: ວິດເຈັດນີ້ຄວນຈັດລຽງຕາມແນວຕັ້ງແນວໃດ?

en: How should we sort the menu items?
lo: ພວກເຮົາຄວນຈັດລຽງລາຍການເມນູແນວໃດ?

en: How would you like to set the target for this campaign?
lo: ທ່ານຕ້ອງການຕັ້ງເປົ້າໝາຍສຳລັບແຄມເປນນີ້ແນວໃດ?

en: Humidity
lo: ຄວາມຊຸ່ມ

en: Humidity (Percent)
lo: ຄວາມຊຸ່ມ (ເປີເຊັນ)

en: Humidity Percent
lo: ເປີເຊັນຄວາມຊຸ່ມ

en: Hungarian
lo: ຮັງກາຣີ

en: I want to see the list anyway.
lo: ຂ້ອຍຕ້ອງການເບິ່ງລາຍການຢູ່ດີ.

en: ID
lo: ລະຫັດ

en: ID field
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນ ID

en: IP Address
lo: ທີ່ຢູ່ໄອພີ

en: IP Address Incorrectly Formed
lo: ທີ່ຢູ່ IP ມີຮູບແບບບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Icelandic
lo: ໄອແລນ

en: Icon
lo: ໄອຄອນ

en: Icon Dashboard
lo: ແຜງຄວບຄຸມໄອຄອນ

en: Icon Dashboard showing an easy access set of feature icons the user can access.
lo: ກະດານໄອຄອນທີ່ສະແດງຊຸດໄອຄອນຄຸນສົມບັດທີ່ຜູ້ໃຊ້ສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ງ່າຍ.

en: Icons
lo: ໄອຄອນ

en: If TeamViewer is installed on the device, enter the serial number here.
lo: ຖ້າ TeamViewer ຖືກຕິດຕັ້ງໃນອຸປະກອນ, ໃຫ້ປ້ອນເລກຊີຣຽວທີ່ນີ້.

en: If Webkey is installed on the device, enter the serial number here.
lo: ຖ້າ Webkey ຖືກຕິດຕັ້ງໃນອຸປະກອນ, ໃຫ້ປ້ອນເລກຊີຣຽວທີ່ນີ້.

en: If a player has weather based schedule criteria, how many hours should this connector cache that weather data for?
lo: ຖ້າ player ມີເງື່ອນໄຂຕາຕະລາງຕາມສະພາບອາກາດ, ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ນີ້ຄວນເກັບແຄຊຂໍ້ມູນສະພາບອາກາດນັ້ນໄວ້ຈັກຊົ່ວໂມງ?

en: If an attempted connection to the CMS fails 10 times in a row, restart the Wifi adaptor.
lo: ຖ້າການພະຍາຍາມເຊື່ອມຕໍ່ກັບ CMS ລົ້ມເຫຼວ 10 ຄັ້ງຕິດຕໍ່ກັນ, ໃຫ້ຣີສະຕາດຕົວປັບ Wifi.

en: If an effect has been selected from the General tab, how many pages should we split the items across? If you don't enter anything here 1 item will be put on each page.
lo: ຖ້າໄດ້ເລືອກເອັບເຟັກຈາກແຖບທົ່ວໄປ, ພວກເຮົາຄວນແບ່ງລາຍການອອກເປັນຈັກໜ້າ? ຖ້າທ່ານບໍ່ປ້ອນຫຍັງ, 1 ລາຍການຈະຖືກໃສ່ໃນແຕ່ລະໜ້າ.

en: If an effect has been selected, how many pages should we split the items across? If you don't enter anything here 1 item will be put on each page.
lo: ຖ້າໄດ້ເລືອກເອັບເຟັກແລ້ວ, ພວກເຮົາຄວນແບ່ງລາຍການອອກເປັນຈັກໜ້າ? ຖ້າທ່ານບໍ່ປ້ອນຫຍັງ, 1 ລາຍການຈະຖືກໃສ່ໃນແຕ່ລະໜ້າ.

en: If an empty layout is detected how long (in seconds) should it remain on screen? Must be greater than 1.
lo: ຖ້າກວດພົບໂຄງຮ່າງຫວ່າງເປົ່າ, ຄວນໃຫ້ມັນຢູ່ເທິງໜ້າຈໍດົນປານໃດ (ເປັນວິນາທີ)? ຕ້ອງໃຫຍ່ກວ່າ 1.

en: If an event specifies a timezone, should it be used. Deselection means the CMS timezone will be used.
lo: ຖ້າເຫດການໃດໜຶ່ງລະບຸເຂດເວລາ, ຄວນໃຊ້ມັນບໍ່. ການບໍ່ເລືອກໝາຍຄວາມວ່າຈະໃຊ້ເຂດເວລາຂອງ CMS.

en: If checked all new Displays registering with the CMS using the correct CMS key will automatically be set to authorised and display the Default Layout.
lo: ຖ້າໝາຍຖືກ, ໜ້າຈໍໃໝ່ທັງໝົດທີ່ລົງທະບຽນກັບ CMS ໂດຍໃຊ້ລະຫັດ CMS ທີ່ຖືກຕ້ອງ ຈະຖືກຕັ້ງຄ່າເປັນອະນຸມັດໂດຍອັດຕະໂນມັດ ແລະ ສະແດງໂຄງຮ່າງເລີ່ມຕົ້ນ.

en: If checked then the Schedule will show the Layout for existing events even if the logged in User does not have permission to see that Layout.
lo: ຖ້າໝາຍຖືກ, ຕາຕະລາງເວລາຈະສະແດງໂຄງຮ່າງຂອງເຫດການທີ່ມີຢູ່ ເຖິງແມ່ນວ່າຜູ້ໃຊ້ທີ່ເຂົ້າສູ່ລະບົບຈະບໍ່ມີສິດເບິ່ງໂຄງຮ່າງນັ້ນ.

en: If provided, when should we show fallback data for this Widget?
lo: ຖ້າສະໜອງໃຫ້, ພວກເຮົາຄວນສະແດງຂໍ້ມູນສຳຮອງສຳລັບວິດເຈັດນີ້ເມື່ອໃດ?

en: If required please provide additional options and their prices for this Product.
lo: ຖ້າຈຳເປັນ ກະລຸນາໃຫ້ຕົວເລືອກເພີ່ມເຕີມ ແລະ ລາຄາຂອງມັນສຳລັບຜະລິດຕະພັນນີ້.

en: If selected the manual Add User form will always open when you click Add User, otherwise the onboarding form will open.
lo: ຖ້າເລືອກ, ແບບຟອມເພີ່ມຜູ້ໃຊ້ດ້ວຍຕົນເອງຈະເປີດຂຶ້ນສະເໝີເມື່ອທ່ານຄລິກ ເພີ່ມຜູ້ໃຊ້, ຖ້າບໍ່ດັ່ງນັ້ນ ແບບຟອມເລີ່ມຕົ້ນຈະເປີດຂຶ້ນ.

en: If the CMS is behind a load balancer, what are the load balancer IP addresses, comma delimited.
lo: ຖ້າ CMS ຢູ່ຫຼັງ load balancer, ທີ່ຢູ່ IP ຂອງ load balancer ແມ່ນຫຍັງ, ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ.

en: If the CSV file contains non-ASCII characters please ensure the file is UTF-8 encoded
lo: ຖ້າໄຟລ໌ CSV ມີຕົວອັກສອນທີ່ບໍ່ແມ່ນ ASCII ກະລຸນາຮັບປະກັນວ່າໄຟລ໌ຖືກເຂົ້າລະຫັດເປັນ UTF-8

en: If the Player is configured for push messaging, screenshots are requested immediately and should be seen when the form closed. In some circumstances it may be necessary to refresh the page after a few seconds.
lo: ຖ້າ Player ຖືກຕັ້ງຄ່າສໍາລັບການສົ່ງຂໍ້ຄວາມແບບ push, ພາບໜ້າຈໍຈະຖືກຮ້ອງຂໍທັນທີ ແລະ ຄວນຈະເຫັນໄດ້ເມື່ອປິດຟອມ. ໃນບາງກໍລະນີ, ອາດຈຳເປັນຕ້ອງໂຫຼດໜ້າໃໝ່ຫຼັງຈາກສອງສາມວິນາທີ.

en: If the Player is offline it will switch to the No Data Template after this freshness time. Set this to 0 to never switch.
lo: ຖ້າເຄື່ອງຫຼິ້ນອອບໄລ, ມັນຈະປ່ຽນໄປໃຊ້ແມ່ແບບບໍ່ມີຂໍ້ມູນຫຼັງຈາກເວລາຄວາມສົດນີ້. ຕັ້ງຄ່າເປັນ 0 ເພື່ອບໍ່ໃຫ້ປ່ຽນ.

en: If the device is having trouble playing video, it may be useful to switch to a Surface View for Video Rendering.
lo: ຖ້າອຸປະກອນມີບັນຫາໃນການຫຼິ້ນວິດີໂອ, ການປ່ຽນໄປໃຊ້ Surface View ສຳລັບການສະແດງຜົນວິດີໂອອາດເປັນປະໂຫຍດ.

en: If the display name is shown as a link in display management, what target should the link have? Set _top to open the link in the same window or _blank to open in a new window.
lo: ຖ້າຊື່ໜ້າຈໍຖືກສະແດງເປັນລິ້ງໃນການຈັດການໜ້າຈໍ, ລິ້ງຄວນມີ target ແບບໃດ? ຕັ້ງ _top ເພື່ອເປີດລິ້ງໃນໜ້າຕ່າງດຽວກັນ ຫຼື _blank ເພື່ອເປີດໃນໜ້າຕ່າງໃໝ່.

en: If the geolocation of the Display is known, enable to record that location against each proof of play record.
lo: ຖ້າຮູ້ທີ່ຕັ້ງທາງພູມສາດຂອງຈໍສະແດງຜົນ, ໃຫ້ເປີດໃຊ້ເພື່ອບັນທຶກທີ່ຕັ້ງນັ້ນກັບທຸກໆລາຍການຫຼັກຖານການຫຼິ້ນ.

en: If the media is used in scheduled events it is also shown below. To restrict to a specific time enter a date in the filter below.
lo: ຖ້າສື່ຖືກໃຊ້ໃນເຫດການທີ່ກຳນົດເວລາ, ມັນກໍຈະສະແດງຢູ່ຂ້າງລຸ່ມນີ້ເຊັ່ນກັນ. ເພື່ອຈຳກັດເວລາສະເພາະ, ໃຫ້ໃສ່ວັນທີໃນຕົວກັ່ນຕອງຂ້າງລຸ່ມນີ້.

en: If the playlist is used in scheduled events it is shown below. To restrict to a specific time enter a date in the filter below.
lo: ຖ້າລາຍການຫຼິ້ນຖືກໃຊ້ໃນກິດຈະກຳທີ່ກຳນົດເວລາໄວ້ ມັນຈະສະແດງຢູ່ດ້ານລຸ່ມ. ເພື່ອຈຳກັດເວລາສະເພາະໃຫ້ປ້ອນວັນທີໃນໂຕກອງດ້ານລຸ່ມ.

en: If there are any exceptions enter them below by selecting the Day from the list and entering a start/end time.
lo: ຖ້າມີຂໍ້ຍົກເວັ້ນ, ກະລຸນາໃສ່ຂ້າງລຸ່ມນີ້ໂດຍການເລືອກມື້ຈາກລາຍການ ແລະ ໃສ່ເວລາເລີ່ມຕົ້ນ/ສິ້ນສຸດ.

en: If there are not enough Widgets fill all spots, how should the remaining spots be filled?
lo: ຖ້າມີວິດເຈັດບໍ່ພຽງພໍທີ່ຈະຕື່ມທຸກຊ່ອງ, ຄວນຕື່ມຊ່ອງທີ່ເຫຼືອແນວໃດ?

en: If this Action is triggered by a Web Hook then this Trigger Code must be present in the URL `trigger=` parameter.
lo: ຖ້າການດຳເນີນການນີ້ຖືກສັ່ງໂດຍ Web Hook, ລະຫັດຕົວສັ່ງການນີ້ຕ້ອງມີຢູ່ໃນພາຣາມິເຕີ `trigger=` ຂອງ URL.

en: If this daypart is already in use, the events will be adjusted to use the new times provided. If used on a recurring event and that event has already recurred. The event will be split in two and the future event time adjusted.
lo: ຖ້າຊ່ວງເວລານີ້ຖືກໃຊ້ຢູ່ແລ້ວ, ເຫດການຕ່າງໆຈະຖືກປັບປ່ຽນໃຫ້ໃຊ້ເວລາໃໝ່. ຖ້າໃຊ້ໃນເຫດການທີ່ເກີດຂຶ້ນຊ້ຳໆ ແລະ ເຫດການນັ້ນໄດ້ເກີດຂຶ້ນແລ້ວ. ເຫດການຈະຖືກແບ່ງອອກເປັນສອງສ່ວນ ແລະ ເວລາຂອງເຫດການໃນອະນາຄົດຈະຖືກປັບປ່ຽນ.

en: If this device will be used as a touch screen check this option. Checking this option will cause a message to appear on the player which needs to be manually dismissed once. If this option is disabled, touching the screen will show the action bar according to the Action Bar Mode option. Available from v3 R300.
lo: ຖ້າອຸປະກອນນີ້ຈະຖືກໃຊ້ເປັນໜ້າຈໍສຳຜັດ ໃຫ້ກວດສອບຕົວເລືອກນີ້. ການກວດສອບຕົວເລືອກນີ້ຈະເຮັດໃຫ້ມີຂໍ້ຄວາມປະກົດຂຶ້ນເທິງເຄື່ອງຫຼີ້ນ ເຊິ່ງຕ້ອງການການປິດດ້ວຍຕົນເອງໜຶ່ງຄັ້ງ. ຖ້າຕົວເລືອກນີ້ຖືກປິດ, ການສຳຜັດໜ້າຈໍຈະສະແດງແຖບຄຳສັ່ງຕາມຕົວເລືອກໂໝດແຖບຄຳສັ່ງ. ສາມາດໃຊ້ໄດ້ຕັ້ງແຕ່ v3 R300.

en: If this layout is scheduled using a synchronised event, this key will be used to match with other layouts in the same event.
lo: ຖ້າໂຄງຮ່າງນີ້ຖືກຈັດຕາຕະລາງໂດຍໃຊ້ເຫດການທີ່ຊິງໂຄຣໄນ, ລະຫັດນີ້ຈະຖືກໃຊ້ເພື່ອຈັບຄູ່ກັບໂຄງຮ່າງອື່ນໃນເຫດການດຽວກັນ.

en: If you are changing your password or two factor settings, then please enter your current password
lo: ຖ້າທ່ານກຳລັງປ່ຽນລະຫັດຜ່ານ ຫຼື ການຕັ້ງຄ່າສອງປັດໄຈ, ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດຜ່ານປັດຈຸບັນຂອງທ່ານ

en: If you change the user authentication option please save and reopen this to complete authorisation.
lo: ຖ້າທ່ານປ່ຽນຕົວເລືອກການຢືນຢັນຕົວຕົນຜູ້ໃຊ້, ກະລຸນາບັນທຶກ ແລະ ເປີດໜ້ານີ້ໃໝ່ອີກຄັ້ງເພື່ອສຳເລັດການອະນຸຍາດ.

en: If you have not yet created an empty database and database user for Xibo to use, and know the user name / password of a MySQL administrator stay on this tab, otherwise click "Use Existing".
lo: ຖ້າທ່ານຍັງບໍ່ທັນໄດ້ສ້າງຖານຂໍ້ມູນວ່າງເປົ່າ ແລະ ຜູ້ໃຊ້ຖານຂໍ້ມູນສຳລັບ Xibo ໃຊ້, ແລະ ຮູ້ຊື່ຜູ້ໃຊ້ / ລະຫັດຜ່ານຂອງຜູ້ເບິ່ງແຍງ MySQL, ໃຫ້ຢູ່ທີ່ແຖບນີ້, ຖ້າບໍ່ດັ່ງນັ້ນໃຫ້ຄລິກ "ໃຊ້ທີ່ມີຢູ່ແລ້ວ".

en: If you have selected to automatically submit any forms, tick here to reset.
lo: ຖ້າທ່ານໄດ້ເລືອກໃຫ້ສົ່ງແບບຟອມໃດໜຶ່ງໂດຍອັດຕະໂນມັດ, ໝາຍໃສ່ນີ້ເພື່ອຕັ້ງຄ່າໃໝ່.

en: If you want to prepopulate your Playlist with Media using a search, then you can do so on the filter tab. Leave the Dynamic checkbox unticked to make it a one-time assignment.
lo: ຖ້າທ່ານຕ້ອງການຕື່ມຂໍ້ມູນລາຍການຫຼີ້ນຂອງທ່ານດ້ວຍສື່ໂດຍໃຊ້ການຄົ້ນຫາ, ທ່ານສາມາດເຮັດໄດ້ໃນແຖບການກັ່ນຕອງ. ປະໄວ້ຊ່ອງໝາຍຕິກແບບເຄື່ອນໄຫວໂດຍບໍ່ໝາຍ ເພື່ອໃຫ້ເປັນການມອບໝາຍຄັ້ງດຽວ.

en: If your Widget is a Shell Command you can select to target 'Screen' to run the command without affecting any Zones. For all other Widgets select 'Zone' as target.
lo: ຖ້າວິດເຈັດຂອງທ່ານເປັນຄຳສັ່ງ Shell, ທ່ານສາມາດເລືອກເປົ້າໝາຍ 'ໜ້າຈໍ' ເພື່ອດຳເນີນການຄຳສັ່ງໂດຍບໍ່ມີຜົນກະທົບຕໍ່ໂຊນໃດໆ. ສຳລັບວິດເຈັດອື່ນໆທັງໝົດ, ເລືອກ 'ໂຊນ' ເປັນເປົ້າໝາຍ.

en: If your calendar feed specifies its own time zone, should this be used for events without their own timezone? Deselecting means the CMS timezone will be used.
lo: ຖ້າຟີດປະຕິທິນຂອງທ່ານລະບຸເຂດເວລາຂອງມັນເອງ, ຄວນໃຊ້ມັນສຳລັບເຫດການທີ່ບໍ່ມີເຂດເວລາຂອງຕົນເອງບໍ່? ການບໍ່ເລືອກໝາຍຄວາມວ່າຈະໃຊ້ເຂດເວລາຂອງ CMS.

en: Ignore first row?
lo: ບໍ່ສົນໃຈແຖວທຳອິດບໍ່?

en: Ignore the first row? Useful if the CSV has headings.
lo: ບໍ່ສົນໃຈແຖວທຳອິດບໍ່? ເປັນປະໂຫຍດຖ້າ CSV ມີຫົວຂໍ້.

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Image Fit
lo: ການພໍດີຂອງຮູບ

en: Image Placeholder
lo: ຕົວແທນທີ່ຮູບພາບ

en: Image Processing
lo: ການປະມວນຜົນຮູບພາບ

en: Image Shadow
lo: ເງົາຮູບພາບ

en: Image Shadow Colour
lo: ສີເງົາຂອງຮູບພາບ

en: Image Slideshow
lo: ການສະແດງສະໄລຮູບພາບ

en: Image URL
lo: URL ຮູບພາບ

en: Image only
lo: ຮູບພາບເທົ່ານັ້ນ

en: Image overlaid with the Feed Content on the Left
lo: ຮູບພາບທີ່ວາງທັບດ້ວຍເນື້ອໃນຟີດຢູ່ດ້ານຊ້າຍ

en: Image overlaid with the Title
lo: ຮູບພາບທີ່ວາງທັບດ້ວຍຫົວຂໍ້

en: Image too large
lo: ຮູບພາບໃຫຍ່ເກີນໄປ

en: Images
lo: ຮູບພາບ

en: Images and Video
lo: ຮູບພາບ ແລະ ວິດີໂອ

en: Images only
lo: ສະເພາະຮູບພາບ

en: Images that exceed the resize limit, based on the longest side, will not be processed
lo: ຮູບພາບທີ່ເກີນຂີດຈຳກັດການປັບຂະໜາດ, ອີງຕາມດ້ານທີ່ຍາວທີ່ສຸດ, ຈະບໍ່ຖືກປະມວນຜົນ

en: Images. PNG, JPG, BMP, GIF
lo: ຮູບພາບ. PNG, JPG, BMP, GIF

en: Immediate
lo: ທັນທີ

en: Import
lo: ນຳເຂົ້າ

en: Import CSV
lo: ນຳເຂົ້າ CSV

en: Import DataSet Data?
lo: ນຳເຂົ້າຂໍ້ມູນຊຸດຂໍ້ມູນບໍ່?

en: Import Layout To Seed Database
lo: ນຳເຂົ້າຮູບແບບເພື່ອໃສ່ຂໍ້ມູນເບື້ອງຕົ້ນໃນຖານຂໍ້ມູນ

en: Import Layouts and Fonts
lo: ນຳເຂົ້າຮູບແບບ ແລະ ຟອນ

en: Import Tags?
lo: ນຳເຂົ້າແທັກບໍ່?

en: Import Widget Fallback Data?
lo: ນຳເຂົ້າຂໍ້ມູນສຳຮອງຂອງວິດເຈັດບໍ່?

en: Import XML
lo: ນຳເຂົ້າ XML

en: Import a Layout from a ZIP file.
lo: ນຳເຂົ້າຮູບແບບຈາກໄຟລ໌ ZIP.

en: Import failed: No value columns defined in the dataset.
lo: ການນຳເຂົ້າລົ້ມເຫຼວ: ບໍ່ມີຖັນຄ່າຖືກກຳນົດໃນຊຸດຂໍ້ມູນ.

en: Imported
lo: ນຳເຂົ້າແລ້ວ

en: Imported JSON into %s
lo: ນຳເຂົ້າ JSON ເຂົ້າ %s ແລ້ວ

en: Importing media failed!!
lo: ການນຳເຂົ້າສື່ລົ້ມເຫລວ!!

en: Impression Actual
lo: ຈຳນວນການເຫັນຕົວຈິງ

en: Impression Date
lo: ວັນທີທີ່ເຫັນ

en: Impression Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາຂອງການສະແດງຜົນ

en: Impression(s)
lo: ການເຫັນ

en: Impressions
lo: ຈຳນວນການເຫັນ

en: Impressions Per Play
lo: ຈຳນວນການເຫັນຕໍ່ການຫຼີ້ນ

en: Impressions per Play
lo: ການສະແດງຜົນຕໍ່ການຫຼິ້ນ

en: Impressions per play
lo: ການເຫັນຕໍ່ການຫຼີ້ນ

en: In %groupId%
lo: ໃນ %groupId%

en: In cycle based playback, how many plays should each Layout have before moving on?
lo: ໃນການຫຼີ້ນແບບຮອບວຽນ, ແຕ່ລະໂຄງຮ່າງຄວນມີການຫຼີ້ນຈັກຄັ້ງກ່ອນທີ່ຈະປ່ຽນໄປ?

en: In cycle based playback, how many plays should each Widget have before moving on?
lo: ໃນການຫຼິ້ນແບບຮອບວຽນ, ແຕ່ລະວິດເຈັດຄວນຫຼິ້ນຈັກຄັ້ງກ່ອນທີ່ຈະປ່ຽນໄປອັນໃໝ່?

en: In the fields below please enter the column number in the CSV file that corresponds to the Column Heading listed. This should be done before Adding the file.
lo: ໃນຊ່ອງດ້ານລຸ່ມ ກະລຸນາປ້ອນໝາຍເລກຖັນໃນໄຟລ໌ CSV ທີ່ກົງກັບຫົວຂໍ້ຖັນທີ່ລະບຸໄວ້. ສິ່ງນີ້ຄວນເຮັດກ່ອນທີ່ຈະເພີ່ມໄຟລ໌.

en: Include "Add Campaign" button to allow for additional Campaigns to be created
lo: ລວມປຸ່ມ "ເພີ່ມແຄມເປນ" ເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ສ້າງແຄມເປນເພີ່ມເຕີມ

en: Include "Add DataSet" button to allow for additional DataSets to be created independently to Layouts
lo: ລວມປຸ່ມ "ເພີ່ມຊຸດຂໍ້ມູນ" ເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ສ້າງຊຸດຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມໂດຍບໍ່ຂຶ້ນກັບຮູບແບບ

en: Include "Add Daypart" button to allow for the creation of new Dayparts
lo: ລວມປຸ່ມ "ເພີ່ມຊ່ວງເວລາຂອງມື້" ເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ສ້າງຊ່ວງເວລາຂອງມື້ໃໝ່

en: Include "Add Display Group" button to allow for the creation of additional Display Groups
lo: ລວມປຸ່ມ "ເພີ່ມກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ" ເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ສ້າງກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນເພີ່ມເຕີມ

en: Include "Add Display" button to allow additional Displays to be added to the platform
lo: ລວມປຸ່ມ "ເພີ່ມຈໍສະແດງຜົນ" ເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ເພີ່ມຈໍສະແດງຜົນເພີ່ມເຕີມເຂົ້າໃນລະບົບ

en: Include "Add Event" button to allow for the creation of new Scheduled Events
lo: ລວມປຸ່ມ "ເພີ່ມເຫດການ" ເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ສ້າງເຫດການໃໝ່ຕາມຕາຕະລາງ

en: Include "Add Layout" button to allow for additional Layouts to be created
lo: ລວມປຸ່ມ "ເພີ່ມຮູບແບບ" ເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ສ້າງຮູບແບບເພີ່ມເຕີມ

en: Include "Add Media" buttons to allow for additional content to be uploaded to the Media Library
lo: ລວມປຸ່ມ "ເພີ່ມມີເດຍ" ເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ອັບໂຫຼດເນື້ອໃນເພີ່ມເຕີມໃສ່ຄັງມີເດຍ

en: Include "Add Menu Board" button to allow for additional Menu Boards to be added to the platform
lo: ລວມປຸ່ມ "ເພີ່ມກະດານເມນູ" ເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ເພີ່ມກະດານເມນູເພີ່ມເຕີມເຂົ້າໃນລະບົບ

en: Include "Add Notification" button to allow for the creation of new notifications
lo: ລວມປຸ່ມ "ເພີ່ມການແຈ້ງເຕືອນ" ເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ສ້າງການແຈ້ງເຕືອນໃໝ່

en: Include "Add Playlist" button to allow for additional Playlists to be created independently to Layouts
lo: ລວມປຸ່ມ "ເພີ່ມລາຍການຫຼີ້ນ" ເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ສ້າງລາຍການຫຼີ້ນເພີ່ມເຕີມໂດຍບໍ່ຂຶ້ນກັບຮູບແບບ

en: Include "Add Profile" button to allow for additional Display Setting Profiles to be added to the platform
lo: ລວມປຸ່ມ "ເພີ່ມໂປຣໄຟລ໌" ເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ເພີ່ມໂປຣໄຟລ໌ການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນເພີ່ມເຕີມເຂົ້າໃນລະບົບ

en: Include "Add User" button to allow for additional Users to be added to the platform
lo: ລວມປຸ່ມ "ເພີ່ມຜູ້ໃຊ້" ເພື່ອອະນຸຍາດໃຫ້ເພີ່ມຜູ້ໃຊ້ເພີ່ມເຕີມເຂົ້າໃນລະບົບ

en: Include DataSet data?
lo: ລວມຂໍ້ມູນຊຸດຂໍ້ມູນບໍ່?

en: Include Widget fallback data?
lo: ລວມຂໍ້ມູນສຳຮອງຂອງວິດເຈັດບໍ່?

en: Include Widgets?
lo: ລວມວິດເຈັດບໍ່?

en: Include a number to determine the Repeat frequency required for this Event.
lo: ລວມຕົວເລກເພື່ອຕັດສິນຄວາມຖີ່ຂອງການເຮັດຊ້ຳທີ່ຕ້ອງການສຳລັບກິດຈະກຳນີ້.

en: Include the Agenda View on the Calendar
lo: ລວມມຸມມອງວາລະໃນປະຕິທິນ

en: Include the Export function for all editable Layouts to allow a User to export a Layout and its contents regardless of the share options that have been set
lo: ລວມຟັງຊັ່ນສົ່ງອອກສໍາລັບທຸກຮູບແບບທີ່ສາມາດແກ້ໄຂໄດ້ ເພື່ອໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ສາມາດສົ່ງອອກຮູບແບບ ແລະ ເນື້ອໃນຂອງມັນ ໂດຍບໍ່ຄໍານຶງເຖິງຕົວເລືອກການແບ່ງປັນທີ່ຕັ້ງໄວ້

en: Incorrect Screen shot Format
lo: ຮູບແບບພາບໜ້າຈໍບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Incorrect Tag type selected
lo: ເລືອກປະເພດແທັກບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Incorrect date provided %s, expected date format Y-m-d H:i:s
lo: ວັນທີທີ່ໃຫ້ມາບໍ່ຖືກຕ້ອງ %s, ຮູບແບບວັນທີທີ່ຄາດໄວ້ແມ່ນ Y-m-d H:i:s

en: Incorrect image data
lo: ຂໍ້ມູນຮູບພາບບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Incorrect type
lo: ປະເພດບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Indeterminate State
lo: ສະຖານະບໍ່ແນ່ນອນ

en: Individual
lo: ລາຍບຸກຄົນ

en: Indonesian
lo: ອິນໂດເນເຊຍ

en: Information
lo: ຂໍ້ມູນ

en: Infra
lo: ໂຄງສ້າງພື້ນຖານ

en: Infra - Utility, telecommunication, other non-transport infrastructure
lo: Infra - ສາທາລະນູປະໂພກ, ໂທລະຄົມມະນາຄົມ, ໂຄງສ້າງພື້ນຖານອື່ນໆທີ່ບໍ່ແມ່ນການຂົນສົ່ງ

en: Inherit
lo: ສືບທອດ

en: Inherited?
lo: ສືບທອດມາບໍ່?

en: Initial User Group
lo: ກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ເບື້ອງຕົ້ນ

en: Inline Editor
lo: ຕົວແກ້ໄຂໃນແຖວ

en: Inner Background Colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງດ້ານໃນ

en: Inner Post Background Colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງດ້ານໃນຂອງໂພສ

en: Inner Post Border Colour
lo: ສີຂອບດ້ານໃນຂອງໂພສ

en: Inner Text Colour
lo: ສີໂຕໜັງສືດ້ານໃນ

en: Inner Text Font
lo: ຟອນໂຕໜັງສືດ້ານໃນ

en: Input
lo: ສັນຍານເຂົ້າ

en: Input type does not match.
lo: ປະເພດການປ້ອນຂໍ້ມູນບໍ່ກົງກັນ.

en: Insert date to be displayed.
lo: ປ້ອນວັນທີທີ່ຈະສະແດງ.

en: Installation guide
lo: ຄູ່ມືການຕິດຕັ້ງ

en: Installed
lo: ຕິດຕັ້ງແລ້ວ

en: Instance Suspended
lo: ອິນສະແຕນຖືກລະງັບ

en: Instruction
lo: ຄຳແນະນຳ

en: Intent
lo: ຄວາມຕັ້ງໃຈ

en: Interactive Action
lo: ການກະທຳແບບໂຕ້ຕອບ

en: Interactive Mode
lo: ໂໝດໂຕ້ຕອບ

en: Interactive Zone
lo: ເຂດໂຕ້ຕອບ

en: Interactive actions
lo: ການດຳເນີນການແບບໂຕ້ຕອບ

en: Interleave Default
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນການສັບຫວ່າງ

en: Interrupt
lo: ຂັດຈັງຫວະ

en: Interrupt Layout
lo: ຮູບແບບຂັດຈັງຫວະ

en: Interrupt Layouts
lo: ໂຄງຮ່າງຂັດຈັງຫວະ

en: Interrupt?
lo: ຂັດຈັງຫວະບໍ່?

en: Interval
lo: ໄລຍະຫ່າງ

en: Introduction to
lo: ການແນະນຳກ່ຽວກັບ

en: Invalid CRON expression in the Schedule
lo: ນິພົດ CRON ໃນຕາຕະລາງບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid Extends
lo: ສ່ວນຂະຫຍາຍບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid Input
lo: ຂໍ້ມູນທີ່ປ້ອນບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid Module
lo: ໂມດູນບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid Module type or extension. Module type %s does not allow for %s extension
lo: ປະເພດໂມດູນ ຫຼື ນາມສະກຸນບໍ່ຖືກຕ້ອງ. ປະເພດໂມດູນ %s ບໍ່ອະນຸຍາດໃຫ້ນາມສະກຸນ %s

en: Invalid Region
lo: ພື້ນທີ່ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid Sort By
lo: ການຈັດຮຽງບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid Two Factor Authentication Code
lo: ລະຫັດຢືນຢັນຕົວຕົນສອງຂັ້ນຕອນບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid URL
lo: URL ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid action type
lo: ປະເພດການກະທຳບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid assets
lo: ຊັບສິນບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid command!
lo: ຄຳສັ່ງບໍ່ຖືກຕ້ອງ!

en: Invalid condition ID: %s
lo: ID ເງື່ອນໄຂບໍ່ຖືກຕ້ອງ: %s

en: Invalid criteria format. Metric, value, and ttl must all be present and not empty.
lo: ຮູບແບບເງື່ອນໄຂບໍ່ຖືກຕ້ອງ. Metric, value, ແລະ ttl ຕ້ອງມີຢູ່ທັງໝົດ ແລະ ບໍ່ວ່າງເປົ່າ.

en: Invalid element JSON
lo: JSON ອົງປະກອບບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid field_to_identify value. Review settings.
lo: ຄ່າ field_to_identify ບໍ່ຖືກຕ້ອງ. ກະລຸນາກວດສອບການຕັ້ງຄ່າ.

en: Invalid file type
lo: ປະເພດໄຟລ໌ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid image data
lo: ຂໍ້ມູນຮູບພາບບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid input type.
lo: ປະເພດການປ້ອນຂໍ້ມູນບໍ່ຖືກຕ້ອງ.

en: Invalid legacyType
lo: LegacyType ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid password hash - not enough hash sections
lo: ແຮຊລະຫັດຜ່ານບໍ່ຖືກຕ້ອງ - ສ່ວນຂອງແຮຊບໍ່ພຽງພໍ

en: Invalid properties
lo: ຄຸນສົມບັດບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid property groups
lo: ກຸ່ມຄຸນສົມບັດບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid recurrence type
lo: ປະເພດການເຮັດຊ້ຳບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid request
lo: ຄຳຮ້ອງຂໍບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid statId provided
lo: ລະບຸ statId ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid stencils
lo: ສະແຕນຊິວບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid symbol
lo: ສັນຍາລັກບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid target
lo: ເປົ້າໝາຍບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid target type
lo: ປະເພດເປົ້າໝາຍບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid trigger type
lo: ປະເພດທຣິກເກີບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid type
lo: ປະເພດບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalid user group selected
lo: ກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ທີ່ເລືອກບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Invalidate any widgets using this template
lo: ເຮັດໃຫ້ວິດເຈັດທີ່ໃຊ້ແມ່ແບບນີ້ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Is Confidential?
lo: ເປັນຄວາມລັບບໍ່?

en: Is Dynamic?
lo: ເປັນແບບໄດນາມິກບໍ່?

en: Is Geo?
lo: ແມ່ນທີ່ຕັ້ງພູມສາດບໍ່?

en: Is Mobile?
lo: ເປັນມືຖືບໍ່?

en: Is mobile?
lo: ເປັນອຸປະກອນມືຖືບໍ່?

en: Is outdoor?
lo: ຢູ່ກາງແຈ້ງບໍ່?

en: Is set
lo: ຖືກຕັ້ງຄ່າແລ້ວ

en: Is shown for Add User?
lo: ສະແດງສຳລັບການເພີ່ມຜູ້ໃຊ້ບໍ່?

en: Is the Playlist to have Library media assignments managed automatically by the CMS based on filter criteria? Set a filter on the next tab.
lo: ລາຍການຫຼີ້ນນີ້ຈະໃຫ້ມີການມອບໝາຍສື່ໃນຫ້ອງສະໝຸດທີ່ຖືກຈັດການໂດຍອັດຕະໂນມັດໂດຍ CMS ໂດຍອີງໃສ່ເງື່ອນໄຂການກັ່ນຕອງບໍ່? ຕັ້ງຄ່າການກັ່ນຕອງໃນແຖບຕໍ່ໄປ.

en: Is the Resolution enabled for use?
lo: ຄວາມລະອຽດຖືກເປີດໃຊ້ງານບໍ່?

en: Is the Transition config locked?
lo: ການຕັ້ງຄ່າເອັບເຟັກການປ່ຽນຖືກລັອກບໍ່?

en: Is the above key on a paid plan? You may want to use a paid plan for real time FX rates.
lo: ກະແຈຂ້າງເທິງເປັນຂອງແຜນຈ່າຍເງິນບໍ່? ທ່ານອາດຈະຕ້ອງການໃຊ້ແຜນຈ່າຍເງິນເພື່ອອັດຕາແລກປ່ຽນເງິນຕາແບບສົດ.

en: Is the above key on an Open Weather Map paid plan? Do NOT tick this if you have subscribed to One Call API 3.0.
lo: ລະຫັດຂ້າງເທິງນີ້ຢູ່ໃນແຜນຈ່າຍເງິນຂອງ Open Weather Map ບໍ? ຢ່າໝາຍໃສ່ຖ້າທ່ານໄດ້ສະໝັກໃຊ້ One Call API 3.0.

en: Is the task active?
lo: ໜ້າວຽກກຳລັງໃຊ້ງານຢູ່ບໍ່?

en: Is the task config locked? Useful for Service providers.
lo: ການຕັ້ງຄ່າວຽກຖືກລັອກບໍ່? ມີປະໂຫຍດສຳລັບຜູ້ໃຫ້ບໍລິການ.

en: Is this DataSet connected to a real time data source?
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນນີ້ເຊື່ອມຕໍ່ກັບແຫຼ່ງຂໍ້ມູນແບບສົດບໍ່?

en: Is this DataSet connected to a remote data source?
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນນີ້ເຊື່ອມຕໍ່ກັບແຫຼ່ງຂໍ້ມູນທາງໄກບໍ່?

en: Is this display mobile?
lo: ຈໍສະແດງຜົນນີ້ເປັນອຸປະກອນມືຖືບໍ່?

en: Is this template enabled?
lo: ແມ່ແບບນີ້ຖືກເປີດໃຊ້ບໍ່?

en: Is this the default profile for all Displays of this type? Only 1 profile can be the default.
lo: ນີ້ແມ່ນໂປຣໄຟລ໌ເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບຈໍສະແດງຜົນທຸກປະເພດນີ້ບໍ? ມີພຽງ 1 ໂປຣໄຟລ໌ເທົ່ານັ້ນທີ່ສາມາດເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນໄດ້.

en: Is this user retired?
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຖືກປົດກຳນົດແລ້ວບໍ່?

en: Is your display located outdoors?
lo: ຈໍສະແດງຜົນຂອງທ່ານຕັ້ງຢູ່ກາງແຈ້ງບໍ່?

en: Italian
lo: ອິຕາລີ

en: Italian (Switzerland)
lo: ອິຕາລີ (ສະວິດເຊີແລນ)

en: Italics
lo: ໂຕອຽງ

en: Item
lo: ລາຍການ

en: Item Border Colour
lo: ສີຂອບຂອງລາຍການ

en: Item Colour
lo: ສີຂອງລາຍການ

en: Item Font Colour
lo: ສີຟອນຂອງລາຍການ

en: Item Label Font Colour
lo: ສີຕົວອັກສອນປ້າຍກຳກັບລາຍການ

en: Item Template
lo: ແມ່ແບບລາຍການ

en: Items Per Page
lo: ລາຍການຕໍ່ໜ້າ

en: Items direction
lo: ທິດທາງຂອງລາຍການ

en: Items per Page
lo: ລາຍການຕໍ່ໜ້າ

en: Items per page
lo: ລາຍການຕໍ່ໜ້າ

en: JSON Extension
lo: ສ່ວນຂະຫຍາຍ JSON

en: January
lo: ມັງກອນ

en: Japanese
lo: ຍີ່ປຸ່ນ

en: Javanese
lo: ຊາວາ

en: July
lo: ກໍລະກົດ

en: Jump to Campaigns containing this Layout
lo: ໄປຫາແຄມເປນທີ່ບັນຈຸຮູບແບບນີ້

en: Jump to Media included on this Layout
lo: ໄປຫາສື່ທີ່ລວມຢູ່ໃນຮູບແບບນີ້

en: Jump to Playlists included on this Layout
lo: ໄປຫາລາຍການຫຼິ້ນທີ່ລວມຢູ່ໃນຮູບແບບນີ້

en: Jump to Scheduled Layouts
lo: ໄປຫາຮູບແບບທີ່ຈັດຕາຕະລາງໄວ້

en: June
lo: ມິຖຸນາ

en: Justify
lo: ຈັດແຄມໃຫ້ສະເໝີກັນ

en: Kannada
lo: ກັນນາດາ

en: Kazakh
lo: ຄາຊັກ

en: Key
lo: ກະແຈ

en: Key for Player Information Screen
lo: ປຸ່ມສຳລັບໜ້າຈໍຂໍ້ມູນເຄື່ອງຫຼິ້ນ

en: Key used to distinguish each CMS instance. This is generated randomly based on the time you first installed the CMS, and is completely untraceable.
lo: ກະແຈທີ່ໃຊ້ເພື່ອຈຳແນກແຕ່ລະອິນສະແຕນຂອງ CMS. ສິ່ງນີ້ຖືກສ້າງຂຶ້ນແບບສຸ່ມໂດຍອີງໃສ່ເວລາທີ່ທ່ານຕິດຕັ້ງ CMS ຄັ້ງທຳອິດ, ແລະ ບໍ່ສາມາດຕິດຕາມໄດ້ຢ່າງສົມບູນ.

en: Keylock (local)
lo: ລັອກປຸ່ມ (ພາຍໃນ)

en: Keylock (remote)
lo: ລັອກປຸ່ມ (ທາງໄກ)

en: Khmer
lo: ຂະແມ

en: Kiosk
lo: ຕູ້ບໍລິການ

en: Kirghiz
lo: ຄີກິດ

en: Klingon
lo: ຄລີງອອນ

en: Korean
lo: ເກົາຫຼີ

en: Kurdish
lo: ເຄີດ

en: LED Matrix / LED Video Wall
lo: ຈໍ LED / ຝາວິດີໂອ LED

en: Label Colour
lo: ສີປ້າຍຊື່

en: Label Font
lo: ຟອນປ້າຍຊື່

en: Label Text Colour
lo: ສີໂຕໜັງສືປ້າຍຊື່

en: Label Text Font
lo: ຟອນໂຕໜັງສືປ້າຍຊື່

en: Label background colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງປ້າຍຊື່

en: Label text colour
lo: ສີຂໍ້ຄວາມປ້າຍຊື່

en: Landscape
lo: ແນວນອນ

en: Landscape - Current day
lo: ແນວນອນ - ມື້ປັດຈຸບັນ

en: Landscape - Current day detailed table, 4 day forecast
lo: ແນວນອນ - ຕາຕະລາງລາຍລະອຽດມື້ປັດຈຸບັນ, ພະຍາກອນ 4 ມື້

en: Landscape - Current day detailed, 3 day forecast
lo: ແນວນອນ - ລາຍລະອຽດມື້ປັດຈຸບັນ, ພະຍາກອນ 3 ມື້

en: Landscape - Current day detailed, 4 day forecast
lo: ແນວນອນ - ລາຍລະອຽດມື້ປັດຈຸບັນ, ພະຍາກອນ 4 ມື້

en: Landscape - Current day details, 4 day forecast
lo: ແນວນອນ - ລາຍລະອຽດມື້ປັດຈຸບັນ, ພະຍາກອນ 4 ມື້

en: Landscape - Current day, 4 day forecast
lo: ແນວນອນ - ມື້ປັດຈຸບັນ, ພະຍາກອນ 4 ມື້

en: Landscape - Current day, summary
lo: ແນວນອນ - ມື້ປັດຈຸບັນ, ສະຫຼຸບ

en: Landscape - Weather fullscreen
lo: ແນວນອນ - ສະພາບອາກາດເຕັມຈໍ

en: Language
lo: ພາສາ

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Lao
lo: ລາວ

en: Large File Uploads
lo: ການອັບໂຫຼດໄຟລ໌ຂະໜາດໃຫຍ່

en: Last
lo: ສຸດທ້າຍ

en: Last Accessed
lo: ເຂົ້າເຖິງຄັ້ງສຸດທ້າຍ

en: Last Command
lo: ຄຳສັ່ງຫຼ້າສຸດ

en: Last Duration
lo: ໄລຍະເວລາຄັ້ງສຸດທ້າຍ

en: Last Login
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບຄັ້ງຫຼ້າສຸດ

en: Last Month
lo: ເດືອນກ່ອນ

en: Last Name
lo: ນາມສະກຸນ

en: Last Run
lo: ການແລ່ນຄັ້ງສຸດທ້າຍ

en: Last Status
lo: ສະຖານະຄັ້ງສຸດທ້າຍ

en: Last Sync
lo: ຊິ້ງຄັ້ງລ່າສຸດ

en: Last Trade Price
lo: ລາຄາຊື້ຂາຍຫຼ້າສຸດ

en: Last Week
lo: ອາທິດກ່ອນ

en: Last Year
lo: ປີກ່ອນ

en: Last hour slot
lo: ຊ່ອງຊົ່ວໂມງສຸດທ້າຍ

en: Latest News
lo: ຂ່າວລ່າສຸດ

en: Latest News URL
lo: URL ຂ່າວລ່າສຸດ

en: Latest news not available.
lo: ບໍ່ມີຂ່າວລ່າສຸດ.

en: Latest news not enabled.
lo: ຂ່າວລ່າສຸດບໍ່ໄດ້ເປີດໃຊ້ງານ.

en: Latitude
lo: ເສັ້ນຂະໜານ

en: Latvian
lo: ລັດເວຍ

en: Layer
lo: ຊັ້ນ

en: Layer Manager
lo: ຕົວຈັດການເລເຢີ

en: Layer for the canvas containing all elements
lo: ຊັ້ນສຳລັບຜ້າໃບທີ່ບັນຈຸອົງປະກອບທັງໝົດ

en: Layer for the element group related to other groups or elements without group
lo: ຊັ້ນສຳລັບກຸ່ມອົງປະກອບທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບກຸ່ມອື່ນ ຫຼື ອົງປະກອບທີ່ບໍ່ມີກຸ່ມ

en: Layer for the element related to other elements
lo: ຊັ້ນສຳລັບອົງປະກອບທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບອົງປະກອບອື່ນ

en: Layer must be 0 or a positive number
lo: ຊັ້ນຕ້ອງເປັນ 0 ຫຼື ຈຳນວນບວກ

en: Layer related to all layout objects
lo: ຊັ້ນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບວັດຖຸໂຄງຮ່າງທັງໝົດ

en: Layers
lo: ຊັ້ນ

en: Layout
lo: ຮູບແບບ

en: Layout %name%
lo: ໂຄງຮ່າງ %name%

en: Layout %s moved to Folder %s
lo: Layout %s ຖືກຍ້າຍໄປທີ່ໂຟລເດີ %s

en: Layout / Campaign
lo: ໜ້າສະແດງຜົນ / ແຄມເປນ

en: Layout Actions:
lo: ການດຳເນີນການໂຄງຮ່າງ:

en: Layout Background
lo: ພື້ນຫຼັງໂຄງຮ່າງ

en: Layout Code
lo: ລະຫັດໂຄງຮ່າງ

en: Layout Design
lo: ການອອກແບບເລເອົ້າ

en: Layout Details not provided
lo: ບໍ່ໄດ້ໃຫ້ລາຍລະອຽດຮູບແບບ

en: Layout Duration
lo: ໄລຍະເວລາໂຄງຮ່າງ

en: Layout Editor
lo: ຕົວແກ້ໄຂຮູບແບບ

en: Layout ID
lo: ລະຫັດໂຄງເກົ່າ

en: Layout ID %d is locked by another User! Lock expires on: %s
lo: ຮູບແບບ ID %d ຖືກລັອກໂດຍຜູ້ໃຊ້ອື່ນ! ການລັອກຈະໝົດອາຍຸໃນ: %s

en: Layout Lock Middleware called with incorrect route %s
lo: ມິດເດິນແວລັອກຮູບແບບຖືກເອີ້ນດ້ວຍເສັ້ນທາງທີ່ບໍ່ຖືກຕ້ອງ %s

en: Layout Name
lo: ຊື່ໂຄງຮ່າງ

en: Layout Name must be between 1 and 100 characters
lo: ຊື່ຮູບແບບຕ້ອງມີຄວາມຍາວລະຫວ່າງ 1 ຫາ 100 ຕົວອັກສອນ

en: Layout Preview for %campaignName%
lo: ຕົວຢ່າງໂຄງຮ່າງສຳລັບ %campaignName%

en: Layout Templates
lo: ແມ່ແບບໂຄງຮ່າງ

en: Layout background must be an image
lo: ພື້ນຫຼັງຂອງຮູບແບບຕ້ອງເປັນຮູບພາບ

en: Layout dimensions
lo: ຂະໜາດຂອງຮູບແບບ

en: Layout does not exist
lo: ຮູບແບບບໍ່ມີຢູ່

en: Layout duration
lo: ໄລຍະເວລາຂອງຮູບແບບ

en: Layout import failed, invalid xlf supplied
lo: ການນຳເຂົ້າຮູບແບບລົ້ມເຫຼວ, ໄຟລ໌ xlf ທີ່ໃຫ້ມາບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Layout is already checked out
lo: ຮູບແບບໄດ້ຖືກນຳອອກໄປແກ້ໄຂແລ້ວ

en: Layout is not checked out
lo: Layout ບໍ່ໄດ້ຖືກເຊັກເອົ້າ

en: Layout list
lo: ລາຍການໂຄງຮ່າງ

en: Layout name
lo: ຊື່ຮູບແບບ

en: Layout not found
lo: ບໍ່ພົບຮູບແບບ

en: Layout will be published on %s
lo: ຮູບແບບຈະຖືກເຜີຍແຜ່ໃນວັນທີ %s

en: Layout with provided code already exists
lo: ຮູບແບບທີ່ມີລະຫັດທີ່ໃຫ້ມານີ້ມີຢູ່ແລ້ວ

en: LayoutId is 0
lo: LayoutId ແມ່ນ 0

en: Layouts
lo: ຮູບແບບ

en: Layouts assigned to %s
lo: Layouts ຖືກກຳນົດໃຫ້ %s

en: Layouts unassigned from %s
lo: Layouts ຖືກຍົກເລີກການກຳນົດຈາກ %s

en: Lead
lo: ນຳ

en: Lead Display
lo: ໜ້າຈໍນຳ

en: Lead Display ID
lo: ໄອດີໜ້າຈໍນຳ

en: Leave empty if this command should be available on all types of Display.
lo: ປະໄວ້ຫວ່າງຖ້າຄຳສັ່ງນີ້ຄວນຈະສາມາດໃຊ້ໄດ້ກັບການສະແດງທຸກປະເພດ.

en: Leave empty to use the one from settings.
lo: ປະວ່າງໄວ້ເພື່ອໃຊ້ໂຕຈາກການຕັ້ງຄ່າ.

en: Left
lo: ຊ້າຍ

en: Left Coordinate
lo: ພິກັດຊ້າຍ

en: Left to Right (LTR)
lo: ຊ້າຍໄປຂວາ (LTR)

en: Less than
lo: ນ້ອຍກວ່າ

en: Less than or equal to
lo: ນ້ອຍກວ່າ ຫຼື ເທົ່າກັບ

en: Level
lo: ລະດັບ

en: Library
lo: ຫ້ອງສະໝຸດ

en: Library Count
lo: ຈຳນວນໃນຫ້ອງສະໝຸດ

en: Library Image
lo: ຮູບພາບໃນຄັງ

en: Library Location
lo: ທີ່ຕັ້ງຫ້ອງສະໝຸດ

en: Library Media
lo: ສື່ໃນຫ້ອງສະໝຸດ

en: Library Quota
lo: ໂຄຕາຫ້ອງສະໝຸດ

en: Library Quota must be a positive number.
lo: ໂຄຕ້າຄັງຕ້ອງເປັນຈຳນວນບວກ.

en: Library Quota must be a whole number.
lo: ໂຄຕ້າຄັງຕ້ອງເປັນຈຳນວນຖ້ວນ.

en: Library Size
lo: ຂະໜາດຫ້ອງສະໝຸດ

en: Library Size Limit
lo: ຂີດຈຳກັດຂະໜາດຫໍສະໝຸດ

en: Library Tidy Complete
lo: ການຈັດລະບຽບຄັງສຳເລັດແລ້ວ

en: Library Usage
lo: ການໃຊ້ຫ້ອງສະໝຸດ

en: Library Usage. Limit %libraryLimit%
lo: ການໃຊ້ຫ້ອງສະໝຸດ. ຂີດຈຳກັດ %libraryLimit%

en: Library allowance exceeded
lo: ເກີນຂີດຈຳກັດຄັງຂໍ້ມູນ

en: Library audio search
lo: ຄົ້ນຫາສຽງໃນຫ້ອງສະໝຸດ

en: Library image search
lo: ຄົ້ນຫາຮູບພາບໃນຫ້ອງສະໝຸດ

en: Library load failed!
lo: ການໂຫຼດຫ້ອງສະໝຸດລົ້ມເຫຼວ!

en: Library not writable
lo: ບໍ່ສາມາດຂຽນໃສ່ຄັງຂໍ້ມູນໄດ້

en: Library other media search
lo: ຄົ້ນຫາມີເດຍອື່ນໆໃນຫ້ອງສະໝຸດ

en: Library structure invalid
lo: ໂຄງສ້າງຄັງຂໍ້ມູນບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Library video search
lo: ຄົ້ນຫາວິດີໂອໃນຫ້ອງສະໝຸດ

en: Licence
lo: ໃບອະນຸຍາດ

en: Licence Code
lo: ລະຫັດໃບອະນຸຍາດ

en: Licence Slot Validation
lo: ການກວດສອບຊ່ອງໃບອະນຸຍາດ

en: Licensed fully
lo: ໄດ້ຮັບໃບອະນຸຍາດເຕັມຮູບແບບ

en: Light
lo: ສີອ່ອນ

en: Likely
lo: ມີແນວໂນ້ມ

en: Limit Policy
lo: ນະໂຍບາຍຂີດຈຳກັດ

en: Limit the number of log files uploaded concurrently
lo: ຈຳກັດຈຳນວນໄຟລ໌ບັນທຶກທີ່ອັບໂຫຼດພ້ອມກັນ

en: Limit the number of times this event will play per hour on each display. For unlimited plays set to 0.
lo: ຈຳກັດຈຳນວນຄັ້ງທີ່ກິດຈະກຳນີ້ຈະຫຼີ້ນຕໍ່ຊົ່ວໂມງໃນແຕ່ລະຈໍສະແດງຜົນ. ສຳລັບການຫຼີ້ນບໍ່ຈຳກັດໃຫ້ຕັ້ງເປັນ 0.

en: Line
lo: ເສັ້ນ

en: Line Arrow
lo: ລູກສອນເສັ້ນ

en: Line Height
lo: ຄວາມສູງຂອງແຖວ

en: Linear
lo: ເສັ້ນຊື່

en: Link
lo: ລິ້ງ

en: Linux
lo: ລີນຸກ

en: List
lo: ລາຍການ

en: List Content
lo: ເນື້ອຫາລາຍການ

en: List order not Changed!
lo: ລຳດັບລາຍການບໍ່ໄດ້ປ່ຽນ!

en: List play order
lo: ລຳດັບການຫຼີ້ນ

en: Lithuanian
lo: ລິທົວເນຍ

en: Load %prop% for %obj%
lo: ໂຫຼດ %prop% ສຳລັບ %obj%

en: Load Link Libraries for APK Update
lo: ໂຫຼດຫ້ອງສະໝຸດລິ້ງສຳລັບການອັບເດດ APK

en: Loading
lo: ກຳລັງໂຫຼດ

en: Loading...
lo: ກຳລັງໂຫຼດ...

en: Local
lo: ທ້ອງຖິ່ນ

en: Local Video
lo: ວິດີໂອທ້ອງຖິ່ນ

en: Local server
lo: ເຊີບເວີທ້ອງຖິ່ນ

en: Localised - Month name, day of month, day of week, year, time
lo: ຕາມທ້ອງຖິ່ນ - ຊື່ເດືອນ, ວັນທີຂອງເດືອນ, ມື້ຂອງອາທິດ, ປີ, ເວລາ

en: Localised - Month name, day of month, year
lo: ຕາມທ້ອງຖິ່ນ - ຊື່ເດືອນ, ວັນທີຂອງເດືອນ, ປີ

en: Localised - Month name, day of month, year, time
lo: ຕາມທ້ອງຖິ່ນ - ຊື່ເດືອນ, ວັນທີຂອງເດືອນ, ປີ, ເວລາ

en: Localised - Month numeral, day of month, year
lo: ຕາມທ້ອງຖິ່ນ - ເລກເດືອນ, ວັນທີຂອງເດືອນ, ປີ

en: Localised - Time
lo: ຕາມທ້ອງຖິ່ນ - ເວລາ

en: Localised - Time with seconds
lo: ຕາມທ້ອງຖິ່ນ - ເວລາພ້ອມວິນາທີ

en: Location
lo: ສະຖານທີ່

en: Location of the Manual
lo: ທີ່ຕັ້ງຂອງຄູ່ມື

en: Lock Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າລັອກ

en: Lock Task Config
lo: ລັອກການຕັ້ງຄ່າວຽກ

en: Lock the Display Name to the device name provided by the Player?
lo: ລັອກຊື່ໜ້າຈໍໃຫ້ກົງກັບຊື່ອຸປະກອນທີ່ Player ໃຫ້ມາບໍ່?

en: Locked
lo: ຖືກລັອກ

en: Log
lo: ບັນທຶກ

en: Log Level
lo: ລະດັບການບັນທຶກ

en: Log Truncated
lo: ຕັດທອນບັນທຶກແລ້ວ

en: Log file path name.
lo: ຊື່ເສັ້ນທາງໄຟລ໌ບັນທຶກ.

en: Logged In
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບແລ້ວ

en: Logged In?
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບແລ້ວບໍ່?

en: Login
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Login instead?
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບແທນບໍ່?

en: Logo
lo: ໂລໂກ້

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Logout User
lo: ອອກຈາກລະບົບຜູ້ໃຊ້

en: Logs
lo: ບັນທຶກ

en: Long
lo: ຍາວ

en: Longitude
lo: ເສັ້ນແວງ

en: Lookup Tables cannot be deleted
lo: ຕາຕະລາງຄົ້ນຫາບໍ່ສາມາດລຶບໄດ້

en: Loop?
lo: ຫຼິ້ນຊ້ຳບໍ່?

en: Lower Row Limit
lo: ຂີດຈຳກັດແຖວຕ່ຳສຸດ

en: Lower limit must be 0 or above
lo: ຂີດຈຳກັດຕ່ຳສຸດຕ້ອງເປັນ 0 ຫຼື ສູງກວ່າ

en: Lower limit must be lower than the upper limit
lo: ຂີດຈຳກັດຕ່ຳສຸດຕ້ອງຕ່ຳກວ່າຂີດຈຳກັດສູງສຸດ

en: Luxembourgish
lo: ລຸກຊຳບວກ

en: MPEG Noise Reduction
lo: ການຫຼຸດສຽງລົບກວນ MPEG

en: Mac Address
lo: ທີ່ຢູ່ແມັກ

en: Macedonian
lo: ມາເຊໂດເນຍ

en: Mail will be sent from this address
lo: ເມວຈະຖືກສົ່ງຈາກທີ່ຢູ່ນີ້

en: Mail will be sent under this name
lo: ເມວຈະຖືກສົ່ງພາຍໃຕ້ຊື່ນີ້

en: Main Template
lo: ແມ່ແບບຫຼັກ

en: Maintenance
lo: ການບຳລຸງຮັກສາ

en: Make new copies of all media on this playlist?
lo: ສ້າງສຳເນົາໃໝ່ຂອງມີເດຍທັງໝົດໃນລາຍການຫຼີ້ນນີ້ບໍ່?

en: Make new copies of all media?
lo: ສ້າງສຳເນົາໃໝ່ຂອງສື່ທັງໝົດບໍ່?

en: Make this %regionType% full screen, dimensions will be set to %layout.width% by %layout.height%.
lo: ເຮັດໃຫ້ %regionType% ນີ້ເປັນເຕັມຈໍ, ຂະໜາດຈະຖືກຕັ້ງເປັນ %layout.width% ຄູນ %layout.height%.

en: Make this full screen, dimensions will be set to %layout.width% by %layout.height%.
lo: ເຮັດໃຫ້ເປັນເຕັມຈໍ, ຂະໜາດຈະຖືກຕັ້ງເປັນ %layout.width% ຄູນ %layout.height%.

en: Malay
lo: ມາເລ

en: Malay (Malaysia)
lo: ມາເລ (ມາເລເຊຍ)

en: Malayalam
lo: ມາລາຢາລຳ

en: Malformed JSON body, rows and uniqueKeys are required
lo: ເນື້ອໃນ JSON ມີຮູບແບບບໍ່ຖືກຕ້ອງ, ຕ້ອງການ rows ແລະ uniqueKeys

en: Maltese
lo: ມານຕາ

en: Manage
lo: ຈັດການ

en: Manage %displayName%
lo: ຈັດການ %displayName%

en: Manage Membership for %displayGroupName%
lo: ຈັດການສະມາຊິກສຳລັບ %displayGroupName%

en: Manage Membership for %displayName%
lo: ຈັດການສະມາຊິກສຳລັບ %displayName%

en: Manage Membership for %syncGroupName%
lo: ຈັດການສະມາຊິກສຳລັບ %syncGroupName%

en: Manage Membership for %userGroupName%
lo: ຈັດການສະມາຊິກສຳລັບ %userGroupName%

en: Manage Membership for %userName%
lo: ຈັດການສະມາຊິກສຳລັບ %userName%

en: Manage Users that can authenticate with the CMS. Create and organise them into User Groups to enable 'Group Features'
lo: ຈັດການຜູ້ໃຊ້ທີ່ສາມາດກວດສອບຢືນຢັນກັບ CMS. ສ້າງ ແລະ ຈັດລະບຽບພວກເຂົາເຂົ້າໄປໃນກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ເພື່ອເປີດໃຊ້ 'ຄຸນສົມບັດກຸ່ມ'

en: Manual Position
lo: ຕຳແໜ່ງດ້ວຍຕົນເອງ

en: Manually create a user
lo: ສ້າງຜູ້ໃຊ້ດ້ວຍຕົນເອງ

en: Manufacturer
lo: ຜູ້ຜະລິດ

en: Maori
lo: ເມົາຣີ

en: Map
lo: ແຜນທີ່

en: Marathi
lo: ມາຣາທີ

en: March
lo: ມີນາ

en: Mark as favourite
lo: ໝາຍເປັນລາຍການໂປດ

en: Mark as read?
lo: ໝາຍວ່າອ່ານແລ້ວ?

en: Marquee Down
lo: ເລື່ອນລົງ

en: Marquee Left
lo: ເລື່ອນຊ້າຍ

en: Marquee Right
lo: ເລື່ອນຂວາ

en: Marquee Selector
lo: ຕົວເລືອກຂໍ້ຄວາມເລື່ອນ

en: Marquee Speed in a low to high scale (normal = 1)
lo: ຄວາມໄວຂອງຂໍ້ຄວາມເລື່ອນໃນລະດັບຕ່ຳຫາສູງ (ປົກກະຕິ = 1)

en: Marquee Up
lo: ເລື່ອນຂຶ້ນ

en: Max Display Timeout
lo: ເວລາໝົດກຳນົດສູງສຸດຂອງໜ້າຈໍ

en: Max Duration (s)
lo: ໄລຍະເວລາສູງສຸດ (ວິ)

en: Max Log Age
lo: ອາຍຸສູງສຸດຂອງບັນທຶກ

en: Max Plays per Hour
lo: ຈຳນວນການຫຼິ້ນສູງສຸດຕໍ່ຊົ່ວໂມງ

en: Max Statistics Age
lo: ອາຍຸສູງສຸດຂອງສະຖິຕິ

en: Max number of Items
lo: ຈຳນວນລາຍການສູງສຸດ

en: Max size: 15MB
lo: ຂະໜາດສູງສຸດ: 15MB

en: Max. Temperature
lo: ອຸນຫະພູມສູງສຸດ

en: Maximum Region Count
lo: ຈຳນວນພື້ນທີ່ສູງສຸດ

en: Maximum Region Count must be a positive number
lo: ຈຳນວນພື້ນທີ່ສູງສຸດຕ້ອງເປັນຈຳນວນບວກ

en: Maximum age for log entries in days. Set to 0 to keep logs indefinitely.
lo: ອາຍຸສູງສຸດຂອງລາຍການບັນທຶກເປັນມື້. ຕັ້ງເປັນ 0 ເພື່ອເກັບບັນທຶກໄວ້ຕະຫຼອດໄປ.

en: Maximum age for statistics entries in days. Entries older than this will not be processed and existing entries will be removed. Set to 0 to keep statistics indefinitely.
lo: ອາຍຸສູງສຸດຂອງລາຍການສະຖິຕິເປັນມື້. ລາຍການທີ່ເກົ່າກວ່ານີ້ຈະບໍ່ຖືກປະມວນຜົນ ແລະ ລາຍການທີ່ມີຢູ່ຈະຖືກລຶບ. ຕັ້ງເປັນ 0 ເພື່ອເກັບສະຖິຕິໄວ້ຕະຫຼອດໄປ.

en: Maximum concurrent downloads
lo: ຈຳນວນດາວໂຫຼດພ້ອມກັນສູງສຸດ

en: Maximum file number exceeded
lo: ເກີນຈຳນວນໄຟລ໌ສູງສຸດ

en: Maximum file upload of 3 files.
lo: ອັບໂຫຼດໄຟລ໌ໄດ້ສູງສຸດ 3 ໄຟລ໌.

en: Maximum number of items cannot exceed the limit set in CMS Settings
lo: ຈຳນວນລາຍການສູງສຸດບໍ່ສາມາດເກີນຂີດຈຳກັດທີ່ຕັ້ງໄວ້ໃນການຕັ້ງຄ່າ CMS

en: Maximum plays per hour
lo: ຈຳນວນການຫຼີ້ນສູງສຸດຕໍ່ຊົ່ວໂມງ

en: Maximum plays per hour must be 0 or a positive number
lo: ຈຳນວນການຫຼິ້ນສູງສຸດຕໍ່ຊົ່ວໂມງຕ້ອງເປັນ 0 ຫຼື ຈຳນວນບວກ

en: May
lo: ພຶດສະພາ

en: Media
lo: ສື່

en: Media %name%
lo: ສື່ %name%

en: Media %s moved to Folder %s
lo: ສື່ %s ໄດ້ຍ້າຍໄປທີ່ໂຟນເດີ %s

en: Media Assigned
lo: ກຳນົດສື່ແລ້ວ

en: Media Colouring
lo: ການໃສ່ສີສື່

en: Media Conversion as a Service
lo: ການແປງສື່ເປັນບໍລິການ

en: Media Dashboard
lo: ແຜງຄວບຄຸມສື່

en: Media ID
lo: ໄອດີສື່

en: Media Id
lo: ໄອດີມີເດຍ

en: Media Library that stores file based content for use in Layouts, DataSets, Playlists and Menu Boards
lo: ຫ້ອງສະໝຸດສື່ທີ່ເກັບເນື້ອຫາທີ່ອີງໃສ່ໄຟລ໌ເພື່ອໃຊ້ໃນ Layouts, ຊຸດຂໍ້ມູນ, ລາຍການຫຼີ້ນ ແລະ ກະດານເມນູ

en: Media Manager Dashboard
lo: ກະດານຜູ້ຈັດການມີເດຍ

en: Media Manager Dashboard showing all Widgets the user has access to modify.
lo: ກະດານຜູ້ຈັດການມີເດຍທີ່ສະແດງທຸກວິດເຈັດທີ່ຜູ້ໃຊ້ມີສິດແກ້ໄຂ.

en: Media Manager Dashboard showing only the Widgets the user has access to modify.
lo: ກະດານຜູ້ຈັດການມີເດຍທີ່ສະແດງສະເພາະວິດເຈັດທີ່ຜູ້ໃຊ້ມີສິດແກ້ໄຂ.

en: Media Name
lo: ຊື່ສື່

en: Media Orientation
lo: ທິດທາງຂອງມີເດຍ

en: Media exists but file missing from library.
lo: ມີເດຍມີຢູ່ ແຕ່ໄຟລ໌ຫາຍໄປຈາກຄັງຂໍ້ມູນ.

en: Media not found
lo: ບໍ່ພົບມີເດຍ

en: Media upload from URL was successful
lo: ການອັບໂຫຼດສື່ຈາກ URL ສຳເລັດແລ້ວ

en: Media you own already has this name. Please choose another.
lo: ສື່ທີ່ທ່ານເປັນເຈົ້າຂອງມີຊື່ນີ້ຢູ່ແລ້ວ. ກະລຸນາເລືອກຊື່ອື່ນ.

en: Medium
lo: ກາງ

en: Member
lo: ສະມາຊິກ

en: Members
lo: ສະມາຊິກ

en: Membership set for %s
lo: ຕັ້ງຄ່າສະມາຊິກສຳລັບ %s ແລ້ວ

en: Menu
lo: ເມນູ

en: Menu Board %name%
lo: ກະດານເມນູ %name%

en: Menu Board %s moved to Folder %s
lo: ກະດານເມນູ %s ຖືກຍ້າຍໄປທີ່ໂຟລເດີ %s

en: Menu Board Categories for
lo: ໝວດໝູ່ກະດານເມນູສຳລັບ

en: Menu Board Category not found
lo: ບໍ່ພົບໝວດໝູ່ກະດານເມນູ

en: Menu Board Product not found
lo: ບໍ່ພົບຜະລິດຕະພັນກະດານເມນູ

en: Menu Board not found
lo: ບໍ່ພົບກະດານເມນູ

en: Menu Board: Category
lo: ກະດານເມນູ: ໝວດໝູ່

en: Menu Board: Products
lo: ກະດານເມນູ: ສິນຄ້າ

en: Menu Boards
lo: ກະດານເມນູ

en: Merge?
lo: ຮວມ?

en: Message
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Message to be shown if no events are returned.
lo: ຂໍ້ຄວາມທີ່ຈະສະແດງຖ້າບໍ່ມີເຫດການໃດຖືກສົ່ງຄືນ.

en: Met
lo: ອຸຕຸນິຍົມ

en: Met - Meteorological (including floods)
lo: Met - ອຸຕຸນິຍົມວິທະຍາ (ລວມທັງນໍ້າຖ້ວມ)

en: Method
lo: ວິທີການ

en: Metric
lo: ຕົວຊີ້ວັດ

en: Metro Social
lo: ສັງຄົມອອນລາຍແບບເມໂທຣ

en: Middle
lo: ກາງ

en: Min Duration (s)
lo: ໄລຍະເວລາຕ່ຳສຸດ (ວິ)

en: Min. Temperature
lo: ອຸນຫະພູມຕ່ຳສຸດ

en: Mini Profile Image
lo: ຮູບໂປຣໄຟລ໌ຂະໜາດນ້ອຍ

en: Minimise Window
lo: ຫຍໍ້ໜ້າຕ່າງ

en: Minimum recommended duration
lo: ໄລຍະເວລາຂັ້ນຕ່ຳທີ່ແນະນຳ

en: Minor
lo: ເລັກນ້ອຍ

en: Minute
lo: ນາທີ

en: Minute Counter
lo: ໂຕນັບລາຍນາທີ

en: Minute hand colour
lo: ສີເຂັມນາທີ

en: Minutes
lo: ນາທີ

en: Minutes this event should be scheduled for
lo: ຈຳນວນນາທີທີ່ເຫດການນີ້ຄວນຖືກກຳນົດເວລາ

en: Mirror
lo: ສ່ອງແວ່ນ

en: Misconfigured Playlist
lo: ການກຳນົດຄ່າລາຍການຫຼິ້ນຜິດພາດ

en: Misses Count
lo: ຈຳນວນການພາດ

en: Missing CAP URL
lo: ຂາດ CAP URL

en: Missing ID
lo: ບໍ່ມີ ID

en: Missing Items for Currencies Module. Please provide items in order to proceed.
lo: ຂາດລາຍການສຳລັບໂມດູນສະກຸນເງິນ. ກະລຸນາລະບຸລາຍການເພື່ອດຳເນີນການຕໍ່.

en: Missing JSON Body
lo: ບໍ່ມີເນື້ອໃນ JSON

en: Missing Version
lo: ຂາດເວີຊັນ

en: Missing Widget ID
lo: ບໍ່ມີ ID ຂອງວິດເຈັດ

en: Missing dataSetColumnTypeId
lo: ຂາດ dataSetColumnTypeId

en: Missing dataSetId
lo: ຂາດ dataSetId

en: Missing dataTypeId
lo: ຂາດ dataTypeId

en: Missing fileType
lo: ບໍ່ມີປະເພດໄຟລ໌

en: Missing height property
lo: ຂາດຄຸນສົມບັດ height

en: Missing left property
lo: ຂາດຄຸນສົມບັດ left

en: Missing name
lo: ຂາດຊື່

en: Missing params
lo: ຂາດພາລາມິເຕີ

en: Missing regionid property
lo: ຂາດຄຸນສົມບັດ regionid

en: Missing required property %property%
lo: ຂາດຄຸນສົມບັດທີ່ຈຳເປັນ %property%

en: Missing required property %s
lo: ຂາດຄຸນສົມບັດທີ່ຈຳເປັນ %s

en: Missing the admin password.
lo: ຂາດລະຫັດຜ່ານແອັດມິນ.

en: Missing the admin username.
lo: ຂາດຊື່ຜູ້ໃຊ້ແອັດມິນ.

en: Missing the library location.
lo: ຂາດທີ່ຕັ້ງຄັງຂໍ້ມູນ.

en: Missing the server key.
lo: ຂາດຄີເຊີບເວີ.

en: Missing top property
lo: ຂາດຄຸນສົມບັດ top

en: Missing type
lo: ຂາດປະເພດ

en: Missing width property
lo: ຂາດຄຸນສົມບັດ width

en: Mode for hardware acceleration of web based content.
lo: ໂໝດສຳລັບການເລັ່ງຄວາມໄວເນື້ອຫາທີ່ອີງໃສ່ເວັບດ້ວຍຮາດແວ.

en: Model
lo: ລຸ້ນ

en: Moderate
lo: ປານກາງ

en: Modified
lo: ແກ້ໄຂແລ້ວ

en: Modified At
lo: ແກ້ໄຂເມື່ອ

en: Modified By
lo: ແກ້ໄຂໂດຍ

en: Modified Date
lo: ວັນທີແກ້ໄຂ

en: Modified Since
lo: ແກ້ໄຂຕັ້ງຄ່เบียร์

en: Module Templates
lo: ແມ່ແບບໂມດູນ

en: Module not found
lo: ບໍ່ພົບໂມດູນ

en: Modules
lo: ໂມດູນ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Mongolian
lo: ມົງໂກລີ

en: Monitor
lo: ຕິດຕາມ

en: Monitor / Other
lo: ຈໍພາບ / ອື່ນໆ

en: Montenegrin
lo: ມອນເຕເນໂກຣ

en: Month
lo: ເດືອນ

en: Monthly
lo: ລາຍເດືອນ

en: Monthly Calendar - Dark
lo: ປະຕິທິນປະຈຳເດືອນ - ແບບມືດ

en: Monthly Calendar - Light
lo: ປະຕິທິນປະຈຳເດືອນ - ແບບສະຫວ່າງ

en: Monthly bandwidth Limit
lo: ຂີດຈຳກັດແບນວິດປະຈຳເດືອນ

en: More Statistics
lo: ສະຖິຕິເພີ່ມເຕີມ

en: Move
lo: ຍ້າຍ

en: Move Folder
lo: ຍ້າຍໂຟເດີ

en: Move Folder -  %name%
lo: ຍ້າຍໂຟລເດີ - %name%

en: Move Window
lo: ຍ້າຍໜ້າຕ່າງ

en: Move one step left
lo: ຍ້າຍໄປທາງຊ້າຍໜຶ່ງຂັ້ນ

en: Move one step right
lo: ຍ້າຍໄປທາງຂວາໜຶ່ງຂັ້ນ

en: Move to Folder
lo: ຍ້າຍໄປທີ່ໂຟລເດີ

en: Move to Selected Folder:
lo: ຍ້າຍໄປທີ່ໂຟນເດີທີ່ເລືອກ:

en: Move to the top left
lo: ຍ້າຍໄປເທິງຊ້າຍ

en: Move to the top right
lo: ຍ້າຍໄປເທິງຂວາ

en: Multi Display
lo: ຫຼາຍຈໍສະແດງຜົນ

en: Multi Select Mode
lo: ໂໝດເລືອກຫຼາຍລາຍການ

en: Multiple Items Selected
lo: ເລືອກຫຼາຍລາຍການ

en: Multiple days events
lo: ເຫດການຫຼາຍມື້

en: Muslim Prayer Times
lo: ເວລາລະມາດຂອງຊາວມຸດສະລິມ

en: Mute?
lo: ປິດສຽງບໍ່?

en: My Applications
lo: ແອັບພລິເຄຊັນຂອງຂ້ອຍ

en: My Layouts?
lo: ໂຄງຮ່າງຂອງຂ້ອຍບໍ່?

en: My Read
lo: ທີ່ຂ້ອຍອ່ານແລ້ວ

en: My Unread
lo: ທີ່ຂ້ອຍຍັງບໍ່ໄດ້ອ່ານ

en: MySQL database (PDO MySql)
lo: ຖານຂໍ້ມູນ MySQL (PDO MySql)

en: NWS Atom Feed URL
lo: URL ຟີດ Atom ຂອງ NWS

en: Name
lo: ຊື່

en: Name cannot be empty
lo: ຊື່ບໍ່ສາມາດຫວ່າງເປົ່າໄດ້

en: Name cannot be longer than 50 characters.
lo: ຊື່ບໍ່ສາມາດຍາວເກີນ 50 ຕົວອັກສອນ.

en: Name filter
lo: ການກັ່ນຕອງຊື່

en: Name must be between 1 and 50 characters
lo: ຊື່ຕ້ອງມີຄວາມຍາວລະຫວ່າງ 1 ຫາ 50 ຕົວອັກສອນ

en: Name that should appear as Issuer when two factor authorisation is enabled
lo: ຊື່ທີ່ຄວນປາກົດເປັນຜູ້ອອກເມື່ອເປີດໃຊ້ການຢືນຢັນສອງປັດໄຈ

en: National Weather Service
lo: ບໍລິການສະພາບອາກາດແຫ່ງຊາດ

en: Navigate to Layout
lo: ນຳທາງໄປຫາໂຄງຮ່າງ

en: Navigate to Widget
lo: ນຳທາງໄປຫາວິດເຈັດ

en: Navigation Menu
lo: ເມນູນຳທາງ

en: Needs user authorisation?
lo: ຕ້ອງການການອະນຸຍາດຈາກຜູ້ໃຊ້ບໍ່?

en: Nepali
lo: ເນປານ

en: Nested Display
lo: ຈໍສະແດງຜົນທີ່ຊ້ອນກັນ

en: Network
lo: ເຄືອຂ່າຍ

en: Network Cycle
lo: ຮອບການເຊື່ອມຕໍ່ເຄືອຂ່າຍ

en: Never
lo: ບໍ່ເຄີຍ

en: New
lo: ໃໝ່

en: New CMS Address
lo: ທີ່ຢູ່ CMS ໃໝ່

en: New CMS Key
lo: ລະຫັດ CMS ໃໝ່

en: New CMS URL can have maximum of 1000 characters
lo: URL ຂອງ CMS ໃໝ່ສາມາດມີຄວາມຍາວສູງສຸດ 1000 ຕົວອັກສອນ

en: New Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າໃໝ່

en: New Folder
lo: ໂຟເດີໃໝ່

en: New Password
lo: ລະຫັດຜ່ານໃໝ່

en: New Playlist
lo: ລາຍການຫຼີ້ນໃໝ່

en: New Redirect URI
lo: URI ປ່ຽນເສັ້ນທາງໃໝ່

en: New Tab
lo: ແຖບໃໝ່

en: New User Training
lo: ການຝຶກອົບຮົມຜູ້ໃຊ້ໃໝ່

en: New list content value is invalid as it does not include values for existing data
lo: ຄ່າເນື້ອຫາລາຍການໃໝ່ບໍ່ຖືກຕ້ອງ ເນື່ອງຈາກບໍ່ລວມຄ່າສຳລັບຂໍ້ມູນທີ່ມີຢູ່

en: New tags
lo: ແທັກໃໝ່

en: Next
lo: ຕໍ່ໄປ

en: Next Layout
lo: ໂຄງຮ່າງຕໍ່ໄປ

en: Next Run
lo: ການແລ່ນຄັ້ງຕໍ່ໄປ

en: Next Widget
lo: ວິດເຈັດຕໍ່ໄປ

en: Next widget
lo: ວິດເຈັດຕໍ່ໄປ

en: No
lo: ບໍ່

en: No Alerts
lo: ບໍ່ມີການແຈ້ງເຕືອນ

en: No Client id provided
lo: ບໍ່ໄດ້ໃຫ້ ID ລູກຂ່າຍ

en: No Data returned from the source
lo: ບໍ່ມີຂໍ້ມູນສົ່ງກັບມາຈາກແຫຼ່ງຂໍ້ມູນ

en: No Event
lo: ບໍ່ມີເຫດການ

en: No Folders matching the search term
lo: ບໍ່ມີໂຟນເດີທີ່ຕົງກັບຄຳຄົ້ນຫາ

en: No IP Address Specified
lo: ບໍ່ໄດ້ລະບຸທີ່ຢູ່ IP

en: No Image set, add from Toolbox or Upload!
lo: ບໍ່ມີຮູບພາບ, ເພີ່ມຈາກກ່ອງເຄື່ອງມື ຫຼື ອັບໂຫຼດ!

en: No Regions: Add a Region to start creating content by clicking here or the Edit Layout icon below!
lo: ບໍ່ມີພື້ນທີ່: ເພີ່ມພື້ນທີ່ເພື່ອເລີ່ມສ້າງເນື້ອຫາໂດຍການກົດທີ່ນີ້ ຫຼື ໄອຄອນແກ້ໄຂຮູບແບບຂ້າງລຸ່ມ!

en: No Transition
lo: ບໍ່ມີການປ່ຽນແປງ

en: No User ID provided
lo: ບໍ່ໄດ້ໃຫ້ ID ຜູ້ໃຊ້

en: No actions to display
lo: ບໍ່ມີການດຳເນີນການທີ່ຈະສະແດງ

en: No alerts are available for the selected area at the moment.
lo: ບໍ່ມີການແຈ້ງເຕືອນສຳລັບພື້ນທີ່ທີ່ເລືອກໃນຂະນະນີ້.

en: No attributes could be mapped
lo: ບໍ່ສາມາດຈັບຄູ່ຄຸນລັກສະນະໃດໄດ້

en: No attributes retrieved from the IdP
lo: ບໍ່ມີຄຸນລັກສະນະໃດຖືກດຶງມາຈາກ IdP

en: No audit log found for these dates
lo: ບໍ່ພົບບັນທຶກການກວດສອບສຳລັບວັນທີເຫຼົ່ານີ້

en: No changes for %s
lo: ບໍ່ມີການປ່ຽນແປງສຳລັບ %s

en: No config file recorded for task. Please recreate.
lo: ບໍ່ມີໄຟລ໌ກຳນົດຄ່າຖືກບັນທຶກໄວ້ສຳລັບໜ້າວຽກ. ກະລຸນາສ້າງໃໝ່.

en: No credentials logged for %s
lo: ບໍ່ມີຂໍ້ມູນປະຈຳຕົວຖືກບັນທຶກສຳລັບ %s

en: No criteria found.
lo: ບໍ່ພົບເງື່ອນໄຂ.

en: No data available in table
lo: ບໍ່ມີຂໍ້ມູນໃນຕາຕະລາງ

en: No data found at the DataRoot %s
lo: ບໍ່ພົບຂໍ້ມູນທີ່ຂໍ້ມູນຫຼັກ %s

en: No data found in request body
lo: ບໍ່ພົບຂໍ້ມູນໃນເນື້ອໃນຄຳຮ້ອງຂໍ

en: No data message
lo: ຂໍ້ຄວາມເມື່ອບໍ່ມີຂໍ້ມູນ

en: No data providers configured
lo: ບໍ່ມີຜູ້ໃຫ້ບໍລິການຂໍ້ມູນໃດໆຖືກຕັ້ງຄ່າ

en: No default display profile for %s
lo: ບໍ່ມີໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບ %s

en: No display groups selected
lo: ບໍ່ມີກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນຖືກເລືອກ

en: No display groups with View permissions
lo: ບໍ່ມີກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນທີ່ມີສິດເບິ່ງ

en: No displays with View permissions
lo: ບໍ່ມີຈໍສະແດງຜົນທີ່ມີສິດເບິ່ງ

en: No email
lo: ບໍ່ມີອີເມວ

en: No events for the chosen Display/Display Group on the selected date!
lo: ບໍ່ມີເຫດການສຳລັບໜ້າຈໍ/ກຸ່ມໜ້າຈໍທີ່ເລືອກໃນວັນທີທີ່ເລືອກ!

en: No events message
lo: ຂໍ້ຄວາມເມື່ອບໍ່ມີເຫດການ

en: No field is available for that type of DataSet element.
lo: ບໍ່ມີຟິວໃດສາມາດໃຊ້ໄດ້ສຳລັບສ່ວນປະກອບຊຸດຂໍ້ມູນປະເພດນັ້ນ.

en: No file to return
lo: ບໍ່ມີໄຟລ໌ທີ່ຈະສົ່ງຄືນ

en: No filters have been set for this dynamic Playlist, please click the Filters tab to define
lo: ບໍ່ມີການຕັ້ງຄ່າກັ່ນຕອງສຳລັບລາຍການຫຼີ້ນໄດນາມິກນີ້, ກະລຸນາຄລິກທີ່ແຖບ Filters ເພື່ອກຳນົດ

en: No image field is available for the selected DataSet.
lo: ບໍ່ມີຟິວຮູບພາບສຳລັບຊຸດຂໍ້ມູນທີ່ເລືອກ.

en: No layoutId specified
lo: ບໍ່ໄດ້ລະບຸ layoutId

en: No magic packet can been sent, since UDP is unsupported (not a registered socket transport)
lo: ບໍ່ສາມາດສົ່ງ magic packet ໄດ້ ເພາະ UDP ບໍ່ຮອງຮັບ (ບໍ່ແມ່ນ socket transport ທີ່ລົງທະບຽນ)

en: No match for event type
lo: ບໍ່ມີການຈັບຄູ່ສຳລັບປະເພດເຫດການ

en: No matching records found
lo: ບໍ່ພົບບັນທຶກທີ່ກົງກັນ

en: No media to display!
lo: ບໍ່ມີມີເດຍທີ່ຈະສະແດງ!

en: No module enabled of that type.
lo: ບໍ່ມີໂມດູນປະເພດນັ້ນທີ່ເປີດໃຊ້ງານ.

en: No more results for this filter!
lo: ບໍ່ມີຜົນລັບເພີ່ມເຕີມສຳລັບຕົວກອງນີ້!

en: No playlists to display!
lo: ບໍ່ມີລາຍການຫຼີ້ນທີ່ຈະສະແດງ!

en: No properties, click Add to create one!
lo: ບໍ່ມີຄຸນສົມບັດ, ຄລິກ ເພີ່ມ ເພື່ອສ້າງ!

en: No regions present
lo: ບໍ່ມີພື້ນທີ່

en: No remote columns have been configured for this dataset. Please configure your columns accordingly.
lo: ບໍ່ມີຄໍລຳທາງໄກໃດໆຖືກຕັ້ງຄ່າສຳລັບຊຸດຂໍ້ມູນນີ້. ກະລຸນາຕັ້ງຄ່າຄໍລຳຂອງທ່ານຕາມຄວາມເໝາະສົມ.

en: No response
lo: ບໍ່ມີການຕອບກັບ

en: No results
lo: ບໍ່ມີຜົນລັບ

en: No results for %s
lo: ບໍ່ມີຜົນລັບສຳລັບ %s

en: No results for %s, truncate with no new data enabled
lo: ບໍ່ມີຜົນລັບສຳລັບ %s, ເປີດໃຊ້ການຕັດຂໍ້ມູນເມື່ອບໍ່ມີຂໍ້ມູນໃໝ່

en: No super admins to use as the archive owner, please set one in the configuration.
lo: ບໍ່ມີຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບລະດັບສູງເພື່ອໃຊ້ເປັນເຈົ້າຂອງບ່ອນເກັບ, ກະລຸນາຕັ້ງຄ່າໃນການກຳນົດຄ່າ.

en: No tags to assign
lo: ບໍ່ມີແທັກທີ່ຈະມອບໝາຍ

en: No tags to unassign
lo: ບໍ່ມີແທັກທີ່ຈະຍົກເລີກການມອບໝາຍ

en: No templates to display
lo: ບໍ່ມີແມ່ແບບທີ່ຈະສະແດງ

en: No token returned
lo: ບໍ່ມີໂຕເຄັນຖືກສົ່ງຄືນ

en: No unreleased media in the Library
lo: ບໍ່ມີສື່ທີ່ບໍ່ໄດ້ເຜີຍແຜ່ໃນຫ້ອງສະໝຸດ

en: No unused media in the Library
lo: ບໍ່ມີສື່ທີ່ບໍ່ໄດ້ໃຊ້ໃນຫ້ອງສະໝຸດ

en: No value columns have been configured for this dataset. Please configure your columns accordingly.
lo: ບໍ່ມີຖັນຄ່າໃດຖືກຕັ້ງຄ່າສຳລັບຊຸດຂໍ້ມູນນີ້. ກະລຸນາຕັ້ງຄ່າຖັນຂອງທ່ານໃຫ້ຖືກຕ້ອງ.

en: No widgets need saving!
lo: ບໍ່ມີວິດເຈັດທີ່ຕ້ອງບັນທຶກ!

en: No widgets to display
lo: ບໍ່ມີວິດເຈັດທີ່ຈະສະແດງ

en: Noise Reduction
lo: ການຫຼຸດສຽງລົບກວນ

en: Nominated File
lo: ໄຟລ໌ທີ່ຖືກສະເໜີຊື່

en: Non users
lo: ຜູ້ທີ່ບໍ່ແມ່ນຜູ້ໃຊ້

en: None
lo: ບໍ່ມີ

en: North
lo: ເໜືອ

en: North East
lo: ຕາເວັນອອກສຽງເໜືອ

en: North West
lo: ຕາເວັນຕົກສຽງເໜືອ

en: Northeast
lo: ຕາເວັນອອກສຽງເໜືອ

en: Northern Sami
lo: ຊາມິເໜືອ

en: Northwest
lo: ຕາເວັນຕົກສຽງເໜືອ

en: Norwegian
lo: ນໍເວ

en: Norwegian Bokmål
lo: ນອກແວ ບອກໂມລ

en: Norwegian Nynorsk
lo: ນໍເວ (ໄນນໍສ)

en: Not Found
lo: ບໍ່ພົບ

en: Not Required.
lo: ບໍ່ຈຳເປັນ.

en: Not a Draft
lo: ບໍ່ແມ່ນສະບັບຮ່າງ

en: Not a Playlist
lo: ບໍ່ແມ່ນລາຍການຫຼີ້ນ

en: Not a Region Playlist
lo: ບໍ່ແມ່ນລາຍການຫຼີ້ນຂອງເຂດ

en: Not applicable
lo: ບໍ່ສາມາດນຳໃຊ້ໄດ້

en: Not configured by any active connector.
lo: ບໍ່ໄດ້ກຳນົດຄ່າໂດຍຕົວເຊື່ອມຕໍ່ໃດໆທີ່ກຳລັງເຮັດວຽກ.

en: Not contains
lo: ບໍ່ປະກອບດ້ວຍ

en: Not editable, please checkout!
lo: ບໍ່ສາມາດແກ້ໄຂໄດ້, ກະລຸນາກວດສອບອອກ!

en: Not equal to
lo: ບໍ່ເທົ່າກັບ

en: Not found
lo: ບໍ່ພົບ

en: Not licenced
lo: ບໍ່ມີໃບອະນຸຍາດ

en: Not shared
lo: ບໍ່ໄດ້ແບ່ງປັນ

en: Not up to date
lo: ບໍ່ທັນສະໄໝ

en: Note
lo: ໝາຍເຫດ

en: Note: It will only be updated in layouts you have permission to edit.
lo: ໝາຍເຫດ: ມັນຈະຖືກອັບເດດສະເພາະໃນໂຄງຮ່າງທີ່ທ່ານມີສິດແກ້ໄຂເທົ່ານັ້ນ.

en: Nothing to archive
lo: ບໍ່ມີຫຍັງໃຫ້ເກັບມ້ຽນ

en: Nothing to remove
lo: ບໍ່ມີຫຍັງໃຫ້ລຶບ

en: Notice
lo: ແຈ້ງການ

en: Notification
lo: ການແຈ້ງເຕືອນ

en: Notification Centre
lo: ສູນແຈ້ງເຕືອນ

en: Notification Centre allows for users to to create/edit Notifications sent to other Users or used in Layouts
lo: ສູນແຈ້ງເຕືອນອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ສ້າງ/ແກ້ໄຂການແຈ້ງເຕືອນທີ່ສົ່ງໄປຫາຜູ້ໃຊ້ອື່ນ ຫຼື ໃຊ້ໃນ Layouts

en: Notification Tidy
lo: ຈັດລະບຽບການແຈ້ງເຕືອນ

en: Notification Type
lo: ປະເພດການແຈ້ງເຕືອນ

en: Notifications
lo: ການແຈ້ງເຕືອນ

en: Notifications appear in the navigation bar
lo: ການແຈ້ງເຕືອນຈະປາກົດໃນແຖບນຳທາງ

en: Notify by email?
lo: ແຈ້ງເຕືອນຜ່ານອີເມວບໍ່?

en: Notify current layout
lo: ແຈ້ງເຕືອນໂຄງຮ່າງປັດຈຸບັນ

en: November
lo: ພະຈິກ

en: Now Showing
lo: ກຳລັງສະແດງ

en: Now marker Colour
lo: ສີເຄື່ອງໝາຍເວລາປັດຈຸບັນ

en: Number
lo: ຕົວເລກ

en: Number of Items
lo: ຈຳນວນລາຍການ

en: Number of Layouts
lo: ຈຳນວນໂຄງຮ່າງ

en: Number of columns to display
lo: ຈຳນວນຖັນທີ່ຈະສະແດງ

en: Number of display slots
lo: ຈຳນວນຊ່ອງໜ້າຈໍ

en: Number of events
lo: ຈຳນວນເຫດການ

en: Number of items
lo: ຈຳນວນລາຍການ

en: Number of media items
lo: ຈຳນວນລາຍການສື່

en: Number of rows to display
lo: ຈຳນວນແຖວທີ່ຈະສະແດງ

en: Number of spots must be empty, 0 or a positive number
lo: ຈຳນວນສະປອດຕ້ອງຫວ່າງເປົ່າ, ເປັນ 0 ຫຼື ເປັນຈຳນວນບວກ

en: Number of times used as a home folder:
lo: ຈຳນວນຄັ້ງທີ່ໃຊ້ເປັນໂຟລເດີຫຼັກ:

en: OFF
lo: ປິດ

en: ON
lo: ເປີດ

en: OS Version
lo: ເວີຊັນ OS

en: Object
lo: ວັດຖຸ

en: Observed
lo: ສັງເກດເຫັນ

en: October
lo: ຕຸລາ

en: Odd Row Background Colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງແຖວຄີກ

en: Odd Row Text Colour
lo: ສີໂຕໜັງສືແຖວຄີກ

en: Off
lo: ປິດ

en: Off when transparent
lo: ປິດເມື່ອໂປ່ງໃສ

en: Offline
lo: ອອບລາຍ

en: Offset
lo: ສ່ວນຕ່າງ

en: Offset Left
lo: ໄລຍະຫ່າງຈາກດ້ານຊ້າຍ

en: Offset Top
lo: ໄລຍະຫ່າງຈາກດ້ານເທິງ

en: On
lo: ເປີດ

en: On Demand
lo: ຕາມຄວາມຕ້ອງການ

en: On command execution, when should a Display alert be created?
lo: ເມື່ອປະຕິບັດຄຳສັ່ງ, ຄວນສ້າງການແຈ້ງເຕືອນຈໍສະແດງຜົນເມື່ອໃດ?

en: On except Admin
lo: ເປີດຍົກເວັ້ນຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ

en: On/Off Timers
lo: ຕົວຕັ້ງເວລາເປີດ/ປິດ

en: On/Off Timers: Please check the days selected and remove the duplicates or empty
lo: ຕົວຈັບເວລາເປີດ/ປິດ: ກະລຸນາກວດສອບມື້ທີ່ເລືອກ ແລະ ລຶບລາຍການທີ່ຊ້ຳກັນ ຫຼື ຫວ່າງເປົ່າອອກ

en: On/Off Timers: Please enter a on and off date for any row with a day selected, or remove that row
lo: ຕົວຈັບເວລາເປີດ/ປິດ: ກະລຸນາປ້ອນວັນທີເປີດ ແລະ ປິດສຳລັບແຖວໃດກໍຕາມທີ່ມີການເລືອກມື້, ຫຼື ລຶບແຖວນັ້ນອອກ

en: Onboarding Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າການເລີ່ມຕົ້ນໃຊ້ງານ

en: Once all items have been placed in a slot, any empty slots will be filled with items from the start.
lo: ຫຼັງຈາກທີ່ລາຍການທັງໝົດຖືກວາງໃນຊ່ອງແລ້ວ, ຊ່ອງຫວ່າງທີ່ເຫຼືອຈະຖືກຕື່ມດ້ວຍລາຍການຕ່າງໆຕັ້ງແຕ່ຕົ້ນ.

en: Once enabled additional reporting will be shown for your Ad Campaigns in the 'All Reports' section. To vary your cost/impressions per play by date, time of day, day of week or geo location, add a DMA (designated market area) below.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້ງານແລ້ວ, ລາຍງານເພີ່ມເຕີມຈະຖືກສະແດງສຳລັບແຄມເປນໂຄສະນາຂອງທ່ານໃນສ່ວນ 'ລາຍງານທັງໝົດ'. ເພື່ອປ່ຽນແປງຄ່າໃຊ້ຈ່າຍ/ການສະແດງຜົນຕໍ່ການຫຼິ້ນຕາມວັນທີ, ເວລາ, ມື້ຂອງອາທິດ ຫຼື ທີ່ຕັ້ງພູມສາດ, ໃຫ້ເພີ່ມ DMA (ພື້ນທີ່ຕະຫຼາດທີ່ກຳນົດ) ຂ້າງລຸ່ມ.

en: Once ticked the two factor authentication will be set to ‘Off’ for this User Profile with any stored secret codes cleared. The User can now set up two factor authentication from the User Profile as before.
lo: ເມື່ອເລືອກແລ້ວ, ການຢືນຢັນຕົວຕົນສອງຂັ້ນຕອນຈະຖືກຕັ້ງເປັນ 'ປິດ' ສຳລັບໂປຣໄຟລ໌ຜູ້ໃຊ້ນີ້ ແລະ ລະຫັດລັບທີ່ເກັບໄວ້ຈະຖືກລຶບ. ຜູ້ໃຊ້ສາມາດຕັ້ງຄ່າການຢືນຢັນຕົວຕົນສອງຂັ້ນຕອນຈາກໂປຣໄຟລ໌ຜູ້ໃຊ້ຄືນໃໝ່ໄດ້ຄືເກົ່າ.

en: One of the Regions on this Layout does not have a Playlist, please contact your administrator.
lo: ພື້ນທີ່ໜຶ່ງໃນຮູບແບບນີ້ບໍ່ມີລາຍການຫຼີ້ນ, ກະລຸນາຕິດຕໍ່ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຂອງທ່ານ.

en: Online
lo: ອອນລາຍ

en: Only 1 default per display type is allowed.
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ມີຄ່າເລີ່ມຕົ້ນພຽງ 1 ອັນຕໍ່ປະເພດຈໍສະແດງຜົນ.

en: Only Administrator Users can truncate the log
lo: ສະເພາະຜູ້ໃຊ້ທີ່ເປັນຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບເທົ່ານັ້ນທີ່ສາມາດຕັດທອນບັນທຶກໄດ້

en: Only Unused
lo: ສະເພາະອັນທີ່ບໍ່ໄດ້ໃຊ້

en: Only Used
lo: ໃຊ້ທໍ່ນັ້ນ

en: Only my reports?
lo: ສະເພາະລາຍງານຂອງຂ້ອຍບໍ່?

en: Only my schedules?
lo: ສະເພາະຕາຕະລາງຂອງຂ້ອຍ?

en: Only one Canvas Widget allowed per Playlist
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ມີ Widget ຜ້າໃບພຽງອັນດຽວຕໍ່ລາຍການຫຼີ້ນ

en: Only posts with attached media?
lo: ສະເພາະໂພສທີ່ມີສື່ແນບມາບໍ່?

en: Only show Daytime weather conditions
lo: ສະແດງສະເພາະສະພາບອາກາດຕອນກາງເວັນ

en: Only show Emergency Alerts in this layout if the category matches the selected option.
lo: ສະແດງການແຈ້ງເຕືອນສຸກເສີນໃນເຄົ້າໂຄງນີ້ສະເພາະເມື່ອໝວດໝູ່ກົງກັບຕົວເລືອກທີ່ເລືອກ.

en: Only show Emergency Alerts in this layout if the certainty matches the selected option.
lo: ສະແດງການແຈ້ງເຕືອນສຸກເສີນໃນເຄົ້າໂຄງນີ້ສະເພາະເມື່ອຄວາມແນ່ນອນກົງກັບຕົວເລືອກທີ່ເລືອກ.

en: Only show Emergency Alerts in this layout if the message type matches the selected option.
lo: ສະແດງການແຈ້ງເຕືອນສຸກເສີນໃນເຄົ້າໂຄງນີ້ສະເພາະເມື່ອປະເພດຂໍ້ຄວາມກົງກັບຕົວເລືອກທີ່ເລືອກ.

en: Only show Emergency Alerts in this layout if the response type matches the selected option.
lo: ສະແດງການແຈ້ງເຕືອນສຸກເສີນໃນເຄົ້າໂຄງນີ້ສະເພາະເມື່ອປະເພດການຕອບສະໜອງກົງກັບຕົວເລືອກທີ່ເລືອກ.

en: Only show Emergency Alerts in this layout if the scope matches the selected option.
lo: ສະແດງການແຈ້ງເຕືອນສຸກເສີນໃນເຄົ້າໂຄງນີ້ສະເພາະເມື່ອຂອບເຂດກົງກັບຕົວເລືອກທີ່ເລືອກ.

en: Only show Emergency Alerts in this layout if the severity matches the selected option.
lo: ສະແດງການແຈ້ງເຕືອນສຸກເສີນໃນເຄົ້າໂຄງນີ້ສະເພາະເມື່ອຄວາມຮຸນແຮງກົງກັບຕົວເລືອກທີ່ເລືອກ.

en: Only show Emergency Alerts in this layout if the status matches the selected option.
lo: ສະແດງການແຈ້ງເຕືອນສຸກເສີນໃນເຄົ້າໂຄງນີ້ສະເພາະເມື່ອສະຖານະກົງກັບຕົວເລືອກທີ່ເລືອກ.

en: Only show Emergency Alerts in this layout if the urgency matches the selected option.
lo: ສະແດງການແຈ້ງເຕືອນສຸກເສີນໃນເຄົ້າໂຄງນີ້ສະເພາະເມື່ອຄວາມຮີບດ່ວນກົງກັບຕົວເລືອກທີ່ເລືອກ.

en: Only show future events?
lo: ສະແດງສະເພາະເຫດການໃນອະນາຄົດ?

en: Only show schedules which appear on all filtered displays/groups?
lo: ສະແດງສະເພາະຕາຕະລາງເວລາທີ່ປາກົດໃນທຸກຈໍສະແດງຜົນ/ກຸ່ມທີ່ກອງໄວ້ເທົ່ານັ້ນບໍ່?

en: Only super and group admins can create users
lo: ສະເພາະຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຂັ້ນສູງ ແລະ ຜູ້ເບິ່ງແຍງກຸ່ມເທົ່ານັ້ນທີ່ສາມາດສ້າງຜູ້ໃຊ້ໄດ້

en: Opacity
lo: ຄວາມໂປ່ງໃສ

en: Open
lo: ເປີດ

en: Open / Close Folder Search options
lo: ເປີດ / ປິດ ຕົວເລືອກການຄົ້ນຫາໂຟນເດີ

en: Open Natively
lo: ເປີດແບບດັ້ງເດີມ

en: Open Weather Map API Key
lo: ລະຫັດ API ຂອງ Open Weather Map

en: Open a new window
lo: ເປີດໜ້າຕ່າງໃໝ່

en: Open as playlist
lo: ເປີດເປັນລາຍການຫຼິ້ນ

en: Open full screen
lo: ເປີດເຕັມຈໍ

en: Open last saved report
lo: ເປີດລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້ຫຼ້າສຸດ

en: OpenOOH specification missing
lo: ຂາດຂໍ້ມູນສະເພາະຂອງ OpenOOH

en: OpenSSL is used to seal and verify messages sent to XMR
lo: OpenSSL ຖືກໃຊ້ເພື່ອຜະນຶກ ແລະ ກວດສອບຂໍ້ຄວາມທີ່ສົ່ງໄປຫາ XMR

en: Operating Hours
lo: ຊົ່ວໂມງເຮັດວຽກ

en: Option slot
lo: ຊ່ອງຕົວເລືອກ

en: Optional JavaScript
lo: Javascript (ທາງເລືອກ)

en: Optional Media name, if left empty it will default to the file name
lo: ຊື່ສື່ທາງເລືອກ, ຖ້າປະວ່າງໄວ້ ຈະໃຊ້ຊື່ໄຟລ໌ເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Optional Name for this Event (1-50 characters)
lo: ຊື່ທາງເລືອກສຳລັບກິດຈະກຳນີ້ (1-50 ຕົວອັກສອນ)

en: Optional Stylesheet
lo: Stylesheet (ທາງເລືອກ)

en: Optional Stylesheet Template
lo: ແມ່ແບບ Stylesheet (ທາງເລືອກ)

en: Optional message to be displayed under the input when entering data for this column
lo: ຂໍ້ຄວາມທາງເລືອກທີ່ຈະສະແດງຢູ່ໃຕ້ຊ່ອງປ້ອນຂໍ້ມູນເມື່ອປ້ອນຂໍ້ມູນສຳລັບຄໍລຳນີ້

en: Optionally provide a row limit for this DataSet. When left empty the DataSet row limit from CMS Settings will be used.
lo: ກຳນົດຂີດຈຳກັດແຖວສຳລັບຊຸດຂໍ້ມູນນີ້ (ບໍ່ບັງຄັບ). ເມື່ອປະໄວ້ຫວ່າງ, ຈະໃຊ້ຂີດຈຳກັດແຖວຂອງຊຸດຂໍ້ມູນຈາກການຕັ້ງຄ່າ CMS.

en: Optionally provide any parameters to be used by the Data Connector.
lo: ສາມາດລະບຸພາລາມິເຕີໃດກໍໄດ້ເພື່ອໃຊ້ໂດຍ Data Connector.

en: Optionally select Image or Video to be associated with this Menu Board Category
lo: ເລືອກຮູບພາບ ຫຼື ວິດີໂອທາງເລືອກທີ່ຈະກ່ຽວຂ້ອງກັບໝວດໝູ່ກະດານເມນູນີ້

en: Optionally select Image or Video to be associated with this Menu Board Product
lo: ເລືອກຮູບພາບ ຫຼື ວິດີໂອເພີ່ມເຕີມເພື່ອເຊື່ອມໂຍງກັບຜະລິດຕະພັນກະດານເມນູນີ້

en: Optionally select a Resolution to use for the selected Media. Leave blank to match with an existing Resolution closest in size to the selected media.
lo: ເລືອກຄວາມລະອຽດທີ່ຈະໃຊ້ກັບສື່ທີ່ເລືອກໄດ້ຕາມຕ້ອງການ. ປະວ່າງໄວ້ເພື່ອໃຫ້ກົງກັບຄວາມລະອຽດທີ່ມີຢູ່ທີ່ໃກ້ຄຽງທີ່ສຸດກັບຂະໜາດຂອງສື່ທີ່ເລືອກ.

en: Optionally select existing template to use as a base for this Template
lo: ເລືອກແມ່ແບບທີ່ມີຢູ່ເພື່ອໃຊ້ເປັນພື້ນຖານສຳລັບແມ່ແບບນີ້ (ບໍ່ບັງຄັບ)

en: Optionally set a colour to use as a background for if the item selected does not fill the entire screen.
lo: ສາມາດຕັ້ງຄ່າສີເພື່ອໃຊ້ເປັນພື້ນຫຼັງຖ້າລາຍການທີ່ເລືອກບໍ່ເຕັມໜ້າຈໍ.

en: Optionally set specific User Agent for this request, provide only the value, relevant header will be added automatically
lo: ຕັ້ງຄ່າ User Agent ສະເພາະສຳລັບຄຳຮ້ອງຂໍນີ້ (ບໍ່ບັງຄັບ), ໃສ່ພຽງແຕ່ຄ່າ, ຫົວຂໍ້ທີ່ກ່ຽວຂ້ອງຈະຖືກເພີ່ມໂດຍອັດຕະໂນມັດ

en: Options
lo: ຕົວເລືອກ

en: Options for the dropdown control
lo: ຕົວເລືອກສຳລັບຕົວຄວບຄຸມແບບເລື່ອນລົງ

en: Options: Name
lo: ຕົວເລືອກ: ຊື່

en: Options: Value
lo: ຕົວເລືອກ: ຄ່າ

en: Or
lo: ຫຼື

en: Order
lo: ລຳດັບ

en: Order Changed
lo: ປ່ຽນລຳດັບແລ້ວ

en: Organise and filter items by using Tags
lo: ຈັດລະບຽບ ແລະ ກັ່ນຕອງລາຍການໂດຍການໃຊ້ແທັກ

en: Organise content sharing with Folders
lo: ຈັດລະບຽບການແບ່ງປັນເນື້ອຫາດ້ວຍໂຟລເດີ

en: Orientation
lo: ທິດທາງ

en: Original Height
lo: ຄວາມສູງເດີມ

en: Original Padding
lo: ໄລຍະຂອບເດີມ

en: Original Width
lo: ຄວາມກວ້າງເດີມ

en: Other
lo: ອື່ນໆ

en: Other - Other events
lo: ອື່ນໆ - ເຫດການອື່ນໆ

en: Other Data
lo: ຂໍ້ມູນອື່ນໆ

en: Other Month Days
lo: ວັນໃນເດືອນອື່ນ

en: Our documentation is there to help you at every turn. It’s updated regularly to reflect changes and additions to the platform, and so it’s a valuable reference tool for all users.
lo: ເອກະສານຂອງພວກເຮົາພ້ອມຊ່ວຍເຫຼືອທ່ານໃນທຸກຂັ້ນຕອນ. ມັນຖືກອັບເດດເປັນປະຈຳເພື່ອສະທ້ອນເຖິງການປ່ຽນແປງ ແລະ ການເພີ່ມເຕີມໃນແພລດຟອມ, ແລະ ເປັນເຄື່ອງມືອ້າງອີງທີ່ມີຄຸນຄ່າສຳລັບຜູ້ໃຊ້ທຸກຄົນ.

en: Out of date
lo: ລ້າສະໄໝ

en: Outdoor?
lo: ກາງແຈ້ງບໍ່?

en: Outer Background Colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງດ້ານນອກ

en: Outline Colour
lo: ສີເສັ້ນຂອບນອກ

en: Outline Width
lo: ຄວາມກວ້າງເສັ້ນຂອບນອກ

en: Output Audit Trail as CSV
lo: ສົ່ງອອກຮ່ອງຮອຍການກວດສອບເປັນ CSV

en: Output dates as UTC? Leave unchecked for local CMS time.
lo: ສົ່ງອອກວັນທີເປັນ UTC ບໍ່? ປະໄວ້ຫວ່າງສຳລັບເວລາ CMS ທ້ອງຖິ່ນ.

en: Outside View Area! Go to Position tab on Properties Panel to bring back to view.
lo: ຢູ່ນອກພື້ນທີ່ເບິ່ງ! ໄປທີ່ແຖບຕຳແໜ່ງໃນແຜງຄຸນສົມບັດເພື່ອນຳກັບມາເບິ່ງ.

en: Overlay Layout
lo: ຮູບແບບຊ້ອນທັບ

en: Overlay Layouts
lo: ໂຄງຮ່າງຊ້ອນທັບ

en: Override
lo: ລົບລ້າງ

en: Override the CMS WebSocket address for XMR.
lo: ຂຽນທັບທີ່ຢູ່ CMS WebSocket ສຳລັບ XMR.

en: Override the CMS public address for XMR.
lo: ຂຽນທັບທີ່ຢູ່ CMS ສາທາລະນະສຳລັບ XMR.

en: Overwrite existing data?
lo: ຂຽນທັບຂໍ້ມູນທີ່ມີຢູ່ແລ້ວບໍ່?

en: Owner
lo: ເຈົ້າຂອງ

en: Owner User Group
lo: ກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ທີ່ເປັນເຈົ້າຂອງ

en: PDF document viewer
lo: ຕົວເບິ່ງເອກະສານ PDF

en: PDO support with MySQL drivers must be enabled in PHP.
lo: ຕ້ອງເປີດໃຊ້ງານການຮອງຮັບ PDO ພ້ອມກັບໄດຣເວີ MySQL ໃນ PHP.

en: PHP DOM XML extension to function.
lo: ຕ້ອງການສ່ວນຂະຫຍາຍ PHP DOM XML ເພື່ອເຮັດວຽກ.

en: PHP DOM core functionality enabled.
lo: ຕ້ອງເປີດໃຊ້ງານຟັງຊັ່ນຫຼັກຂອງ PHP DOM.

en: PHP GD extension required to function.
lo: ຕ້ອງການສ່ວນຂະຫຍາຍ PHP GD ເພື່ອເຮັດວຽກ.

en: PHP Gettext support to function.
lo: ຕ້ອງການການຮອງຮັບ PHP Gettext ເພື່ອເຮັດວຽກ.

en: PHP JSON extension required to function.
lo: ຕ້ອງການສ່ວນຂະຫຍາຍ PHP JSON ເພື່ອເຮັດວຽກ.

en: PHP PCRE support to function.
lo: ຕ້ອງການການຮອງຮັບ PHP PCRE ເພື່ອເຮັດວຽກ.

en: PHP SOAP extension required to function.
lo: ຕ້ອງການສ່ວນຂະຫຍາຍ PHP SOAP ເພື່ອເຮັດວຽກ.

en: PHP Version
lo: ເວີຊັ່ນ PHP

en: PHP session support required to function.
lo: ຕ້ອງການການຮອງຮັບເຊດຊັ່ນຂອງ PHP ເພື່ອເຮັດວຽກ.

en: PHP version %s or later required.
lo: ຕ້ອງການ PHP ເວີຊັ່ນ %s ຫຼືສູງກວ່າ.

en: PWA supported from XMDS schema 7 onward.
lo: PWA ຮອງຮັບຕັ້ງແຕ່ XMDS schema 7 ເປັນຕົ້ນໄປ.

en: Package file unsupported or invalid
lo: ໄຟລ໌ແພັກເກດບໍ່ຮອງຮັບ ຫຼື ບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Pad
lo: ເສີມ

en: Pad - use the first Playlist to pad any remaining Spots
lo: ເສີມ - ໃຊ້ລາຍການຫຼີ້ນທຳອິດເພື່ອເສີມຊ່ອງທີ່ເຫຼືອ

en: Padding
lo: ໄລຍະຂອບ

en: Page
lo: ໜ້າ

en: Page Height
lo: ຄວາມສູງຂອງໜ້າ

en: Page Width
lo: ຄວາມກວ້າງຂອງໜ້າ

en: Page to show all User Sessions throughout the platform
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກເຊດຊັ່ນຂອງຜູ້ໃຊ້ທົ່ວທັງລະບົບ

en: Page to show debug and error logging which may contain sensitive data
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງການບັນທຶກດີບັກ ແລະ ຂໍ້ຜິດພາດ ເຊິ່ງອາດມີຂໍ້ມູນທີ່ລະອຽດອ່ອນ

en: Page to show the Audit Trail for all created/modified and removed items throughout the platform
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງຮ່ອງຮອຍການກວດສອບສຳລັບທຸກລາຍການທີ່ສ້າງ/ແກ້ໄຂ ແລະ ລຶບອອກທົ່ວທັງລະບົບ

en: Page to view/add/edit/delete Commands
lo: ໜ້າສຳລັບເບິ່ງ/ເພີ່ມ/ແກ້ໄຂ/ລຶບຄຳສັ່ງ

en: Page to view/add/edit/delete/download Player Software Versions
lo: ໜ້າສຳລັບເບິ່ງ/ເພີ່ມ/ແກ້ໄຂ/ລຶບ/ດາວໂຫຼດເວີຊັ່ນຊອບແວເຄື່ອງຫຼີ້ນ

en: Page which allows for Module Management for the platform
lo: ໜ້າທີ່ອະນຸຍາດໃຫ້ຈັດການໂມດູນສຳລັບລະບົບ

en: Page which allows for Task Management for the platform
lo: ໜ້າທີ່ອະນຸຍາດໃຫ້ຈັດການໜ້າວຽກສຳລັບລະບົບ

en: Page which allows for Transition Management for the platform
lo: ໜ້າທີ່ອະນຸຍາດໃຫ້ຈັດການການປ່ຽນຜ່ານສຳລັບລະບົບ

en: Page which shows all Campaigns that have been created for the purposes of Campaign Management
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກແຄມເປນທີ່ສ້າງຂຶ້ນເພື່ອຈຸດປະສົງການຈັດການແຄມເປນ

en: Page which shows all DataSets that have been created which can be used in multiple Layouts
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກຊຸດຂໍ້ມູນທີ່ສ້າງຂຶ້ນ ເຊິ່ງສາມາດໃຊ້ໃນຫຼາຍຮູບແບບ

en: Page which shows all Dayparts that have been created
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກຊ່ວງເວລາຂອງມື້ທີ່ໄດ້ຖືກສ້າງຂຶ້ນ

en: Page which shows all Display Groups that have been created
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນທີ່ໄດ້ຖືກສ້າງຂຶ້ນ

en: Page which shows all Display Setting Profiles that have been added
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກໂປຣໄຟລ໌ການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນທີ່ໄດ້ຖືກເພີ່ມເຂົ້າມາ

en: Page which shows all Displays added to the platform for the purposes of Display Management
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງຈໍສະແດງຜົນທັງໝົດທີ່ເພີ່ມເຂົ້າໃນລະບົບເພື່ອຈຸດປະສົງການຈັດການຈໍສະແດງຜົນ

en: Page which shows all Events added to the Calendar for the purposes of Schedule Management
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງເຫດການທັງໝົດທີ່ຖືກເພີ່ມເຂົ້າໃນປະຕິທິນເພື່ອຈຸດປະສົງການຈັດການຕາຕະລາງ

en: Page which shows all Layouts that have been created for the purposes of Layout Management
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກຮູບແບບທີ່ສ້າງຂຶ້ນເພື່ອຈຸດປະສົງການຈັດການຮູບແບບ

en: Page which shows all Playlists that have been created which can be used in multiple Layouts
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກລາຍການຫຼີ້ນທີ່ສ້າງຂຶ້ນ ເຊິ່ງສາມາດໃຊ້ໃນຫຼາຍຮູບແບບ

en: Page which shows all Reports that have been Saved
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກລາຍງານທີ່ໄດ້ຖືກບັນທຶກໄວ້

en: Page which shows all Reports that have been Scheduled
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກລາຍງານທີ່ໄດ້ຖືກກຳນົດເວລາໄວ້

en: Page which shows all Resolutions that have been added to the platform
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກຄວາມລະອຽດທີ່ໄດ້ເພີ່ມເຂົ້າໃນລະບົບ

en: Page which shows all Sync Groups added to the platform for the purposes of Sync Group Management
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກກຸ່ມຊິງໂຄຣໄນທີ່ເພີ່ມເຂົ້າໃນລະບົບເພື່ອຈຸດປະສົງການຈັດການກຸ່ມຊິງໂຄຣໄນ

en: Page which shows all Tags that have been added for the purposes of Tag Management
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກແທັກທີ່ໄດ້ເພີ່ມເຂົ້າມາເພື່ອຈຸດປະສົງການຈັດການແທັກ

en: Page which shows all Templates that have been saved
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກແມ່ແບບທີ່ໄດ້ບັນທຶກໄວ້

en: Page which shows all User Groups that have been created
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ທີ່ໄດ້ຖືກສ້າງຂຶ້ນ

en: Page which shows all Users in the platform for the purposes of User Management
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງຜູ້ໃຊ້ທັງໝົດໃນລະບົບເພື່ອຈຸດປະສົງການຈັດການຜູ້ໃຊ້

en: Page which shows all items that have been uploaded to the Library for the purposes of Media Management
lo: ໜ້າທີ່ສະແດງທຸກລາຍການທີ່ໄດ້ອັບໂຫຼດໃສ່ຄັງຂໍ້ມູນເພື່ອຈຸດປະສົງການຈັດການມີເດຍ

en: Paid plan?
lo: ແຜນຈ່າຍເງິນບໍ່?

en: Partner
lo: ຄູ່ຮ່ວມງານ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Password Changed
lo: ປ່ຽນລະຫັດຜ່ານແລ້ວ

en: Password Policy Regular Expression
lo: ນິພົດປົກກະຕິຂອງນະໂຍບາຍລະຫັດຜ່ານ

en: Password Protect Settings
lo: ການປ້ອງກັນການຕັ້ງຄ່າດ້ວຍລະຫັດຜ່ານ

en: Password Reminder
lo: ການເຕືອນລະຫັດຜ່ານ

en: Password Reset
lo: ຕັ້ງລະຫັດຜ່ານໃໝ່

en: Password change required
lo: ຕ້ອງປ່ຽນລະຫັດຜ່ານ

en: Passwords do not match
lo: ລະຫັດຜ່ານບໍ່ກົງກັນ

en: Past
lo: ຜ່ານມາແລ້ວ

en: Pattern of MAC-address is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or letter)
lo: ຮູບແບບຂອງທີ່ຢູ່ MAC ບໍ່ແມ່ນ "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = ຕົວເລກ ຫຼື ຕົວອັກສອນ)

en: Pattern of SecureOn-password is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or CAPITAL letter)
lo: ຮູບແບບຂອງລະຫັດຜ່ານ SecureOn ບໍ່ແມ່ນ "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = ຕົວເລກ ຫຼື ຕົວອັກສອນໃຫຍ່)

en: Pattern of secureOn-password is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or CAPITAL letter)
lo: ຮູບແບບຂອງລະຫັດຜ່ານ secureOn ບໍ່ແມ່ນ "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = ຕົວເລກ ຫຼື ຕົວອັກສອນໃຫຍ່)

en: Pause
lo: ຢຸດຊົ່ວຄາວ

en: Pause Report Schedule
lo: ຢຸດຕາຕະລາງການລາຍງານຊົ່ວຄາວ

en: Paused %s
lo: ຢຸດຊົ່ວຄາວ %s ແລ້ວ

en: Pending
lo: ກຳລັງລໍຖ້າ

en: Pentagon
lo: ຫ້າຫຼ່ຽມ

en: Per Minute
lo: ຕໍ່ນາທີ

en: Permalink
lo: ລິ້ງຖາວອນ

en: Permissions
lo: ການອະນຸຍາດ

en: Persian
lo: ເປີເຊຍ

en: Persian (Farsi)
lo: ເປີເຊຍ (ຟາຊີ)

en: Phone
lo: ໂທລະສັບ

en: Phone Number
lo: ເບີໂທລະສັບ

en: Phone home key
lo: ກະແຈ Phone home

en: Phone home time
lo: ເວລາ Phone home

en: Photo
lo: ຮູບຖ່າຍ

en: Pick a command to send to the Player. If the CMS has XMR enabled this will be sent immediately, otherwise it will show an error.
lo: ເລືອກຄຳສັ່ງທີ່ຈະສົ່ງໄປຫາ Player. ຖ້າ CMS ເປີດໃຊ້ XMR, ມັນຈະຖືກສົ່ງທັນທີ, ຖ້າບໍ່ດັ່ງນັ້ນມັນຈະສະແດງຂໍ້ຜິດພາດ.

en: Picture Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າຮູບ

en: Picture: Please check the settings selected and remove the duplicates or empty
lo: ຮູບພາບ: ກະລຸນາກວດສອບການຕັ້ງຄ່າທີ່ເລືອກ ແລະ ລຶບລາຍການທີ່ຊ້ຳກັນ ຫຼື ຫວ່າງເປົ່າອອກ

en: Pin this slot?
lo: ປັກໝຸດຊ່ອງນີ້ບໍ່?

en: Pipe
lo: ທໍ່

en: Placeholder
lo: ຕົວແທນທີ່

en: Placeholder background colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງຕົວແທນທີ່

en: Placeholder message
lo: ຂໍ້ຄວາມຕົວແທນທີ່

en: Placeholder message colour
lo: ສີຂໍ້ຄວາມຕົວແທນທີ່

en: Placeholder type
lo: ປະເພດຕົວແທນທີ່

en: Plain Table (Customisable)
lo: ຕາຕະລາງທຳມະດາ (ສາມາດປັບແຕ່ງໄດ້)

en: Play Count
lo: ຈຳນວນການຫຼີ້ນ

en: Play Layout preview
lo: ຫຼິ້ນຕົວຢ່າງຮູບແບບ

en: Play Preview
lo: ຫຼິ້ນຕົວຢ່າງ

en: Play a video locally stored on the client
lo: ຫຼິ້ນວິດີໂອທີ່ເກັບໄວ້ໃນເຄື່ອງລູກຂ່າຍ

en: Play count
lo: ຈຳນວນການຫຼິ້ນ

en: Played?
lo: ຫຼີ້ນແລ້ວບໍ່?

en: Player Code
lo: ລະຫັດໂປຣແກຣມຫຼີ້ນ

en: Player Fault
lo: ເຄື່ອງຫຼີ້ນຂັດຂ້ອງ

en: Player Software
lo: ຊັອບແວ Player

en: Player Status Window
lo: ໜ້າຕ່າງສະຖານະໂປຣແກຣມຫຼີ້ນ

en: Player Type
lo: ປະເພດໂປຣແກຣມຫຼີ້ນ

en: Player Version
lo: ເວີຊັນເຄື່ອງຫຼີ້ນ

en: Player Version Name
lo: ຊື່ເວີຊັນໂປຣແກຣມຫຼີ້ນ

en: Player Versions
lo: ເວີຊັນຂອງ Player

en: Player bundle cached
lo: ຊຸດເຄື່ອງຫຼີ້ນຖືກແຄສແລ້ວ

en: Player supported?
lo: ຮອງຮັບໂປຣແກຣມຫຼີ້ນບໍ່?

en: Playlist
lo: ລາຍການຫຼິ້ນ

en: Playlist %name%
lo: ລາຍການຫຼິ້ນ %name%

en: Playlist %s moved to Folder %s
lo: ລາຍການຫຼີ້ນ %s ຖືກຍ້າຍໄປທີ່ໂຟລເດີ %s

en: Playlist Content
lo: ເນື້ອຫາລາຍການຫຼິ້ນ

en: Playlist Dashboard
lo: ກະດານລາຍການຫຼີ້ນ

en: Playlist Dashboard showing all Playlists configured in Layouts the user has access to modify.
lo: ກະດານລາຍການຫຼີ້ນທີ່ສະແດງທຸກລາຍການຫຼີ້ນທີ່ຕັ້ງຄ່າໃນຮູບແບບທີ່ຜູ້ໃຊ້ມີສິດແກ້ໄຂ.

en: Playlist Dashboard showing only the Playlists configured in Layouts the user has access to modify.
lo: ກະດານລາຍການຫຼີ້ນທີ່ສະແດງສະເພາະລາຍການຫຼີ້ນທີ່ຕັ້ງຄ່າໃນຮູບແບບທີ່ຜູ້ໃຊ້ມີສິດແກ້ໄຂ.

en: Playlist Duration Updates
lo: ການອັບເດດໄລຍະເວລາຂອງລາຍການຫຼີ້ນ

en: Playlist Editor
lo: ຕົວແກ້ໄຂລາຍການຫຼີ້ນ

en: Playlist Id
lo: ໄອດີລາຍການຫຼີ້ນ

en: Playlist converted to global!
lo: ລາຍການຫຼີ້ນຖືກປ່ຽນເປັນແບບທົ່ວໄປແລ້ວ!

en: Playlist needs a name to be converted!
lo: ລາຍການຫຼີ້ນຕ້ອງມີຊື່ເພື່ອປ່ຽນ!

en: Playlist save order failed!
lo: ການບັນທຶກລຳດັບລາຍການຫຼີ້ນລົ້ມເຫຼວ!

en: Playlists
lo: ລາຍການຫຼີ້ນ

en: Plays
lo: ຈຳນວນການຫຼີ້ນ

en: Please check the bandwidth graphs and display status for %s to investigate the issue.
lo: ກະລຸນາກວດສອບກຣາຟແບນວິດ ແລະ ສະຖານະຈໍສະແດງຜົນຂອງ %s ເພື່ອສືບສວນບັນຫາ.

en: Please choose a DataSet field for this element.
lo: ກະລຸນາເລືອກຟິວຊຸດຂໍ້ມູນສຳລັບສ່ວນປະກອບນີ້.

en: Please choose a Dataset from the Configure tab to be able to customise this element.
lo: ກະລຸນາເລືອກຊຸດຂໍ້ມູນຈາກແຖບກຳນົດຄ່າເພື່ອສາມາດປັບແຕ່ງສ່ວນປະກອບນີ້ໄດ້.

en: Please choose a new password
lo: ກະລຸນາເລືອກລະຫັດຜ່ານໃໝ່

en: Please choose either round-robin or block play order for this list
lo: ກະລຸນາເລືອກລຳດັບການຫຼິ້ນແບບຮອບວຽນ ຫຼື ແບບບລັອກສຳລັບລາຍການນີ້

en: Please correct the error with this Widget
lo: ກະລຸນາແກ້ໄຂຂໍ້ຜິດພາດຂອງວິດເຈັດນີ້

en: Please create a Widget to be loaded
lo: ກະລຸນາສ້າງວິດເຈັດທີ່ຈະໂຫຼດ

en: Please enter Application name
lo: ກະລຸນາປ້ອນຊື່ແອັບພລິເຄຊັນ

en: Please enter Layout code
lo: ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດຮູບແບບ

en: Please enter a CMS URL, including http(s)://
lo: ກະລຸນາປ້ອນ CMS URL, ລວມທັງ http(s)://

en: Please enter a CRON expression in the Schedule
lo: ກະລຸນາປ້ອນນິພົດ CRON ໃນຕາຕະລາງ

en: Please enter a Password.
lo: ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດຜ່ານ.

en: Please enter a SQL clause for how this dataset should be ordered
lo: ກະລຸນາປ້ອນຂໍ້ກຳນົດ SQL ສໍາລັບການຈັດລຽງຊຸດຂໍ້ມູນນີ້

en: Please enter a SQL clause to filter this DataSet.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຂໍ້ກຳນົດ SQL ເພື່ອກັ່ນຕອງຊຸດຂໍ້ມູນນີ້.

en: Please enter a code between 1 and 50 characters containing only alpha characters and no spaces
lo: ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດລະຫວ່າງ 1 ຫາ 50 ຕົວອັກສອນທີ່ປະກອບດ້ວຍຕົວອັກສອນເທົ່ານັ້ນ ແລະ ບໍ່ມີຍະຫວ່າງ

en: Please enter a command name between 1 and 254 characters
lo: ກະລຸນາປ້ອນຊື່ຄຳສັ່ງລະຫວ່າງ 1 ຫາ 254 ຕົວອັກສອນ

en: Please enter a description between 1 and 1000 characters
lo: ກະລຸນາປ້ອນຄຳອະທິບາຍລະຫວ່າງ 1 ຫາ 1000 ຕົວອັກສອນ

en: Please enter a display group name
lo: ກະລຸນາປ້ອນຊື່ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນ

en: Please enter a from date
lo: ກະລຸນາປ້ອນວັນທີເລີ່ມຕົ້ນ

en: Please enter a minimum recommended duration in seconds for this Module.
lo: ກະລຸນາປ້ອນໄລຍະເວລາຂັ້ນຕ່ຳທີ່ແນະນຳເປັນວິນາທີສຳລັບໂມດູນນີ້.

en: Please enter a password for this user.
lo: ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດຜ່ານສຳລັບຜູ້ໃຊ້ນີ້.

en: Please enter a password for this user. This user will have full access to the system
lo: ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດຜ່ານສຳລັບຜູ້ໃຊ້ນີ້. ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຈະສາມາດເຂົ້າເຖິງລະບົບໄດ້ຢ່າງເຕັມຮູບແບບ

en: Please enter a positive countdown duration
lo: ກະລຸນາປ້ອນໄລຍະເວລານັບຖອຍຫຼັງເປັນຄ່າບວກ

en: Please enter a positive warning duration
lo: ກະລຸນາປ້ອນໄລຍະເວລາເຕືອນເປັນຄ່າບວກ

en: Please enter a target
lo: ກະລຸນາປ້ອນເປົ້າໝາຍ

en: Please enter a user name for the first administrator account.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຊື່ຜູ້ໃຊ້ສຳລັບບັນຊີຜູ້ດູແລລະບົບທຳອິດ.

en: Please enter a valid condition
lo: ກະລຸນາປ້ອນເງື່ອນໄຂທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: Please enter a valid email address or leave it empty.
lo: ກະລຸນາປ້ອນທີ່ຢູ່ອີເມວທີ່ຖືກຕ້ອງ ຫຼື ປະຫວ່າງໄວ້.

en: Please enter a valid formula
lo: ກະລຸນາປ້ອນສູດທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: Please enter author name
lo: ກະລຸນາປ້ອນຊື່ຜູ້ຂຽນ

en: Please enter password for the Admin account.
lo: ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດຜ່ານສຳລັບບັນຊີ Admin.

en: Please enter play count
lo: ກະລຸນາປ້ອນຈຳນວນການຫຼິ້ນ

en: Please enter playlist name
lo: ກະລຸນາປ້ອນຊື່ລາຍການຫຼີ້ນ

en: Please enter the Code identifier for the Layout as assigned in the Add / Edit Layout form.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຕົວລະບຸລະຫັດສຳລັບໂຄງຮ່າງຕາມທີ່ໄດ້ມອບໝາຍໃນຟອມ ເພີ່ມ/ແກ້ໄຂໂຄງຮ່າງ.

en: Please enter the Lower Row Limit for this DataSet (enter 0 for no limit).
lo: ກະລຸນາປ້ອນຂີດຈຳກັດແຖວຕ່ຳສຸດສຳລັບຊຸດຂໍ້ມູນນີ້ (ປ້ອນ 0 ຖ້າບໍ່ມີຂີດຈຳກັດ).

en: Please enter the URI to a valid ICS feed.
lo: ກະລຸນາປ້ອນ URI ໄປຫາ ICS feed ທີ່ຖືກຕ້ອງ.

en: Please enter the URI to a valid RSS feed.
lo: ກະລຸນາປ້ອນ URI ໄປຫາ RSS feed ທີ່ຖືກຕ້ອງ.

en: Please enter the Upper Row Limit for this DataSet (enter 0 for no limit).
lo: ກະລຸນາປ້ອນຂີດຈຳກັດແຖວສູງສຸດສຳລັບຊຸດຂໍ້ມູນນີ້ (ປ້ອນ 0 ຖ້າບໍ່ມີຂີດຈຳກັດ).

en: Please enter the WebSocket address for XMR.
lo: ກະລຸນາໃສ່ທີ່ຢູ່ WebSocket ສຳລັບ XMR.

en: Please enter the WebSocket address for XMR. Leaving this empty will mean the Player app connects to /xmr
lo: ກະລຸນາໃສ່ທີ່ຢູ່ WebSocket ສຳລັບ XMR. ການປະວ່າງໄວ້ຈະໝາຍຄວາມວ່າແອັບ Player ຈະເຊື່ອມຕໍ່ກັບ /xmr

en: Please enter the element in your remote data which we should use as the starting point when we match the remote Columns. This should be an array or an object. You can use the test button below to see the structure that is returned.
lo: ກະລຸນາໃສ່ອົງປະກອບໃນຂໍ້ມູນທາງໄກຂອງທ່ານທີ່ພວກເຮົາຄວນໃຊ້ເປັນຈຸດເລີ່ມຕົ້ນເມື່ອພວກເຮົາຈັບຄູ່ຖັນຂໍ້ມູນທາງໄກ. ນີ້ຄວນເປັນອາເຣ ຫຼື ອອບເຈັກ. ທ່ານສາມາດໃຊ້ປຸ່ມທົດສອບຂ້າງລຸ່ມນີ້ເພື່ອເບິ່ງໂຄງສ້າງທີ່ສົ່ງຄືນ.

en: Please enter the hostname for the MySQL server. This is usually localhost.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຊື່ໂຮສສຳລັບເຊີບເວີ MySQL. ໂດຍທົ່ວໄປແມ່ນ localhost.

en: Please enter the name of the database that should be created.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຊື່ຂອງຖານຂໍ້ມູນທີ່ຄວນຈະຖືກສ້າງຂຶ້ນ.

en: Please enter the name of the database that should be used.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຊື່ຂອງຖານຂໍ້ມູນທີ່ຄວນຈະຖືກໃຊ້.

en: Please enter the name of the database user that should be created.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຊື່ຂອງຜູ້ໃຊ້ຖານຂໍ້ມູນທີ່ຄວນຈະຖືກສ້າງຂຶ້ນ.

en: Please enter the name of the database user that should be used.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຊື່ຂອງຜູ້ໃຊ້ຖານຂໍ້ມູນທີ່ຄວນຈະຖືກໃຊ້.

en: Please enter the number of hours you would like to cache mastodon images.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຈຳນວນຊົ່ວໂມງທີ່ທ່ານຕ້ອງການແຄຊຮູບພາບ mastodon.

en: Please enter the number of minutes you would like to cache ICS feeds.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຈຳນວນນາທີທີ່ທ່ານຕ້ອງການແຄຊຟີດ ICS.

en: Please enter the number of rows per page. 0 for no pages.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຈຳນວນແຖວຕໍ່ໜ້າ. 0 ສຳລັບບໍ່ມີໜ້າ.

en: Please enter the number of seconds you would like to cache mastodon search results.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຈຳນວນວິນາທີທີ່ທ່ານຕ້ອງການແຄຊຜົນການຄົ້ນຫາ mastodon.

en: Please enter the password
lo: ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດຜ່ານ

en: Please enter the password you use to connect to %service%
lo: ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດຜ່ານທີ່ທ່ານໃຊ້ເພື່ອເຊື່ອມຕໍ່ກັບ %service%

en: Please enter the private address for XMR.
lo: ກະລຸນາໃສ່ທີ່ຢູ່ສ່ວນຕົວຂອງ XMR.

en: Please enter the public address for XMR.
lo: ກະລຸນາໃສ່ທີ່ຢູ່ສາທາລະນະສຳລັບ XMR.

en: Please enter the update interval in minutes. This should be kept as high as possible. For example, if the data will only change once per hour this could be set to 60.
lo: ກະລຸນາປ້ອນໄລຍະຫ່າງການອັບເດດເປັນນາທີ. ຄວນຮັກສາໃຫ້ສູງທີ່ສຸດເທົ່າທີ່ຈະເປັນໄປໄດ້. ຕົວຢ່າງ, ຖ້າຂໍ້ມູນຈະປ່ຽນແປງພຽງຄັ້ງດຽວຕໍ່ຊົ່ວໂມງ, ສາມາດຕັ້ງຄ່າເປັນ 60 ໄດ້.

en: Please enter the user name of an account that has administrator privileges on the MySQL server.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຊື່ຜູ້ໃຊ້ຂອງບັນຊີທີ່ມີສິດຜູ້ເບິ່ງແຍງໃນເຊີບເວີ MySQL.

en: Please enter the username you use to connect to your dashboard service.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຊື່ຜູ້ໃຊ້ທີ່ທ່ານໃຊ້ເພື່ອເຊື່ອມຕໍ່ກັບບໍລິການແຜງຄວບຄຸມຂອງທ່ານ.

en: Please enter title
lo: ກະລຸນາປ້ອນຫົວຂໍ້

en: Please enter your Two Factor authentication code
lo: ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດການກວດສອບຢືນຢັນສອງປັດໄຈຂອງທ່ານ

en: Please enter your new password
lo: ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດຜ່ານໃໝ່ຂອງທ່ານ

en: Please enter your password
lo: ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດຜ່ານຂອງທ່ານ

en: Please fill all required fields
lo: ກະລຸນາຕື່ມຂໍ້ມູນໃນຊ່ອງທີ່ຕ້ອງການທັງໝົດ

en: Please fill out all least one field!
lo: ກະລຸນາຕື່ມຂໍ້ມູນໃສ່ຢ່າງໜ້ອຍໜຶ່ງຊ່ອງ!

en: Please fill out all the required fields!
lo: ກະລຸນາຕື່ມຂໍ້ມູນໃສ່ຊ່ອງທີ່ຈຳເປັນທັງໝົດ!

en: Please make sure to select a Layout for all Displays in this Sync Group.
lo: ກະລຸນາໃຫ້ແນ່ໃຈວ່າໄດ້ເລືອກຮູບແບບສຳລັບຈໍສະແດງຜົນທັງໝົດໃນກຸ່ມຊິງຄ໌ນີ້.

en: Please note that removing a media item from the Library will also delete it from the Published version of this Layout and you won't be able to undo that action by discarding your changes. Displays will also be immediately effected.
lo: ກະລຸນາຮັບຊາບວ່າການລຶບລາຍການສື່ອອກຈາກຄັງຈະລຶບມັນອອກຈາກເວີຊັນທີ່ເຜີຍແຜ່ຂອງໜ້າສະແດງຜົນນີ້ເຊັ່ນກັນ ແລະ ທ່ານຈະບໍ່ສາມາດຍົກເລີກການກະທຳນັ້ນໂດຍການຍົກເລີກການປ່ຽນແປງຂອງທ່ານ. ການສະແດງຜົນກໍຈະໄດ້ຮັບຜົນກະທົບທັນທີ.

en: Please note that video scaling and video streaming via RTSP is only supported by Android, webOS and Linux players at the current time. The HLS streaming Widget can be used to show compatible video streams on Windows.
lo: ກະລຸນາຮັບຊາບວ່າການປັບຂະໜາດວິດີໂອ ແລະ ການສະຕຣີມວິດີໂອຜ່ານ RTSP ແມ່ນຮອງຮັບສະເພາະເຄື່ອງຫຼິ້ນ Android, webOS ແລະ Linux ໃນປັດຈຸບັນ. ວິດເຈັດການສະຕຣີມ HLS ສາມາດຖືກໃຊ້ເພື່ອສະແດງສະຕຣີມວິດີໂອທີ່ເຂົ້າກັນໄດ້ໃນ Windows.

en: Please note that your CMS needs to make a successful call to our Authentication Service for this feature to work.
lo: ກະລຸນາຮັບຊາບວ່າ CMS ຂອງທ່ານຕ້ອງໂທຫາບໍລິການຢືນຢັນຕົວຕົນຂອງພວກເຮົາສຳເລັດເພື່ອໃຫ້ຄຸນສົມບັດນີ້ເຮັດວຽກ.

en: Please note:
lo: ກະລຸນາຮັບຊາບ:

en: Please note: Once the CMS Address and Key are authenticated in this form the Display will attempt to register with the CMS Instance details entered. Once transferred the Display will stop communicating with this CMS Instance.
lo: ກະລຸນາຮັບຊາບ: ເມື່ອທີ່ຢູ່ ແລະ ລະຫັດ CMS ຖືກກວດສອບຢືນຢັນໃນແບບຟອມນີ້ແລ້ວ, ຈໍສະແດງຜົນຈະພະຍາຍາມລົງທະບຽນກັບລາຍລະອຽດຂອງ CMS Instance ທີ່ປ້ອນເຂົ້າ. ເມື່ອໂອນແລ້ວ, ຈໍສະແດງຜົນຈະຢຸດການສື່ສານກັບ CMS Instance ນີ້.

en: Please note: The folder location for mysqldump must be available in your path environment variable for this to work and the php exec command must be enabled.
lo: ກະລຸນາຮັບຊາບ: ທີ່ຕັ້ງຂອງໂຟນເດີສຳລັບ mysqldump ຕ້ອງມີຢູ່ໃນຕົວແປສະພາບແວດລ້ອມ path ຂອງທ່ານເພື່ອໃຫ້ສາມາດເຮັດວຽກໄດ້ ແລະ ຄຳສັ່ງ php exec ຕ້ອງຖືກເປີດໃຊ້ງານ.

en: Please open a new window and recreate the problem. While you do that we are going to log all of the actions taken in a text based log. We won't capture screenshots or videos, so if you feel that this would be useful please capture those manually and add them to the zip file you will download in the next step.
lo: ກະລຸນາເປີດໜ້າຕ່າງໃໝ່ ແລະ ສ້າງບັນຫາຂຶ້ນໃໝ່. ໃນຂະນະທີ່ທ່ານເຮັດແນວນັ້ນ ພວກເຮົາຈະບັນທຶກການກະທຳທັງໝົດທີ່ເກີດຂຶ້ນໃນບັນທຶກຂໍ້ຄວາມ. ພວກເຮົາຈະບໍ່ບັນທຶກພາບໜ້າຈໍ ຫຼື ວິດີໂອ, ດັ່ງນັ້ນຖ້າທ່ານຮູ້ສຶກວ່າມັນຈະເປັນປະໂຫຍດ ກະລຸນາບັນທຶກມັນດ້ວຍຕົວທ່ານເອງ ແລະ ເພີ່ມໃສ່ໄຟລ໌ zip ທີ່ທ່ານຈະດາວໂຫຼດໃນຂັ້ນຕອນຕໍ່ໄປ.

en: Please press the back button in your browser.
lo: ກະລຸນາກົດປຸ່ມກັບຄືນໃນບຣາວເຊີຂອງທ່ານ.

en: Please press the button below to go to your homepage or press back in your browser
lo: ກະລຸນາກົດປຸ່ມຂ້າງລຸ່ມນີ້ເພື່ອໄປທີ່ໜ້າຫຼັກຂອງທ່ານ ຫຼື ກົດກັບຄືນໃນເບຣາວເຊີຂອງທ່ານ

en: Please provide Layout id or Campaign id
lo: ກະລຸນາລະບຸ Layout id ຫຼື Campaign id

en: Please provide Layout specific campaign ID
lo: ກະລຸນາລະບຸ campaign ID ສະເພາະຂອງ Layout

en: Please provide LayoutId
lo: ກະລຸນາລະບຸ LayoutId

en: Please provide Media to Assign
lo: ກະລຸນາລະບຸສື່ເພື່ອກຳນົດ

en: Please provide a Layout ID or Campaign ID
lo: ກະລຸນາລະບຸ Layout ID ຫຼື Campaign ID

en: Please provide a Trigger Code
lo: ກະລຸນາລະບຸລະຫັດ Trigger

en: Please provide a body
lo: ກະລຸນາລະບຸເນື້ອຫາ

en: Please provide a column heading.
lo: ກະລຸນາລະບຸຫົວຂໍ້ຖັນ.

en: Please provide a database host. This is usually localhost.
lo: ກະລຸນາລະບຸໂຮສຖານຂໍ້ມູນ. ໂດຍປົກກະຕິແມ່ນ localhost.

en: Please provide a datatype
lo: ກະລຸນາລະບຸປະເພດຂໍ້ມູນ

en: Please provide a from/to date.
lo: ກະລຸນາລະບຸວັນທີເລີ່ມຕົ້ນ/ສິ້ນສຸດ.

en: Please provide a height
lo: ກະລຸນາລະບຸຄວາມສູງ

en: Please provide a layout
lo: ກະລຸນາລະບຸ Layout

en: Please provide a name
lo: ກະລຸນາລະບຸຊື່

en: Please provide a name for the existing database.
lo: ກະລຸນາລະບຸຊື່ສຳລັບຖານຂໍ້ມູນທີ່ມີຢູ່.

en: Please provide a name for the new database.
lo: ກະລຸນາລະບຸຊື່ສຳລັບຖານຂໍ້ມູນໃໝ່.

en: Please provide a password for the existing database.
lo: ກະລຸນາລະບຸລະຫັດຜ່ານສຳລັບຖານຂໍ້ມູນທີ່ມີຢູ່.

en: Please provide a password for the new database.
lo: ກະລຸນາລະບຸລະຫັດຜ່ານສຳລັບຖານຂໍ້ມູນໃໝ່.

en: Please provide a subject
lo: ກະລຸນາລະບຸຫົວຂໍ້

en: Please provide a user for the existing database.
lo: ກະລຸນາລະບຸຜູ້ໃຊ້ສຳລັບຖານຂໍ້ມູນທີ່ມີຢູ່.

en: Please provide a user for the new database.
lo: ກະລຸນາລະບຸຜູ້ໃຊ້ສຳລັບຖານຂໍ້ມູນໃໝ່.

en: Please provide a valid email
lo: ກະລຸນາໃສ່ອີເມວທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: Please provide a valid name
lo: ກະລຸນາໃສ່ຊື່ທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: Please provide a widgetId
lo: ກະລຸນາລະບຸ widgetId

en: Please provide a width
lo: ກະລຸນາລະບຸຄວາມກວ້າງ

en: Please provide an API key
lo: ກະລຸນາລະບຸຄີ API

en: Please provide an admin user name.
lo: ກະລຸນາລະບຸຊື່ຜູ້ໃຊ້ແອັດມິນ.

en: Please provide an alternative column heading %s can not be used.
lo: ກະລຸນາລະບຸຫົວຂໍ້ຖັນອື່ນ %s ບໍ່ສາມາດໃຊ້ໄດ້.

en: Please provide an assetId
lo: ກະລຸນາລະບຸ assetId

en: Please provide any comment or recommendation
lo: ກະລຸນາໃຫ້ຄຳເຫັນ ຫຼື ຄຳແນະນຳ

en: Please provide the code displayed on the Player screen
lo: ກະລຸນາໃສ່ລະຫັດທີ່ສະແດງເທິງໜ້າຈໍ Player

en: Please provide the remote URL to the file
lo: ກະລຸນາລະບຸ URL ທາງໄກໄປຫາໄຟລ໌

en: Please provide the value for this Tag and confirm by pressing enter on your keyboard.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຄ່າສຳລັບແທັກນີ້ ແລະ ຢືນຢັນໂດຍການກົດ enter ເທິງແປ້ນພິມຂອງທ່ານ.

en: Please provide trigger code
lo: ກະລຸນາລະບຸລະຫັດທຣິກເກີ

en: Please provide valid email address
lo: ກະລຸນາລະບຸທີ່ຢູ່ອີເມວທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: Please provide valid sending email address in CMS Settings on Network tab
lo: ກະລຸນາລະບຸທີ່ຢູ່ອີເມວຜູ້ສົ່ງທີ່ຖືກຕ້ອງໃນການຕັ້ງຄ່າ CMS ທີ່ແຖບເຄືອຂ່າຍ

en: Please provide your Two Factor Authorisation Code
lo: ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດຢືນຢັນສອງຂັ້ນຕອນຂອງທ່ານ

en: Please provide your Two Factor Authorisation Recovery Code
lo: ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດກູ້ຄືນການຢືນຢັນສອງຂັ້ນຕອນຂອງທ່ານ

en: Please provide your credentials
lo: ກະລຸນາປ້ອນຂໍ້ມູນປະຈຳຕົວຂອງທ່ານ

en: Please provide your user name
lo: ກະລຸນາປ້ອນຊື່ຜູ້ໃຊ້ຂອງທ່ານ

en: Please repeat the new Password.
lo: ກະລຸນາປ້ອນລະຫັດຜ່ານໃໝ່ອີກຄັ້ງ.

en: Please resize your window to at least 1200 pixels by 600 pixels, or reduce your zoom level, for the best experience
lo: ກະລຸນາປັບຂະໜາດໜ້າຕ່າງຂອງທ່ານໃຫ້ຢ່າງໜ້ອຍ 1200 ພິກເຊວ ຄູນ 600 ພິກເຊວ, ຫຼື ຫຼຸດລະດັບການຊູມຂອງທ່ານ, ເພື່ອປະສົບການທີ່ດີທີ່ສຸດ

en: Please save this file to your PC.
lo: ກະລຸນາບັນທຶກໄຟລ໌ນີ້ໄວ້ໃນຄອມພິວເຕີຂອງທ່ານ.

en: Please scan the following image with your app:
lo: ກະລຸນາສະແກນຮູບຕໍ່ໄປນີ້ດ້ວຍແອັບຂອງທ່ານ:

en: Please select %s
lo: ກະລຸນາເລືອກ %s

en: Please select a Action Type for this event.
lo: ກະລຸນາເລືອກປະເພດການກະທຳສຳລັບເຫດການນີ້.

en: Please select a Action trigger code for this event.
lo: ກະລຸນາເລືອກລະຫັດທຣິກເກີການກະທຳສຳລັບເຫດການນີ້.

en: Please select a Campaign for this Event to show
lo: ກະລຸນາເລືອກແຄມເປນສຳລັບເຫດການນີ້ເພື່ອສະແດງ

en: Please select a Campaign/Layout for this event.
lo: ກະລຸນາເລືອກແຄມເປນ/ຮູບແບບສຳລັບເຫດການນີ້.

en: Please select a Command for this event.
lo: ກະລຸນາເລືອກຄຳສັ່ງສຳລັບເຫດການນີ້.

en: Please select a DataSet
lo: ກະລຸນາເລືອກຊຸດຂໍ້ມູນ

en: Please select a DataSet for this event.
lo: ກະລຸນາເລືອກຊຸດຂໍ້ມູນສຳລັບເຫດການນີ້.

en: Please select a Layout code for this event.
lo: ກະລຸນາເລືອກລະຫັດຮູບແບບສຳລັບເຫດການນີ້.

en: Please select a Layout for this Event to show
lo: ກະລຸນາເລືອກໂຄງຮ່າງສຳລັບເຫດການນີ້ເພື່ອສະແດງ

en: Please select a Layout or Campaign for this Event to show
lo: ກະລຸນາເລືອກໜ້າສະແດງຜົນ ຫຼື ແຄມເປນສຳລັບກິດຈະກຳນີ້ເພື່ອສະແດງ

en: Please select a Layout to add to this Campaign
lo: ກະລຸນາເລືອກໂຄງຮ່າງເພື່ອເພີ່ມເຂົ້າໃນແຄມເປນນີ້

en: Please select a Layout to assign.
lo: ກະລຸນາເລືອກ Layout ເພື່ອກຳນົດ.

en: Please select a Playlist to manage
lo: ກະລຸນາເລືອກລາຍການຫຼິ້ນເພື່ອຈັດການ

en: Please select a Region
lo: ກະລຸນາເລືອກພື້ນທີ່

en: Please select a Sync Group for this event.
lo: ກະລຸນາເລືອກກຸ່ມຊິງຄ໌ສຳລັບເຫດການນີ້.

en: Please select a clock face.
lo: ກະລຸນາເລືອກໜ້າປັດໂມງ.

en: Please select a column to be the item content
lo: ກະລຸນາເລືອກຖັນທີ່ຈະເປັນເນື້ອຫາຂອງລາຍການ

en: Please select a column to be the item content. We will try to convert this to a date/time and if we can't we will use the current date/time.
lo: ກະລຸນາເລືອກຖັນທີ່ຈະເປັນເນື້ອຫາຂອງລາຍການ. ພວກເຮົາຈະພະຍາຍາມປ່ຽນເປັນວັນທີ/ເວລາ ແລະ ຖ້າບໍ່ສາມາດ, ພວກເຮົາຈະໃຊ້ວັນທີ/ເວລາປັດຈຸບັນ.

en: Please select a column to be the item summary
lo: ກະລຸນາເລືອກຖັນທີ່ຈະເປັນບົດສະຫຼຸບຂອງລາຍການ

en: Please select a column to be the item title
lo: ກະລຸນາເລືອກຖັນທີ່ຈະເປັນຊື່ເລື່ອງຂອງລາຍການ

en: Please select a command for this Event.
lo: ກະລຸນາເລືອກຄຳສັ່ງສຳລັບເຫດການນີ້.

en: Please select a metric
lo: ກະລຸນາເລືອກຕົວວັດແທກ

en: Please select a template
lo: ກະລຸນາເລືອກແມ່ແບບ

en: Please select a theme for the clock.
lo: ກະລຸນາເລືອກຮູບແບບສຳລັບໂມງ.

en: Please select action Type
lo: ກະລຸນາເລືອກປະເພດການກະທຳ

en: Please select at least 1 Playlist to embed
lo: ກະລຸນາເລືອກຢ່າງໜ້ອຍ 1 ລາຍການຫຼີ້ນເພື່ອຝັງ

en: Please select at least one option
lo: ກະລຸນາເລືອກຢ່າງໜ້ອຍໜຶ່ງຕົວເລືອກ

en: Please select different folder, cannot move Folder inside of one of its sub-folders
lo: ກະລຸນາເລືອກໂຟລເດີອື່ນ, ບໍ່ສາມາດຍ້າຍໂຟລເດີເຂົ້າໄປໃນໂຟລເດີຍ່ອຍຂອງມັນເອງໄດ້

en: Please select different folder, cannot move Folder to the same Folder
lo: ກະລຸນາເລືອກໂຟລເດີອື່ນ, ບໍ່ສາມາດຍ້າຍໂຟລເດີໄປທີ່ໂຟລເດີດຽວກັນໄດ້

en: Please select existing Sync Group
lo: ກະລຸນາເລືອກກຸ່ມຊິງຄ໌ທີ່ມີຢູ່

en: Please select lead Display for this sync group
lo: ກະລຸນາເລືອກຈໍສະແດງຜົນຫຼັກສຳລັບກຸ່ມຊິງຄ໌ນີ້

en: Please select one or more displays
lo: ກະລຸນາເລືອກໜຶ່ງ ຫຼື ຫຼາຍຈໍສະແດງຜົນ

en: Please select one or more displays / groups for this event to be shown on.
lo: ກະລຸນາເລືອກໜຶ່ງ ຫຼື ຫຼາຍຈໍສະແດງຜົນ / ກຸ່ມ ເພື່ອໃຫ້ກິດຈະກຳນີ້ສະແດງ.

en: Please select one or more displays / groups for this notification to be shown on - Layouts will need the notification widget.
lo: ກະລຸນາເລືອກໜຶ່ງ ຫຼື ຫຼາຍຈໍສະແດງຜົນ / ກຸ່ມ ເພື່ອໃຫ້ການແຈ້ງເຕືອນນີ້ສະແດງ - ໂຄງຮ່າງຈະຕ້ອງມີວິດເジェットການແຈ້ງເຕືອນ.

en: Please select one or more users / groups who will receive this notification.
lo: ກະລຸນາເລືອກໜຶ່ງ ຫຼື ຫຼາຍຜູ້ໃຊ້ / ກຸ່ມ ທີ່ຈະໄດ້ຮັບການແຈ້ງເຕືອນນີ້.

en: Please select relevant editor which should show this Template
lo: ກະລຸນາເລືອກຕົວແກ້ໄຂທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ ເຊິ່ງຄວນສະແດງແມ່ແບບນີ້

en: Please select the Campaign you would like to assign this Layout to. It will be assigned to the end of the Campaign.
lo: ກະລຸນາເລືອກແຄມເປນທີ່ທ່ານຕ້ອງການມອບໝາຍໂຄງຮ່າງນີ້ໃຫ້. ມັນຈະຖືກມອບໝາຍໄປໄວ້ທ້າຍສຸດຂອງແຄມເປນ.

en: Please select the Category to use as a source of data for this template.
lo: ກະລຸນາເລືອກໝວດໝູ່ເພື່ອໃຊ້ເປັນແຫຼ່ງຂໍ້ມູນສຳລັບແມ່ແບບນີ້.

en: Please select the Code identifier for the Layout that Player should navigate to when this Action is triggered.
lo: ກະລຸນາເລືອກຕົວລະບຸລະຫັດຂອງໂຄງຮ່າງທີ່ Player ຄວນນຳທາງໄປຫາເມື່ອການກະທຳນີ້ຖືກທຣິກເກີ.

en: Please select the DataSet to use as a source of data for this template.
lo: ກະລຸນາເລືອກຊຸດຂໍ້ມູນເພື່ອໃຊ້ເປັນແຫຼ່ງຂໍ້ມູນສຳລັບແມ່ແບບນີ້.

en: Please select the Event Type
lo: ກະລຸນາເລືອກປະເພດເຫດການ

en: Please select the Menu to use as a source of data for this template.
lo: ກະລຸນາເລືອກເມນູເພື່ອໃຊ້ເປັນແຫຼ່ງຂໍ້ມູນສຳລັບແມ່ແບບນີ້.

en: Please select the effect that will be used to transition between items.
lo: ກະລຸນາເລືອກເອັບເຟັກທີ່ຈະໃຊ້ໃນການປ່ຽນລະຫວ່າງລາຍການ.

en: Please select the length for the week names.
lo: ກະລຸນາເລືອກຄວາມຍາວຂອງຊື່ວັນໃນອາທິດ.

en: Please select the order this event should appear in relation to others when there is more than one event scheduled
lo: ກະລຸນາເລືອກລຳດັບທີ່ກິດຈະກຳນີ້ຄວນປະກົດຂຶ້ນເມື່ອທຽບກັບກິດຈະກຳອື່ນໆ ເມື່ອມີການຈັດຕາຕະລາງຫຼາຍກວ່າໜຶ່ງກິດຈະກຳ

en: Please select the real time DataSet related to this Data Connector event
lo: ກະລຸນາເລືອກຊຸດຂໍ້ມູນແບບສົດໆທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບເຫດການ Data Connector ນີ້

en: Please select the type of countdown.
lo: ກະລຸນາເລືອກປະເພດການນັບຖອຍຫຼັງ.

en: Please select the type of placeholder to use as target.
lo: ກະລຸນາເລືອກປະເພດຂອງຕົວແທນທີ່ເພື່ອໃຊ້ເປັນເປົ້າໝາຍ.

en: Please set Player Software Version
lo: ກະລຸນາຕັ້ງຄ່າເວີຊັນຊັອບແວ Player

en: Please set a Default Layout directly on this Display or in CMS Administrator Settings
lo: ກະລຸນາຕັ້ງຄ່າຮູບແບບເລີ່ມຕົ້ນໂດຍກົງໃນຈໍສະແດງຜົນນີ້ ຫຼື ໃນການຕັ້ງຄ່າຜູ້ເບິ່ງແຍງ CMS

en: Please supply a data type
lo: ກະລຸນາລະບຸປະເພດຂໍ້ມູນ

en: Please supply a propertyId
lo: ກະລຸນາລະບຸ propertyId

en: Please supply a title
lo: ກະລຸນາລະບຸຫົວຂໍ້

en: Please supply a unique template ID
lo: ກະລຸນາລະບຸ ID ແມ່ແບບທີ່ບໍ່ຊ້ຳໃຜ

en: Please tick the box if you would like to delete all the Data contained in this DataSet
lo: ກະລຸນາໝາຍໃສ່ກ່ອງຖ້າທ່ານຕ້ອງການລຶບຂໍ້ມູນທັງໝົດທີ່ມີຢູ່ໃນຊຸດຂໍ້ມູນນີ້

en: Please use XMDS API
lo: ກະລຸນາໃຊ້ XMDS API

en: Please use only alphanumeric characters in Layout Code identifier
lo: ກະລຸນາໃຊ້ສະເພາະຕົວອັກສອນ ແລະ ຕົວເລກໃນຕົວລະບຸລະຫັດຮູບແບບ

en: Please use the buttons below to generate or show your two factor recovery codes.
lo: ກະລຸນາໃຊ້ປຸ່ມດ້ານລຸ່ມເພື່ອສ້າງ ຫຼື ສະແດງລະຫັດກູ້ຄືນສອງປັດໄຈຂອງທ່ານ.

en: Polish
lo: ໂປໂລຍ

en: Populate with Library Media matching the criteria below and automatically maintain the Playlist.
lo: ຕື່ມຂໍ້ມູນດ້ວຍສື່ໃນຫ້ອງສະໝຸດທີ່ກົງກັບເງື່ອນໄຂດ້ານລຸ່ມ ແລະ ບຳລຸງຮັກສາລາຍການຫຼີ້ນໂດຍອັດຕະໂນມັດ.

en: Populate with Library Media matching the criteria below. This is a one time assignment and is not automatically maintained.
lo: ຕື່ມຂໍ້ມູນດ້ວຍສື່ໃນຫ້ອງສະໝຸດທີ່ກົງກັບເງື່ອນໄຂດ້ານລຸ່ມ. ນີ້ແມ່ນການມອບໝາຍຄັ້ງດຽວ ແລະ ບໍ່ໄດ້ຮັບການບຳລຸງຮັກສາໂດຍອັດຕະໂນມັດ.

en: Port is not a number within the range of 0 till 65536. Port Provided:
lo: ພອດບໍ່ແມ່ນຕົວເລກໃນຊ່ວງ 0 ເຖິງ 65536. ພອດທີ່ລະບຸ:

en: Portrait
lo: ແນວຕັ້ງ

en: Portrait - Current day details, 4 day forecast
lo: ແນວຕັ້ງ - ລາຍລະອຽດມື້ປັດຈຸບັນ, ພະຍາກອນ 4 ມື້

en: Portrait - Current day, 2 day forecast
lo: ແນວຕັ້ງ - ມື້ປັດຈຸບັນ, ພະຍາກອນ 2 ມື້

en: Portrait - Current day, 3 day forecast
lo: ແນວຕັ້ງ - ມື້ປັດຈຸບັນ, ພະຍາກອນ 3 ມື້

en: Portrait - Current day, 4 day forecast
lo: ແນວຕັ້ງ - ມື້ປັດຈຸບັນ, ພະຍາກອນ 4 ມື້

en: Portuguese
lo: ປອກຕຸຍການ

en: Portuguese (Brazil)
lo: ປອກຕຸຍການ (ບຣາຊິວ)

en: Português Brasil
lo: ປອກຕຸຍການ ບຣາຊິວ

en: Positioning
lo: ການຈັດວາງຕຳແໜ່ງ

en: Possible
lo: ເປັນໄປໄດ້

en: Post
lo: ໂພສ

en: Post - Dark
lo: ໂພສ - ແບບມືດ

en: Post Background Colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງຂອງໂພສ

en: Post Header Text Colour
lo: ສີຂໍ້ຄວາມຫົວຂໍ້ຂອງໂພສ

en: Post Photo
lo: ຮູບພາບໂພສ

en: Post Text Colour
lo: ສີຂໍ້ຄວາມຂອງໂພສ

en: Posts with text and image content
lo: ໂພສທີ່ມີຂໍ້ຄວາມ ແລະ ຮູບພາບ

en: Posts with text only content
lo: ໂພສທີ່ມີແຕ່ຂໍ້ຄວາມ

en: Power Cycle
lo: ຮອບການເປີດ-ປິດໄຟ

en: Power Only
lo: ສະເພາະປຸ່ມເປີດ/ປິດ

en: PowerPoint
lo: ພາວເວີພອຍ

en: Powerpoint. PPT, PPS
lo: ພາວເວີພອຍ. PPT, PPS

en: Preferences
lo: ການຕັ້ງຄ່າສ່ວນຕົວ

en: Prefix
lo: ຄຳນຳໜ້າ

en: Preload?
lo: ໂຫຼດລ່ວງໜ້າບໍ່?

en: Prepare
lo: ກຽມພ້ອມ

en: Pressure
lo: ຄວາມກົດດັນ

en: Prev
lo: ກ່ອນໜ້າ

en: Prevent Sleep?
lo: ປ້ອງກັນການນອນຫຼັບບໍ່?

en: Preview
lo: ເບິ່ງຕົວຢ່າງ

en: Preview Campaign
lo: ເບິ່ງຕົວຢ່າງແຄມເປນ

en: Preview Draft Layout
lo: ເບິ່ງຕົວຢ່າງຮູບແບບສະບັບຮ່າງ

en: Preview Enabled
lo: ເປີດໃຊ້ການສະແດງຕົວຢ່າງ

en: Preview Enabled?
lo: ເປີດໃຊ້ການສະແດງຕົວຢ່າງບໍ່?

en: Preview Layout
lo: ເບິ່ງຕົວຢ່າງ Layout

en: Preview failed!
lo: ການເບິ່ງຕົວຢ່າງລົ້ມເຫຼວ!

en: Preview in new window
lo: ເບິ່ງຕົວຢ່າງໃນໜ້າຕ່າງໃໝ່

en: Preview is disabled
lo: ການເບິ່ງຕົວຢ່າງຖືກປິດໃຊ້ງານ

en: Preview media
lo: ເບິ່ງຕົວຢ່າງມີເດຍ

en: Preview stopped!
lo: ການສະແດງຕົວຢ່າງຢຸດແລ້ວ!

en: Preview your selection in a new tab
lo: ເບິ່ງຕົວຢ່າງສິ່ງທີ່ທ່ານເລືອກໃນແຖບໃໝ່

en: Previous
lo: ກ່ອນໜ້າ

en: Previous Layout
lo: ໂຄງຮ່າງກ່ອນໜ້າ

en: Previous Run
lo: ການດຳເນີນງານຄັ້ງກ່ອນ

en: Previous Widget
lo: ວິດເຈັດກ່ອນໜ້າ

en: Previous widget
lo: ວິດເຈັດກ່ອນໜ້າ

en: Price
lo: ລາຄາ

en: Primary
lo: ຫຼັກ

en: Print
lo: ພິມ

en: Priority
lo: ຄວາມສຳຄັນ

en: Priority must be 0 or a positive number
lo: ຄວາມສຳຄັນຕ້ອງເປັນ 0 ຫຼື ຈຳນວນບວກ

en: Priority?
lo: ບູລິມະສິດ?

en: Privacy Policy
lo: ນະໂຍບາຍຄວາມເປັນສ່ວນຕົວ

en: Privacy Url
lo: URL ນະໂຍບາຍຄວາມເປັນສ່ວນຕົວ

en: Private
lo: ສ່ວນຕົວ

en: Private Folder
lo: ໂຟລເດີສ່ວນຕົວ

en: Private Item
lo: ລາຍການສ່ວນຕົວ

en: Problem copying file in the Library Folder
lo: ມີບັນຫາໃນການສຳເນົາໄຟລ໌ໃນໂຟນເດີຄັງ

en: Problem moving downloaded file into the Library Folder
lo: ມີບັນຫາໃນການຍ້າຍໄຟລ໌ທີ່ດາວໂຫຼດເຂົ້າໄປໃນໂຟນເດີຄັງ

en: Problem moving uploaded file into the Attachment Folder
lo: ມີບັນຫາໃນການຍ້າຍໄຟລ໌ທີ່ອັບໂຫຼດເຂົ້າໄປໃນໂຟລເດີໄຟລ໌ແນບ

en: Problem moving uploaded file into the Library Folder
lo: ມີບັນຫາໃນການຍ້າຍໄຟລ໌ທີ່ອັບໂຫຼດເຂົ້າໄປໃນໂຟນເດີຄັງ

en: Problem rendering widget
lo: ມີບັນຫາໃນການສະແດງ widget

en: Problem with Form Template
lo: ມີບັນຫາກັບແມ່ແບບຟອມ

en: Processing %d results into %d potential columns
lo: ກຳລັງປະມວນຜົນ %d ຜົນລັບເຂົ້າໃນ %d ຖັນທີ່ເປັນໄປໄດ້

en: Processing Result with Data Root %s
lo: ກຳລັງປະມວນຜົນຜົນລັບດ້ວຍຂໍ້ມູນຫຼັກ %s

en: Processing as Multiple Rows
lo: ກຳລັງປະມວນຜົນເປັນຫຼາຍແຖວ

en: Processing as a Single Row
lo: ກຳລັງປະມວນຜົນເປັນແຖວດຽວ

en: Processing...
lo: ກຳລັງປະມວນຜົນ...

en: Product
lo: ຜະລິດຕະພັນ

en: Product Category
lo: ໝວດໝູ່ຜະລິດຕະພັນ

en: Product Options
lo: ຕົວເລືອກຜະລິດຕະພັນ

en: Product border colour
lo: ສີຂອບສິນຄ້າ

en: Production
lo: ການຜະລິດ

en: Products for
lo: ສິນຄ້າສຳລັບ

en: Products for
lo: ສິນຄ້າສຳລັບ

en: Profile
lo: ໂປຣໄຟລ໌

en: Profile Border Colour
lo: ສີຂອບໂປຣໄຟລ໌

en: Profile Image
lo: ຮູບໂປຣໄຟລ໌

en: Profile Photo
lo: ຮູບໂປຣໄຟລ໌

en: Projector
lo: ເຄື່ອງສາຍ

en: Prominent title with description and name separator
lo: ຫົວຂໍ້ທີ່ໂດດເດັ່ນພ້ອມລາຍລະອຽດ ແລະ ຕົວຂັ້ນຊື່

en: Proof of Play
lo: ຫຼັກຖານການຫຼິ້ນ

en: Proof of Play Reports which include summary and distribution by Layout, Media or Event
lo: ລາຍງານຫຼັກຖານການຫຼີ້ນ ເຊິ່ງລວມມີສະຫຼຸບ ແລະ ການແຈກຢາຍຕາມຮູບແບບ, ມີເດຍ ຫຼື ເຫດການ

en: Properties
lo: ຄຸນສົມບັດ

en: Property
lo: ຄຸນສົມບັດ

en: Protected
lo: ຖືກປ້ອງກັນ

en: Provide Column number relative to the spreadsheet, numeration starts from 0 ie to get values from Column A from spreadsheet to this column enter 0
lo: ໃຫ້ໝາຍເລກຄໍລຳທີ່ສຳພັດກັບສະເປຣດຊີດ, ການນັບເລີ່ມຈາກ 0 ເຊັ່ນ ເພື່ອເອົາຄ່າຈາກຄໍລຳ A ຈາກສະເປຣດຊີດມາໃສ່ຄໍລຳນີ້ ໃຫ້ປ້ອນ 0

en: Provide Mastodon username to get public statuses from the account.
lo: ສະໜອງຊື່ຜູ້ໃຊ້ Mastodon ເພື່ອເອົາສະຖານະສາທາລະນະຈາກບັນຊີ.

en: Provide a Lower Row Limit.
lo: ກະລຸນາລະບຸຂອບເຂດແຖວຕ່ຳສຸດ.

en: Provide a Password which will be required to access settings
lo: ລະບຸລະຫັດຜ່ານທີ່ຈະຕ້ອງໃຊ້ເພື່ອເຂົ້າເຖິງການຕັ້ງຄ່າ

en: Provide a custom clause instead of using the clause builder above.
lo: ສະໜອງຂໍ້ກຳນົດແບບກຳນົດເອງແທນການໃຊ້ໂຕສ້າງຂໍ້ກຳນົດຂ້າງເທິງ.

en: Provide a date and time to end the Repeat for this Event. Leave empty to Repeat indefinitely.
lo: ລະບຸວັນທີ ແລະ ເວລາເພື່ອສິ້ນສຸດການເຮັດຊ້ຳສຳລັບກິດຈະກຳນີ້. ປະໄວ້ຫວ່າງເພື່ອເຮັດຊ້ຳໄປເລື້ອຍໆ.

en: Provide an Upper Row Limit.
lo: ກະລຸນາລະບຸຂອບເຂດແຖວສູງສຸດ.

en: Provide an optional Value for this Tag. If no Value is required, this field can be left blank
lo: ລະບຸຄ່າທາງເລືອກສຳລັບແທັກນີ້. ຖ້າບໍ່ຕ້ອງການຄ່າ, ສາມາດປະວ່າງໄວ້ໄດ້

en: Provide an optional Value for this Tag. If no Value is required, this field can be left blank.
lo: ລະບຸຄ່າທາງເລືອກສຳລັບແທັກນີ້. ຖ້າບໍ່ຕ້ອງການຄ່າ, ສາມາດປະວ່າງໄວ້ໄດ້.

en: Provide the Licence Code (formerly Licence email address) to license Players using this Display Profile.
lo: ລະບຸລະຫັດໃບອະນຸຍາດ (ຊື່ເດີມ ທີ່ຢູ່ອີເມວໃບອະນຸຍາດ) ເພື່ອອອກໃບອະນຸຍາດໃຫ້ Player ໂດຍໃຊ້ໂປຣໄຟລ໌ໜ້າຈໍນີ້.

en: Provide the Licence Code to license Players using this Display Profile.
lo: ລະບຸລະຫັດໃບອະນຸຍາດ ເພື່ອອະນຸຍາດເຄື່ອງຫຼີ້ນທີ່ໃຊ້ໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນນີ້.

en: Provided CMS Key is invalid
lo: Key ຂອງ CMS ທີ່ໃຫ້ມາບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Provided CMS URL is invalid
lo: URL ຂອງ CMS ທີ່ໃຫ້ມາບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Provided Data Type doesn't exist
lo: ປະເພດຂໍ້ມູນທີ່ໃຫ້ມາບໍ່ມີຢູ່

en: Provided DataSet Column Type doesn't exist
lo: ປະເພດຖັນຊຸດຂໍ້ມູນທີ່ໃຫ້ມາບໍ່ມີຢູ່

en: Provided Object not under permission management
lo: ວັດຖຸທີ່ໃຫ້ມາບໍ່ຢູ່ພາຍໃຕ້ການຈັດການສິດ

en: Provided URL is invalid
lo: URL ທີ່ໃຫ້ມາບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Provided formula is invalid
lo: ສູດທີ່ໃຫ້ມາບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Provided source is invalid.
lo: ແຫຼ່ງຂໍ້ມູນທີ່ໃຫ້ມາບໍ່ຖືກຕ້ອງ.

en: Provided tag value %s, not found in tag %s options, please select the correct value
lo: ຄ່າແທັກ %s ທີ່ໃຫ້ມາ, ບໍ່ພົບໃນຕົວເລືອກຂອງແທັກ %s, ກະລຸນາເລືອກຄ່າທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: Provider
lo: ຜູ້ໃຫ້ບໍລິການ

en: Provider: %obj%
lo: ຜູ້ໃຫ້ບໍລິການ: %obj%

en: Proxy Credentials
lo: ຂໍ້ມູນປະຈຳຕົວພຣັອກຊີ

en: Proxy Exceptions
lo: ຂໍ້ຍົກເວັ້ນພຣັອກຊີ

en: Proxy Port
lo: ພອດພຣັອກຊີ

en: Proxy URL
lo: URL ພຣັອກຊີ

en: Pseudo
lo: ຊູໂດ

en: Public
lo: ສາທາລະນະ

en: Publish
lo: ເຜີຍແຜ່

en: Publish %layout%
lo: ເຜີຍແຜ່ %layout%

en: Publish Date
lo: ວັນທີເຜີຍແຜ່

en: Publish Now?
lo: ເຜີຍແຜ່ຕອນນີ້ບໍ່?

en: Publish failed.
lo: ການເຜີຍແຜ່ລົ້ມເຫຼວ.

en: Published
lo: ເຜີຍແຜ່ແລ້ວ

en: Published %s
lo: ເຜີຍແຜ່ %s ແລ້ວ

en: Published Date
lo: ວັນທີເຜີຍແຜ່

en: Published Date Column
lo: ຖັນວັນທີເຜີຍແຜ່

en: Publisher Port
lo: ພອດຜູ້ເຜີຍແຜ່

en: Publishing
lo: ກຳລັງເຜີຍແຜ່

en: Publishing layouts with set publish dates
lo: ກຳລັງເຜີຍແຜ່ຮູບແບບທີ່ມີການຕັ້ງຄ່າວັນທີເຜີຍແຜ່

en: Punjabi (India)
lo: ປັນຈາບີ (ອິນເດຍ)

en: Purge All
lo: ລ້າງທັງໝົດ

en: Purge List Cleanup Start
lo: ເລີ່ມການລ້າງລາຍການທີ່ຕ້ອງລຶບ

en: Purge all Media files
lo: ລຶບໄຟລ໌ສື່ທັງໝົດ

en: Quaterly
lo: ລາຍໄຕຣມາດ

en: Query builder
lo: ຕົວສ້າງ Query

en: Query params
lo: ພາລາມິເຕີ Query

en: Query params builder
lo: ຕົວສ້າງພາລາມິເຕີ Query

en: Quick Chart URL
lo: URL ແຜນພູມດ່ວນ

en: RIGHT NOW
lo: ດຽວນີ້

en: RSS Feeds for %dataSetName%
lo: ຟີດ RSS ສຳລັບ %dataSetName%

en: RSS Ticker.
lo: ຕົວແລ່ນ RSS.

en: RSS/Atom Feed to be displayed on the Status Dashboard
lo: RSS/Atom Feed ທີ່ຈະສະແດງເທິງກະດານສະຖານະ

en: Radial
lo: ລັດສະໝີ

en: Rain
lo: ຝົນ

en: Raining
lo: ຝົນຕົກ

en: Random Widget each cycle?
lo: ສຸ່ມວິດເຈັດໃນແຕ່ລະຮອບວຽນ?

en: Randomise?
lo: ສຸ່ມບໍ່?

en: Range
lo: ຊ່ວງ

en: Read Only
lo: ອ່ານເທົ່ານັ້ນ

en: Real time?
lo: ແບບສົດບໍ່?

en: Reason
lo: ເຫດຜົນ

en: Reassign all items this User owns to the selected User.
lo: ມອບໝາຍລາຍການທັງໝົດທີ່ຜູ້ໃຊ້ນີ້ເປັນເຈົ້າຂອງໃຫ້ກັບຜູ້ໃຊ້ທີ່ເລືອກ.

en: Reassign items to another User
lo: ມອບໝາຍລາຍການຄືນໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ອື່ນ

en: Reassign objects from this Folder before deleting.
lo: ກຳນົດວັດຖຸຄືນໃໝ່ຈາກໂຟລເດີນີ້ກ່ອນລຶບ.

en: Receive Custom Notifications?
lo: ຮັບການແຈ້ງເຕືອນທີ່ກຳນົດເອງບໍ່?

en: Receive DataSet Notifications?
lo: ຮັບການແຈ້ງເຕືອນຊຸດຂໍ້ມູນບໍ່?

en: Receive Display Notifications?
lo: ຮັບການແຈ້ງເຕືອນຈໍສະແດງຜົນບໍ່?

en: Receive Layout Notifications?
lo: ຮັບການແຈ້ງເຕືອນໂຄງຮ່າງບໍ່?

en: Receive Library Notifications?
lo: ຮັບການແຈ້ງເຕືອນຫ້ອງສະໝຸດບໍ່?

en: Receive Report Notifications?
lo: ຮັບການແຈ້ງເຕືອນລາຍງານບໍ່?

en: Receive Schedule Notifications?
lo: ຮັບການແຈ້ງເຕືອນຕາຕະລາງບໍ່?

en: Receive System Notifications?
lo: ຮັບການແຈ້ງເຕືອນລະບົບບໍ່?

en: Reconfigure XMR
lo: ຕັ້ງຄ່າ XMR ໃໝ່

en: Record geolocation on each Proof of Play?
lo: ບັນທຶກທີ່ຕັ້ງທາງພູມສາດໃນທຸກໆຫຼັກຖານການຫຼິ້ນບໍ່?

en: Recovery Code
lo: ລະຫັດກູ້ຄືນ

en: Recovery codes will become active only after this form is successfully saved
lo: ລະຫັດກູ້ຄືນຈະສາມາດໃຊ້ງານໄດ້ຫຼັງຈາກທີ່ແບບຟອມນີ້ຖືກບັນທຶກສຳເລັດແລ້ວເທົ່ານັ້ນ

en: Recovery for Display %s
lo: ການກູ້ຄືນສຳລັບຈໍສະແດງຜົນ %s

en: Recreate the Problem in a new window.
lo: ສ້າງບັນຫາຂຶ້ນໃໝ່ໃນໜ້າຕ່າງໃໝ່.

en: Rectangle
lo: ສີ່ແຈສາກ

en: Recurrence Description
lo: ລາຍລະອຽດການເກີດຂຶ້ນຊ້ຳ

en: Recurrence End
lo: ສິ້ນສຸດການເກີດຂຶ້ນຊ້ຳ

en: Recurrence Interval
lo: ໄລຍະຫ່າງການເກີດຂຶ້ນຊ້ຳ

en: Recurrence Repeats On
lo: ເກີດຂຶ້ນຊ້ຳໃນ

en: Recurrence Type
lo: ປະເພດການເກີດຂຶ້ນຊ້ຳ

en: Recurring
lo: ເກີດຂຶ້ນຊ້ຳ

en: Recurring?
lo: ເກີດຂຶ້ນຊ້ຳບໍ່?

en: Red
lo: ສີແດງ

en: Ref 1
lo: ອ້າງອີງ 1

en: Ref 2
lo: ອ້າງອີງ 2

en: Ref 3
lo: ອ້າງອີງ 3

en: Ref 4
lo: ອ້າງອີງ 4

en: Ref 5
lo: ອ້າງອີງ 5

en: Reference
lo: ການອ້າງອີງ

en: Reference 1
lo: ການອ້າງອີງ 1

en: Reference 2
lo: ການອ້າງອີງ 2

en: Reference 3
lo: ການອ້າງອີງ 3

en: Reference 4
lo: ການອ້າງອີງ 4

en: Reference 5
lo: ການອ້າງອີງ 5

en: Refresh
lo: ໂຫຼດໃໝ່

en: Refresh the Log
lo: ໂຫຼດບັນທຶກໃໝ່

en: Refresh the Table
lo: ໂຫຼດຕາຕະລາງໃໝ່

en: Region
lo: ພື້ນທີ່

en: Region Actions:
lo: ການກະທຳຂອງພື້ນທີ່:

en: Region ID
lo: ໄອດີພາກພື້ນ

en: Region Name
lo: ຊື່ພື້ນທີ່

en: Region Option not found
lo: ບໍ່ພົບຕົວເລືອກພື້ນທີ່

en: Region is invalid: Please delete it to validate the Layout!
lo: ພື້ນທີ່ບໍ່ຖືກຕ້ອງ: ກະລຸນາລຶບມັນອອກເພື່ອຢືນຢັນຄວາມຖືກຕ້ອງຂອງໂຄງຮ່າງ!

en: Region not found
lo: ບໍ່ພົບພື້ນທີ່

en: Regional
lo: ພາກພື້ນ

en: Regular Expression for password complexity, leave blank for no policy.
lo: ນິພົດປົກກະຕິສຳລັບຄວາມຊັບຊ້ອນຂອງລະຫັດຜ່ານ, ປະວ່າງໄວ້ຖ້າບໍ່ມີນະໂຍບາຍ.

en: Regular Maintenance
lo: ການບຳລຸງຮັກສາປົກກະຕິ

en: Relationship Tree
lo: ແຜນຜັງຄວາມສຳພັນ

en: Release Date
lo: ວັນທີເຜີຍແຜ່

en: Released
lo: ປ່ອຍອອກມາ

en: Remember Folder tree state globally?
lo: ຈື່ສະຖານະໂຄງສ້າງໂຟລເດີທົ່ວໂລກບໍ່?

en: Reminder
lo: ການເຕືອນ

en: Reminder for %s
lo: ການແຈ້ງເຕືອນສຳລັບ %s

en: Remote
lo: ທາງໄກ

en: Remote Data Path
lo: ເສັ້ນທາງຂໍ້ມູນທາງໄກ

en: Remote DataSet %s failed to synchronise
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນທາງໄກ %s ລົ້ມເຫຼວໃນການຊິງໂຄຣໄນ

en: Remote field is required when the column type is set to Remote
lo: ຟິວໄລຍະໄກແມ່ນຈຳເປັນເມື່ອປະເພດຖັນຖືກຕັ້ງເປັນໄລຍະໄກ

en: Remote servers
lo: ເຊີບເວີທາງໄກ

en: Remote?
lo: ໄລຍະໄກບໍ່?

en: Remove
lo: ລຶບອອກ

en: Remove %layout%
lo: ລຶບ %layout%

en: Remove Hashtags?
lo: ລຶບແຮຊແທັກບໍ່?

en: Remove Layout from recents
lo: ລຶບໂຄງຮ່າງອອກຈາກລາຍການຫຼ້າສຸດ

en: Remove Mentions?
lo: ລຶບການກ່າວເຖິງບໍ່?

en: Remove Old Screenshots
lo: ລຶບພາບໜ້າຈໍເກົ່າ

en: Remove URLs?
lo: ລຶບ URL ບໍ່?

en: Remove all changes failed!!
lo: ການລຶບການປ່ຽນແປງທັງໝົດລົ້ມເຫຼວ!!

en: Remove all media not currently in use?
lo: ລຶບສື່ທັງໝົດທີ່ບໍ່ໄດ້ໃຊ້ງານໃນປັດຈຸບັນບໍ່?

en: Remove any cached data for this display.
lo: ລຶບຂໍ້ມູນແຄສທັງໝົດສຳລັບຈໍສະແດງຜົນນີ້.

en: Remove file from the Media Library
lo: ລຶບໄຟລ໌ອອກຈາກຫ້ອງສະໝຸດມີເດຍ

en: Remove new lines?
lo: ລຶບແຖວໃໝ່?

en: Remove old revisions
lo: ລຶບເວີຊັນເກົ່າ

en: Remove one to add more.
lo: ລຶບອອກໜຶ່ງລາຍການເພື່ອເພີ່ມຕື່ມ.

en: Remove tags from the list to remove them from elements that contain them.
lo: ລຶບແທັກອອກຈາກລາຍການເພື່ອລຶບມັນອອກຈາກອົງປະກອບທີ່ບັນຈຸມັນ.

en: Remove the XMR configuration for this Player and send a rekey action.
lo: ລຶບການຕັ້ງຄ່າ XMR ສຳລັບເຄື່ອງຫຼີ້ນນີ້ ແລະ ສົ່ງຄຳສັ່ງປ່ຽນກະແຈໃໝ່.

en: Removed %d old Display screenshots
lo: ລຶບພາບໜ້າຈໍຂອງຈໍສະແດງຜົນເກົ່າ %d ລາຍການ

en: Removed %d rows
lo: ລຶບ %d ແຖວແລ້ວ

en: Removed Audio
lo: ລຶບສຽງແລ້ວ

en: Rename
lo: ປ່ຽນຊື່

en: Rename and Delete existing Folders
lo: ປ່ຽນຊື່ ແລະ ລຶບໂຟລເດີທີ່ມີຢູ່

en: Repeat
lo: ເຮັດຊ້ຳ

en: Repeat - repeat the Widgets in this Playlist until the number of Spots have been filled
lo: ເຮັດຊ້ຳ - ເຮັດຊ້ຳວິດເຈັດໃນລາຍການຫຼີ້ນນີ້ຈົນກວ່າຈຳນວນຊ່ອງຈະເຕັມ

en: Repeat every must be a positive number
lo: ເຮັດຊ້ຳທຸກໆຕ້ອງເປັນຈຳນວນບວກ

en: Repeat items to fill all data slots?
lo: ເຮັດຊ້ຳລາຍການເພື່ອຕື່ມຂໍ້ມູນໃສ່ທຸກຊ່ອງບໍ່?

en: Repeat the new Password for this user.
lo: ພິມລະຫັດຜ່ານໃໝ່ຂອງຜູ້ໃຊ້ນີ້ອີກຄັ້ງ.

en: Repeats
lo: ການເຮັດຊ້ຳ

en: Repeats selection is invalid for Always or Daypart events
lo: ການເລືອກເຮັດຊ້ຳບໍ່ຖືກຕ້ອງສຳລັບເຫດການແບບຕະຫຼອດເວລາ ຫຼື ແບບຊ່ວງເວລາຂອງມື້

en: Replace
lo: ແທນທີ່

en: Replace Existing Media?
lo: ແທນທີ່ສື່ທີ່ມີຢູ່ແລ້ວບໍ່?

en: Replace Image
lo: ປ່ຽນແທນຮູບພາບ

en: Replace Layout
lo: ແທນທີ່ໂຄງຮ່າງ

en: Replace existing media files by clicking on a Spot and select the new media file you wish to use.
lo: ປ່ຽນແທນໄຟລ໌ສື່ທີ່ມີຢູ່ໂດຍການຄລິກທີ່ຊ່ອງ ແລະ ເລືອກໄຟລ໌ສື່ໃໝ່ທີ່ທ່ານຕ້ອງການໃຊ້.

en: Replace your Layout with a %obj% template?
lo: ແທນທີ່ໂຄງຮ່າງຂອງທ່ານດ້ວຍແມ່ແບບ %obj% ບໍ່?

en: Replace your Layout with a template?
lo: ແທນທີ່ໂຄງຮ່າງຂອງທ່ານດ້ວຍແມ່ແບບບໍ່?

en: Replacements
lo: ການແທນທີ່

en: Report
lo: ລາຍງານ

en: Report Fault
lo: ລາຍງານຂໍ້ຜິດພາດ

en: Report Name
lo: ຊື່ລາຍງານ

en: Report Schedule
lo: ຕາຕະລາງລາຍງານ

en: Report Schedule not found
lo: ບໍ່ພົບຕາຕະລາງລາຍງານ

en: Report Schedules
lo: ຕາຕະລາງລາຍງານ

en: Report Type
lo: ປະເພດລາຍງານ

en: Report an application fault
lo: ລາຍງານຂໍ້ຜິດພາດຂອງແອັບພລິເຄຊັນ

en: Report class not found
lo: ບໍ່ພົບຄລາສລາຍງານ

en: Report schedule
lo: ຕາຕະລາງລາຍງານ

en: Report schedule cannot be deleted. Please ensure there are no saved reports against the schedule.
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບຕາຕະລາງລາຍງານໄດ້. ກະລຸນາຮັບປະກັນວ່າບໍ່ມີລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້ໃນຕາຕະລາງ.

en: Reported Player Faults
lo: ຂໍ້ຜິດພາດຂອງໂປຣແກຣມຫຼີ້ນທີ່ລາຍງານ

en: Reporting
lo: ການລາຍງານ

en: Reporting an issue?
lo: ລາຍງານບັນຫາບໍ່?

en: Reports
lo: ລາຍງານ

en: Request Screen Shot
lo: ຂໍພາບໜ້າຈໍ

en: Request date: {{DATE}}
lo: ວັນທີຮ້ອງຂໍ: {{DATE}}

en: Request method
lo: ວິທີການຮ້ອງຂໍ

en: Request sent for %s
lo: ສົ່ງຄຳຮ້ອງຂໍສຳລັບ %s ແລ້ວ

en: Request time: {{TIME}}
lo: ເວລາຮ້ອງຂໍ: {{TIME}}

en: Required
lo: ຈຳເປັນ

en: Required Field!
lo: ຊ່ອງທີ່ຈຳເປັນ!

en: Required Value?
lo: ຄ່າທີ່ຕ້ອງການບໍ່?

en: Required file not found for Display and Dependency
lo: ບໍ່ພົບໄຟລ໌ທີ່ຕ້ອງການສຳລັບຈໍສະແດງຜົນ ແລະ ສ່ວນເພິ່ງພາ

en: Required file not found for Display and Dependency ID
lo: ບໍ່ພົບໄຟລ໌ທີ່ຕ້ອງການສຳລັບຈໍສະແດງຜົນ ແລະ ID ຂອງສ່ວນເພິ່ງພາ

en: Required file not found for Display and Layout Combination
lo: ບໍ່ພົບໄຟລ໌ທີ່ຕ້ອງການສຳລັບການລວມຈໍສະແດງຜົນ ແລະ ຮູບແບບ

en: Required file not found for Display and Layout Widget
lo: ບໍ່ພົບໄຟລ໌ທີ່ຕ້ອງການສຳລັບຈໍສະແດງຜົນ ແລະ ວິດເຈັດຂອງຮູບແບບ

en: Required file not found for Display and Media Combination
lo: ບໍ່ພົບໄຟລ໌ທີ່ຕ້ອງການສຳລັບການລວມຈໍສະແດງຜົນ ແລະ ມີເດຍ

en: Required file not found for Display and Path
lo: ບໍ່ພົບໄຟລ໌ທີ່ຕ້ອງການສຳລັບຈໍສະແດງຜົນ ແລະ ເສັ້ນທາງ

en: Required?
lo: ຈຳເປັນບໍ່?

en: Requires PHP FileInfo support to function. If you are on Windows you need to enable the php_fileinfo.dll in your php.ini file.
lo: ຕ້ອງການການຮອງຮັບ PHP FileInfo ເພື່ອເຮັດວຽກ. ຖ້າທ່ານໃຊ້ Windows ທ່ານຕ້ອງເປີດໃຊ້ງານ php_fileinfo.dll ໃນໄຟລ໌ php.ini ຂອງທ່ານ.

en: Rescue
lo: ການກູ້ໄພ

en: Rescue - Rescue and recovery
lo: Rescue - ການກູ້ໄພ ແລະ ການຟື້ນຟູ

en: Reset Password
lo: ຕັ້ງລະຫັດຜ່ານໃໝ່

en: Reset Report Schedule
lo: ຕັ້ງຄ່າຕາຕະລາງລາຍງານໃໝ່

en: Reset Secret?
lo: ຣີເຊັດລະຫັດລັບບໍ່?

en: Reset Two Factor Authentication
lo: ຕັ້ງຄ່າການຢືນຢັນຕົວຕົນສອງຂັ້ນຕອນຄືນໃໝ່

en: Reset to previous run
lo: ຕັ້ງຄ່າຄືນເປັນການດຳເນີນການຄັ້ງກ່ອນ

en: Reset your client secret to prevent access from any existing application.
lo: ຣີເຊັດລະຫັດລັບລູກຂ່າຍຂອງທ່ານເພື່ອປ້ອງກັນການເຂົ້າເຖິງຈາກແອັບພລິເຄຊັນທີ່ມີຢູ່.

en: Reset zoom
lo: ຕັ້ງຄ່າຊູມຄືນໃໝ່

en: Reshow welcome
lo: ສະແດງການຕ້ອນຮັບອີກຄັ້ງ

en: Resize Limit
lo: ຂີດຈຳກັດການປັບຂະໜາດ

en: Resize Threshold
lo: ຂີດຈຳກັດການປັບຂະໜາດ

en: Resolution
lo: ຄວາມລະອຽດ

en: Resolution not found
lo: ບໍ່ພົບຄວາມລະອຽດ

en: Resolutions
lo: ຄວາມລະອຽດ

en: Resources
lo: ຊັບພະຍາກອນ

en: Restart Wifi on connection failure?
lo: ຣີສະຕາດ Wifi ເມື່ອການເຊື່ອມຕໍ່ລົ້ມເຫຼວບໍ່?

en: Resting Log Level
lo: ລະດັບການບັນທຶກໃນສະພາວະປົກກະຕິ

en: Restricted
lo: ຖືກຈຳກັດ

en: Restricted high level access advised - potentially damaging system settings
lo: ແນະນຳໃຫ້ຈຳກັດການເຂົ້າເຖິງລະດັບສູງ - ອາດເຮັດໃຫ້ການຕັ້ງຄ່າລະບົບເສຍຫາຍ

en: Resume
lo: ດຳເນີນການຕໍ່

en: Resume Report Schedule
lo: ສືບຕໍ່ຕາຕະລາງການລາຍງານ

en: Resumed %s
lo: ດຳເນີນການຕໍ່ %s ແລ້ວ

en: Retest
lo: ທົດສອບຄືນ

en: Retire
lo: ປົດກະສຽນ

en: Retire %layout%
lo: ຍົກເລີກ %layout%

en: Retire this layout or not? It will no longer be visible in lists
lo: ຍົກເລີກ Layout ນີ້ບໍ່? ມັນຈະບໍ່ປາກົດໃນລາຍການອີກຕໍ່ໄປ

en: Retire this media?
lo: ປົດລະວາງສື່ນີ້ບໍ່?

en: Retire this template or not? It will no longer be visible in lists
lo: ຢຸດໃຊ້ແມ່ແບບນີ້ບໍ່? ມັນຈະບໍ່ຖືກສະແດງໃນລາຍການອີກຕໍ່ໄປ

en: Retire? It will no longer be visible when scheduling
lo: ຢຸດໃຊ້ງານ? ມັນຈະບໍ່ຖືກສະແດງອີກຕໍ່ໄປເມື່ອກຳນົດເວລາ

en: Retired
lo: ເລີກຫຼິ້ນ

en: Retired %s
lo: ຍົກເລີກການນຳໃຊ້ %s ແລ້ວ

en: Retired media remains on existing Layouts but is not available to assign to new Layouts.
lo: ສື່ທີ່ປົດລະວາງແລ້ວຈະຍັງຄົງຢູ່ໃນໂຄງຮ່າງທີ່ມີຢູ່ແຕ່ບໍ່ສາມາດມອບໝາຍໃຫ້ກັບໂຄງຮ່າງໃໝ່ໄດ້.

en: Retired?
lo: ປົດກຳນົດແລ້ວບໍ່?

en: Return Display Groups that contain the selected Display somewhere in the nested Display Group relationship tree.
lo: ສົ່ງຄືນກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນທີ່ມີຈໍສະແດງຜົນທີ່ເລືອກໄວ້ຢູ່ບ່ອນໃດບ່ອນໜຶ່ງໃນໂຄງສ້າງຄວາມສຳພັນຂອງກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນທີ່ຊ້ອນກັນ.

en: Return Display Groups that directly contain the selected Display.
lo: ສົ່ງຄືນກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນທີ່ມີຈໍສະແດງຜົນທີ່ເລືອກໄວ້ໂດຍກົງ.

en: Return only posts which included attached media.
lo: ສົ່ງຄືນສະເພາະໂພສທີ່ລວມມີສື່ແນບມາ.

en: Return to Layout View
lo: ກັບໄປໜ້າເບິ່ງຮູບແບບ

en: Retype New Password
lo: ພິມລະຫັດຜ່ານໃໝ່ອີກຄັ້ງ

en: Reverse Landscape
lo: ແນວນອນປີ້ນກັບ

en: Reverse Portrait
lo: ແນວຕັ້ງປີ້ນກັບ

en: Reverse conversion?
lo: ແປງຄ່າຍ້ອນກັບບໍ່?

en: Revert %target% assignment
lo: ຍົກເລີກການມອບໝາຍ %target%

en: Revert %target% creation
lo: ຍົກເລີກການສ້າງ %target%

en: Revert %target% elements change
lo: ຍົກເລີກການປ່ຽນແປງອົງປະກອບ %target%

en: Revert %target% order
lo: ຍົກເລີກລຳດັບ %target%

en: Revert %target% save
lo: ຍົກເລີກການບັນທຶກ %target%

en: Revert %target% transformation
lo: ຍົກເລີກການປ່ຽນແປງຮູບຮ່າງ %target%

en: Revert failed: %error%
lo: ການຍົກເລີກລົ້ມເຫຼວ: %error%

en: Revert last change
lo: ກັບຄືນການປ່ຽນແປງລ່າສຸດ

en: Revised
lo: ແກ້ໄຂແລ້ວ

en: Revoke
lo: ຍົກເລີກ

en: Revoke Access for this Application
lo: ຍົກເລີກການເຂົ້າເຖິງສຳລັບແອັບພລິເຄຊັນນີ້

en: Rich Text
lo: ຂໍ້ຄວາມເສີມ

en: Right
lo: ຂວາ

en: Right click a Folder for further Options
lo: ຄລິກຂວາໃສ່ໂຟເດີເພື່ອເບິ່ງຕົວເລືອກເພີ່ມເຕີມ

en: Right now
lo: ຕອນນີ້

en: Right to Left (RTL)
lo: ຂວາໄປຊ້າຍ (RTL)

en: Romanian
lo: ໂຣມາເນຍ

en: Rotation
lo: ການໝູນ

en: Round Border
lo: ຂອບມົນ

en: Round cells with multi colours and a full coloured header.
lo: ຊ່ອງມົນທີ່ມີຫຼາຍສີແລະຫົວຂໍ້ເຕັມສີ.

en: Round-robin
lo: ສະຫຼັບກັນ

en: Route is available through the API
lo: ເສັ້ນທາງສາມາດໃຊ້ໄດ້ຜ່ານ API

en: Row Limit
lo: ຂີດຈຳກັດແຖວ

en: Row Menu
lo: ເມນູແຖວ

en: Row limits can be used to return a subset of menu items. For example if you wanted the 10th to the 20th item you could put 10 and 20.
lo: ການກຳນົດຂອບເຂດແຖວສາມາດນຳໃຊ້ເພື່ອສົ່ງຄືນຊຸດຍ່ອຍຂອງລາຍການເມນູ. ຕົວຢ່າງ, ຖ້າທ່ານຕ້ອງການລາຍການທີ 10 ຫາ 20, ທ່ານສາມາດໃສ່ 10 ແລະ 20 ໄດ້.

en: Rows per page
lo: ແຖວຕໍ່ໜ້າ

en: Run
lo: ເຮັດວຽກ

en: Run Intent
lo: ເຮັດວຽກ

en: Run Now
lo: ແລ່ນດຽວນີ້

en: Run Now set on %s
lo: ຕັ້ງຄ່າດຳເນີນການທັນທີໃນ %s

en: Run Task Now
lo: ເຮັດວຽກດຽວນີ້

en: Run Test-Request for %s
lo: ດຳເນີນການຮ້ອງຂໍທົດສອບສຳລັບ %s

en: Run at CMS Time?
lo: ແລ່ນຕາມເວລາຂອງ CMS ບໍ່?

en: Run once a day, midnight
lo: ດຳເນີນການມື້ລະຄັ້ງ, ເວລາທ່ຽງຄືນ

en: Run once a month, midnight, first of month
lo: ດຳເນີນການເດືອນລະຄັ້ງ, ເວລາທ່ຽງຄືນ, ວັນທີໜຶ່ງຂອງເດືອນ

en: Run once a week, midnight on Monday
lo: ດຳເນີນການອາທິດລະຄັ້ງ, ເວລາທ່ຽງຄືນຂອງວັນຈັນ

en: Run once a year, midnight, Jan. 1
lo: ດຳເນີນການປີລະຄັ້ງ, ເວລາທ່ຽງຄືນ, ວັນທີ 1 ມັງກອນ

en: Run report results: %s.
lo: ຜົນການດຳເນີນການລາຍງານ: %s.

en: Run reporting on a variety of different KPI's and metrics applicable to the Features enabled.
lo: ດຳເນີນການລາຍງານກ່ຽວກັບ KPI ແລະ ຕົວຊີ້ວັດຕ່າງໆທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບຄຸນສົມບັດທີ່ເປີດໃຊ້.

en: Run through the library and remove unused and unnecessary files
lo: ກວດສອບຫ້ອງສະໝຸດ ແລະ ລຶບໄຟລ໌ທີ່ບໍ່ໄດ້ໃຊ້ ແລະ ບໍ່ຈຳເປັນອອກ

en: Russian
lo: ລັດເຊຍ

en: SOAP Extension
lo: ສ່ວນຂະຫຍາຍ SOAP

en: STS Time out
lo: ເວລາໝົດກຳນົດ STS

en: Safety
lo: ຄວາມປອດໄພ

en: Safety - General emergency and public safety
lo: Safety - ເຫດສຸກເສີນທົ່ວໄປ ແລະ ຄວາມປອດໄພສາທາລະນະ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: Saturdays and Sundays wont be shown.
lo: ວັນເສົາແລະວັນອາທິດຈະບໍ່ຖືກສະແດງ.

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Save Template
lo: ບັນທຶກແມ່ແບບ

en: Save all changes failed!
lo: ການບັນທຶກການປ່ຽນແປງທັງໝົດລົ້ມເຫຼວ!

en: Save as
lo: ບັນທຶກເປັນ

en: Save changes
lo: ບັນທຶກການປ່ຽນແປງ

en: Save editor changes
lo: ບັນທຶກການປ່ຽນແປງໃນຕົວແກ້ໄຂ

en: Save order failed: %error%
lo: ການບັນທຶກລຳດັບລົ້ມເຫຼວ: %error%

en: Save this Layout as a Template?
lo: ບັນທຶກໂຄງຮ່າງນີ້ເປັນແມ່ແບບບໍ່?

en: Saved %s
lo: ບັນທຶກ %s ແລ້ວ

en: Saved Report Converted to Schema Version 2
lo: ລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້ຖືກແປງເປັນ Schema Version 2 ແລ້ວ

en: Saved Reports
lo: ລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້

en: Saved as
lo: ບັນທຶກເປັນ

en: Saved elements
lo: ບັນທຶກອົງປະກອບແລ້ວ

en: Saved report cannot be deleted
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້ໄດ້

en: Saved reports
lo: ລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້

en: Saving into root folder is disabled, please select a different folder
lo: ການບັນທຶກໃສ່ໂຟນເດີຮາກຖືກປິດໄວ້, ກະລຸນາເລືອກໂຟນເດີອື່ນ

en: Scale
lo: ຂະໜາດ

en: Scale - Weather background only
lo: ຂະໜາດ - ພື້ນຫຼັງສະພາບອາກາດເທົ່ານັ້ນ

en: Scale Content?
lo: ປັບຂະໜາດເນື້ອຫາບໍ່?

en: Scale Percentage
lo: ເປີເຊັນການປັບຂະໜາດ

en: Scale element when scaling containing group.
lo: ປັບຂະໜາດອົງປະກອບເມື່ອປັບຂະໜາດກຸ່ມທີ່ບັນຈຸຢູ່.

en: Scale to height
lo: ປັບຂະໜາດໃຫ້ພໍດີກັບຄວາມສູງ

en: Scale to view
lo: ປັບຂະໜາດໃຫ້ພໍດີກັບການເບິ່ງ

en: Scale to width
lo: ປັບຂະໜາດໃຫ້ພໍດີກັບຄວາມກວ້າງ

en: Scale type
lo: ປະເພດການປັບຂະໜາດ

en: Scale with group
lo: ປັບຂະໜາດຕາມກຸ່ມ

en: Schedule
lo: ຕາຕະລາງ

en: Schedule Calendar - Dark
lo: ປະຕິທິນກຳນົດການ - ແບບມືດ

en: Schedule Calendar - Light
lo: ປະຕິທິນກຳນົດການ - ແບບສະຫວ່າງ

en: Schedule Criteria
lo: ເງື່ອນໄຂຕາຕະລາງເວລາ

en: Schedule Criteria Cache Period
lo: ໄລຍະເວລາເກັບແຄຊຂອງເງື່ອນໄຂຕາຕະລາງ

en: Schedule Event
lo: ກຳນົດເວລາເຫດການ

en: Schedule ID
lo: ໄອດີຕາຕະລາງ

en: Schedule Name
lo: ຊື່ຕາຕະລາງ

en: Schedule criteria updates sent to players.
lo: ການອັບເດດເງື່ອນໄຂຕາຕະລາງຖືກສົ່ງໄປທີ່ players.

en: Schedule reminder
lo: ການແຈ້ງເຕືອນຕາຕະລາງ

en: Schedule with view sharing?
lo: ກຳນົດເວລາດ້ວຍການແບ່ງປັນການເບິ່ງບໍ່?

en: Scheduled Action Event ID %d contains an invalid Layout linked to it by the Layout code.
lo: ID ເຫດການການກະທຳທີ່ກຳນົດເວລາ %d ມີຮູບແບບທີ່ບໍ່ຖືກຕ້ອງເຊື່ອມໂຍງຢູ່ ໂດຍລະຫັດຮູບແບບ.

en: Scheduled At
lo: ຈັດຕາຕະລາງເມື່ອ

en: Scheduling
lo: ການຈັດຕາຕະລາງ

en: Scopes
lo: ຂອບເຂດ

en: Scopes grant the Application access to specific routes, all GET,POST and PUT calls for the selected scopes, will be available to use by this Application.
lo: ຂອບເຂດຈະໃຫ້ສິດແອັບພລິເຄຊັນເຂົ້າເຖິງເສັ້ນທາງສະເພາະ, ການເອີ້ນ GET, POST ແລະ PUT ທັງໝົດສຳລັບຂອບເຂດທີ່ເລືອກ, ຈະສາມາດໃຊ້ໄດ້ໂດຍແອັບພລິເຄຊັນນີ້.

en: Scottish Gaelic
lo: ກາເອລິກສະກັອດ

en: Screen Dimensions
lo: ຂະໜາດໜ້າຈໍ

en: Screen Name
lo: ຊື່ໃນຈໍ

en: Screen Shot Size
lo: ຂະໜາດພາບໜ້າຈໍ

en: Screen Size
lo: ຂະໜາດໜ້າຈໍ

en: Screen name
lo: ຊື່ໜ້າຈໍ

en: Screen shot interval
lo: ໄລຍະຫ່າງການຖ່າຍພາບໜ້າຈໍ

en: Screen shot?
lo: ຖ່າຍພາບໜ້າຈໍບໍ່?

en: Screen size
lo: ຂະໜາດໜ້າຈໍ

en: Screenshots can be seen in the Display Grid by selecting Column Visibility and enabling the Screenshot column.
lo: ສາມາດເບິ່ງພາບໜ້າຈໍໄດ້ໃນຕາຕະລາງການສະແດງຜົນໂດຍການເລືອກ Column Visibility ແລະ ເປີດໃຊ້ຄໍລຳ Screenshot.

en: Scroll Horizontal
lo: ເລື່ອນແນວນອນ

en: Scroll Vertical
lo: ເລື່ອນແນວຕັ້ງ

en: Scroll to selected widget
lo: ເລື່ອນໄປຫາວິດເຈັດທີ່ເລືອກ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Search for Layout Templates
lo: ຄົ້ນຫາແມ່ແບບໂຄງຮ່າງ

en: Search for Layouts
lo: ຄົ້ນຫາໂຄງຮ່າງ

en: Search for Layouts by Code
lo: ຄົ້ນຫາໂຄງຮ່າງດ້ວຍລະຫັດ

en: Search for Layouts by the Code Identifier. Layouts must have a Code Identifier set in the Layout Edit form before creating a Navigate to Layout Action Type.
lo: ຄົ້ນຫາໂຄງຮ່າງໂດຍໃຊ້ຕົວລະບຸລະຫັດ. ໂຄງຮ່າງຕ້ອງມີການຕັ້ງຕົວລະບຸລະຫັດໃນຟອມແກ້ໄຂໂຄງຮ່າງກ່ອນສ້າງປະເພດການດຳເນີນການ ນຳທາງໄປຫາໂຄງຮ່າງ.

en: Search for templates available from the %obj%.
lo: ຄົ້ນຫາແມ່ແບບທີ່ມີຢູ່ໃນ %obj%.

en: Search in all folders
lo: ຄົນຫเบໃນໂຟນເດີທັງໝົດ

en: Search on
lo: ຄົ້ນຫາໃນ

en: Search:
lo: ຄົ້ນຫາ:

en: Second factor secret
lo: ລະຫັດລັບປັດໄຈທີສອງ

en: Secondary
lo: ສຳຮອງ

en: Secondary steps colour
lo: ສີຂັ້ນຕອນສຳຮອງ

en: Seconds
lo: ວິນາທີ

en: Seconds hand colour
lo: ສີເຂັມວິນາທີ

en: Seconds this event should be scheduled for
lo: ຈຳນວນວິນາທີທີ່ເຫດການນີ້ຄວນຖືກກຳນົດເວລາ

en: Section
lo: ພາກສ່ວນ

en: Securely connect to services like Microsoft PowerBI and display dashboards
lo: ເຊື່ອມຕໍ່ກັບບໍລິການຕ່າງໆ ເຊັ່ນ Microsoft PowerBI ຢ່າງປອດໄພ ແລະ ສະແດງແດຊບອດ

en: Security
lo: ການຮັກສາຄວາມປອດໄພ

en: Security - Law enforcement, military, homeland and local/private security
lo: Security - ການບັງຄັບໃຊ້ກົດໝາຍ, ການທະຫານ, ຄວາມໝັ້ນຄົງພາຍໃນ ແລະ ທ້ອງຖິ່ນ/ເອກະຊົນ

en: Seeding Database
lo: ກຳລັງໃສ່ຂໍ້ມູນເບື້ອງຕົ້ນໃນຖານຂໍ້ມູນ

en: Select
lo: ເລືອກ

en: Select All
lo: ເລືອກທັງໝົດ

en: Select DataSet Field
lo: ເລືອກຟິວຊຸດຂໍ້ມູນ

en: Select Folder
lo: ເລືອກໂຟນເດີ

en: Select Lead Display for this sync group
lo: ເລືອກຈໍສະແດງຜົນຫຼັກສຳລັບກຸ່ມຊິ້ງນີ້

en: Select a Media file from the Library to use. The selected file will be shown full screen for this event.
lo: ເລືອກໄຟລ໌ສື່ຈາກຫໍສະໝຸດເພື່ອໃຊ້. ໄຟລ໌ທີ່ເລືອກຈະຖືກສະແດງເຕັມຈໍສຳລັບເຫດການນີ້.

en: Select a Playlist to use. The selected playlist will be shown full screen for this event.
lo: ເລືອກລາຍການຫຼິ້ນເພື່ອໃຊ້. ລາຍການຫຼິ້ນທີ່ເລືອກຈະຖືກສະແດງເຕັມຈໍສຳລັບເຫດການນີ້.

en: Select a User Group for this User so that they get access to the parts of the application they need.
lo: ເລືອກກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ສຳລັບຜູ້ໃຊ້ນີ້ ເພື່ອໃຫ້ພວກເຂົາສາມາດເຂົ້າເຖິງສ່ວນຕ່າງໆຂອງແອັບພລິເຄຊັນທີ່ພວກເຂົາຕ້ອງການ.

en: Select a campaign
lo: ເລືອກແຄມເປນ

en: Select a custom font - leave empty to use the default font.
lo: ເລືອກຟອນກຳນົດເອງ - ປະວ່າງໄວ້ເພື່ອໃຊ້ຟອນເລີ່ມຕົ້ນ.

en: Select a dataset to display appearance options.
lo: ເລືອກຊຸດຂໍ້ມູນເພື່ອສະແດງຕົວເລືອກຮູບລັກ.

en: Select a day part that should act as operating hours for this display -  email alerts will not be sent outside of operating hours
lo: ເລືອກຊ່ວງເວລາຂອງມື້ທີ່ຈະໃຊ້ເປັນຊົ່ວໂມງເຮັດວຽກສຳລັບໜ້າຈໍນີ້ - ການແຈ້ງເຕືອນທາງອີເມວຈະບໍ່ຖືກສົ່ງນອກຊົ່ວໂມງເຮັດວຽກ

en: Select a day part that should act as operating hours for this display - email alerts will not be sent outside of operating hours
lo: ເລືອກສ່ວນຂອງມື້ທີ່ຈະເປັນຊົ່ວໂມງເຮັດວຽກສຳລັບຈໍສະແດງຜົນນີ້ - ການແຈ້ງເຕືອນທາງອີເມວຈະບໍ່ຖືກສົ່ງນອກຊົ່ວໂມງເຮັດວຽກ

en: Select a display
lo: ເລືອກຈໍສະແດງຜົນ

en: Select a folder to filter the media items.
lo: ເລືອກໂຟລເດີເພື່ອການກັ່ນຕອງລາຍການສື່.

en: Select a property to display inputs
lo: ເລືອກຄຸນສົມບັດເພື່ອສະແດງຊ່ອງປ້ອນຂໍ້ມູນ

en: Select a range
lo: ເລືອກຊ່ວງ

en: Select a type and an item (i.e., layout/media/tag)
lo: ເລືອກປະເພດ ແລະ ລາຍການ (ຕົວຢ່າງ: ຮູບແບບ/ມີເດຍ/ແທັກ)

en: Select an Image
lo: ເລືອກຮູບ

en: Select an Image or Video
lo: ເລືອກຮູບພາບ ຫຼື ວິດີໂອ

en: Select an image from the Toolbox and drop here to replace this element.
lo: ເລືອກຮູບພາບຈາກກ່ອງເຄື່ອງມື ແລະ ວາງໃສ່ບ່ອນນີ້ເພື່ອປ່ຽນແທນອົງປະກອບນີ້.

en: Select any folders the new user should have shared with them for viewing and editing.
lo: ເລືອກໂຟລເດີໃດກໍໄດ້ທີ່ຜູ້ໃຊ້ໃໝ່ຄວນຈະຖືກແບ່ງປັນໃຫ້ພວກເຂົາເບິ່ງ ແລະ ແກ້ໄຂ.

en: Select data connector source.
lo: ເລືອກແຫຼ່ງຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນ.

en: Select images from the media library to replace the default weather backgrounds.
lo: ເລືອກຮູບພາບຈາກຄັງສື່ເພື່ອປ່ຽນແທນພື້ນຫຼັງສະພາບອາກາດເລີ່ມຕົ້ນ.

en: Select images from the media library to replace the default weather images.
lo: ເລືອກຮູບພາບຈາກຄັງສື່ເພື່ອປ່ຽນແທນຮູບພາບສະພາບອາກາດເລີ່ມຕົ້ນ.

en: Select media to add
lo: ເລືອກມີເດຍເພື່ອເພີ່ມ

en: Select one or more rows to delete
lo: ເລືອກໜຶ່ງ ຫຼື ຫຼາຍແຖວເພື່ອລຶບ

en: Select sharing to grant to this application (scopes).
lo: ເລືອກການແບ່ງປັນທີ່ຈະໃຫ້ສິດແກ່ແອັບພລິເຄຊັນນີ້ (ຂອບເຂດ).

en: Select source type of the provided remote Dataset URL
lo: ເລືອກປະເພດແຫຼ່ງທີ່ມາຂອງ URL ຊຸດຂໍ້ມູນທາງໄກທີ່ໃຫ້ມາ

en: Select tags to be displayed.
lo: ເລືອກແທັກທີ່ຈະສະແດງ.

en: Select the Column Type
lo: ເລືອກປະເພດຄໍລຳ

en: Select the Default setting to use for the collection for Proof of Play statistics for all Widgets.
lo: ເລືອກການຕັ້ງຄ່າເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບການເກັບກຳສະຖິຕິການພິສູດການຫຼິ້ນສຳລັບທຸກວິດເຈັດ.

en: Select the Default setting to use for the collection of Proof of Play statistics for all Layout Items.
lo: ເລືອກການຕັ້ງຄ່າເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບການເກັບກຳສະຖິຕິການພິສູດການຫຼິ້ນສຳລັບທຸກລາຍການໂຄງຮ່າງ.

en: Select the Default setting to use for the collection of Proof of Play statistics for all Media Items.
lo: ເລືອກການຕັ້ງຄ່າເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບການເກັບກຳສະຖິຕິການພິສູດການຫຼິ້ນສຳລັບທຸກລາຍການສື່.

en: Select the Default setting to use for the collection of Proof of Play statistics for all Playlists.
lo: ເລືອກການຕັ້ງຄ່າເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບການເກັບກຳສະຖິຕິການພິສູດການຫຼິ້ນສຳລັບທຸກລາຍການຫຼິ້ນ.

en: Select the audio file that should be played when this Widget starts.
lo: ເລືອກໄຟລ໌ສຽງທີ່ຈະຫຼີ້ນເມື່ອ Widget ນີ້ເລີ່ມຕົ້ນ.

en: Select the authentication requirements for the remote data source. These will be added to the request.
lo: ເລືອກຄວາມຕ້ອງການການຢືນຢັນຕົວຕົນສຳລັບແຫຼ່ງຂໍ້ມູນທາງໄກ. ສິ່ງເຫຼົ່ານີ້ຈະຖືກເພີ່ມເຂົ້າໃນຄຳຮ້ອງຂໍ.

en: Select the dashboards type below
lo: ເລືອກປະເພດແດຊບອດຂ້າງລຸ່ມນີ້

en: Select the date and time after which this media should be removed from the CMS - it will be removed from any existing widgets as well
lo: ເລືອກວັນທີ ແລະ ເວລາທີ່ສື່ນີ້ຄວນຖືກລຶບອອກຈາກ CMS - ມັນຈະຖືກລຶບອອກຈາກວິດເຈັດທີ່ມີຢູ່ທັງໝົດເຊັ່ນກັນ

en: Select the date and time to publish the layout
lo: ເລືອກວັນທີ ແລະ ເວລາທີ່ຈະເຜີຍແຜ່ໂຄງຮ່າງ

en: Select the dayparting information for this event. To set your own times select custom and to have the event run constantly select Always.
lo: ເລືອກຂໍ້ມູນການແບ່ງຊ່ວງເວລາຂອງມື້ສຳລັບກິດຈະກຳນີ້. ເພື່ອຕັ້ງເວລາຂອງທ່ານເອງໃຫ້ເລືອກກຳນົດເອງ ແລະ ເພື່ອໃຫ້ກິດຈະກຳແລ່ນຕະຫຼອດເວລາໃຫ້ເລືອກສະເໝີ.

en: Select the end date for this DMA
lo: ເລືອກວັນທີສິ້ນສຸດຂອງ DMA ນີ້

en: Select the end date for this campaign
lo: ເລືອກວັນທີສິ້ນສຸດຂອງແຄມເປນນີ້

en: Select the end time for this DMA
lo: ເລືອກເວລາສິ້ນສຸດຂອງ DMA ນີ້

en: Select the end time for this event
lo: ເລືອກເວລາສິ້ນສຸດຂອງກິດຈະກຳນີ້

en: Select the end time for this widget
lo: ເລືອກເວລາສິ້ນສຸດສຳລັບວິດເຈັດນີ້

en: Select the language you would like to use.
lo: ເລືອກພາສາທີ່ທ່ານຕ້ອງການໃຊ້.

en: Select the role which most closely matches what you want this User to do, or select manual.
lo: ເລືອກບົດບາດທີ່ກົງກັບສິ່ງທີ່ທ່ານຕ້ອງການໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ນີ້ເຮັດຫຼາຍທີ່ສຸດ, ຫຼື ເລືອກກຳນົດເອງ.

en: Select the start date for this DMA
lo: ເລືອກວັນທີເລີ່ມຕົ້ນຂອງ DMA ນີ້

en: Select the start date for this campaign
lo: ເລືອກວັນທີເລີ່ມຕົ້ນຂອງແຄມເປນນີ້

en: Select the start time for this DMA
lo: ເລືອກເວລາເລີ່ມຕົ້ນຂອງ DMA ນີ້

en: Select the start time for this event
lo: ເລືອກເວລາເລີ່ມຕົ້ນຂອງກິດຈະກຳນີ້

en: Select the start time for this widget
lo: ເລືອກເວລາເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບວິດເຈັດນີ້

en: Select the target date and time.
lo: ເລືອກວັນທີ ແລະ ເວລາເປົ້າໝາຍ.

en: Select the target for the Trigger
lo: ເລືອກເປົ້າໝາຍສຳລັບຕົວສັ່ງການ

en: Select the task you would like to run
lo: ເລືອກໜ້າວຽກທີ່ທ່ານຕ້ອງການດຳເນີນການ

en: Select the template colours you would like to apply values to the colours below.
lo: ເລືອກສີຂອງແມ່ແບບທີ່ທ່ານຕ້ອງການນຳໃຊ້ຄ່າສີດ້ານລຸ່ມ.

en: Select the type of Repeat required for this Event.
lo: ເລືອກປະເພດການເຮັດຊ້ຳທີ່ຕ້ອງການສຳລັບກິດຈະກຳນີ້.

en: Select the type of event to schedule
lo: ເລືອກປະເພດເຫດການທີ່ຈະກຳນົດເວລາ

en: Select the units you would like to use.
lo: ເລືອກຫົວໜ່ວຍທີ່ທ່ານຕ້ອງການໃຊ້.

en: Select to create a new database
lo: ເລືອກເພື່ອສ້າງຖານຂໍ້ມູນໃໝ່

en: Select to provide a specific duration for this Widget
lo: ເລືອກເພື່ອລະບຸໄລຍະເວລາສະເພາະສຳລັບວິດເຈັດນີ້

en: Select to use an existing database. Please note that when you use an existing database it must be empty of all other contents.
lo: ເລືອກເພື່ອໃຊ້ຖານຂໍ້ມູນທີ່ມີຢູ່ແລ້ວ. ກະລຸນາຮັບຊາບວ່າເມື່ອທ່ານໃຊ້ຖານຂໍ້ມູນທີ່ມີຢູ່ແລ້ວ, ມັນຈະຕ້ອງວ່າງເປົ່າຈາກເນື້ອຫາອື່ນໆທັງໝົດ.

en: Select when you would like the Data to be truncated out of this DataSet. The criteria is assessed when synchronisation occurs and is truncated before adding new data.
lo: ເລືອກເວລາທີ່ທ່ານຕ້ອງການໃຫ້ຂໍ້ມູນຖືກຕັດອອກຈາກຊຸດຂໍ້ມູນນີ້. ເງື່ອນໄຂຈະຖືກປະເມີນເມື່ອມີການຊິງໂຄຣໄນ ແລະ ຈະຖືກຕັດກ່ອນທີ່ຈະເພີ່ມຂໍ້ມູນໃໝ່.

en: Select where the Navigation Menu should be positioned by default. Users can set an alternate view in their Preferences under their User Profile.
lo: ເລືອກຕຳແໜ່ງຂອງເມນູນຳທາງເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ. ຜູ້ໃຊ້ສາມາດຕັ້ງຄ່າການເບິ່ງທາງເລືອກໃນການຕັ້ງຄ່າສ່ວນຕົວພາຍໃຕ້ໂປຣໄຟລ໌ຜູ້ໃຊ້ຂອງພວກເຂົາ.

en: Select where the Navigation Menu should be positioned. Once selected please refresh your browser window to apply changes.
lo: ເລືອກບ່ອນທີ່ຈະວາງເມນູນຳທາງ. ເມື່ອເລືອກແລ້ວ ກະລຸນາໂຫຼດໜ້າຕ່າງເບົາເຊີຂອງທ່ານຄືນໃໝ່ເພື່ອໃຫ້ການປ່ຽນແປງມີຜົນ.

en: Select which video engine should be used to playback video. ExoPlayer is usually better, but if you experience issues you can revert back to Android Media Player. HLS always uses ExoPlayer. Available from v3 R300.
lo: ເລືອກເຄື່ອງຈັກວິດີໂອທີ່ຈະໃຊ້ໃນການຫຼີ້ນວິດີໂອ. ໂດຍທົ່ວໄປ ExoPlayer ຈະດີກວ່າ, ແຕ່ຖ້າທ່ານພົບບັນຫາ ທ່ານສາມາດກັບໄປໃຊ້ Android Media Player ໄດ້. HLS ໃຊ້ ExoPlayer ສະເໝີ. ສາມາດໃຊ້ໄດ້ຕັ້ງແຕ່ v3 R300.

en: Select widget or create a new one
lo: ເລືອກວິດເຈັດ ຫຼື ສ້າງອັນໃໝ່

en: Selected
lo: ເລືອກແລ້ວ

en: Selected Tag %s requires a value, please enter the Tag in %s|Value format or provide Tag value in the dedicated field.
lo: ແທັກທີ່ເລືອກ %s ຕ້ອງການຄ່າ, ກະລຸນາປ້ອນແທັກໃນຮູບແບບ %s|ຄ່າ ຫຼື ລະບຸຄ່າແທັກໃນຟິວທີ່ກຳນົດ.

en: Selected Tags
lo: ແທັກທີ່ເລືອກ

en: Selected item is not shared with you with edit permission!
lo: ລາຍການທີ່ເລືອກບໍ່ໄດ້ຖືກແບ່ງປັນໃຫ້ທ່ານດ້ວຍສິດໃນການແກ້ໄຂ!

en: Selecting only one of the Authorisation Code or Client Credentials grants improves security by allowing us to revoke access tokens more effectively.
lo: ການເລືອກພຽງຢ່າງໃດຢ່າງໜຶ່ງລະຫວ່າງລະຫັດຢືນຢັນສິດ ຫຼື ຂໍ້ມູນປະຈຳຕົວລູກຂ່າຍຈະຊ່ວຍເພີ່ມຄວາມປອດໄພໂດຍການອະນຸຍາດໃຫ້ພວກເຮົາສາມາດຍົກເລີກໂທເຄັນການເຂົ້າເຖິງໄດ້ຢ່າງມີປະສິດທິພາບຫຼາຍຂຶ້ນ.

en: Selecting this option will direct you to the Add User form where you can manually
                                        create user.
lo: ການເລືອກຕົວເລືອກນີ້ຈະນຳທ່ານໄປທີ່ຟອມເພີ່ມຜູ້ໃຊ້ ບ່ອນທີ່ທ່ານສາມາດສ້າງຜູ້ໃຊ້ດ້ວຍຕົນເອງໄດ້.

en: Selecting this option will remove any generic files that is are not currently linked to Displays. This process cannot be reversed.
lo: ການເລືອກຕົວເລືອກນີ້ຈະລຶບໄຟລ໌ທົ່ວໄປທີ່ບໍ່ໄດ້ເຊື່ອມຕໍ່ກັບຈໍສະແດງຜົນ. ຂະບວນການນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້.

en: Selecting this option will remove any media that is not currently being used in Layouts or linked to Displays. This process cannot be reversed.
lo: ການເລືອກຕົວເລືອກນີ້ຈະລຶບສື່ໃດໆທີ່ບໍ່ໄດ້ຖືກໃຊ້ງານໃນຮູບແບບ ຫຼື ເຊື່ອມຕໍ່ກັບຈໍສະແດງຜົນ. ຂະບວນການນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້.

en: Semicolon
lo: ເຄື່ອງໝາຍຈໍ້າຈຸດ

en: Send Command
lo: ສົ່ງຄຳສັ່ງ

en: Send Reset
lo: ສົ່ງການຕັ້ງຄ່າໃໝ່

en: Send Schedule in advance?
lo: ສົ່ງຕາຕະລາງເວລາລ່ວງໜ້າບໍ່?

en: Send backwards
lo: ສົ່ງໄປທາງຫຼັງ

en: Send feedback
lo: ສົ່ງຄຳຕິຊົມ

en: Send files in advance?
lo: ສົ່ງໄຟລ໌ລ່ວງໜ້າບໍ່?

en: Send progress while downloading
lo: ສົ່ງຄວາມຄືບໜ້າໃນຂະນະທີ່ດາວໂຫຼດ

en: Send repeat Display Timeouts
lo: ສົ່ງການໝົດກຳນົດໜ້າຈໍຊ້ຳ

en: Send this alert only to displays matching the alert's area?
lo: ສົ່ງການແຈ້ງເຕືອນນີ້ສະເພາະກັບຈໍສະແດງຜົນທີ່ກົງກັບພື້ນທີ່ຂອງການແຈ້ງເຕືອນບໍ່?

en: Send to back
lo: ສົ່ງໄປໄວ້ຫຼັງສຸດ

en: Sender Name
lo: ຊື່ຜູ້ສົ່ງ

en: Sending email address
lo: ທີ່ຢູ່ອີເມວຜູ້ສົ່ງ

en: Sending email address in CMS Settings is not configured
lo: ທີ່ຢູ່ອີເມວຜູ້ສົ່ງໃນການຕັ້ງຄ່າ CMS ຍັງບໍ່ໄດ້ກຳນົດ

en: Sending email name
lo: ຊື່ຜູ້ສົ່ງອີເມວ

en: Separator
lo: ຕົວຂັ້ນ

en: September
lo: ກັນຍາ

en: Serbian
lo: ເຊີເບຍ

en: Serbian (Cyrillic)
lo: ເຊີເບຍ (ຊີຣີລິກ)

en: Server
lo: ເຊີບເວີ

en: Server Key
lo: ກະແຈເຊີບເວີ

en: Server Mode
lo: ໂໝດເຊີບເວີ

en: Session
lo: ເຊດຊັ່ນ

en: Session has expired, please log in again
lo: ເຊດຊັນໝົດອາຍຸ, ກະລຸນາເຂົ້າສູ່ລະບົບໃໝ່

en: Sessions
lo: ເຊດຊັນ

en: Set Bandwidth
lo: ຕັ້ງຄ່າແບນວິດ

en: Set Default Layout
lo: ຕັ້ງຄ່າຮູບແບບເລີ່ມຕົ້ນ

en: Set Expiry Dates
lo: ຕັ້ງວັນໝົດອາຍຸ

en: Set Home Folder
lo: ຕັ້ງໂຟນເດີຫຼັກ

en: Set The same Layout on all displays?
lo: ຕັ້ງໂຄງຮ່າງດຽວກັນໃນທຸກໜ້າຈໍບໍ່?

en: Set View, Edit and Delete Sharing for Widgets and Playlists
lo: ຕັ້ງຄ່າການແບ່ງປັນສຳລັບການເບິ່ງ, ແກ້ໄຂ ແລະ ລຶບ ຂອງວິດເຈັດ ແລະ ລາຍການຫຼິ້ນ

en: Set a display order for this item to appear
lo: ກຳນົດລຳດັບການສະແດງຜົນໃຫ້ລາຍການນີ້ປາກົດ

en: Set a display order for this item to appear, leave empty to add to the end.
lo: ກຳນົດລຳດັບການສະແດງຜົນໃຫ້ລາຍການນີ້, ປະໄວ້ຫວ່າງເພື່ອເພີ່ມໃສ່ທ້າຍສຸດ.

en: Set a duration?
lo: ຕັ້ງໄລຍະເວລາບໍ່?

en: Set a future date and time to end the schedule. Leave blank to run indefinitely.
lo: ກຳນົດວັນທີ ແລະ ເວລາໃນອະນາຄົດເພື່ອສິ້ນສຸດຕາຕະລາງ. ປະໄວ້ວ່າງເພື່ອດຳເນີນການໂດຍບໍ່ມີກຳນົດ.

en: Set a future date and time to run this report. Leave blank to run from the next collection point.
lo: ກຳນົດວັນທີ ແລະ ເວລາໃນອະນາຄົດເພື່ອດຳເນີນການລາຍງານນີ້. ປະໄວ້ວ່າງເພື່ອດຳເນີນການຈາກຈຸດເກັບກຳຂໍ້ມູນຖັດໄປ.

en: Set a home folder for a user
lo: ຕັ້ງຄ່າໂຟລເດີຫຼັກສຳລັບຜູ້ໃຊ້

en: Set a home folder to use as the default folder for new content.
lo: ຕັ້ງໂຟລເດີຫຼັກເພື່ອໃຊ້ເປັນໂຟລເດີເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບເນື້ອຫາໃໝ່.

en: Set a priority for this DMA. Higher priorities take precedence.
lo: ກຳນົດບູລິມະສິດສຳລັບ DMA ນີ້. ບູລິມະສິດທີ່ສູງກວ່າຈະມີສິດກ່ອນ.

en: Set access to any device that uses the monitors USB port. Set to ‘False’ the monitor will not accept input or read from USB ports.
lo: ຕັ້ງຄ່າການເຂົ້າເຖິງອຸປະກອນໃດໆທີ່ໃຊ້ພອດ USB ຂອງຈໍພາບ. ຕັ້ງເປັນ ‘False’ ຈໍພາບຈະບໍ່ຮັບການປ້ອນຂໍ້ມູນ ຫຼື ອ່ານຈາກພອດ USB.

en: Set access to the monitor settings via the remote control. Set To ‘False’ the remote control will not change the volume, brightness etc of the monitor.
lo: ຕັ້ງຄ່າການເຂົ້າເຖິງການຕັ້ງຄ່າຈໍພາບຜ່ານຣີໂມດຄວບຄຸມ. ຕັ້ງເປັນ ‘False’ ຣີໂມດຄວບຄຸມຈະບໍ່ສາມາດປ່ຽນລະດັບສຽງ, ຄວາມສະຫວ່າງ ແລະ ອື່ນໆ ຂອງຈໍພາບໄດ້.

en: Set as Home
lo: ຕັ້ງເປັນໜ້າຫຼັກ

en: Set criteria to determine when this event is active. All conditions must be true for an event to be included in the schedule loop. Events without criteria are always active.
lo: ກຳນົດເງື່ອນໄຂເພື່ອລະບຸວ່າເຫດການນີ້ຈະເຮັດວຽກເມື່ອໃດ. ເງື່ອນໄຂທັງໝົດຕ້ອງເປັນຈິງເພື່ອໃຫ້ເຫດການຖືກລວມຢູ່ໃນວົງຈອນກຳນົດເວລາ. ເຫດການທີ່ບໍ່ມີເງື່ອນໄຂຈະເຮັດວຽກຕະຫຼອດ.

en: Set default folder for new Displays, by default the Root folder will be used
lo: ຕັ້ງຄ່າໂຟເດີເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບໜ້າຈໍໃໝ່, ໂດຍຄ່າເລີ່ມຕົ້ນຈະໃຊ້ໂຟເດີຫຼັກ

en: Set dimensions to be used for the Player window ensuring that they do not exceed the actual screen size. Enter the following values representing the pixel sizings for; Top,Left,Width,Height. This requires a Player Restart to action.
lo: ຕັ້ງຄ່າຂະໜາດທີ່ຈະໃຊ້ສຳລັບໜ້າຕ່າງ Player ໂດຍໃຫ້ແນ່ໃຈວ່າມັນບໍ່ເກີນຂະໜາດໜ້າຈໍຈິງ. ໃສ່ຄ່າຕໍ່ໄປນີ້ທີ່ສະແດງເຖິງຂະໜາດພິກເຊລສຳລັບ; ເທິງ, ຊ້າຍ, ກວ້າງ, ສູງ. ການກະທຳນີ້ຕ້ອງການຣີສະຕາດ Player.

en: Set home folder
lo: ຕັ້ງໂຟນເດີໜ້າຫຼັກ

en: Set how long this item should be shown each time it appears in the schedule. Leave blank to use the Media Duration set in the Library.
lo: ກຳນົດວ່າລາຍການນີ້ຄວນສະແດງດົນປານໃດແຕ່ລະຄັ້ງທີ່ມັນປາກົດໃນຕາຕະລາງເວລາ. ປະວ່າງໄວ້ເພື່ອໃຊ້ໄລຍະເວລາຂອງສື່ທີ່ຕັ້ງໄວ້ໃນຫໍສະໝຸດ.

en: Set intended orientation for this Media, this is for filtering purpose only.
lo: ກຳນົດທິດທາງທີ່ຕັ້ງໄວ້ສຳລັບສື່ນີ້, ນີ້ແມ່ນເພື່ອຈຸດປະສົງການກັ່ນຕອງເທົ່ານັ້ນ.

en: Set the Default Layout to use when no other content is scheduled to this Display. This will override the global Default Layout as set in CMS Administrator Settings. If left blank a global Default Layout will be automatically set for this Display.
lo: ຕັ້ງຄ່າໂຄງຮ່າງເລີ່ມຕົ້ນເພື່ອໃຊ້ເມື່ອບໍ່ມີເນື້ອຫາອື່ນຖືກຈັດຕາຕະລາງໃຫ້ຈໍສະແດງຜົນນີ້. ນີ້ຈະລົບລ້າງໂຄງຮ່າງເລີ່ມຕົ້ນທົ່ວໄປທີ່ຕັ້ງໄວ້ໃນການຕັ້ງຄ່າຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ CMS. ຖ້າປະໄວ້ຫວ່າງ ໂຄງຮ່າງເລີ່ມຕົ້ນທົ່ວໄປຈະຖືກຕັ້ງຄ່າໂດຍອັດຕະໂນມັດສຳລັບຈໍສະແດງຜົນນີ້.

en: Set the Default Settings for Proof of Play statistics to apply to all Displays. This can be toggled off by using Display Profiles.
lo: ຕັ້ງຄ່າເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບສະຖິຕິການພິສູດການຫຼິ້ນ ເພື່ອນຳໃຊ້ກັບທຸກໜ້າຈໍ. ສາມາດປິດໄດ້ໂດຍການໃຊ້ໂປຣໄຟລ໌ໜ້າຈໍ.

en: Set the Default setting to use for the level of collection for Proof of Play Statistics to be applied to Layouts / Media and Widget items.
lo: ຕັ້ງຄ່າເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບລະດັບການເກັບກຳສະຖິຕິການພິສູດການຫຼິ້ນ ເພື່ອນຳໃຊ້ກັບໂຄງຮ່າງ / ສື່ ແລະ ລາຍການວິດເຈັດ.

en: Set the Player Version to install, making sure that the selected version is suitable for your device
lo: ຕັ້ງຄ່າເວີຊັນເຄື່ອງຫຼີ້ນທີ່ຈະຕິດຕັ້ງ, ໃຫ້ແນ່ໃຈວ່າເວີຊັນທີ່ເລືອກນັ້ນເໝາະສົມກັບອຸປະກອນຂອງທ່ານ

en: Set the allowed key input for the monitor.
lo: ຕັ້ງຄ່າການປ້ອນຂໍ້ມູນຜ່ານປຸ່ມທີ່ອະນຸຍາດສຳລັບຈໍພາບ.

en: Set the default timezone for the application
lo: ຕັ້ງຄ່າເຂດເວລາເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບແອັບພລິເຄຊັນ

en: Set the device time using the CMS. Only available on rooted devices or system signed players.
lo: ຕັ້ງເວລາຂອງອຸປະກອນໂດຍໃຊ້ CMS. ສາມາດໃຊ້ໄດ້ກັບອຸປະກອນທີ່ຣູດແລ້ວ ຫຼື ເຄື່ອງຫຼີ້ນທີ່ລົງລາຍເຊັນໂດຍລະບົບເທົ່ານັ້ນ.

en: Set the duration of all Widgets in the Playlist to a specific value in seconds. Leave empty to use each Widget duration.
lo: ຕັ້ງໄລຍະເວລາຂອງວິດເຈັດທັງໝົດໃນລາຍການຫຼີ້ນເປັນຄ່າສະເພາະເປັນວິນາທີ. ປະຫວ່າງໄວ້ເພື່ອໃຊ້ໄລຍະເວລາຂອງແຕ່ລະວິດເຈັດ.

en: Set the font size
lo: ຕັ້ງຄ່າຂະໜາດຟອນ

en: Set the level of collection for Proof of Play Statistics to be applied to selected Layouts / Media and Widget items.
lo: ຕັ້ງລະດັບການເກັບກຳສະຖິຕິຫຼັກຖານການຫຼິ້ນເພື່ອໃຊ້ກັບໜ້າສະແດງຜົນ / ສື່ ແລະ ລາຍການວິດເຈັດທີ່ເລືອກ.

en: Set the level of logging the CMS should record. In production systems "error" is recommended.
lo: ຕັ້ງຄ່າລະດັບການບັນທຶກທີ່ CMS ຄວນບັນທຶກ. ໃນລະບົບການຜະລິດແນະນຳໃຫ້ໃຊ້ "error".

en: Set the level of the resting log level. The CMS will revert to this log level after an elevated period ends. In production systems "error" is recommended.
lo: ຕັ້ງຄ່າລະດັບການບັນທຶກໃນສະພາວະປົກກະຕິ. CMS ຈະກັບຄືນສູ່ລະດັບການບັນທຶກນີ້ຫຼັງຈາກໄລຍະເວລາທີ່ຍົກລະດັບສິ້ນສຸດລົງ. ໃນລະບົບການຜະລິດແນະນຳໃຫ້ໃຊ້ "error".

en: Set the orientation of the device (portrait mode will only work if supported by the hardware) Application Restart Required.
lo: ຕັ້ງຄ່າທິດທາງຂອງອຸປະກອນ (ໂໝດແນວຕັ້ງຈະເຮັດວຽກຖ້າຮາດແວຮອງຮັບເທົ່ານັ້ນ) ຕ້ອງການຣີສະຕາດແອັບພລິເຄຊັນ.

en: Set the owner of this Application. Leave empty to keep the current owner. If you are not an admin you will not be able to reverse this action
lo: ກຳນົດເຈົ້າຂອງແອັບພລິເຄຊັນນີ້. ປະວ່າງໄວ້ເພື່ອຮັກສາເຈົ້າຂອງປັດຈຸບັນ. ຖ້າທ່ານບໍ່ແມ່ນຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ ທ່ານຈະບໍ່ສາມາດຍົກເລີກການກະທຳນີ້ໄດ້

en: Set the scale for the text element on the calendar.
lo: ຕັ້ງຄ່າຂະໜາດສຳລັບສ່ວນປະກອບຂໍ້ຄວາມໃນປະຕິທິນ.

en: Set to expire
lo: ຕັ້ງໃຫ້ໝົດອາຍຸ

en: Set to start
lo: ຕັ້ງໃຫ້ເລີ່ມ

en: Sets the default user type selected when creating a user. We recommend that this is set to User
lo: ຕັ້ງຄ່າປະເພດຜູ້ໃຊ້ເລີ່ມຕົ້ນທີ່ຖືກເລືອກເມື່ອສ້າງຜູ້ໃຊ້. ພວກເຮົາແນະນຳໃຫ້ຕັ້ງເປັນ User

en: Sets the event priority - events with the highest priority play in preference to lower priority events.
lo: ຕັ້ງຄ່າບູລິມະສິດຂອງກິດຈະກຳ - ກິດຈະກຳທີ່ມີບູລິມະສິດສູງສຸດຈະຫຼີ້ນກ່ອນກິດຈະກຳທີ່ມີບູລິມະສິດຕ່ຳກວ່າ.

en: Setting
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Settings File System Permissions
lo: ການອະນຸຍາດລະບົບໄຟລ໌ການຕັ້ງຄ່າ

en: Settings Profile?
lo: ໂປຣໄຟລ໌ການຕັ້ງຄ່າບໍ່?

en: Settings Updated
lo: ອັບເດດການຕັ້ງຄ່າແລ້ວ

en: Severe
lo: ຮຸນແຮງ

en: Shadow
lo: ເງົາ

en: Shadow Blur
lo: ຄວາມເບຼີຂອງເງົາ

en: Shadow Colour
lo: ສີເງົາ

en: Shadow X Offset
lo: ໄລຍະຫ່າງເງົາແກນ X

en: Shadow Y Offset
lo: ໄລຍະຫ່າງເງົາແກນ Y

en: Share
lo: ແບ່ງປັນ

en: Share of Voice
lo: ສ່ວນແບ່ງສຽງ

en: Share of Voice must be a whole number between 0 and 3600
lo: ສ່ວນແບ່ງສຽງຕ້ອງເປັນຈຳນວນຖ້ວນລະຫວ່າງ 0 ຫາ 3600

en: Share option Updated
lo: ອັບເດດຕົວເລືອກການແບ່ງປັນແລ້ວ

en: Shared Schedule?
lo: ຕາຕະລາງເວລາທີ່ໃຊ້ຮ່ວມກັນບໍ່?

en: Shared with:
lo: ແບ່ງປັນກັບ:

en: Sharing
lo: ການແບ່ງປັນ

en: Sharing Colouring
lo: ການໃສ່ສີການແບ່ງປັນ

en: Sharing for %objectName%
lo: ການແບ່ງປັນສຳລັບ %objectName%

en: Sharing form requested without an object
lo: ຮ້ອງຂໍແບບຟອມການແບ່ງປັນໂດຍບໍ່ມີວັດຖຸ

en: Sharing requested without an entity
lo: ຮ້ອງຂໍການແບ່ງປັນໂດຍບໍ່ມີໜ່ວຍງານ

en: Sharpness
lo: ຄວາມຄົມ

en: Shelf-edge Display
lo: ຈໍສະແດງຜົນຂອບຊັ້ນວາງ

en: Shell Command
lo: ຄຳສັ່ງ Shell

en: Shell Command Allow List
lo: ລາຍຊື່ຄຳສັ່ງ Shell ທີ່ອະນຸຍາດ

en: Shelter
lo: ທີ່ພັກອາໄສ

en: Short
lo: ສັ້ນ

en: Should Displays be forced to use HTTPS connection to the CMS?
lo: ຈໍສະແດງຜົນຄວນຖືກບັງຄັບໃຫ້ໃຊ້ການເຊື່ອມຕໍ່ HTTPS ກັບ CMS ບໍ່?

en: Should Hashtags (#something) be removed from the Mastodon Post?
lo: ແຮຊແທັກ (#something) ຄວນຖືກລຶບອອກຈາກໂພສ Mastodon ບໍ່?

en: Should Layouts be automatically Published?
lo: ໂຄງຮ່າງຄວນຖືກເຜີຍແຜ່ໂດຍອັດຕະໂນມັດບໍ່?

en: Should Microsoft PowerPoint be Enabled? The Player will need PowerPoint installed to Display PowerPoint files.
lo: ຄວນເປີດໃຊ້ Microsoft PowerPoint ບໍ່? ເຄື່ອງຫຼິ້ນຈະຕ້ອງຕິດຕັ້ງ PowerPoint ເພື່ອສະແດງໄຟລ໌ PowerPoint.

en: Should URLs be removed from the Mastodon Post? Most URLs do not compliment digital signage.
lo: URL ຄວນຖືກລຶບອອກຈາກໂພສ Mastodon ບໍ່? URL ສ່ວນໃຫຍ່ບໍ່ເຂົ້າກັບປ້າຍດິຈິຕອລ.

en: Should Videos we fail to play be blacklisted and no longer attempted?
lo: ວິດີໂອທີ່ພວກເຮົາບໍ່ສາມາດຫຼິ້ນໄດ້ຄວນຖືກບັນຊີດຳ ແລະ ບໍ່ພະຍາຍາມອີກບໍ່?

en: Should events with descriptions display them?
lo: ເຫດການທີ່ມີລາຍລະອຽດຄວນສະແດງລາຍລະອຽດນັ້ນບໍ?

en: Should items be shown side by side?
lo: ຄວນສະແດງລາຍການຂ້າງກັນບໍ?

en: Should members of this Group receive DataSet notification emails?
lo: ສະມາຊິກຂອງກຸ່ມນີ້ຄວນໄດ້ຮັບອີເມວແຈ້ງເຕືອນຊຸດຂໍ້ມູນບໍ່?

en: Should members of this Group receive Display notifications for Displays they have permission to see?
lo: ສະມາຊິກຂອງກຸ່ມນີ້ຄວນໄດ້ຮັບການແຈ້ງເຕືອນຈໍສະແດງຜົນສຳລັບຈໍທີ່ພວກເຂົາມີສິດເບິ່ງບໍ່?

en: Should members of this Group receive Layout notification emails?
lo: ສະມາຊິກຂອງກຸ່ມນີ້ຄວນໄດ້ຮັບອີເມວແຈ້ງເຕືອນໂຄງຮ່າງບໍ່?

en: Should members of this Group receive Library notification emails?
lo: ສະມາຊິກຂອງກຸ່ມນີ້ຄວນໄດ້ຮັບອີເມວແຈ້ງເຕືອນຫ້ອງສະໝຸດບໍ່?

en: Should members of this Group receive Report notification emails?
lo: ສະມາຊິກຂອງກຸ່ມນີ້ຄວນໄດ້ຮັບອີເມວແຈ້ງເຕືອນລາຍງານບໍ່?

en: Should members of this Group receive Schedule notification emails?
lo: ສະມາຊິກຂອງກຸ່ມນີ້ຄວນໄດ້ຮັບອີເມວແຈ້ງເຕືອນຕາຕະລາງບໍ່?

en: Should members of this Group receive notifications emails for Notifications manually created in CMS?
lo: ສະມາຊິກຂອງກຸ່ມນີ້ຄວນໄດ້ຮັບອີເມວແຈ້ງເຕືອນສຳລັບການແຈ້ງເຕືອນທີ່ສ້າງດ້ວຍຕົນເອງໃນ CMS ບໍ່?

en: Should members of this Group receive system notifications?
lo: ສະມາຊິກຂອງກຸ່ມນີ້ຄວນໄດ້ຮັບການແຈ້ງເຕືອນລະບົບບໍ່?

en: Should mentions (@someone) be removed from the Mastodon Post?
lo: ການກ່າວເຖິງ (@someone) ຄວນຖືກລຶບອອກຈາກໂພສ Mastodon ບໍ່?

en: Should new Video Widgets default to Muted?
lo: ວິດເຈັດວິດີໂອໃໝ່ຄວນປິດສຽງເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນບໍ?

en: Should new lines (\n) be removed from content?
lo: ຄວນລຶບແຖວໃໝ່ (\n) ອອກຈາກເນື້ອໃນບໍ?

en: Should new widgets default to Enabled Subtitles?
lo: ວິດເຈັດໃໝ່ຄວນມີຄ່າເລີ່ມຕົ້ນເປັນເປີດຄຳບັນຍາຍບໍ່?

en: Should new widgets default to Muted?
lo: ວິດເຈັດໃໝ່ຄວນມີຄ່າເລີ່ມຕົ້ນເປັນປິດສຽງບໍ່?

en: Should the CMS send an email if a display is in an error state every time maintenance runs?
lo: CMS ຄວນສົ່ງອີເມວຖ້າໜ້າຈໍຢູ່ໃນສະຖານະຜິດພາດທຸກຄັ້ງທີ່ການບຳລຸງຮັກສາເຮັດວຽກບໍ່?

en: Should the CMS send anonymous statistics to help improve the software?
lo: CMS ຄວນສົ່ງສະຖິຕິທີ່ບໍ່ລະບຸຕົວຕົນເພື່ອຊ່ວຍປັບປຸງຊອບແວບໍ່?

en: Should the CMS send future schedule information to Players?
lo: CMS ຄວນສົ່ງຂໍ້ມູນຕາຕະລາງເວລາໃນອະນາຄົດໄປຫາ Player ບໍ່?

en: Should the CMS use Apache X-Sendfile, Nginx X-Accel, or PHP (Off) to return the files from the library?
lo: CMS ຄວນໃຊ້ Apache X-Sendfile, Nginx X-Accel, ຫຼື PHP (ປິດ) ເພື່ອສົ່ງໄຟລ໌ຈາກຫໍສະໝຸດບໍ່?

en: Should the Dashboard show latest news? The address is provided by the theme.
lo: ກະດານຄວນສະແດງຂ່າວລ່າສຸດບໍ່? ທີ່ຢູ່ຖືກສະໜອງໂດຍທີມ.

en: Should the DataSet data be truncated even if no new data is pulled from the source?
lo: ຄວນຕັດຂໍ້ມູນຂອງຊຸດຂໍ້ມູນເຖິງແມ່ນວ່າຈະບໍ່ມີຂໍ້ມູນໃໝ່ຖືກດຶງມາຈາກແຫຼ່ງກໍ່ຕາມບໍ່?

en: Should the Player information screen require the CTRL key?
lo: ໜ້າຈໍຂໍ້ມູນເຄື່ອງຫຼິ້ນຄວນຕ້ອງການປຸ່ມ CTRL ບໍ່?

en: Should the Player try to use Multiple Video Decoders when preparing and showing Video content.
lo: ເຄື່ອງຫຼີ້ນຄວນພະຍາຍາມໃຊ້ຕົວຖອດລະຫັດວິດີໂອຫຼາຍຕົວບໍ ເມື່ອກະກຽມ ແລະ ສະແດງເນື້ອຫາວິດີໂອ.

en: Should the Table headings be shown?
lo: ຄວນສະແດງຫົວຂໍ້ຕາຕະລາງບໍ?

en: Should the Widget be shown with a transparent background? Also requires the embedded content to have a transparent background.
lo: ວິດເຈັດຄວນຖືກສະແດງດ້ວຍພື້ນຫຼັງໂປ່ງໃສບໍ່? ຍັງຕ້ອງການໃຫ້ເນື້ອຫາທີ່ຝັງຢູ່ມີພື້ນຫຼັງໂປ່ງໃສເຊັ່ນກັນ.

en: Should the application icon be shown in the task bar?
lo: ຄວນສະແດງໄອຄອນຂອງແອັບພລິເຄຊັນໃນແຖບໜ້າວຽກບໍ່?

en: Should the application send proof of play stats to the CMS.
lo: ແອັບພລິເຄຊັນຄວນສົ່ງສະຖິຕິຫຼັກຖານການຫຼິ້ນໄປຍັງ CMS ບໍ່.

en: Should the audio loop if it finishes before the provided duration?
lo: ສຽງຄວນຫຼິ້ນຊ້ຳບໍ່ ຖ້າມັນຈົບກ່ອນໄລຍະເວລາທີ່ກຳນົດ?

en: Should the audio loop if it finishes before the widget has finished?
lo: ຄວນໃຫ້ສຽງຫຼີ້ນຊ້ຳບໍ່ ຖ້າມັນຈົບກ່ອນທີ່ widget ຈະຈົບ?

en: Should the background have a shadow?
lo: ພື້ນຫຼັງຄວນມີເງົາບໍ່?

en: Should the cache for this remote DataSet be cleared?
lo: ຄວນລ້າງແຄດສຳລັບຊຸດຂໍ້ມູນທາງໄກນີ້ບໍ່?

en: Should the calendar show a marker for the current time?
lo: ປະຕິທິນຄວນສະແດງເຄື່ອງໝາຍສຳລັບເວລາປັດຈຸບັນບໍ?

en: Should the calendar start at the current time, or at the time of the first event?
lo: ປະຕິທິນຄວນເລີ່ມຕົ້ນທີ່ເວລາປັດຈຸບັນ, ຫຼື ທີ່ເວລາຂອງເຫດການທຳອິດ?

en: Should the circle have an outline?
lo: ວົງມົນຄວນມີຂອບບໍ່?

en: Should the clock show seconds or not?
lo: ໂມງຄວນສະແດງວິນາທີ ຫຼື ບໍ່?

en: Should the copyright text be bold?
lo: ຂໍ້ຄວາມລິຂະສິດຄວນເປັນຕົວໜາບໍ?

en: Should the copyright text be italicised?
lo: ຂໍ້ຄວາມລິຂະສິດຄວນເປັນຕົວອຽງບໍ?

en: Should the copyright text be underlined?
lo: ຂໍ້ຄວາມລິຂະສິດຄວນຂີດກ້ອງບໍ?

en: Should the currently unavailable products appear in the menu?
lo: ສິນຄ້າທີ່ບໍ່ມີໃນປັດຈຸບັນຄວນສະແດງໃນເມນູບໍ?

en: Should the embedded content be scaled along with the layout?
lo: ເນື້ອຫາທີ່ຝັງຢູ່ຄວນຖືກປັບຂະໜາດພ້ອມກັບເຄົ້າໂຄງບໍ່?

en: Should the hexagon have an outline?
lo: ຫົກຫຼ່ຽມຄວນມີຂອບບໍ່?

en: Should the image have a shadow?
lo: ຮູບພາບຄວນມີເງົາບໍ່?

en: Should the image have rounded corners?
lo: ຮູບພາບຄວນມີຂອບມົນບໍ່?

en: Should the image have some transparency? Choose from 0 to 100.
lo: ຮູບພາບຄວນມີຄວາມໂປ່ງໃສບໍ່? ເລືອກຈາກ 0 ຫາ 100.

en: Should the navigation side bar be hidden for this User?
lo: ຄວນເຊື່ອງແຖບນຳທາງດ້ານຂ້າງສຳລັບຜູ້ໃຊ້ນີ້ບໍ່?

en: Should the notification interrupt nagivation in the Web Portal? Including Login.
lo: ການແຈ້ງເຕືອນຄວນຂັດຈັງຫວະການນຳທາງໃນເວັບພໍທໍລບໍ່? ລວມທັງການເຂົ້າສູ່ລະບົບ.

en: Should the order of the feed be randomised? When enabled each time the Widget is shown the items will be randomly shuffled and displayed in a random order.
lo: ລຳດັບຂອງຟີດຄວນຖືກສຸ່ມບໍ່? ເມື່ອເປີດໃຊ້, ແຕ່ລະຄັ້ງທີ່ວິດເຈັດຖືກສະແດງ, ລາຍການຕ່າງໆຈະຖືກສັບປ່ຽນແບບສຸ່ມ ແລະ ສະແດງໃນລຳດັບແບບສຸ່ມ.

en: Should the pentagon have an outline?
lo: ຫ້າຫຼ່ຽມຄວນມີຂອບບໍ່?

en: Should the rectangle have an outline?
lo: ສີ່ແຈສາກຄວນມີເສັ້ນຂອບນອກບໍ່?

en: Should the rectangle have rounded corners?
lo: ສີ່ແຈສາກຄວນມີມຸມມົນບໍ່?

en: Should the selected template have a header?
lo: ແມ່ແບບທີ່ເລືອກຄວນມີຫົວຂໍ້ບໍ?

en: Should the shape scale to fit the element area?
lo: ຮູບຮ່າງຄວນປັບຂະໜາດໃຫ້ພໍດີກັບພື້ນທີ່ຂອງອົງປະກອບບໍ່?

en: Should the square have rounded corners?
lo: ຮູບສີ່ແຈຄວນມີມຸມມົນບໍ?

en: Should the text be bold?
lo: ຂໍ້ຄວາມຄວນເປັນໂຕໜາບໍ່?

en: Should the text be italicised?
lo: ຂໍ້ຄວາມຄວນເປັນໂຕອຽງບໍ່?

en: Should the text be justified?
lo: ຂໍ້ຄວາມຄວນຖືກຈັດແຄມໃຫ້ສະເໝີກັນບໍ່?

en: Should the text be underlined?
lo: ຂໍ້ຄວາມຄວນຖືກຂີດກ້ອງບໍ່?

en: Should the text have a shadow?
lo: ຂໍ້ຄວາມຄວນມີເງົາບໍ່?

en: Should the text wrap to the next line?
lo: ຂໍ້ຄວາມຄວນຕັດຂຶ້ນແຖວໃໝ່ບໍ່?

en: Should the triangle have an outline?
lo: ສາມຫຼ່ຽມຄວນມີຂອບບໍ່?

en: Should the update command include dynamic link libraries? Only change this if your updates are failing.
lo: ຄຳສັ່ງອັບເດດຄວນລວມຫ້ອງສະໝຸດລິ້ງແບບໄດນາມິກບໍ່? ປ່ຽນແປງພຽງແຕ່ຖ້າການອັບເດດຂອງທ່ານລົ້ມເຫຼວ.

en: Should the value for this Column be required?
lo: ຄ່າສຳລັບຄໍລຳນີ້ຈຳເປັນຕ້ອງມີບໍ່?

en: Should the video be muted?
lo: ວິດີໂອຄວນຖືກປິດສຽງບໍ່?

en: Should the video expand over the top of existing content and show in full screen?
lo: ວິດີໂອຄວນຂະຫຍາຍທັບເນື້ອຫາທີ່ມີຢູ່ ແລະ ສະແດງເຕັມຈໍບໍ່?

en: Should the video loop if it finishes before the provided duration?
lo: ວິດີໂອຄວນຫຼິ້ນຊ້ຳບໍ ຖ້າມັນຈົບກ່ອນໄລຍະເວລາທີ່ກຳນົດ?

en: Should the widget overflow the region?
lo: ວິດເຈັດຄວນລົ້ນອອກຈາກພື້ນທີ່ບໍ່?

en: Should these API keys be used to obtain user authorisation? If unchecked the key owners account will be used.
lo: API Key ເຫຼົ່ານີ້ຄວນຖືກນຳໃຊ້ເພື່ອຂໍການອະນຸຍາດຈາກຜູ້ໃຊ້ບໍ່? ຖ້າບໍ່ເລືອກ, ລະບົບຈະໃຊ້ບັນຊີຂອງເຈົ້າຂອງ Key.

en: Should this Event Repeat by Day of the month (eg. Monthly on Day 21) or by a Weekday in the month (eg. Monthly on the third Thursday)
lo: ເຫດການນີ້ຄວນເກີດຂຶ້ນຊ້ຳຕາມວັນທີຂອງເດືອນ (ຕົວຢ່າງ: ທຸກໆເດືອນໃນວັນທີ 21) ຫຼື ຕາມມື້ຂອງອາທິດໃນເດືອນ (ຕົວຢ່າງ: ທຸກໆເດືອນໃນວັນພະຫັດທີສາມ)

en: Should this Product appear as available?
lo: ຜະລິດຕະພັນນີ້ຄວນປາກົດວ່າພ້ອມໃຊ້ງານບໍ່?

en: Should this User Group be available for selection when creating a New User via the onboarding form?
lo: ກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ນີ້ຄວນມີໃຫ້ເລືອກເມື່ອສ້າງຜູ້ໃຊ້ໃໝ່ຜ່ານແບບຟອມການເລີ່ມຕົ້ນໃຊ້ງານບໍ່?

en: Should this User be forced to change password next time they log in?
lo: ຄວນບັງຄັບໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ນີ້ປ່ຽນລະຫັດຜ່ານໃນຄັ້ງຕໍ່ໄປທີ່ເຂົ້າສູ່ລະບົບບໍ່?

en: Should this User receive DataSet notification emails?
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຄວນໄດ້ຮັບອີເມວແຈ້ງເຕືອນກ່ຽວກັບຊຸດຂໍ້ມູນບໍ່?

en: Should this User receive Display notifications for Displays they have permission to see?
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຄວນໄດ້ຮັບການແຈ້ງເຕືອນກ່ຽວກັບຈໍສະແດງຜົນທີ່ພວກເຂົາມີສິດເບິ່ງບໍ່?

en: Should this User receive Layout notification emails?
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຄວນໄດ້ຮັບອີເມວແຈ້ງເຕືອນກ່ຽວກັບຮູບແບບບໍ່?

en: Should this User receive Library notification emails?
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຄວນໄດ້ຮັບອີເມວແຈ້ງເຕືອນກ່ຽວກັບຫ້ອງສະໝຸດບໍ່?

en: Should this User receive Report notification emails?
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຄວນໄດ້ຮັບອີເມວແຈ້ງເຕືອນກ່ຽວກັບລາຍງານບໍ່?

en: Should this User receive Schedule notification emails?
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຄວນໄດ້ຮັບອີເມວແຈ້ງເຕືອນກ່ຽວກັບຕາຕະລາງເວລາບໍ່?

en: Should this User receive notifications emails for Notifications manually created in CMS?
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຄວນໄດ້ຮັບອີເມວແຈ້ງເຕືອນສຳລັບການແຈ້ງເຕືອນທີ່ສ້າງຂຶ້ນເອງໃນ CMS ບໍ່?

en: Should this User receive system notifications?
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຄວນໄດ້ຮັບການແຈ້ງເຕືອນລະບົບບໍ່?

en: Should this User see the new user guide when they log in?
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຄວນເຫັນຄູ່ມືຜູ້ໃຊ້ໃໝ່ເມື່ອພວກເຂົາເຂົ້າສູ່ລະບົບບໍ່?

en: Should this User see the new user guide when they log in? This will be set to hidden if the User has dismissed the guide themselves.
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຄວນເຫັນຄູ່ມືຜູ້ໃຊ້ໃໝ່ເມື່ອເຂົ້າສູ່ລະບົບບໍ່? ຄູ່ມືຈະຖືກເຊື່ອງຖ້າຜູ້ໃຊ້ໄດ້ປິດມັນເອງແລ້ວ.

en: Should this Widget be loaded entirely off screen so that it is ready when shown? Dynamic content will start running off screen.
lo: ວິດເຈັດນີ້ຄວນໂຫຼດທັງໝົດຢູ່ນອກຈໍເພື່ອໃຫ້ມັນພ້ອມເມື່ອສະແດງບໍ? ເນື້ອຫາແບບເຄື່ອນໄຫວຈະເລີ່ມເຮັດວຽກຢູ່ນອກຈໍ.

en: Should this Widget be loaded entirely off-screen so that it is ready when shown? Dynamic content will start running off screen.
lo: ວິດເຈັດນີ້ຄວນຖືກໂຫຼດທັງໝົດນອກຈໍເພື່ອໃຫ້ມັນພ້ອມເມື່ອຖືກສະແດງບໍ່? ເນື້ອຫາແບບໄດນາມິກຈະເລີ່ມເຮັດວຽກນອກຈໍ.

en: Should this display be tested against the global time out or the Player collection interval?
lo: ຄວນທົດສອບຈໍສະແດງຜົນນີ້ກັບເວລາໝົດກຳນົດທົ່ວໄປ ຫຼື ໄລຍະເວລາການເກັບກຳຂໍ້ມູນຂອງເຄື່ອງຫຼີ້ນ?

en: Should this event be location aware? Enable this checkbox and select an area by drawing a polygon or rectangle layer on the map below.
lo: ກິດຈະກຳນີ້ຄວນຮັບຮູ້ສະຖານທີ່ບໍ່? ເປີດໃຊ້ຊ່ອງໝາຍຕິກນີ້ ແລະ ເລືອກພື້ນທີ່ໂດຍການແຕ້ມຮູບຫຼາຍແຈ ຫຼື ຮູບສີ່ແຈສາກໃນແຜນທີ່ດ້ານລຸ່ມ.

en: Should this layout only be shown on selected day parts?
lo: ໂຄງຮ່າງນີ້ຄວນສະແດງສະເພາະໃນຊ່ວງເວລາຂອງມື້ທີ່ເລືອກໄວ້ບໍ່?

en: Should users with View sharing on displays be allowed to schedule to them?
lo: ຜູ້ໃຊ້ທີ່ມີການແບ່ງປັນການເບິ່ງໃນໜ້າຈໍຄວນໄດ້ຮັບອະນຸຍາດໃຫ້ກຳນົດເວລາໃສ່ພວກມັນບໍ່?

en: Should we allow access to the Player Embedded Web Server from WAN? You may need to adjust the device firewall to allow external traffic
lo: ຄວນອະນຸຍາດການເຂົ້າເຖິງເວັບເຊີບເວີແບບຝັງຂອງໂປຣແກຣມຫຼີ້ນຈາກ WAN ບໍ່? ທ່ານອາດຈຳເປັນຕ້ອງປັບໄຟວໍຂອງອຸປະກອນເພື່ອອະນຸຍາດການສັນຈອນຈາກພາຍນອກ

en: Should we connect to this partners test or production system?
lo: ພວກເຮົາຄວນເຊື່ອມຕໍ່ກັບລະບົບທົດສອບ ຫຼື ລະບົບໃຊ້ງານຈິງຂອງຄູ່ຄ້ານີ້ບໍ່?

en: Should we copy all file and layout assignments to the new Display Group?
lo: ພວກເຮົາຄວນສຳເນົາການມອບໝາຍໄຟລ໌ ແລະ ໂຄງຮ່າງທັງໝົດໄປໃສ່ກຸ່ມໜ້າຈໍໃໝ່ບໍ່?

en: Should we copy all members to the new Display Group?
lo: ພວກເຮົາຄວນສຳເນົາສະມາຊິກທັງໝົດໄປໃສ່ກຸ່ມໜ້າຈໍໃໝ່ບໍ່?

en: Should we copy all tags to the new Display Group?
lo: ພວກເຮົາຄວນສຳເນົາແທັກທັງໝົດໄປໃສ່ກຸ່ມໜ້າຈໍໃໝ່ບໍ່?

en: Should we copy all the row data from the original dataSet?
lo: ພວກເຮົາຄວນສຳເນົາຂໍ້ມູນແຖວທັງໝົດຈາກຊຸດຂໍ້ມູນເດີມບໍ່?

en: Should we merge content of the original folder into the selected folder?
lo: ພວກເຮົາຄວນຮວມເນື້ອຫາຂອງໂຟລເດີເດີມເຂົ້າໄປໃນໂຟລເດີທີ່ເລືອກບໍ່?

en: Show
lo: ສະແດງ

en: Show All
lo: ສະແດງທັງໝົດ

en: Show All option does not work for this filter, one or more specific Display/Display Group need to be selected!
lo: ຕົວເລືອກ ສະແດງທັງໝົດ ບໍ່ເຮັດວຽກກັບການກັ່ນຕອງນີ້, ຕ້ອງເລືອກໜ້າຈໍ/ກຸ່ມໜ້າຈໍສະເພາະຢ່າງໜ້ອຍໜຶ່ງລາຍການ!

en: Show Environment checks
lo: ສະແດງການກວດສອບສະພາບແວດລ້ອມ

en: Show Full Screen?
lo: ສະແດງເຕັມຈໍບໍ່?

en: Show In
lo: ສະແດງໃນ

en: Show Javascript and CSS controls.
lo: ສະແດງຕົວຄວບຄຸມ Javascript ແລະ CSS.

en: Show Layouts active on the selected Display / Display Group
lo: ສະແດງຮູບແບບທີ່ກຳລັງເຄື່ອນໄຫວໃນຈໍສະແດງຜົນ / ກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນທີ່ເລືອກ

en: Show Outline
lo: ສະແດງເສັ້ນຂອບນອກ

en: Show Overflow
lo: ສະແດງສ່ວນທີ່ລົ້ນ

en: Show Paged
lo: ສະແດງແບບແບ່ງໜ້າ

en: Show Seconds?
lo: ສະແດງວິນາທີບໍ່?

en: Show System tags?
lo: ສະແດງແທັກລະບົບບໍ່?

en: Show Unavailable Products?
lo: ສະແດງສິນຄ້າທີ່ບໍ່ມີບໍ?

en: Show _MENU_ entries
lo: ສະແດງ _MENU_ ລາຍການ

en: Show a separator between items?
lo: ສະແດງຕົວຂັ້ນລະຫວ່າງລາຍການບໍ?

en: Show advanced controls?
lo: ສະແດງຕົວຄວບຄຸມຂັ້ນສູງ?

en: Show as a filter option on the Data Entry Page?
lo: ສະແດງເປັນຕົວເລືອກກັ່ນຕອງໃນໜ້າປ້ອນຂໍ້ມູນ?

en: Show category images?
lo: ສະແດງຮູບພາບໝວດໝູ່ບໍ່?

en: Show command preview!
lo: ສະແດງຕົວຢ່າງຄຳສັ່ງ!

en: Show current events and hide all other events from the feed.
lo: ສະແດງເຫດການປັດຈຸບັນ ແລະ ເຊື່ອງເຫດການອື່ນໆທັງໝົດຈາກຟີດ.

en: Show event Layout regardless of User permission?
lo: ສະແດງໂຄງຮ່າງເຫດການໂດຍບໍ່ຄຳນຶງເຖິງສິດຂອງຜູ້ໃຊ້ບໍ່?

en: Show event description?
lo: ສະແດງລາຍລະອຽດເຫດການ?

en: Show existing recovery codes
lo: ສະແດງລະຫັດກູ້ຄືນທີ່ມີຢູ່

en: Show fallback data
lo: ສະແດງຂໍ້ມູນສຳຮອງ

en: Show header?
lo: ສະແດງຫົວຂໍ້?

en: Show inner digital clock?
lo: ສະແດງໂມງດິຈິຕອນດ້ານໃນບໍ?

en: Show items belong to a report.
lo: ສະແດງລາຍການທີ່ເປັນຂອງລາຍງານ.

en: Show items owned by the selected User.
lo: ສະແດງລາຍການທີ່ເປັນຂອງຜູ້ໃຊ້ທີ່ເລືອກ.

en: Show items owned by users in the selected User Group.
lo: ສະແດງລາຍການທີ່ເປັນຂອງຜູ້ໃຊ້ໃນກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ທີ່ເລືອກ.

en: Show items side by side?
lo: ສະແດງລາຍການຂ້າງກັນ?

en: Show items which match the provided code
lo: ສະແດງລາຍການທີ່ຕົງກັບລະຫັດທີ່ໃຫ້ໄວ້

en: Show label?
lo: ສະແດງປ້າຍຊື່ບໍ?

en: Show more
lo: ສະແດງເພີ່ມເຕີມ

en: Show now marker?
lo: ສະແດງເຄື່ອງໝາຍເວລາປັດຈຸບັນ?

en: Show only current events?
lo: ສະແດງສະເພາະເຫດການປັດຈຸບັນບໍ່?

en: Show only events scheduled directly on selected Displays/Groups
lo: ສະແດງສະເພາະກິດຈະກຳທີ່ກຳນົດເວລາໂດຍກົງເທິງຈໍສະແດງຜົນ/ກຸ່ມທີ່ເລືອກ

en: Show only local/remote server posts.
lo: ສະແດງສະເພາະໂພສຂອງເຊີບເວີທ້ອງຖິ່ນ/ທາງໄກ.

en: Show only tags with values?
lo: ສະແດງສະເພາະແທັກທີ່ມີຄ່າບໍ່?

en: Show product images?
lo: ສະແດງຮູບພາບສິນຄ້າບໍ່?

en: Show raw body data
lo: ສະແດງຂໍ້ມູນສ່ວນເນື້ອຫາດິບ

en: Show raw data
lo: ສະແດງຂໍ້ມູນດິບ

en: Show raw headers
lo: ສະແດງຫົວຂໍ້ດິບ

en: Show seconds hand?
lo: ສະແດງເຂັມວິນາທີບໍ?

en: Show steps?
lo: ສະແດງຂີດບອກເວລາບໍ?

en: Show subtitles if available in the HLS stream. Note that not all streams include captions, and some may have them permanently embedded in the video.
lo: ສະແດງຄຳບັນຍາຍຖ້າມີໃນສະຕຣີມ HLS. ໝາຍເຫດ: ບໍ່ແມ່ນທຸກສະຕຣີມຈະລວມຄຳບັນຍາຍ, ແລະ ບາງສະຕຣີມອາດມີມັນຝັງຢູ່ໃນວິດີໂອຢ່າງຖາວອນ.

en: Show the Logo on report exports?
lo: ສະແດງໂລໂກ້ໃນການສົ່ງອອກລາຍງານບໍ່?

en: Show the icon in the task bar?
lo: ສະແດງໄອຄອນໃນແຖບໜ້າວຽກບໍ່?

en: Show the table headings?
lo: ສະແດງຫົວຂໍ້ຕາຕະລາງບໍ?

en: Show when onboarding a new user?
lo: ສະແດງເມື່ອເລີ່ມຕົ້ນໃຊ້ງານຜູ້ໃຊ້ໃໝ່ບໍ່?

en: Show/Hide tooltips which provide help; informational tooltips will remain.
lo: ສະແດງ/ເຊື່ອງຄຳແນະນຳທີ່ໃຫ້ຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອ; ຄຳແນະນຳທີ່ເປັນຂໍ້ມູນຈະຍັງຄົງຢູ່.

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
lo: ກຳລັງສະແດງ 0 ເຖິງ 0 ຂອງ 0 ລາຍການ

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
lo: ກຳລັງສະແດງ _START_ ເຖິງ _END_ ຂອງ _TOTAL_ ລາຍການ

en: Showing sample data
lo: ກຳລັງສະແດງຂໍ້ມູນຕົວຢ່າງ

en: Shrink
lo: ຫຍໍ້

en: Shuffle
lo: ສັບປ່ຽນ

en: Simple white table with rounded rows.
lo: ຕາຕະລາງສີຂາວແບບງ່າຍດາຍພ້ອມແຖວມົນ.

en: SimpleXML is used to parse RSS feeds and other XML data sources
lo: SimpleXML ຖືກໃຊ້ເພື່ອວິເຄາະ RSS feeds ແລະ ແຫຼ່ງຂໍ້ມູນ XML ອື່ນໆ

en: Sindhi
lo: ສິນທິ

en: Single Display
lo: ຈໍສະແດງຜົນດຽວ

en: Sinhala
lo: ສິງຫະລະ

en: Size
lo: ຂະໜາດ

en: Size (bytes)
lo: ຂະໜາດ (ໄບຕ໌)

en: Size and coordinates must be generic
lo: ຂະໜາດ ແລະ ຈຸດປະສານງານຕ້ອງເປັນແບບທົ່ວໄປ

en: Size of media items
lo: ຂະໜາດຂອງລາຍການສື່

en: Slovak
lo: ສະໂລວັກ

en: Slovenian
lo: ສະໂລວີເນຍ

en: Smart Mirror
lo: ແວ່ນອັດສະລິຍະ

en: Snap to Borders
lo: ຈັດໃຫ້ເຂົ້າຂອບ

en: Snap to Elements
lo: ຈັດໃຫ້ເຂົ້າອົງປະກອບ

en: Snap to Grid
lo: ຈັດໃຫ້ເຂົ້າຕາຕະລາງ

en: Snippets
lo: ຕົວຢ່າງໂຄດ

en: Snow
lo: ຫິມະ

en: Snowing
lo: ຫິມະຕົກ

en: Social Media
lo: ສື່ສັງຄົມ

en: Software package does not contain a manifest
lo: ແພັກເກດຊອບແວບໍ່ມີ manifest

en: Solid
lo: ເສັ້ນທຶບ

en: Solid Arrow
lo: ລູກສອນທຶບ

en: Something went wrong!
lo: ມີບາງຢ່າງຜິດພາດ!

en: Something went wrong. Please try again
lo: ມີບາງຢ່າງຜິດພາດ. ກະລຸນາລອງໃໝ່ອີກຄັ້ງ

en: Sorry but a file based Widget must be assigned not created
lo: ຂໍອະໄພ, Widget ທີ່ອີງໃສ່ໄຟລ໌ຕ້ອງຖືກກຳນົດ, ບໍ່ແມ່ນສ້າງຂຶ້ນ

en: Sorry the form has expired. Please refresh.
lo: ຂໍອະໄພ, ແບບຟອມໝົດອາຍຸແລ້ວ. ກະລຸນາໂຫຼດໜ້າໃໝ່.

en: Sorry there has been an unknown error.
lo: ຂໍອະໄພ, ເກີດຂໍ້ຜິດພາດທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກ.

en: Sorry there is an error with this request, cannot set inherited permissions
lo: ຂໍອະໄພ, ມີຂໍ້ຜິດພາດກັບຄຳຮ້ອງຂໍນີ້, ບໍ່ສາມາດຕັ້ງຄ່າສິດທີ່ສືບທອດໄດ້

en: Sorry this account does not exist or cannot be authenticated.
lo: ຂໍອະໄພ, ບັນຊີນີ້ບໍ່ມີຢູ່ ຫຼື ບໍ່ສາມາດຢືນຢັນຕົວຕົນໄດ້.

en: Sorry this account does not exist or does not have permission to access the web portal.
lo: ຂໍອະໄພ, ບັນຊີນີ້ບໍ່ມີຢູ່ ຫຼື ບໍ່ມີສິດໃນການເຂົ້າເຖິງເວັບໄຊທ໌.

en: Sorry this function is disabled.
lo: ຂໍອະໄພ, ຟັງຊັນນີ້ຖືກປິດໄວ້.

en: Sorry this is a corrupted upload, the file size doesn't match what we're expecting.
lo: ຂໍອະໄພ, ການອັບໂຫຼດນີ້ເສຍຫາຍ, ຂະໜາດໄຟລ໌ບໍ່ກົງກັບທີ່ຄາດໄວ້.

en: Sorry we cannot delete a system connector.
lo: ຂໍອະໄພ, ພວກເຮົາບໍ່ສາມາດລຶບຕົວເຊື່ອມຕໍ່ລະບົບໄດ້.

en: Sorry we could not find that page.
lo: ຂໍອະໄພ, ພວກເຮົາບໍ່ພົບໜ້ານັ້ນ.

en: Sorry we encountered an error getting Proof of Play data, please consult your administrator
lo: ຂໍອະໄພ, ພວກເຮົາພົບບັນຫາໃນການເອົາຂໍ້ມູນຫຼັກຖານການຫຼີ້ນ, ກະລຸນາປຶກສາຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຂອງທ່ານ

en: Sorry we encountered an error getting total number of Proof of Play data, please consult your administrator
lo: ຂໍອະໄພ, ພວກເຮົາພົບບັນຫາໃນການເອົາຈຳນວນທັງໝົດຂອງຂໍ້ມູນຫຼັກຖານການຫຼີ້ນ, ກະລຸນາປຶກສາຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຂອງທ່ານ

en: Sorry, Fonts do not have any editable properties.
lo: ຂໍອະໄພ, ຟອນບໍ່ມີຄຸນສົມບັດທີ່ສາມາດແກ້ໄຂໄດ້.

en: Sorry, no items have been selected.
lo: ຂໍອະໄພ, ບໍ່ມີລາຍການໃດຖືກເລືອກ.

en: Sorry, you are not allowed to directly access this page.
lo: ຂໍອະໄພ, ທ່ານບໍ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດໃຫ້ເຂົ້າເຖິງໜ້ານີ້ໂດຍກົງ.

en: Sort by
lo: ຈັດລຽງຕາມ

en: Sort descending?
lo: ຈັດຮຽງແບບຫລຸດລົງ?

en: Sort?
lo: ຈັດລຽງ?

en: Source
lo: ແຫຼ່ງຂໍ້ມູນ

en: South
lo: ໃຕ້

en: South East
lo: ຕາເວັນອອກສຽງໃຕ້

en: South West
lo: ຕາເວັນຕົກສຽງໃຕ້

en: Southeast
lo: ຕາເວັນອອກສຽງໃຕ້

en: Southwest
lo: ຕາເວັນຕົກສຽງໃຕ້

en: Space
lo: ຍະຫວ່າງ

en: Spanish
lo: ແອສປາໂຍນ

en: Spanish (Dominican Republic)
lo: ແອສປາໂຍນ (ສາທາລະນະລັດໂດມິນິກັນ)

en: Spanish (Mexico)
lo: ແອສປາໂຍນ (ເມັກຊິໂກ)

en: Spanish (United States)
lo: ແອສປາໂຍນ (ສະຫະລັດອາເມລິກາ)

en: Specified Media item is not in use.
lo: ລາຍການສື່ທີ່ລະບຸບໍ່ໄດ້ຖືກນຳໃຊ້.

en: Specified Playlist item is not in use.
lo: ລາຍການໃນ Playlist ທີ່ລະບຸບໍ່ໄດ້ຖືກນຳໃຊ້.

en: Speed
lo: ຄວາມໄວ

en: Spend
lo: ການໃຊ້ຈ່າຍ

en: Spot Fill
lo: ການຕື່ມຊ່ອງ

en: Spot Length
lo: ຄວາມຍາວຂອງຊ່ອງ

en: Spot length must be empty, 0 or a positive number
lo: ຄວາມຍາວຂອງສະປອດຕ້ອງຫວ່າງເປົ່າ, ເປັນ 0 ຫຼື ເປັນຈຳນວນບວກ

en: Spots
lo: ຊ່ອງ

en: Square - Current day
lo: ສີ່ຫຼ່ຽມ - ມື້ປັດຈຸບັນ

en: Square - Detailed weather
lo: ສີ່ຫຼ່ຽມ - ສະພາບອາກາດລະອຽດ

en: Square - Forecast squared with background
lo: ສີ່ຫຼ່ຽມ - ພະຍາກອນສີ່ຫຼ່ຽມພ້ອມພື້ນຫຼັງ

en: Squared
lo: ສີ່ຫຼ່ຽມ

en: Standard
lo: ມາດຕະຖານ

en: Start
lo: ເລີ່ມ

en: Start Date
lo: ວັນທີເລີ່ມຕົ້ນ

en: Start Import
lo: ເລີ່ມນຳເຂົ້າ

en: Start Replace
lo: ເລີ່ມການແທນທີ່

en: Start Time
lo: ເວລາເລີ່ມຕົ້ນ

en: Start Upload
lo: ເລີ່ມອັບໂຫຼດ

en: Start again
lo: ເລີ່ມໃໝ່

en: Start and end time will be defined by the daypart's configuration for this day of the week. Use a repeating schedule to apply this event over multiple days
lo: ເວລາເລີ່ມຕົ້ນ ແລະ ສິ້ນສຸດຈະຖືກກຳນົດໂດຍການຕັ້ງຄ່າຂອງຊ່ວງເວລາຂອງມື້ສຳລັບມື້ຂອງອາທິດນີ້. ໃຊ້ຕາຕະລາງການເຮັດຊ້ຳເພື່ອໃຊ້ກິດຈະກຳນີ້ໃນຫຼາຍມື້

en: Start at the current time?
lo: ເລີ່ມຕົ້ນທີ່ເວລາປັດຈຸບັນ?

en: Start delay for device start up
lo: ການເລີ່ມຕົ້ນຊ້າສຳລັບການເປີດອຸປະກອນ

en: Start during device start up?
lo: ເລີ່ມຕົ້ນໃນລະຫວ່າງການເປີດອຸປະກອນບໍ່?

en: Start time
lo: ເວລາເລີ່ມຕົ້ນ

en: Start time cannot be earlier than today
lo: ເວລາເລີ່ມຕົ້ນບໍ່ສາມາດກ່ອນມື້ນີ້ໄດ້

en: Start upload
lo: ເລີ່ມອັບໂຫຼດ

en: Start/End time are empty or in an incorrect format
lo: ເວລາເລີ່ມຕົ້ນ/ສິ້ນສຸດຫວ່າງເປົ່າ ຫຼື ບໍ່ຖືກຕ້ອງຕາມຮູບແບບ

en: Static Templates
lo: ແມ່ແບບຄົງທີ່

en: Statistics
lo: ສະຖິຕິ

en: Stats Archive
lo: ບ່ອນເກັບສະຖິຕິ

en: Stats Export %s to %s - %s
lo: ການສົ່ງອອກສະຖິຕິ %s ຫາ %s - %s

en: Stats need to be enabled on the Displays and Layouts selected on this campaign
lo: ຕ້ອງເປີດໃຊ້ສະຖິຕິໃນຈໍສະແດງຜົນ ແລະ ໂຄງຮ່າງທີ່ເລືອກໃນແຄມເປນນີ້

en: Stats?
lo: ສະຖິຕິ?

en: Status
lo: ສະຖານະ

en: Status Dashboard
lo: ແຜງຄວບຄຸມສະຖານະ

en: Status Dashboard Widget
lo: ວິດເຈັດກະດານສະຖານະ

en: Status Dashboard showing key platform metrics, suitable for an Administrator.
lo: ກະດານສະຖານະທີ່ສະແດງຕົວຊີ້ວັດສຳຄັນຂອງລະບົບ, ເໝາະສຳລັບຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ.

en: Status Dashboard showing key platform metrics, usually for an administrator.
lo: ກະດານສະຖານະທີ່ສະແດງຕົວຊີ້ວັດສຳຄັນຂອງລະບົບ, ໂດຍປົກກະຕິສຳລັບຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ.

en: Status Pending
lo: ສະຖານະກຳລັງລໍຖ້າ

en: Stencils
lo: ແມ່ພິມ

en: Steps colour
lo: ສີຂີດບອກເວລາ

en: Stock Icon
lo: ໄອຄອນຫຸ້ນ

en: Stocks
lo: ຫຸ້ນ

en: Stocks - Group 1
lo: ຫຸ້ນ - ກຸ່ມ 1

en: Stocks - Single 1
lo: ຫຸ້ນ - ດ່ຽວ 1

en: Stocks - Single 2
lo: ຫຸ້ນ - ດ່ຽວ 2

en: Stocks 1
lo: ຫຸ້ນ 1

en: Stocks 2
lo: ຫຸ້ນ 2

en: Stocks Custom HTML
lo: HTML ຫຸ້ນແບບກຳນົດເອງ

en: Stocks Module
lo: ໂມດູນຫຸ້ນ

en: Stocks data invalid
lo: ຂໍ້ມູນຫຸ້ນບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Stop Bits
lo: ບິດຢຸດ

en: Stop Layout preview
lo: ຢຸດການສະແດງຕົວຢ່າງຮູບແບບ

en: Stop Syncing
lo: ຢຸດການຊິງຄ໌

en: Stop the player PC power management from Sleeping the PC
lo: ຢຸດການຈັດການພະລັງງານຂອງ PC ຈາກການເຮັດໃຫ້ PC ເຂົ້າສູ່ໂໝດນອນຫຼັບ

en: Storage Available
lo: ພື້ນທີ່ເກັບຂໍ້ມູນທີ່ໃຊ້ໄດ້

en: Storage Free %
lo: ພື້ນທີ່ຫວ່າງ %

en: Storage Total
lo: ພື້ນທີ່ເກັບຂໍ້ມູນທັງໝົດ

en: Store HTML resources on the Internal Storage?
lo: ເກັບຊັບພະຍາກອນ HTML ໄວ້ໃນບ່ອນເກັບຂໍ້ມູນພາຍໃນບໍ່?

en: Store all HTML resources on the Internal Storage? Should be selected if the device cannot display text, ticker, dataset media.
lo: ເກັບຊັບພະຍາກອນ HTML ທັງໝົດໄວ້ໃນບ່ອນເກັບຂໍ້ມູນພາຍໃນບໍ່? ຄວນເລືອກຖ້າອຸປະກອນບໍ່ສາມາດສະແດງຂໍ້ຄວາມ, ຕົວໜັງສືເລື່ອນ, ສື່ຊຸດຂໍ້ມູນໄດ້.

en: Stretch
lo: ຍືດ

en: String
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: String template with placeholders
lo: ແມ່ແບບຂໍ້ຄວາມພ້ອມຕົວແທນທີ່

en: Striped blue table with darker blue header.
lo: ຕາຕະລາງລາຍສີຟ້າພ້ອມຫົວຂໍ້ສີຟ້າເຂັ້ມ.

en: Style
lo: ຮູບແບບ

en: Style Sheet
lo: ສະໄຕລ໌ຊີດ

en: Sub-Playlist
lo: ລາຍການຫຼິ້ນຍ່ອຍ

en: Subject
lo: ຫົວຂໍ້

en: Success
lo: ສຳເລັດ

en: Suffix
lo: ຄຳຕໍ່ທ້າຍ

en: Summarize
lo: ສະຫຼຸບ

en: Summarize: Values in this field will be summarized and stored in one column.
lo: ສະຫຼຸບ: ຄ່າໃນຊ່ອງຂໍ້ມູນນີ້ຈະຖືກສະຫຼຸບ ແລະ ເກັບໄວ້ໃນຖັນດຽວ.

en: Summary
lo: ບົດສະຫຼຸບ

en: Summary Chart
lo: ຕາຕະລາງສະຫຼຸບ

en: Summary Column
lo: ຖັນສະຫຼຸບ

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Super Admin
lo: ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບສູງສຸດ

en: Super Resolution
lo: ຄວາມລະອຽດສູງສຸດ

en: Support for uploading large files is recommended.
lo: ແນະນຳໃຫ້ຮອງຮັບການອັບໂຫຼດໄຟລ໌ຂະໜາດໃຫຍ່.

en: Supported?
lo: ຮອງຮັບບໍ່?

en: Swahili
lo: ສະວາຮີລີ

en: Swati
lo: ສະວາຕີ

en: Swedish
lo: ຊູແອັດ

en: Switch Delay
lo: ການຊັກຊ້າໃນການສະຫຼັບ

en: Switch Delay value cannot be negative
lo: ຄ່າຄວາມໜ່ວງໃນການສະຫຼັບບໍ່ສາມາດເປັນຄ່າລົບໄດ້

en: Switch between relative time inputs and Date pickers for start and end time.
lo: ສະຫຼັບລະຫວ່າງການປ້ອນເວລາສຳພັດ ແລະ ຕົວເລືອກວັນທີສຳລັບເວລາເລີ່ມຕົ້ນ ແລະ ສິ້ນສຸດ.

en: Switched to Debug Mode
lo: ປ່ຽນເປັນໂໝດດີບັກແລ້ວ

en: Switched to Normal Mode
lo: ປ່ຽນເປັນໂໝດປົກກະຕິແລ້ວ

en: Symbol
lo: ສັນຍາລັກ

en: Sync Group
lo: ກຸ່ມຊິງຄ໌

en: Sync Group not found
lo: ບໍ່ພົບກຸ່ມຊິງໂຄຣໄນ

en: Sync Groups
lo: ກຸ່ມຊິງຄ໌

en: Sync Publisher Port cannot be empty
lo: ພອດຜູ້ເຜີຍແຜ່ຊິງຄ໌ບໍ່ສາມາດຫວ່າງເປົ່າໄດ້

en: Synchronised
lo: ຊິ້ງກັນແລ້ວ

en: Synchronised Content
lo: ເນື້ອໃນທີ່ຊິງໂຄຣໄນແລ້ວ

en: Synchronised Event
lo: ເຫດການທີ່ຊິງໂຄຣໄນແລ້ວ

en: Synchronised Mirrored Content
lo: ເນື້ອໃນທີ່ຊິງໂຄຣໄນແບບກະຈົກ

en: System
lo: ລະບົບ

en: System User
lo: ຜູ້ໃຊ້ລະບົບ

en: TODAY
lo: ມື້ນີ້

en: TV / Panel
lo: ໂທລະພາບ / ແຜງຈໍ

en: TV Monitoring
lo: ການຕິດຕາມໂທລະທັດ

en: Tab
lo: ແທັບ

en: Tablet
lo: ແທັບເລັດ

en: Tag
lo: ແທັກ

en: Tag Value
lo: ຄ່າຂອງແທັກ

en: Tag filter
lo: ການກັ່ນຕອງແທັກ

en: Tag must be between 1 and 50 characters
lo: ແທັກຕ້ອງມີຄວາມຍາວລະຫວ່າງ 1 ຫາ 50 ຕົວອັກສອນ

en: Tag not found
lo: ບໍ່ພົບແທັກ

en: Tag this media. Comma Separated.
lo: ແທັກສື່ນີ້. ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ.

en: Tag value
lo: ຄ່າຂອງແທັກ

en: Tagalog (Philippines)
lo: ຕາກາລັອກ (ຟີລິບປິນ)

en: Tagged %s
lo: ຕິດແທັກ %s

en: Tagging
lo: ການຕິດແທັກ

en: Tags
lo: ແທັກ

en: Tags Edited
lo: ແກ້ໄຂແທັກແລ້ວ

en: Tags for this Campaign - Comma separated string of Tags or Tag|Value format. If you choose a Tag that has associated values, they will be shown for selection below.
lo: ແທັກສຳລັບແຄມເປນນີ້ - ສະຕຣິງຂອງແທັກທີ່ຂັ້ນດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ ຫຼື ຮູບແບບ ແທັກ|ຄ່າ. ຖ້າທ່ານເລືອກແທັກທີ່ມີຄ່າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ, ມັນຈະສະແດງໃຫ້ເລືອກຂ້າງລຸ່ມນີ້.

en: Tags for this Display - Comma separated string of Tags or Tag|Value format. If you choose a Tag that has associated values, they will be shown for selection below.
lo: ແທັກສຳລັບຈໍສະແດງຜົນນີ້ - ສະຕຣິງຂອງແທັກທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ ຫຼື ຮູບແບບ ແທັກ|ຄ່າ. ຖ້າທ່ານເລືອກແທັກທີ່ມີຄ່າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ, ພວກມັນຈະສະແດງໃຫ້ເລືອກຢູ່ດ້ານລຸ່ມ.

en: Tags for this Display Group - Comma separated string of Tags or Tag|Value format. If you choose a Tag that has associated values, they will be shown for selection below.
lo: ແທັກສຳລັບກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນນີ້ - ສະຕຣິງຂອງແທັກທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ ຫຼື ຮູບແບບ ແທັກ|ຄ່າ. ຖ້າທ່ານເລືອກແທັກທີ່ມີຄ່າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ, ມັນຈະສະແດງໃຫ້ເລືອກຢູ່ດ້ານລຸ່ມ.

en: Tags for this Layout - Comma separated string of Tags or Tag|Value format. If you choose a Tag that has associated values, they will be shown for selection below.
lo: ແທັກສຳລັບໂຄງຮ່າງນີ້ - ສະຕຣິງຂອງແທັກທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ ຫຼື ຮູບແບບ ແທັກ|ຄ່າ. ຖ້າທ່ານເລືອກແທັກທີ່ມີຄ່າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ, ພວກມັນຈະສະແດງໃຫ້ເລືອກຢູ່ດ້ານລຸ່ມ.

en: Tags for this Media - Comma separated string of Tags or Tag|Value format. If you choose a Tag that has associated values, they will be shown for selection below.
lo: ແທັກສຳລັບສື່ນີ້ - ສະຕຣິງຂອງແທັກທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ ຫຼື ຮູບແບບ ແທັກ|ຄ່າ. ຖ້າທ່ານເລືອກແທັກທີ່ມີຄ່າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ, ພວກມັນຈະສະແດງໃຫ້ເລືອກຢູ່ດ້ານລຸ່ມ.

en: Tags for this Playlist - Comma separated string of Tags or Tag|Value format. If you choose a Tag that has associated values, they will be shown for selection below.
lo: ແທັກສຳລັບລາຍການຫຼີ້ນນີ້ - ສະຕຣິງຂອງແທັກທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ ຫຼື ຮູບແບບ ແທັກ|ຄ່າ. ຖ້າທ່ານເລືອກແທັກທີ່ມີຄ່າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ, ພວກມັນຈະສະແດງໃຫ້ເລືອກຢູ່ດ້ານລຸ່ມ.

en: Tags for this Template - Comma separated string of Tags or Tag|Value format. If you choose a Tag that has associated values, they will be shown for selection below.
lo: ແທັກສຳລັບແມ່ແບບນີ້ - ສະຕຣິງຂອງແທັກທີ່ແຍກດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ ຫຼື ຮູບແບບ ແທັກ|ຄ່າ. ຖ້າທ່ານເລືອກແທັກທີ່ມີຄ່າທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ, ມັນຈະສະແດງໃຫ້ເລືອກຢູ່ດ້ານລຸ່ມ.

en: Tajik
lo: ທາຈິກ

en: Talossan
lo: ຕາລໍຊານ

en: Tamil
lo: ທະມິນ

en: Target
lo: ເປົ້າໝາຍ

en: Target Type
lo: ປະເພດເປົ້າໝາຍ

en: Target region set
lo: ຕັ້ງເຂດເປົ້າໝາຍແລ້ວ

en: Task
lo: ໜ້າວຽກ

en: Task with class name %s not found
lo: ບໍ່ພົບໜ້າວຽກທີ່ມີຊື່ຄລາດ %s

en: Tasks
lo: ໜ້າວຽກ

en: TeamViewer Serial
lo: ເລກຊີຣຽວ TeamViewer

en: TeamViewer to this Display
lo: TeamViewer ໄປຍັງຈໍສະແດງຜົນນີ້

en: Telugu
lo: ເຕລູກູ

en: Temperature
lo: ອຸນຫະພູມ

en: Temperature (Imperial)
lo: ອຸນຫະພູມ (ອິມພີຣຽລ)

en: Temperature (Metric)
lo: ອຸນຫະພູມ (ເມຕຣິກ)

en: Template
lo: ແມ່ແບບ

en: Template - HTML
lo: ແມ່ແບບ - HTML

en: Template - Stylesheet
lo: ແມ່ແບບ - Stylesheet

en: Template 1 - text, profile image
lo: ແມ່ແບບ 1 - ຂໍ້ຄວາມ, ຮູບໂປຣໄຟລ໌

en: Template 10 - text, photo, logo
lo: ແມ່ແບບ 10 - ຂໍ້ຄວາມ, ຮູບຖ່າຍ, ໂລໂກ້

en: Template 11 - text, logo
lo: ແມ່ແບບ 11 - ຂໍ້ຄວາມ, ໂລໂກ້

en: Template 12 - text, profile image, logo
lo: ແມ່ແບບ 12 - ຂໍ້ຄວາມ, ຮູບໂປຣໄຟລ໌, ໂລໂກ້

en: Template 2 - text, profile image, photo
lo: ແມ່ແບບ 2 - ຂໍ້ຄວາມ, ຮູບໂປຣໄຟລ໌, ຮູບຖ່າຍ

en: Template 3 - text
lo: ແມ່ແບບ 3 - ຂໍ້ຄວາມ

en: Template 4 - text, profile image
lo: ແມ່ແບບ 4 - ຂໍ້ຄວາມ, ຮູບໂປຣໄຟລ໌

en: Template 5 - text, profile image
lo: ແມ່ແບບ 5 - ຂໍ້ຄວາມ, ຮູບໂປຣໄຟລ໌

en: Template 6 - text, profile image
lo: ແມ່ແບບ 6 - ຂໍ້ຄວາມ, ຮູບໂປຣໄຟລ໌

en: Template 7 - text, profile image
lo: ແມ່ແບບ 7 - ຂໍ້ຄວາມ, ຮູບໂປຣໄຟລ໌

en: Template 8 - text, profile image
lo: ແມ່ແບບ 8 - ຂໍ້ຄວາມ, ຮູບໂປຣໄຟລ໌

en: Template 9 - text, logo
lo: ແມ່ແບບ 9 - ຂໍ້ຄວາມ, ໂລໂກ້

en: Template ID
lo: ID ແມ່ແບບ

en: Template Missing
lo: ແມ່ແບບຫາຍໄປ

en: Template not found for %s
lo: ບໍ່ພົບແມ່ແບບສຳລັບ %s

en: Template not found for %s and %s
lo: ບໍ່ພົບແມ່ແບບສຳລັບ %s ແລະ %s

en: Templates
lo: ແມ່ແບບ

en: Terms
lo: ເງື່ອນໄຂ

en: Terms URL
lo: URL ເງື່ອນໄຂ

en: Test
lo: ທົດສອບ

en: Test Alerts
lo: ການແຈ້ງເຕືອນທົດສອບ

en: Test Parameters
lo: ທົດສອບພາຣາມິເຕີ

en: Test Params
lo: ທົດສອບພາຣາມິເຕີ

en: Test data URL
lo: ທົດສອບ URL ຂໍ້ມູນ

en: Test mode?
lo: ໂໝດທົດສອບບໍ່?

en: Test your search by using a Hashtag to return results from the mastodon URL provided in the module settings.
lo: ທົດສອບການຄົ້ນຫາຂອງທ່ານໂດຍການໃຊ້ແຮຊແທັກເພື່ອສົ່ງຄືນຜົນລັບຈາກ URL mastodon ທີ່ສະໜອງໃຫ້ໃນການຕັ້ງຄ່າໂມດູນ.

en: Tetum
lo: ເຕຕັມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Text Card Background Colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງບັດຂໍ້ຄວາມ

en: Text Card Border Colour
lo: ສີຂອບບັດຂໍ້ຄວາມ

en: Text Colour
lo: ສີໂຕໜັງສື

en: Text Font
lo: ຟອນໂຕໜັງສື

en: Text Shadow
lo: ເງົາຂໍ້ຄວາມ

en: Text Shadow Colour
lo: ສີເງົາຂອງຂໍ້ຄວາມ

en: Text World Clock
lo: ໂມງໂລກແບບຂໍ້ຄວາມ

en: Text Wrap
lo: ການຕັດຂໍ້ຄວາມ

en: Text direction
lo: ທິດທາງຂໍ້ຄວາມ

en: Text scale
lo: ຂະໜາດຂໍ້ຄວາມ

en: Text. With Directional Controls.
lo: ຂໍ້ຄວາມ. ພ້ອມປຸ່ມຄວບຄຸມທິດທາງ.

en: Thai
lo: ໄທ

en: Thank you for choosing %themeName%. This installation wizard will take you through
                    setting up %themeName% one step at a time. There are 6 steps in total, the first one is below.
lo: ຂອບໃຈທີ່ເລືອກ %themeName%. ຕົວຊ່ວຍການຕິດຕັ້ງນີ້ຈະພາທ່ານຜ່ານການຕັ້ງຄ່າ %themeName% ເທື່ອລະຂັ້ນຕອນ. ມີທັງໝົດ 6 ຂັ້ນຕອນ, ຂັ້ນຕອນທຳອິດຢູ່ດ້ານລຸ່ມ.

en: Thank you for leaving your feedback!
lo: ຂອບໃຈທີ່ໃຫ້ຄຳຕິຊົມ!

en: That is not a valid date interval, please use natural language such as 1 week
lo: ນັ້ນບໍ່ແມ່ນໄລຍະຫ່າງຂອງວັນທີທີ່ຖືກຕ້ອງ, ກະລຸນາໃຊ້ພາສາທຳມະຊາດ ເຊັ່ນ 1 ອາທິດ

en: That's it!
lo: ສຳເລັດແລ້ວ!

en: The 3 digit currency code to apply to the price, e.g. USD/GBP/EUR
lo: ລະຫັດສະກຸນເງິນ 3 ຕົວເລກທີ່ຈະນຳໃຊ້ກັບລາຄາ, ເຊັ່ນ: USD/GBP/EUR

en: The Address of this Display
lo: ທີ່ຢູ່ຂອງຈໍສະແດງຜົນນີ້

en: The Allergy Information for this Menu Board Product
lo: ຂໍ້ມູນການແພ້ສຳລັບຜະລິດຕະພັນກະດານເມນູນີ້

en: The Authentication information for this proxy. username:password
lo: ຂໍ້ມູນການຢືນຢັນຕົວຕົນສຳລັບພຣັອກຊີນີ້. ຊື່ຜູ້ໃຊ້:ລະຫັດຜ່ານ

en: The CMS has already been installed. Please contact your system administrator.
lo: CMS ໄດ້ຖືກຕິດຕັ້ງແລ້ວ. ກະລຸນາຕິດຕໍ່ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຂອງທ່ານ.

en: The CMS is temporarily off-line as an upgrade is in progress. Please check with your system administrator for updates or refresh your page in a few minutes.
lo: CMS ປິດໃຊ້ງານຊົ່ວຄາວເນື່ອງຈາກກຳລັງອັບເກຣດ. ກະລຸນາກວດສອບກັບຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຂອງທ່ານສຳລັບການອັບເດດ ຫຼື ໂຫຼດໜ້າຄືນໃໝ່ໃນອີກສອງສາມນາທີ.

en: The CMS may not be working as expected because MySQL BINLOG format is set to STATEMENT. This can effect sessions and should be set to ROW or MIXED.
lo: CMS ອາດຈະບໍ່ເຮັດວຽກຕາມທີ່ຄາດໄວ້ ເນື່ອງຈາກຮູບແບບ MySQL BINLOG ຖືກຕັ້ງເປັນ STATEMENT. ນີ້ສາມາດສົ່ງຜົນກະທົບຕໍ່ເຊສຊັນ ແລະ ຄວນຕັ້ງເປັນ ROW ຫຼື MIXED.

en: The Category for this Help Link
lo: ໝວດໝູ່ສຳລັບລິ້ງຊ່ວຍເຫຼືອນີ້

en: The Code identifier for this Menu Board
lo: ລະຫັດປະຈຳຕົວສຳລັບກະດານເມນູນີ້

en: The Code identifier for this Menu Board Category
lo: ລະຫັດຕົວລະບຸສຳລັບໝວດໝູ່ກະດານເມນູນີ້

en: The Code identifier for this Menu Board Product
lo: ລະຫັດປະຈຳຕົວສຳລັບຜະລິດຕະພັນກະດານເມນູນີ້

en: The Code number of this installer file, this should be correctly populated on upload, otherwise adjust it here
lo: ໝາຍເລກລະຫັດຂອງໄຟລ໌ຕິດຕັ້ງນີ້, ຄວນຖືກໃສ່ຢ່າງຖືກຕ້ອງເມື່ອອັບໂຫຼດ, ຖ້າບໍ່ດັ່ງນັ້ນໃຫ້ປັບແຕ່ງທີ່ນີ້

en: The Command String for this Command on this display
lo: ສາຍຄຳສັ່ງສຳລັບຄຳສັ່ງນີ້ໃນຈໍສະແດງຜົນນີ້

en: The Command String for this Command. An override for this can be provided in Display Settings.
lo: ສະຕຣິງຄຳສັ່ງສຳລັບຄຳສັ່ງນີ້. ສາມາດໃຫ້ຄ່າທັບໄດ້ໃນການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນ.

en: The Content Management System (CMS) allows users to create, manage and update content to be shown on Displays. Upload images and videos, create layout designs, schedule content and manage the display network.
lo: ລະບົບການຈັດການເນື້ອຫາ (CMS) ຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ສາມາດສ້າງ, ຈັດການ ແລະ ອັບເດດເນື້ອຫາທີ່ຈະສະແດງໃນຈໍສະແດງຜົນ. ອັບໂຫຼດຮູບພາບ ແລະ ວິດີໂອ, ສ້າງການອອກແບບໂຄງຮ່າງ, ຈັດຕາຕະລາງເນື້ອຫາ ແລະ ຈັດການເຄືອຂ່າຍຈໍສະແດງຜົນ.

en: The DataSet results can be filtered by any column and set below. New fields can be added by selecting the plus icon at the end of the current row. Should a more complicated filter be required the advanced checkbox can be selected to provide custom SQL syntax.
lo: ຜົນລັບຂອງຊຸດຂໍ້ມູນສາມາດກັ່ນຕອງໄດ້ໂດຍຖັນໃດກໍ່ໄດ້ ແລະ ຕັ້ງຄ່າຂ້າງລຸ່ມນີ້. ຊ່ອງຂໍ້ມູນໃໝ່ສາມາດເພີ່ມໄດ້ໂດຍການເລືອກໄອຄອນບວກຢູ່ທ້າຍແຖວປັດຈຸບັນ. ຫາກຕ້ອງການການກັ່ນຕອງທີ່ຊັບຊ້ອນກວ່າ, ສາມາດເລືອກກ່ອງກາໝາຍຂັ້ນສູງເພື່ອໃຫ້ cú pháp SQL ກຳນົດເອງ.

en: The DataSet results can be filtered by any column and set below. New fields can be added by selecting the plus icon at the end of the current row. Should a more complicated filter be required the advanced checkbox can be selected to provide custom SQL syntax. The substitution [DisplayId] can be used in filter clauses and will be substituted at run time with the Display ID. When shown in the CMS it will be substituted with 0.
lo: ຜົນລັບຂອງຊຸດຂໍ້ມູນສາມາດຖືກກັ່ນຕອງໂດຍຖັນໃດກໍ່ໄດ້ ແລະ ຕັ້ງຄ່າຂ້າງລຸ່ມນີ້. ສາມາດເພີ່ມຟິວໃໝ່ໄດ້ໂດຍການເລືອກໄອຄອນບວກຢູ່ທ້າຍແຖວປັດຈຸບັນ. ຖ້າຕ້ອງການຕົວກອງທີ່ຊັບຊ້ອນກວ່າ, ສາມາດເລືອກກ່ອງໝາຍຂັ້ນສູງເພື່ອສະໜອງ syntax SQL ແບບກຳນົດເອງ. ການແທນທີ່ [DisplayId] ສາມາດຖືກໃຊ້ໃນຂໍ້ກຳນົດຕົວກອງ ແລະ ຈະຖືກແທນທີ່ໃນເວລາເຮັດວຽກດ້ວຍ ID ຂອງຈໍສະແດງຜົນ. ເມື່ອສະແດງໃນ CMS, ມັນຈະຖືກແທນທີ່ດ້ວຍ 0.

en: The DataSet results can be ordered by any column and set below. New fields can be added by selecting the plus icon at the end of the current row. Should a more complicated order be required the advanced checkbox can be selected to provide custom SQL syntax.
lo: ຜົນລັບຂອງຊຸດຂໍ້ມູນສາມາດຈັດລຽງຕາມຖັນໃດກໍ່ໄດ້ ແລະ ຕັ້ງຄ່າຂ້າງລຸ່ມນີ້. ສາມາດເພີ່ມຟິວໃໝ່ໄດ້ໂດຍການເລືອກໄອຄອນບວກຢູ່ທ້າຍແຖວປັດຈຸບັນ. ຖ້າຕ້ອງການການຈັດລຽງທີ່ຊັບຊ້ອນກວ່າ, ສາມາດເລືອກກ່ອງໝາຍຂັ້ນສູງເພື່ອສະໜອງ syntax SQL ແບບກຳນົດເອງ.

en: The DataSet you select here will be processed in advance and have its values available for subsitution in the data to add to this request on the Remote tab.
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນທີ່ທ່ານເລືອກຢູ່ນີ້ຈະຖືກປະມວນຜົນລ່ວງໜ້າ ແລະ ມີຄ່າຂອງມັນພ້ອມສຳລັບການແທນທີ່ໃນຂໍ້ມູນທີ່ຈະເພີ່ມໃສ່ຄຳຮ້ອງຂໍນີ້ໃນແຖບທາງໄກ.

en: The DataType of the Intended Data
lo: ປະເພດຂໍ້ມູນຂອງຂໍ້ມູນທີ່ຕັ້ງໃຈ

en: The Date Format to use when displaying dates in the CMS.
lo: ຮູບແບບວັນທີທີ່ຈະໃຊ້ເມື່ອສະແດງວັນທີໃນ CMS.

en: The Default Layout to Display where there is no other content.
lo: ຮູບແບບເລີ່ມຕົ້ນທີ່ຈະສະແດງເມື່ອບໍ່ມີເນື້ອຫາອື່ນ.

en: The Description for this Menu Board Product
lo: ລາຍລະອຽດສຳລັບຜະລິດຕະພັນກະດານເມນູນີ້

en: The Display Group being edited is in bold. The list is ordered so that items above the current Display Group are its ancestors and items below are its descendants.
lo: ກຸ່ມໜ້າຈໍທີ່ກຳລັງແກ້ໄຂແມ່ນເປັນຕົວໜາ. ລາຍການຖືກຈັດລຽງເພື່ອໃຫ້ລາຍການທີ່ຢູ່ເໜືອກຸ່ມໜ້າຈໍປັດຈຸບັນເປັນບັນພະບຸລຸດຂອງມັນ ແລະ ລາຍການທີ່ຢູ່ຂ້າງລຸ່ມເປັນລູກຫຼານຂອງມັນ.

en: The Email Address for this user.
lo: ທີ່ຢູ່ອີເມວຂອງຜູ້ໃຊ້ນີ້.

en: The Extensions allowed on files uploaded using this module. Comma Separated.
lo: ນາມສະກຸນທີ່ອະນຸຍາດໃນໄຟລ໌ທີ່ອັບໂຫຼດໂດຍໃຊ້ໂມດູນນີ້. ຂັ້ນດ້ວຍເຄື່ອງໝາຍຈຸດ.

en: The Height for this Resolution
lo: ຄວາມສູງສຳລັບຄວາມລະອຽດນີ້

en: The Height of the Display Window. 0 means full height.
lo: ຄວາມສູງຂອງໜ້າຕ່າງສະແດງຜົນ. 0 ໝາຍເຖິງຄວາມສູງເຕັມ.

en: The IP address of the remote host's broadcast address (or gateway)
lo: ທີ່ຢູ່ IP ຂອງທີ່ຢູ່ broadcast ຂອງໂຮສທາງໄກ (ຫຼື gateway)

en: The Intent Action to use for requesting a screen shot. Leave empty to natively create an image from the player screen content.
lo: ການດຳເນີນການຈຸດປະສົງທີ່ຈະໃຊ້ເພື່ອຂໍຖ່າຍຮູບໜ້າຈໍ. ປະຫວ່າງໄວ້ເພື່ອສ້າງຮູບພາບຈາກເນື້ອໃນໜ້າຈໍເຄື່ອງຫຼີ້ນໂດຍກົງ.

en: The Latitude for this widget
lo: ເສັ້ນຂະໜານສຳລັບວິດເຈັດນີ້

en: The Latitude of this display
lo: ເສັ້ນຂະໜານຂອງຈໍສະແດງຜົນນີ້

en: The Latitude to apply for any Geo aware Previews
lo: ເສັ້ນຂະໜານທີ່ຈະນຳໃຊ້ສຳລັບການເບິ່ງຕົວຢ່າງທີ່ຮັບຮູ້ຕຳແໜ່ງທາງພູມິສາດ

en: The Library Location you gave is not empty. Please give the location of an empty folder
lo: ທີ່ຕັ້ງຄັງຂໍ້ມູນທີ່ທ່ານລະບຸບໍ່ຫວ່າງເປົ່າ. ກະລຸນາລະບຸທີ່ຕັ້ງຂອງໂຟລເດີທີ່ຫວ່າງເປົ່າ

en: The Library Location you gave is not writable by the webserver. Please fix the permissions and try again.
lo: ທີ່ຕັ້ງຄັງຂໍ້ມູນທີ່ທ່ານລະບຸບໍ່ສາມາດຂຽນໂດຍເວັບເຊີບເວີໄດ້. ກະລຸນາແກ້ໄຂສິດການເຂົ້າເຖິງແລ້ວລອງໃໝ່.

en: The Library Location you have picked is not writeable
lo: ຕຳແໜ່ງຄັງທີ່ທ່ານເລືອກບໍ່ສາມາດຂຽນໄດ້

en: The Limit for the Library Size in KB
lo: ຂີດຈຳກັດຂະໜາດຫໍສະໝຸດເປັນ KB

en: The Link for the CAP feed
lo: ລິ້ງສຳລັບຟີດ CAP

en: The Link for the iCal Feed.
lo: ລິ້ງສຳລັບຟີດ iCal.

en: The Link to open for this help topic and category
lo: ລິ້ງທີ່ຈະເປີດສຳລັບຫົວຂໍ້ຊ່ວຍເຫຼືອ ແລະ ໝວດໝູ່ນີ້

en: The Location (URL) of the dashboard webpage
lo: ທີ່ຕັ້ງ (URL) ຂອງໜ້າເວັບແດຊບອດ

en: The Location (URL) of the webpage
lo: ທີ່ຢູ່ (URL) ຂອງໜ້າເວັບ

en: The Location/Venue of this display
lo: ທີ່ຕັ້ງ/ສະຖານທີ່ຂອງຈໍສະແດງຜົນນີ້

en: The Login Name of the user.
lo: ຊື່ເຂົ້າສູ່ລະບົບຂອງຜູ້ໃຊ້.

en: The Longitude for this widget
lo: ເສັ້ນແວງສຳລັບວິດເຈັດນີ້

en: The Longitude of this Display
lo: ເສັ້ນແວງຂອງຈໍສະແດງຜົນນີ້

en: The Name for the copy (1 - 50 characters)
lo: ຊື່ສຳລັບສຳເນົາ (1 - 50 ຕົວອັກສອນ)

en: The Name for this Campaign
lo: ຊື່ສຳລັບແຄມເປນນີ້

en: The Name for this Command
lo: ຊື່ສຳລັບຄຳສັ່ງນີ້

en: The Name for this Daypart
lo: ຊື່ສຳລັບຊ່ວງເວລານີ້

en: The Name for this Display Group
lo: ຊື່ສຳລັບກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນນີ້

en: The Name for this Display Profile
lo: ຊື່ສຳລັບໂປຣໄຟລ໌ໜ້າຈໍນີ້

en: The Name for this Menu Board
lo: ຊື່ສຳລັບກະດານເມນູນີ້

en: The Name for this Menu Board Category
lo: ຊື່ສຳລັບໝວດໝູ່ກະດານເມນູນີ້

en: The Name for this Menu Board Product
lo: ຊື່ສຳລັບຜະລິດຕະພັນກະດານເມນູນີ້

en: The Name for this Tag
lo: ຊື່ສຳລັບແທັກນີ້

en: The Name for this Task
lo: ຊື່ສຳລັບໜ້າວຽກນີ້

en: The Name for this User Group
lo: ຊື່ສຳລັບກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ນີ້

en: The Name of the Display - (1 - 50 characters).
lo: ຊື່ຂອງຈໍສະແດງຜົນ - (1 - 50 ຕົວອັກສອນ).

en: The Name of the Display - your administrator has locked this to the device name
lo: ຊື່ຂອງຈໍສະແດງຜົນ - ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຂອງທ່ານໄດ້ລັອກສິ່ງນີ້ໄວ້ກັບຊື່ອຸປະກອນ

en: The Name of the Layout - (1 - 100 characters)
lo: ຊື່ຂອງ Layout - (1 - 100 ຕົວອັກສອນ)

en: The Name of the Media - (1 - 50 characters)
lo: ຊື່ຂອງສື່ - (1 - 50 ຕົວອັກສອນ)

en: The Name of the Playlist - (1 - 50 characters)
lo: ຊື່ຂອງລາຍການຫຼີ້ນ - (1 - 50 ຕົວອັກສອນ)

en: The Name of the Profile - (1 - 50 characters)
lo: ຊື່ຂອງໂປຣໄຟລ໌ - (1 - 50 ຕົວອັກສອນ)

en: The Name of the Template - (1 - 50 characters)
lo: ຊື່ຂອງແມ່ແບບ - (1 - 50 ຕົວອັກສອນ)

en: The Name of the player version application, this will be displayed in Version dropdowns in Display Profile and Display
lo: ຊື່ຂອງແອັບພລິເຄຊັນເວີຊັນໂປຣແກຣມຫຼີ້ນ, ນີ້ຈະຖືກສະແດງໃນລາຍການເລືອກເວີຊັນໃນໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນ ແລະ ຈໍສະແດງຜົນ

en: The Name of this DMA - (1 - 50 characters)
lo: ຊື່ຂອງ DMA ນີ້ - (1 - 50 ຕົວອັກສອນ)

en: The Name of this item - Leave blank to use the file name
lo: ຊື່ຂອງລາຍການນີ້ - ປະໄວ້ຫວ່າງເພື່ອໃຊ້ຊື່ໄຟລ໌

en: The Number of items you want to display
lo: ຈຳນວນລາຍການທີ່ທ່ານຕ້ອງການສະແດງ

en: The Password for this user.
lo: ລະຫັດຜ່ານສຳລັບຜູ້ໃຊ້ນີ້.

en: The Percentage to Scale this Webpage (0 - 100)
lo: ເປີເຊັນທີ່ຈະປັບຂະໜາດໜ້າເວັບນີ້ (0 - 100)

en: The Player linked to the submitted code, will make regular calls to our Authentication Service to retrive the CMS details and configure itself with them.
                         Your details are removed from the temporary storage once the Player is configured
lo: Player ທີ່ເຊື່ອມໂຍງກັບລະຫັດທີ່ສົ່ງມາ, ຈະໂທຫາບໍລິການຢືນຢັນຕົວຕົນຂອງພວກເຮົາເປັນປະຈຳເພື່ອດຶງຂໍ້ມູນ CMS ແລະ ຕັ້ງຄ່າຕົວເອງ. ຂໍ້ມູນຂອງທ່ານຈະຖືກລຶບອອກຈາກບ່ອນເກັບຂໍ້ມູນຊົ່ວຄາວເມື່ອ Player ຖືກຕັ້ງຄ່າແລ້ວ.

en: The Price for this Menu Board Product
lo: ລາຄາສຳລັບຜະລິດຕະພັນກະດານເມນູນີ້

en: The Proxy Port
lo: ພອດຂອງພຣັອກຊີ

en: The Proxy URL
lo: URL ຂອງພຣັອກຊີ

en: The Region dimensions cannot be empty or negative
lo: ຂະໜາດຂອງພື້ນທີ່ບໍ່ສາມາດຫວ່າງເປົ່າ ຫຼື ເປັນຄ່າລົບໄດ້

en: The Screen size of this Display
lo: ຂະໜາດໜ້າຈໍຂອງຈໍສະແດງຜົນນີ້

en: The Theme to apply to all pages by default
lo: ທີມທີ່ຈະນຳໃຊ້ກັບທຸກໜ້າເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: The Time to Live (maxage) of the STS header expressed in seconds.
lo: ເວລາຊີວິດ (maxage) ຂອງຫົວຂໍ້ STS ສະແດງເປັນວິນາທີ.

en: The Topic for this Help Link
lo: ຫົວຂໍ້ສຳລັບລິ້ງຊ່ວຍເຫຼືອນີ້

en: The Traffic Widget has not been configured yet, please ask your CMS Administrator to look at it for you.
lo: ວິດເຈັດການຈາລະຈອນຍັງບໍ່ໄດ້ຖືກຕັ້ງຄ່າ, ກະລຸນາຂໍໃຫ້ຜູ້ບໍລິຫານ CMS ຂອງທ່ານກວດສອບໃຫ້.

en: The Type of this Display
lo: ປະເພດຂອງຈໍສະແດງຜົນນີ້

en: The URI of the Remote Dataset used for GET and POST.
lo: URI ຂອງຊຸດຂໍ້ມູນທາງໄກທີ່ໃຊ້ສໍາລັບ GET ແລະ POST.

en: The URL where the %service% is hosted
lo: URL ທີ່ %service% ຖືກໂຮສໄວ້

en: The URL your players use to connect to your CMS.
lo: URL ທີ່ເຄື່ອງຫຼີ້ນຂອງທ່ານໃຊ້ເພື່ອເຊື່ອມຕໍ່ກັບ CMS ຂອງທ່ານ.

en: The User account you are using has full access to the CMS and all of its features and configuration. If you are not adding an administrator type User, then it is likely you'll want to restrict and simplify what this new User can do. <br><br>You may even want to create a simplified User for your own usage to administer the system in a way tailored to your needs.
lo: ບັນຊີຜູ້ໃຊ້ທີ່ທ່ານກຳລັງໃຊ້ຢູ່ມີສິດເຂົ້າເຖິງ CMS ແລະ ຄຸນສົມບັດ ແລະ ການຕັ້ງຄ່າທັງໝົດຂອງມັນ. ຖ້າທ່ານບໍ່ໄດ້ເພີ່ມຜູ້ໃຊ້ປະເພດຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ, ມັນເປັນໄປໄດ້ວ່າທ່ານຈະຕ້ອງການຈຳກັດ ແລະ ເຮັດໃຫ້ສິ່ງທີ່ຜູ້ໃຊ້ໃໝ່ນີ້ສາມາດເຮັດໄດ້ງ່າຍຂຶ້ນ. <br><br>ທ່ານອາດຈະຕ້ອງການສ້າງຜູ້ໃຊ້ແບບງ່າຍໆສຳລັບການນຳໃຊ້ຂອງທ່ານເອງ ເພື່ອບໍລິຫານລະບົບໃນແບບທີ່ເໝາະສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.

en: The User's First Name.
lo: ຊື່ຂອງຜູ້ໃຊ້.

en: The User's Last Name.
lo: ນາມສະກຸນຂອງຜູ້ໃຊ້.

en: The User's Phone Number.
lo: ເບີໂທລະສັບຂອງຜູ້ໃຊ້.

en: The Username of the user.
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້ຂອງຜູ້ໃຊ້.

en: The Validation String for this Command on this display
lo: ສາຍການກວດສອບຄວາມຖືກຕ້ອງສຳລັບຄຳສັ່ງນີ້ໃນຈໍສະແດງຜົນນີ້

en: The Validation String for this Command. An override for this can be provided in Display Settings.
lo: ສະຕຣິງການກວດສອບຄວາມຖືກຕ້ອງສຳລັບຄຳສັ່ງນີ້. ສາມາດໃຫ້ຄ່າທັບໄດ້ໃນການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນ.

en: The Version number of this installer file, this should be correctly populated on upload, otherwise adjust it here
lo: ໝາຍເລກເວີຊັນຂອງໄຟລ໌ຕິດຕັ້ງນີ້, ຄວນຖືກໃສ່ຢ່າງຖືກຕ້ອງເມື່ອອັບໂຫຼດ, ຖ້າບໍ່ດັ່ງນັ້ນໃຫ້ປັບແຕ່ງທີ່ນີ້

en: The Width for this Resolution
lo: ຄວາມກວ້າງສຳລັບຄວາມລະອຽດນີ້

en: The Width of the Display Window. 0 means full width.
lo: ຄວາມກວ້າງຂອງໜ້າຕ່າງສະແດງຜົນ. 0 ໝາຍເຖິງຄວາມກວ້າງເຕັມ.

en: The address of the user manual, which will be used as a prefix for all help links.
lo: ທີ່ຢູ່ຂອງຄູ່ມືຜູ້ໃຊ້, ເຊິ່ງຈະຖືກໃຊ້ເປັນຄຳນຳໜ້າສຳລັບລິ້ງຊ່ວຍເຫຼືອທັງໝົດ.

en: The amount of time this Layout should be shown, in seconds per hour.
lo: ໄລຍະເວລາທີ່ໂຄງຮ່າງນີ້ຄວນຖືກສະແດງ, ເປັນວິນາທີຕໍ່ຊົ່ວໂມງ.

en: The array of ids is empty!
lo: ອາເຣຂອງ ID ຫວ່າງເປົ່າ!

en: The author for this Rss
lo: ຜູ້ຂຽນສຳລັບ Rss ນີ້

en: The background image to use
lo: ຮູບພາບພື້ນຫຼັງທີ່ຈະນຳໃຊ້

en: The bandwidth limit that should be applied. Enter 0 for no limit.
lo: ຂີດຈຳກັດແບນວິດທີ່ຄວນນຳໃຊ້. ປ້ອນ 0 ເພື່ອບໍ່ຈຳກັດ.

en: The base currency.
lo: ສະກຸນເງິນພື້ນຖານ.

en: The code provided does not match. Please double-check the code shown on the device you are trying to connect.
lo: ລະຫັດທີ່ໃຫ້ມາບໍ່ກົງກັນ. ກະລຸນາກວດສອບລະຫັດທີ່ສະແດງເທິງອຸປະກອນທີ່ທ່ານກຳລັງພະຍາຍາມເຊື່ອມຕໍ່ອີກຄັ້ງ.

en: The colour of the background
lo: ສີຂອງພື້ນຫຼັງ

en: The colour of the border
lo: ສີຂອງຂອບ

en: The colour of the circle background
lo: ສີຂອງພື້ນຫຼັງວົງມົນ

en: The colour of the container background
lo: ສີຂອງພື້ນຫຼັງກ່ອງຂໍ້ມູນ

en: The colour of the content cards
lo: ສີຂອງບັດເນື້ອຫາ

en: The colour of the current container background
lo: ສີຂອງພື້ນຫຼັງກ່ອງຂໍ້ມູນປັດຈຸບັນ

en: The colour of the date text
lo: ສີຂອງຂໍ້ຄວາມວັນທີ

en: The colour of the divider elements
lo: ສີຂອງອົງປະກອບເສັ້ນແບ່ງ

en: The colour of the footer background
lo: ສີຂອງພື້ນຫຼັງສ່ວນທ້າຍ

en: The colour of the footer background 1
lo: ສີຂອງພື້ນຫຼັງສ່ວນທ້າຍ 1

en: The colour of the footer background 2
lo: ສີຂອງພື້ນຫຼັງສ່ວນທ້າຍ 2

en: The colour of the footer icons
lo: ສີຂອງໄອຄອນສ່ວນທ້າຍ

en: The colour of the footer text
lo: ສີຂອງຂໍ້ຄວາມສ່ວນທ້າຍ

en: The colour of the forecast container background
lo: ສີຂອງພື້ນຫຼັງກ່ອງຂໍ້ມູນພະຍາກອນ

en: The colour of the header background
lo: ສີຂອງພື້ນຫຼັງສ່ວນຫົວ

en: The colour of the header text
lo: ສີຂອງຂໍ້ຄວາມສ່ວນຫົວ

en: The colour of the icons
lo: ສີຂອງໄອຄອນ

en: The colour of the inner post background
lo: ສີຂອງພື້ນຫຼັງດ້ານໃນໂພສ

en: The colour of the inner post border
lo: ສີຂອງຂອບດ້ານໃນໂພສ

en: The colour of the label
lo: ສີຂອງປ້າຍຊື່

en: The colour of the post background
lo: ສີຂອງພື້ນຫຼັງໂພສ

en: The colour of the post header text
lo: ສີຂອງຂໍ້ຄວາມຫົວຂໍ້ໂພສ

en: The colour of the post text
lo: ສີຂອງຂໍ້ຄວາມໂພສ

en: The colour of the profile border
lo: ສີຂອງຂອບໂປຣໄຟລ໌

en: The colour of the shadow
lo: ສີຂອງເງົາ

en: The colour of the text
lo: ສີຂອງຂໍ້ຄວາມ

en: The colour of the username text
lo: ສີຂອງຂໍ້ຄວາມຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: The cost per play
lo: ຕົ້ນທຶນຕໍ່ການຫຼີ້ນ

en: The countdown will show in a warning mode from the end duration entered.
lo: ການນັບຖອຍຫຼັງຈະສະແດງໃນໂໝດເຕືອນຈາກໄລຍະເວລາສິ້ນສຸດທີ່ປ້ອນ.

en: The countdown will show in a warning mode from the warning date entered.
lo: ການນັບຖອຍຫຼັງຈະສະແດງໃນໂໝດເຕືອນຈາກວັນທີເຕືອນທີ່ປ້ອນ.

en: The current layout will be unlocked to other users. You will also be redirected to the Layouts page
lo: ຮູບແບບປັດຈຸບັນຈະຖືກປົດລັອກໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ອື່ນ. ທ່ານຈະຖືກສົ່ງກັບໄປໜ້າຮູບແບບຕ່າງໆ

en: The currently selected audio has been retired, please select a new item or cancel to keep the current one.
lo: ສຽງທີ່ເລືອກໄວ້ໃນປັດຈຸບັນຖືກຍົກເລີກແລ້ວ, ກະລຸນາເລືອກລາຍການໃໝ່ ຫຼື ຍົກເລີກເພື່ອຮັກສາລາຍການປັດຈຸບັນໄວ້.

en: The date when this notification will be published
lo: ວັນທີທີ່ການແຈ້ງເຕືອນນີ້ຈະຖືກເຜີຍແຜ່

en: The default URL for the mastodon instance.
lo: URL ເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບ instance ຂອງ mastodon.

en: The default User Group for new Users
lo: ກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບຜູ້ໃຊ້ໃໝ່

en: The default duration for Widgets of this Module when the user has elected to not set a specific duration.
lo: ໄລຍະເວລາເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບວິດເຈັດຂອງໂມດູນນີ້ ເມື່ອຜູ້ໃຊ້ເລືອກທີ່ຈະບໍ່ຕັ້ງໄລຍະເວລາສະເພາະ.

en: The default language to use
lo: ພາສາເລີ່ມຕົ້ນທີ່ຈະໃຊ້

en: The default layout to assign for new displays and displays which have their current default deleted.
lo: ໂຄງຮ່າງເລີ່ມຕົ້ນທີ່ຈະມອບໝາຍໃຫ້ໜ້າຈໍໃໝ່ ແລະ ໜ້າຈໍທີ່ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນປັດຈຸບັນຖືກລຶບ.

en: The default size in pixels for the Display Screenshots
lo: ຂະໜາດເລີ່ມຕົ້ນເປັນພິກເຊລສຳລັບພາບໜ້າຈໍຂອງໜ້າຈໍ

en: The default upper limit of items that can be assigned to a dynamic Playlist
lo: ຂີດຈຳກັດສູງສຸດເລີ່ມຕົ້ນຂອງລາຍການທີ່ສາມາດມອບໝາຍໃຫ້ກັບລາຍການຫຼິ້ນແບບໄດນາມິກ

en: The default value for max number of items on a new dynamic Playlist
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບຈຳນວນລາຍການສູງສຸດໃນລາຍການຫຼິ້ນແບບໄດນາມິກໃໝ່

en: The delay (in ms) before unpausing the video on start. If some of the devices in the group do not support gapless, this value can be raised to compensate.
lo: ການຊັກຊ້າ (ເປັນ ms) ກ່ອນທີ່ຈະສືບຕໍ່ຫຼີ້ນວິດີໂອເມື່ອເລີ່ມຕົ້ນ. ຖ້າບາງອຸປະກອນໃນກຸ່ມບໍ່ຮອງຮັບການຫຼີ້ນແບບບໍ່ມີຊ່ອງຫວ່າງ, ຄ່ານີ້ສາມາດເພີ່ມຂຶ້ນເພື່ອຊົດເຊີຍ.

en: The delay (in ms) when displaying the changes in content. If the network is unstable this value can be raised to compensate.
lo: ການຊັກຊ້າ (ເປັນ ms) ເມື່ອສະແດງການປ່ຽນແປງໃນເນື້ອຫາ. ຖ້າເຄືອຂ່າຍບໍ່ສະຖຽນ, ຄ່ານີ້ສາມາດເພີ່ມຂຶ້ນເພື່ອຊົດເຊີຍ.

en: The delete scopes are separate, without these Application will not have access to delete any existing content
lo: ຂອບເຂດການລຶບແມ່ນແຍກຕ່າງຫາກ, ຖ້າບໍ່ມີສິ່ງເຫຼົ່ານີ້ ແອັບພລິເຄຊັນຈະບໍ່ສາມາດເຂົ້າເຖິງເພື່ອລຶບເນື້ອຫາໃດໆທີ່ມີຢູ່ໄດ້

en: The description for this Display Profile
lo: ລາຍລະອຽດສຳລັບໂປຣໄຟລ໌ໜ້າຈໍນີ້

en: The description for this Menu Board Category
lo: ຄຳອະທິບາຍສຳລັບໝວດໝູ່ກະດານເມນູນີ້

en: The direction for this transition. Only appropriate for transitions that move, such as Fly.
lo: ທິດທາງສຳລັບການປ່ຽນແປງນີ້. ເໝາະສົມສຳລັບການປ່ຽນແປງທີ່ມີການເຄື່ອນທີ່ເທົ່ານັ້ນ, ເຊັ່ນ Fly.

en: The display order if there's more than one item.
lo: ລຳດັບການສະແດງຫາກມີຫຼາຍກວ່າໜຶ່ງລາຍການ.

en: The duration between status screen shots in minutes. 0 to disable. Warning: This is bandwidth intensive.
lo: ໄລຍະເວລາລະຫວ່າງການຖ່າຍພາບໜ້າຈໍສະຖານະເປັນນາທີ. 0 ເພື່ອປິດ. ຄຳເຕືອນ: ສິ່ງນີ້ໃຊ້ແບນວິດຫຼາຍ.

en: The duration for this transition, in milliseconds.
lo: ໄລຍະເວລາສຳລັບການປ່ຽນແປງນີ້, ເປັນມິນລິວິນາທີ.

en: The duration in seconds this item should be displayed
lo: ໄລຍະເວລາເປັນວິນາທີທີ່ລາຍການນີ້ຄວນຖືກສະແດງ

en: The duration in seconds.
lo: ໄລຍະເວລາເປັນວິນາທີ.

en: The duration needs to be above 0 for a locally stored file
lo: ໄລຍະເວລາຕ້ອງສູງກວ່າ 0 ສຳລັບໄຟລ໌ທີ່ເກັບໄວ້ໃນເຄື່ອງ

en: The duration needs to be greater than 0 for remote URLs
lo: ໄລຍະເວລາຕ້ອງໃຫຍ່ກວ່າ 0 ສຳລັບ URL ທາງໄກ

en: The duration of the widget in seconds
lo: ໄລຍະເວລາຂອງວິດເຈັດເປັນວິນາທີ

en: The duration specified is per item otherwise it is per feed.
lo: ໄລຍະເວລາທີ່ລະບຸແມ່ນຕໍ່ລາຍການ, ຖ້າບໍ່ດັ່ງນັ້ນແມ່ນຕໍ່ຟີດ.

en: The duration specified is per item otherwise it is per menu.
lo: ໄລຍະເວລາທີ່ລະບຸແມ່ນຕໍ່ລາຍການ, ຖ້າບໍ່ດັ່ງນັ້ນແມ່ນຕໍ່ເມນູ.

en: The duration specified is per page/item otherwise the widget duration is divided between the number of pages/items.
lo: ໄລຍະເວລາທີ່ລະບຸແມ່ນຕໍ່ໜ້າ/ລາຍການ, ຖ້າບໍ່ດັ່ງນັ້ນ ໄລຍະເວລາຂອງວິດເຈັດຈະຖືກແບ່ງປັນລະຫວ່າງຈຳນວນໜ້າ/ລາຍການ.

en: The end of the time window to connect to the CMS and download updates.
lo: ເວລາສິ້ນສຸດຂອງຊ່ວງເວລາເພື່ອເຊື່ອມຕໍ່ກັບ CMS ແລະ ດາວໂຫຼດອັບເດດ.

en: The end of the time window to install application updates.
lo: ຈຸດສິ້ນສຸດຂອງຊ່ວງເວລາສຳລັບການຕິດຕັ້ງການອັບເດດແອັບພລິເຄຊັນ.

en: The event (%s) has %s %d %s ago
lo: ເຫດການ (%s) ໄດ້ %s ມາ %d %s ແລ້ວ

en: The event (%s) is %s in %d %s
lo: ເຫດການ (%s) ແມ່ນ %s ໃນອີກ %d %s

en: The expected duration of each ad served by the SSP.
lo: ໄລຍະເວລາທີ່ຄາດໄວ້ຂອງແຕ່ລະໂຄສະນາທີ່ໃຫ້ບໍລິການໂດຍ SSP.

en: The feedback you provide, along with your name and email address are used by Xibo to improve our products and services.
lo: ຄຳຕິຊົມທີ່ທ່ານໃຫ້, ພ້ອມທັງຊື່ ແລະ ທີ່ຢູ່ອີເມວຂອງທ່ານ ຈະຖືກນຳໃຊ້ໂດຍ Xibo ເພື່ອປັບປຸງຜະລິດຕະພັນ ແລະ ບໍລິການຂອງພວກເຮົາ.

en: The first item that appears in a slot will be pinned and will not cycle with the rest of the items.
lo: ລາຍການທຳອິດທີ່ປະກົດໃນຊ່ອງຈະຖືກປັກໝຸດ ແລະ ຈະບໍ່ໝູນວຽນກັບລາຍການທີ່ເຫຼືອ.

en: The format to apply to all dates returned by the Widget.
lo: ຮູບແບບທີ່ຈະນຳໃຊ້ກັບວັນທີທັງໝົດທີ່ສົ່ງຄືນໂດຍວິດເຈັດ.

en: The format to apply to event time (default HH:mm).
lo: ຮູບແບບທີ່ຈະນຳໃຊ້ກັບເວລາເຫດການ (ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ HH:mm).

en: The from date is too far in the past.
lo: ວັນທີເລີ່ມຕົ້ນຢູ່ໃນອະດີດທີ່ໄກເກີນໄປ.

en: The fully qualified path to the CMS library location.
lo: ເສັ້ນທາງເຕັມໄປຫາທີ່ຕັ້ງຫໍສະໝຸດ CMS.

en: The heading for this Column. You cannot use a column name with spaces.
lo: ຫົວຂໍ້ສຳລັບຄໍລຳນີ້. ທ່ານບໍ່ສາມາດໃຊ້ຊື່ຄໍລຳທີ່ມີຍະຫວ່າງໄດ້.

en: The height of the %regionType%
lo: ຄວາມສູງຂອງ %regionType%

en: The height of the page. Leave empty to use the region height.
lo: ຄວາມສູງຂອງໜ້າ. ປະໄວ້ຫວ່າງເພື່ອໃຊ້ຄວາມສູງຂອງພື້ນທີ່.

en: The iCal provided is not valid, please choose a valid feed
lo: ICal ທີ່ໃຫ້ມາບໍ່ຖືກຕ້ອງ, ກະລຸນາເລືອກຟີດທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: The impressions per play
lo: ການເຫັນຕໍ່ການຫຼີ້ນ

en: The languages that the audience viewing this Display are likely to understand
lo: ພາສາທີ່ຜູ້ຊົມທີ່ເບິ່ງຈໍສະແດງຜົນນີ້ມີແນວໂນ້ມທີ່ຈະເຂົ້າໃຈ

en: The last time we PHONED_HOME in seconds since the epoch
lo: ຄັ້ງສຸດທ້າຍທີ່ພວກເຮົາ PHONED_HOME ເປັນວິນາທີນັບຕັ້ງແຕ່ epoch

en: The latitude entered is not valid.
lo: ລະຕິຈູດທີ່ປ້ອນບໍ່ຖືກຕ້ອງ.

en: The layering order of the background image (z-index). Advanced use only.
lo: ລຳດັບຊັ້ນຂອງຮູບພາບພື້ນຫຼັງ (z-index). ສຳລັບການໃຊ້ງານຂັ້ນສູງເທົ່ານັ້ນ.

en: The layering order of this %regionType% (z-index). Advanced use only.
lo: ລຳດັບຊັ້ນຂອງ %regionType% ນີ້ (z-index). ໃຊ້ສຳລັບຜູ້ໃຊ້ຂັ້ນສູງເທົ່ານັ້ນ.

en: The layout dimensions cannot be empty
lo: ຂະໜາດຂອງຮູບແບບບໍ່ສາມາດຫວ່າງເປົ່າໄດ້

en: The left pixel position the display window should be sized from.
lo: ຕຳແໜ່ງພິກເຊວດ້ານຊ້າຍທີ່ໜ້າຕ່າງສະແດງຜົນຄວນຈະຖືກປັບຂະໜາດຈາກ.

en: The left position of the %regionType%
lo: ຕຳແໜ່ງດ້ານຊ້າຍຂອງ %regionType%

en: The longitude entered is not valid.
lo: ລອງຈິຈູດທີ່ປ້ອນບໍ່ຖືກຕ້ອງ.

en: The longitude to apply for any Geo aware Previews
lo: ເສັ້ນແວງທີ່ຈະນຳໃຊ້ສຳລັບການເບິ່ງຕົວຢ່າງທີ່ຮັບຮູ້ຕຳແໜ່ງທາງພູມິສາດ

en: The maximum dimensions to be considered when an image is resized, based on the longest side
lo: ຂະໜາດສູງສຸດທີ່ຈະພິຈາລະນາເມື່ອປັບຂະໜາດຮູບພາບ, ອີງຕາມດ້ານທີ່ຍາວທີ່ສຸດ

en: The maximum duration of an ad served by the SSP.
lo: ໄລຍະເວລາສູງສຸດຂອງໂຄສະນາທີ່ໃຫ້ບໍລິການໂດຍ SSP.

en: The maximum number of concurrent downloads the Player will attempt.
lo: ຈຳນວນດາວໂຫຼດພ້ອມກັນສູງສຸດທີ່ໂປຣແກຣມຫຼີ້ນຈະພະຍາຍາມ.

en: The maximum number of licensed Players for this server installation. 0 = unlimited
lo: ຈຳນວນສູງສຸດຂອງ Player ທີ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດສຳລັບການຕິດຕັ້ງເຊີບເວີນີ້. 0 = ບໍ່ຈຳກັດ

en: The maximum number of rows per DataSet, once the limit is met the limit policy defined per DataSet will dictate further action.
lo: ຈຳນວນແຖວສູງສຸດຕໍ່ຊຸດຂໍ້ມູນ, ເມື່ອເຖິງຂີດຈຳກັດ ນະໂຍບາຍຂີດຈຳກັດທີ່ກຳນົດໄວ້ຕໍ່ຊຸດຂໍ້ມູນຈະກຳນົດການກະທຳຕໍ່ໄປ.

en: The minimum duration of an ad served by the SSP.
lo: ໄລຍະເວລາຕ່ຳສຸດຂອງໂຄສະນາທີ່ໃຫ້ບໍລິການໂດຍ SSP.

en: The name must be between 1 and 100 characters
lo: ຊື່ຕ້ອງມີຄວາມຍາວລະຫວ່າງ 1 ຫາ 100 ຕົວອັກສອນ

en: The new Password for this user.
lo: ລະຫັດຜ່ານໃໝ່ຂອງຜູ້ໃຊ້ນີ້.

en: The number of items to show per page (default = 5).
lo: ຈຳນວນລາຍການທີ່ຈະສະແດງຕໍ່ໜ້າ (ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ = 5).

en: The number of items you want to display.
lo: ຈຳນວນລາຍການທີ່ທ່ານຕ້ອງການສະແດງ.

en: The number of log files to upload concurrently. The lower the number the longer it will take, but the better for memory usage.
lo: ຈຳນວນໄຟລ໌ບັນທຶກທີ່ຈະອັບໂຫຼດພ້ອມກັນ. ຕົວເລກຕ່ຳເທົ່າໃດ ກໍ່ຈະໃຊ້ເວລາດົນຂຶ້ນເທົ່ານັ້ນ, ແຕ່ຈະດີຕໍ່ການໃຊ້ໜ່ວຍຄວາມຈຳ.

en: The number of posts to return (default = 15).
lo: ຈຳນວນໂພສທີ່ຈະສົ່ງຄືນ (ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ = 15).

en: The number of seconds to wait before starting the application after the device has started. Minimum 10.
lo: ຈຳນວນວິນາທີທີ່ຈະລໍຖ້າກ່ອນເລີ່ມແອັບພລິເຄຊັນຫຼັງຈາກອຸປະກອນໄດ້ເລີ່ມຕົ້ນແລ້ວ. ຂັ້ນຕ່ຳ 10.

en: The offset in minutes that should be applied to the current date.
lo: ໄລຍະຫ່າງເປັນນາທີທີ່ຄວນນຳໃຊ້ກັບວັນທີປັດຈຸບັນ.

en: The offset in minutes that should be applied to the current time, or if a counter then date/time to run from in the format Y-m-d H:i:s.
lo: ສ່ວນຕ່າງເປັນນາທີທີ່ຄວນນຳໃຊ້ກັບເວລາປັດຈຸບັນ, ຫຼື ຖ້າເປັນໂຕນັບຖອຍຫຼັງ, ວັນທີ/ເວລາທີ່ຈະເລີ່ມນັບຈາກໃນຮູບແບບ ປ-ດ-ວ ຊ:ນ:ວ.

en: The offset in minutes that should be applied to the current time.
lo: ສ່ວນຕ່າງເປັນນາທີທີ່ຄວນນຳໃຊ້ກັບເວລາປັດຈຸບັນ.

en: The order this column should be displayed in when entering data
lo: ລຳດັບທີ່ຄໍລຳນີ້ຄວນຈະຖືກສະແດງເມື່ອປ້ອນຂໍ້ມູນ

en: The port number to use for the embedded web server on the Player. Only change this if there is a port conflict reported on the status screen.
lo: ໝາຍເລກພອດທີ່ຈະໃຊ້ສຳລັບເວັບເຊີບເວີແບບຝັງໃນໂປຣແກຣມຫຼີ້ນ. ປ່ຽນແປງພຽງແຕ່ເມື່ອມີການລາຍງານການຂັດກັນຂອງພອດໃນໜ້າຈໍສະຖານະ.

en: The port on which players will communicate
lo: ພອດທີ່ເຄື່ອງຫຼີ້ນຈະສື່ສານ

en: The position of the cursor when the Player starts up.
lo: ຕຳແໜ່ງຂອງເຄີເຊີເມື່ອໂປຣແກຣມຫຼີ້ນເລີ່ມຕົ້ນ.

en: The quota that should be applied. Enter 0 for no quota.
lo: ໂຄຕາທີ່ຄວນນຳໃຊ້. ປ້ອນ 0 ຖ້າບໍ່ມີໂຄຕາ.

en: The report will be available 6AM every day.
lo: ລາຍງານຈະມີໃຫ້ບໍລິການເວລາ 6 ໂມງເຊົ້າທຸກມື້.

en: The request %d is too large to fit inside the configured memory limit. %d
lo: ຄຳຮ້ອງຂໍ %d ມີຂະໜາດໃຫຍ່ເກີນທີ່ຈະບັນຈຸໃນໜ່ວຍຄວາມຈຳທີ່ກຳນົດໄວ້. %d

en: The resting logging level that should be recorded by the Player.
lo: ລະດັບການບັນທຶກໃນສະພາວະປົກ

en: The result of this check will be immediately actioned and the status reported in Commercial Licence column.
lo: ຜົນຂອງການກວດສອບນີ້ຈະຖືກດຳເນີນການທັນທີ ແລະ ສະຖານະຈະຖືກລາຍງານໃນຄໍລຳໃບອະນຸຍາດທາງການຄ້າ.

en: The schedule for this task in CRON syntax
lo: ຕາຕະລາງສຳລັບໜ້າວຽກນີ້ໃນຮູບແບບ CRON

en: The selected effect works best with a background colour. Optionally add one here.
lo: ເອັບເຟັກທີ່ເລືອກຈະເຮັດວຽກໄດ້ດີທີ່ສຸດກັບສີພື້ນຫຼັງ. ທ່ານສາມາດເພີ່ມສີພື້ນຫຼັງໄດ້ທີ່ນີ້.

en: The selector to use for stacking marquee items in a line when scrolling Left/Right.
lo: ຕົວເລືອກທີ່ຈະໃຊ້ສຳລັບການຈັດວາງລາຍການຂໍ້ຄວາມເລື່ອນເປັນແຖວເມື່ອເລື່ອນຊ້າຍ/ຂວາ.

en: The settings for this display are shown below. They are taken from the active Display Profile for this Display, which can be changed in Display Settings. If you have altered the Settings Profile above, you will need to save and re-show the form.
lo: ການຕັ້ງຄ່າສຳລັບຈໍສະແດງຜົນນີ້ສະແດງຢູ່ດ້ານລຸ່ມ. ມັນຖືກນຳມາຈາກໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນທີ່ໃຊ້ງານຢູ່ສຳລັບຈໍສະແດງຜົນນີ້, ເຊິ່ງສາມາດປ່ຽນແປງໄດ້ໃນການຕັ້ງຄ່າຈໍສະແດງຜົນ. ຖ້າທ່ານໄດ້ປ່ຽນໂປຣໄຟລ໌ການຕັ້ງຄ່າຂ້າງເທິງ, ທ່ານຈະຕ້ອງບັນທຶກ ແລະ ສະແດງຟອມຄືນໃໝ່.

en: The size of the largest dimension. Empty or 0 means the screen size.
lo: ຂະໜາດຂອງມິຕິທີ່ໃຫຍ່ທີ່ສຸດ. ຫວ່າງເປົ່າ ຫຼື 0 ໝາຍເຖິງຂະໜາດໜ້າຈໍ.

en: The size of the screenshot to return when requested.
lo: ຂະໜາດຂອງພາບໜ້າຈໍທີ່ຈະສົ່ງຄືນເມື່ອມີການຮ້ອງຂໍ.

en: The standard browser cache will be used - we recommend this is switched off unless specifically required. Effects Web Page and Embedded.
lo: ຈະໃຊ້ແຄສຂອງເບຣາວເຊີມາດຕະຖານ - ພວກເຮົາແນະນຳໃຫ້ປິດໄວ້ ເວັ້ນແຕ່ຕ້ອງການໂດຍສະເພາະ. ມີຜົນຕໍ່ໜ້າເວັບ ແລະ ແບບຝັງ.

en: The start of the time window to connect to the CMS and download updates.
lo: ເວລາເລີ່ມຕົ້ນຂອງຊ່ວງເວລາເພື່ອເຊື່ອມຕໍ່ກັບ CMS ແລະ ດາວໂຫຼດອັບເດດ.

en: The start of the time window to install application updates.
lo: ຈຸດເລີ່ມຕົ້ນຂອງຊ່ວງເວລາສຳລັບການຕິດຕັ້ງການອັບເດດແອັບພລິເຄຊັນ.

en: The starting point from the left in pixels
lo: ຈຸດເລີ່ມຕົ້ນຈາກດ້ານຊ້າຍເປັນພິກເຊລ

en: The starting point from the top in pixels
lo: ຈຸດເລີ່ມຕົ້ນຈາກດ້ານເທິງເປັນພິກເຊລ

en: The status will be updated with each Commercial Licence check
lo: ສະຖານະຈະຖືກອັບເດດໃນທຸກໆການກວດສອບໃບອະນຸຍາດທາງການຄ້າ

en: The substitution [Tag:tagName:defaultValue] can also be used in filter clauses. Replace tagName with the actual display tag name you want to use and defaultValue with the value to be used if the tag value is not found (e.g., [Tag:region:unknown]). At runtime, it will be substituted with the Display's tag value or defaultValue if the tag value is not found. When shown in the CMS, it will be substituted with an empty string if the tag is not found at all.
lo: ການແທນທີ່ [Tag:tagName:defaultValue] ກໍ່ສາມາດຖືກໃຊ້ໃນຂໍ້ກຳນົດຕົວກອງໄດ້ເຊັ່ນກັນ. ແທນທີ່ tagName ດ້ວຍຊື່ແທັກຂອງຈໍສະແດງຜົນຕົວຈິງທີ່ທ່ານຕ້ອງການໃຊ້ ແລະ defaultValue ດ້ວຍຄ່າທີ່ຈະໃຊ້ຖ້າບໍ່ພົບຄ່າຂອງແທັກ (ຕົວຢ່າງ, [Tag:region:unknown]). ໃນເວລາເຮັດວຽກ, ມັນຈະຖືກແທນທີ່ດ້ວຍຄ່າແທັກຂອງຈໍສະແດງຜົນ ຫຼື defaultValue ຖ້າບໍ່ພົບຄ່າຂອງແທັກ. ເມື່ອສະແດງໃນ CMS, ມັນຈະຖືກແທນທີ່ດ້ວຍສະຕຣິງວ່າງຖ້າບໍ່ພົບແທັກເລີຍ.

en: The system User for this CMS
lo: ຜູ້ໃຊ້ລະບົບສຳລັບ CMS ນີ້

en: The target attribute for the above link
lo: ແອດທຣິບິວ target ສຳລັບລິ້ງຂ້າງເທິງ

en: The template for formatting your notifications. Enter [Subject] and [Body] with your desired formatting. Enter text or HTML in the box below.
lo: ແມ່ແບບສຳລັບຈັດຮູບແບບການແຈ້ງເຕືອນຂອງທ່ານ. ປ້ອນ [ຫົວຂໍ້] ແລະ [ເນື້ອໃນ] ຕາມຮູບແບບທີ່ທ່ານຕ້ອງການ. ປ້ອນຂໍ້ຄວາມ ຫຼື HTML ໃນກ່ອງຂ້າງລຸ່ມ.

en: The theme "%s" does not exist
lo: ຫົວຂໍ້ "%s" ບໍ່ມີຢູ່

en: The time this display should receive the WOL command, using the 24hr clock - e.g. 19:00. Maintenance must be enabled.
lo: ເວລາທີ່ຈໍສະແດງຜົນນີ້ຄວນໄດ້ຮັບຄຳສັ່ງ WOL, ໂດຍໃຊ້ໂມງແບບ 24 ຊົ່ວໂມງ - ຕົວຢ່າງ: 19:00. ຕ້ອງເປີດໃຊ້ການບຳລຸງຮັກສາ.

en: The timezone for this display, or empty to use the CMS timezone
lo: ເຂດເວລາສຳລັບຈໍສະແດງຜົນນີ້, ຫຼືປະໄວ້ຫວ່າງເພື່ອໃຊ້ເຂດເວລາຂອງ CMS

en: The title for this Rss
lo: ຊື່ເລື່ອງສຳລັບ Rss ນີ້

en: The top pixel position the display window should be sized from.
lo: ຕຳແໜ່ງພິກເຊວດ້ານເທິງທີ່ໜ້າຕ່າງສະແດງຜົນຄວນຈະຖືກປັບຂະໜາດຈາກ.

en: The top position of the %regionType%
lo: ຕຳແໜ່ງດ້ານເທິງຂອງ %regionType%

en: The transition speed of the selected effect in milliseconds (normal = 1000)
lo: ຄວາມໄວໃນການປ່ຽນຂອງເອັບເຟັກທີ່ເລືອກເປັນມິນລິວິນາທີ (ປົກກະຕິ = 1000)

en: The transition speed of the selected effect in milliseconds (normal = 1000) or the Marquee Speed in a low to high scale (normal = 1)
lo: ຄວາມໄວໃນການປ່ຽນຂອງເອັບເຟັກທີ່ເລືອກເປັນມິນລິວິນາທີ (ປົກກະຕິ = 1000) ຫຼື ຄວາມໄວຂອງຂໍ້ຄວາມເລື່ອນໃນລະດັບຕ່ຳຫາສູງ (ປົກກະຕິ = 1)

en: The transition speed of the selected effect in milliseconds (normal = 1000) or the Marquee Speed in a low to high scale (normal = 1).
lo: ຄວາມໄວໃນການປ່ຽນຂອງເອັບເຟັກທີ່ເລືອກເປັນມິນລິວິນາທີ (ປົກກະຕິ = 1000) ຫຼື ຄວາມໄວຂອງຂໍ້ຄວາມເລື່ອນໃນລະດັບຕ່ຳຫາສູງ (ປົກກະຕິ = 1).

en: The transition speed of the selected effect in milliseconds (normal = 1000).
lo: ຄວາມໄວໃນການປ່ຽນຂອງເອັບເຟັກທີ່ເລືອກເປັນມິນລິວິນາທີ (ປົກກະຕິ = 1000).

en: The uploaded image is too large and cannot be processed, please use another image.
lo: ຮູບພາບທີ່ອັບໂຫຼດມີຂະໜາດໃຫຍ່ເກີນໄປ ແລະ ບໍ່ສາມາດປະມວນຜົນໄດ້, ກະລຸນາໃຊ້ຮູບອື່ນ.

en: The upper limit on number of Media items that can be dynamically assigned to this Playlist
lo: ຂີດຈຳກັດສູງສຸດຂອງຈຳນວນລາຍການສື່ທີ່ສາມາດມອບໝາຍໃຫ້ກັບລາຍການຫຼີ້ນນີ້ແບບເຄື່ອນໄຫວ

en: The width of the %regionType%
lo: ຄວາມກວ້າງຂອງ %regionType%

en: The width of the page. Leave empty to use the region width.
lo: ຄວາມກວ້າງຂອງໜ້າ. ປະໄວ້ຫວ່າງເພື່ອໃຊ້ຄວາມກວ້າງຂອງພື້ນທີ່.

en: Theme
lo: ຮູບແບບ

en: There are %countSchedules% scheduled events that will also be deleted.
lo: ມີເຫດການທີ່ກຳນົດເວລາໄວ້ %countSchedules% ລາຍການທີ່ຈະຖືກລຶບອອກເຊັ່ນກັນ.

en: There are %d entries in total
lo: ມີທັງໝົດ %d ລາຍການ

en: There are items on this Layout that can only be assessed by the Display
lo: ມີລາຍການໃນຮູບແບບນີ້ທີ່ສາມາດປະເມີນໄດ້ໂດຍຈໍສະແດງຜົນເທົ່ານັ້ນ

en: There can only be one category per zone!
lo: ສາມາດມີໄດ້ພຽງໜຶ່ງໝວດໝູ່ຕໍ່ໂຊນ!

en: There is %sumExcludingGeneric% of data stored in %countExcludingGeneric% files . Are you sure you want to proceed?
lo: ມີຂໍ້ມູນ %sumExcludingGeneric% ທີ່ຖືກເກັບໄວ້ໃນ %countExcludingGeneric% ໄຟລ໌. ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການດຳເນີນການຕໍ່?

en: There is %sumGeneric% of data stored in %countGeneric% generic files. To delete these check here
lo: ມີຂໍ້ມູນ %sumGeneric% ທີ່ຖືກເກັບໄວ້ໃນ %countGeneric% ໄຟລ໌ທົ່ວໄປ. ເພື່ອລຶບໄຟລ໌ເຫຼົ່ານີ້ ໃຫ້ໝາຍໃສ່ບ່ອນນີ້

en: There is a critical error that you should resolve first.
lo: ມີຂໍ້ຜິດພາດທີ່ຮ້າຍແຮງທີ່ທ່ານຄວນແກ້ໄຂກ່ອນ.

en: There is a problem with this installation, the web/install folder should be deleted.
lo: ມີບັນຫາກັບການຕິດຕັ້ງນີ້, ຄວນລຶບໂຟນເດີ web/install ອອກ.

en: There is a warning on the checklist that you should resolve.
lo: ມີຄຳເຕືອນໃນລາຍການກວດສອບທີ່ທ່ານຄວນແກ້ໄຂ.

en: There is already a group with this name. Please choose another.
lo: ມີກຸ່ມຊື່ນີ້ຢູ່ແລ້ວ. ກະລຸນາເລືອກຊື່ອື່ນ.

en: There is already a user with this name. Please choose another.
lo: ມີຜູ້ໃຊ້ທີ່ມີຊື່ນີ້ຢູ່ແລ້ວ. ກະລຸນາເລືອກຊື່ອື່ນ.

en: There is already dataSet called %s. Please choose another name.
lo: ມີຊຸດຂໍ້ມູນຊື່ %s ຢູ່ແລ້ວ. ກະລຸນາເລືອກຊື່ອື່ນ.

en: There is an error with this Layout: %s
lo: ມີຂໍ້ຜິດພາດກັບຮູບແບບນີ້: %s

en: There is data assigned to this data set, cannot delete.
lo: ມີຂໍ້ມູນຖືກກຳນົດໃຫ້ຊຸດຂໍ້ມູນນີ້, ບໍ່ສາມາດລຶບໄດ້.

en: There was a problem loading the Layout!
lo: ເກີດບັນຫາໃນການໂຫຼດໂຄງຮ່າງ!

en: There was a problem loading the Playlist!
lo: ເກີດບັນຫາໃນການໂຫຼດລາຍການຫຼີ້ນ!

en: There was a problem processing your request, please try again
lo: ເກີດບັນຫາໃນການປະມວນຜົນຄຳຮ້ອງຂໍຂອງທ່ານ, ກະລຸນາລອງໃໝ່ອີກຄັ້ງ

en: There were %d campaigns which failed. A summary is in the error log.
lo: ມີ %d ແຄມເປນທີ່ລົ້ມເຫຼວ. ສະຫຼຸບຢູ່ໃນບັນທຶກຂໍ້ຜິດພາດ.

en: Third party extensions to the platform.
lo: ສ່ວນຂະຫຍາຍຂອງບຸກຄົນທີສາມສຳລັບແພລດຟອມ.

en: This Canvas is not shared with you with edit permission!
lo: ຜ້າໃບນີ້ບໍ່ໄດ້ຖືກແບ່ງປັນໃຫ້ທ່ານດ້ວຍສິດໃນການແກ້ໄຂ!

en: This Command has a default Command String.
lo: ຄຳສັ່ງນີ້ມີສາຍຄຳສັ່ງເລີ່ມຕົ້ນ.

en: This Command has a default Valildation String.
lo: ຄຳສັ່ງນີ້ມີສາຍການກວດສອບຄວາມຖືກຕ້ອງເລີ່ມຕົ້ນ.

en: This Command has a default setting for creating alerts.
lo: ຄຳສັ່ງນີ້ມີການຕັ້ງຄ່າເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບການສ້າງການແຈ້ງເຕືອນ.

en: This DataSet does not have a data connector
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນນີ້ບໍ່ມີຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນ

en: This DataSet has been accessed or updated recently, which means the CMS will keep it active.
lo: ຊຸດຂໍ້ມູນນີ້ຖືກເຂົ້າເຖິງ ຫຼື ອັບເດດເມື່ອບໍ່ດົນມານີ້, ຊຶ່ງໝາຍຄວາມວ່າ CMS ຈະຮັກສາມັນໃຫ້ມີການເຄື່ອນໄຫວຢູ່.

en: This Display Profile is currently assigned to one or more Displays
lo: ໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນນີ້ກຳລັງຖືກມອບໝາຍໃຫ້ກັບໜຶ່ງ ຫຼື ຫຼາຍຈໍສະແດງຜົນ

en: This Display hasn't connected since updates have been made in the CMS. The below information will be updated when it has.
lo: ຈໍສະແດງຜົນນີ້ບໍ່ໄດ້ເຊື່ອມຕໍ່ຕັ້ງແຕ່ມີການອັບເດດໃນ CMS. ຂໍ້ມູນຂ້າງລຸ່ມນີ້ຈະຖືກອັບເດດເມື່ອມັນເຊື່ອມຕໍ່.

en: This Folder is already a sub-folder of the selected Folder, if you wish to move its content to the parent Folder, please check the merge checkbox.
lo: ໂຟລເດີນີ້ເປັນໂຟລເດີຍ່ອຍຂອງໂຟລເດີທີ່ເລືອກໄວ້ແລ້ວ, ຖ້າທ່ານຕ້ອງການຍ້າຍເນື້ອຫາຂອງມັນໄປທີ່ໂຟລເດີແມ່, ກະລຸນາໝາຍໃສ່ກ່ອງຮວມ.

en: This Layout has enable stat collection set to OFF
lo: ຮູບແບບນີ້ໄດ້ປິດການເກັບກຳສະຖິຕິແລ້ວ

en: This Layout has enable stat collection set to ON
lo: ຮູບແບບນີ້ໄດ້ເປີດການເກັບກຳສະຖິຕິແລ້ວ

en: This Layout has not been built yet
lo: ຮູບແບບນີ້ຍັງບໍ່ທັນໄດ້ຖືກສ້າງຂຶ້ນ

en: This Layout is invalid and should not be scheduled
lo: ຮູບແບບນີ້ບໍ່ຖືກຕ້ອງ ແລະ ບໍ່ຄວນຖືກຈັດຕາຕະລາງ

en: This Layout is not a Draft, please checkout.
lo: Layout ນີ້ບໍ່ແມ່ນສະບັບຮ່າງ, ກະລຸນາເຊັກເອົ້າ.

en: This Layout is ready to play
lo: ຮູບແບບນີ້ພ້ອມທີ່ຈະຫຼິ້ນ

en: This Layout is used as the global default and cannot be retired
lo: ຮູບແບບນີ້ຖືກໃຊ້ເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນທົ່ວໄປ ແລະ ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກການນຳໃຊ້ໄດ້

en: This Media has enable stat collection set to INHERIT
lo: ສື່ນີ້ໄດ້ຕັ້ງຄ່າການເກັບກຳສະຖິຕິເປັນການສືບທອດ

en: This Media has enable stat collection set to OFF
lo: ສື່ນີ້ໄດ້ປິດການເກັບກຳສະຖິຕິແລ້ວ

en: This Media has enable stat collection set to ON
lo: ສື່ນີ້ໄດ້ເປີດການເກັບກຳສະຖິຕິແລ້ວ

en: This Module is compatible with webOS, Tizen and Philips SOC Players only
lo: ໂມດູນນີ້ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບເຄື່ອງຫຼິ້ນ webOS, Tizen ແລະ Philips SOC ເທົ່ານັ້ນ

en: This Month
lo: ເດືອນນີ້

en: This Playlist belongs to a Region, please delete the Region instead.
lo: ລາຍການຫຼິ້ນນີ້ຂຶ້ນກັບພື້ນທີ່, ກະລຸນາລຶບພື້ນທີ່ແທນ.

en: This Playlist does not have any Spots for you to manage. Please choose another.
lo: ລາຍການຫຼີ້ນນີ້ບໍ່ມີລາຍການໃດໆໃຫ້ທ່ານຈັດການ. ກະລຸນາເລືອກລາຍການອື່ນ.

en: This Playlist has enable stat collection set to INHERIT
lo: ລາຍການຫຼີ້ນນີ້ໄດ້ຕັ້ງຄ່າເປີດໃຊ້ການເກັບກຳສະຖິຕິເປັນ INHERIT

en: This Playlist has enable stat collection set to OFF
lo: ລາຍການຫຼີ້ນນີ້ໄດ້ຕັ້ງຄ່າເປີດໃຊ້ການເກັບກຳສະຖິຕິເປັນ OFF

en: This Playlist has enable stat collection set to ON
lo: ລາຍການຫຼີ້ນນີ້ໄດ້ຕັ້ງຄ່າເປີດໃຊ້ການເກັບກຳສະຖິຕິເປັນ ON

en: This Playlist has more than 10 widgets. The first ten widgets are shown as they appear
lo: ລາຍການຫຼິ້ນນີ້ມີວິດເຈັດຫຼາຍກວ່າ 10 ລາຍການ. ສິບວິດເຈັດທຳອິດຈະຖືກສະແດງຕາມລຳດັບ

en: This Playlist is dynamically managed so cannot accept manual assignments.
lo: ລາຍການຫຼີ້ນນີ້ຖືກຈັດການແບບໄດນາມິກ, ສະນັ້ນບໍ່ສາມາດຮັບການກຳນົດດ້ວຍຕົນເອງໄດ້.

en: This Playlist is not shared with you with edit permission
lo: ລາຍການຫຼີ້ນນີ້ບໍ່ໄດ້ຖືກແບ່ງປັນໃຫ້ທ່ານພ້ອມກັບສິດໃນການແກ້ໄຂ

en: This User is set as System User and cannot be deleted.
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຖືກຕັ້ງເປັນຜູ້ໃຊ້ລະບົບ ແລະ ບໍ່ສາມາດລຶບໄດ້.

en: This User is set as System User and cannot be retired
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຖືກຕັ້ງເປັນຜູ້ໃຊ້ລະບົບ ແລະ ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກການນຳໃຊ້ໄດ້

en: This User is set as System User and needs to be super admin
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຖືກຕັ້ງເປັນຜູ້ໃຊ້ລະບົບ ແລະ ຕ້ອງເປັນຜູ້ເບິ່ງແຍງຂັ້ນສູງ

en: This Week
lo: ອາທິດນີ້

en: This Widget is not shared with you with delete permission
lo: Widget ນີ້ບໍ່ໄດ້ຖືກແບ່ງປັນໃຫ້ທ່ານພ້ອມກັບສິດໃນການລຶບ

en: This Widget is not shared with you with edit permission
lo: Widget ນີ້ບໍ່ໄດ້ຖືກແບ່ງປັນໃຫ້ທ່ານພ້ອມກັບສິດໃນການແກ້ໄຂ

en: This Year
lo: ປີນີ້

en: This action cannot be undone.
lo: ການກະທຳນີ້ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກໄດ້.

en: This action will be immediately actioned. Player will remove all existing Media files from its local storage and request fresh copies of required files from the CMS
lo: ການກະທຳນີ້ຈະຖືກດຳເນີນການທັນທີ. ເຄື່ອງຫຼິ້ນຈະລຶບໄຟລ໌ສື່ທີ່ມີຢູ່ທັງໝົດອອກຈາກບ່ອນເກັບຂໍ້ມູນໃນເຄື່ອງ ແລະ ຂໍສຳເນົາໃໝ່ຂອງໄຟລ໌ທີ່ຈຳເປັນຈາກ CMS

en: This application has not requested access to anything.
lo: ແອັບພລິເຄຊັນນີ້ບໍ່ໄດ້ຮ້ອງຂໍການເຂົ້າເຖິງສິ່ງໃດ.

en: This assignment creates a circular reference
lo: ການມອບໝາຍນີ້ສ້າງການອ້າງອີງແບບວົງມົນ

en: This assignment creates a loop because the Playlist being assigned contains the Playlist being worked on.
lo: ການກຳນົດນີ້ສ້າງວົງຈອນ ເພາະລາຍການຫຼີ້ນທີ່ກຳລັງຈະຖືກກຳນົດມີລາຍການຫຼີ້ນທີ່ກຳລັງເຮັດວຽກຢູ່ແລ້ວ.

en: This audio will play for %media.duration% seconds. To cut the audio short set a lower duration in the Advanced tab, to wait on the last frame or select to Loop set a higher duration.
lo: ສຽງນີ້ຈະຫຼິ້ນເປັນເວລາ %media.duration% ວິນາທີ. ເພື່ອຕັດສຽງໃຫ້ສັ້ນລົງ, ໃຫ້ກຳນົດໄລຍະເວລາທີ່ຕ່ຳກວ່າໃນແຖບຂັ້ນສູງ, ເພື່ອລໍຖ້າໃນເຟຣມສຸດທ້າຍ ຫຼື ເລືອກຫຼິ້ນຊ້ຳ, ໃຫ້ກຳນົດໄລຍະເວລາທີ່ສູງຂຶ້ນ.

en: This campaign is not compatible with the Campaign builder
lo: ແຄມເປນນີ້ບໍ່ເຂົ້າກັນກັບຕົວສ້າງແຄມເປນ

en: This connector will be installed when you save.
lo: ໂຕເຊື່ອມຕໍ່ນີ້ຈະຖືກຕິດຕັ້ງເມື່ອທ່ານບັນທຶກ.

en: This display has no mac address recorded against it yet. Make sure the display is running.
lo: ຈໍສະແດງຜົນນີ້ຍັງບໍ່ມີທີ່ຢູ່ MAC ຖືກບັນທຶກໄວ້. ກະລຸນາກວດສອບໃຫ້ແນ່ໃຈວ່າຈໍສະແດງຜົນກຳລັງເຮັດວຽກ.

en: This enables import / export of layouts.
lo: ສິ່ງນີ້ຊ່ວຍໃຫ້ສາມາດນຳເຂົ້າ / ສົ່ງອອກຮູບແບບ.

en: This enables us to get a list of time zones supported by the hosting server.
lo: ສິ່ງນີ້ຊ່ວຍໃຫ້ພວກເຮົາສາມາດເອົາລາຍຊື່ເຂດເວລາທີ່ຮອງຮັບໂດຍເຊີບເວີໂຮສຕິງ.

en: This feature has been disabled by your administrator
lo: ຄຸນສົມບັດນີ້ຖືກປິດໃຊ້ງານໂດຍຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຂອງທ່ານ

en: This feature has not been enabled for your user.
lo: ຄຸນສົມບັດນີ້ບໍ່ໄດ້ເປີດໃຊ້ງານສຳລັບຜູ້ໃຊ້ຂອງທ່ານ.

en: This file size exceeds your environment Max Upload Size %s
lo: ຂະໜາດໄຟລ໌ນີ້ໃຫຍ່ເກີນຂະໜາດອັບໂຫຼດສູງສຸດຂອງລະບົບທ່ານ %s

en: This form accepts files up to a maximum size of %s
lo: ແບບຟອມນີ້ຮັບໄຟລ໌ໄດ້ເຖິງຂະໜາດສູງສຸດ %s

en: This function is available only to User who originally locked this Layout.
lo: ຟັງຊັນນີ້ສາມາດໃຊ້ໄດ້ສະເພາະຜູ້ໃຊ້ທີ່ລັອກຮູບແບບນີ້ໃນເບື້ອງຕົ້ນເທົ່ານັ້ນ.

en: This image will be resized according to set thresholds and limits.
lo: ຮູບພາບນີ້ຈະຖືກປັບຂະໜາດຕາມຂອບເຂດ ແລະ ຂໍ້ຈຳກັດທີ່ກຳນົດໄວ້.

en: This is a Display specific Display Group and its assignments cannot be modified.
lo: ນີ້ແມ່ນກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນສະເພາະຂອງຈໍສະແດງຜົນ ແລະ ການກຳນົດຂອງມັນບໍ່ສາມາດແກ້ໄຂໄດ້.

en: This is an unknown type of Player and there are no special settings for it.
lo: ນີ້ແມ່ນປະເພດ Player ທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກ ແລະ ບໍ່ມີການຕັ້ງຄ່າພິເສດສຳລັບມັນ.

en: This is being locked by another user. Lock expires on: [expiryDate]
lo: ສິ່ງນີ້ກຳລັງຖືກລັອກໂດຍຜູ້ໃຊ້ອື່ນ. ການລັອກຈະໝົດອາຍຸໃນວັນທີ: [expiryDate]

en: This is inuse and cannot be deleted.
lo: ລາຍການນີ້ກຳລັງຖືກນຳໃຊ້ ແລະ ບໍ່ສາມາດລຶບໄດ້.

en: This is not a data widget
lo: ນີ້ບໍ່ແມ່ນວິດເຈັດຂໍ້ມູນ

en: This is published and cannot be edited. You can checkout for editing below, or continue to view it in a read only mode.
lo: ສິ່ງນີ້ຖືກເຜີຍແຜ່ແລ້ວ ແລະ ບໍ່ສາມາດແກ້ໄຂໄດ້. ທ່ານສາມາດກວດສອບອອກເພື່ອແກ້ໄຂຂ້າງລຸ່ມນີ້, ຫຼື ສືບຕໍ່ເບິ່ງໃນໂໝດອ່ານເທົ່ານັ້ນ.

en: This is the default URL for the NWS Atom Feed. You can update
            it if the URL changes in the future.
lo: ນີ້ແມ່ນ URL ເລີ່ມຕົ້ນສຳລັບຟີດ Atom ຂອງ NWS. ທ່ານສາມາດອັບເດດມັນໄດ້ຖ້າ URL ປ່ຽນແປງໃນອະນາຄົດ.

en: This is the intended height of the template and is used to scale the Widget within its region when the template is applied.
lo: ນີ້ແມ່ນຄວາມສູງທີ່ຕັ້ງໃຈໄວ້ຂອງແມ່ແບບ ແລະ ຖືກໃຊ້ເພື່ອປັບຂະໜາດວິດເຈັດພາຍໃນຂົງເຂດຂອງມັນ ເມື່ອນຳໃຊ້ແມ່ແບບ.

en: This is the intended number of items on each page.
lo: ນີ້ແມ່ນຈຳນວນລາຍການທີ່ຕັ້ງໃຈໄວ້ໃນແຕ່ລະໜ້າ.

en: This is the intended padding of the template and is used to position the Widget within its region when the template is applied.
lo: ນີ້ແມ່ນໄລຍະຂອບທີ່ກຳນົດໄວ້ຂອງແມ່ແບບ ແລະ ຖືກໃຊ້ເພື່ອຈັດຕຳແໜ່ງວິດເຈັດພາຍໃນພື້ນທີ່ຂອງມັນເມື່ອນຳໃຊ້ແມ່ແບບ.

en: This is the intended tweet content type.
lo: ນີ້ແມ່ນປະເພດເນື້ອຫາຂອງທະວີດທີ່ຕັ້ງໃຈໄວ້.

en: This is the intended width of the template and is used to scale the Widget within its region when the template is applied.
lo: ນີ້ແມ່ນຄວາມກວ້າງທີ່ຕັ້ງໃຈໄວ້ຂອງແມ່ແບບ ແລະ ຖືກໃຊ້ເພື່ອປັບຂະໜາດວິດເຈັດພາຍໃນຂົງເຂດຂອງມັນ ເມື່ອນຳໃຊ້ແມ່ແບບ.

en: This is the overall CMS adminstrator who will receive copies of all email notifications generated by the CMS.
lo: ນີ້ແມ່ນຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ CMS ທັງໝົດທີ່ຈະໄດ້ຮັບສຳເນົາຂອງການແຈ້ງເຕືອນທາງອີເມວທັງໝົດທີ່ສ້າງໂດຍ CMS.

en: This key must be entered into each Player to authenticate the Player with the CMS.
lo: ລະຫັດນີ້ຕ້ອງຖືກປ້ອນເຂົ້າໃນແຕ່ລະ Player ເພື່ອຢືນຢັນຕົວຕົນຂອງ Player ກັບ CMS.

en: This layout is used as the global default and cannot be deleted
lo: ຮູບແບບນີ້ຖືກໃຊ້ເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນທົ່ວໄປ ແລະ ບໍ່ສາມາດລຶບໄດ້

en: This layout will not be shown as there are higher priority layouts scheduled at this time
lo: ໂຄງຮ່າງນີ້ຈະບໍ່ຖືກສະແດງ ເພາະມີໂຄງຮ່າງທີ່ມີບູລິມະສິດສູງກວ່າກຳນົດເວລາໄວ້ໃນເວລານີ້

en: This library item has been used somewhere in the system. You will only be allowed to delete it if you check this.
lo: ລາຍການໃນຄັງນີ້ໄດ້ຖືກນຳໃຊ້ຢູ່ບ່ອນໃດບ່ອນໜຶ່ງໃນລະບົບ. ທ່ານຈະສາມາດລຶບມັນໄດ້ກໍຕໍ່ເມື່ອທ່ານໝາຍຕິກໃສ່ຊ່ອງນີ້.

en: This library item is in use.
lo: ລາຍການໃນຄັງນີ້ກຳລັງຖືກນຳໃຊ້ຢູ່.

en: This link has expired.
lo: ລິ້ງນີ້ໝົດອາຍຸແລ້ວ.

en: This media is directly assigned to %countDisplays% displays, the ones you have permission to see are shown below.
lo: ສື່ນີ້ຖືກມອບໝາຍໂດຍກົງໃຫ້ກັບ %countDisplays% ໜ້າຈໍ, ອັນທີ່ທ່ານມີສິດເບິ່ງຈະສະແດງຢູ່ຂ້າງລຸ່ມນີ້.

en: This module is rendered on the Player which means the Player must have an internet connection.
lo: ໂມດູນນີ້ຖືກສະແດງຜົນໃນເຄື່ອງຫຼິ້ນ ເຊິ່ງໝາຍຄວາມວ່າເຄື່ອງຫຼິ້ນຕ້ອງມີການເຊື່ອມຕໍ່ອິນເຕີເນັດ.

en: This module uses 3rd party data. Please enter the number of seconds you would like to cache results.
lo: ໂມດູນນີ້ໃຊ້ຂໍ້ມູນຈາກບຸກຄົນທີສາມ. ກະລຸນາປ້ອນຈຳນວນວິນາທີທີ່ທ່ານຕ້ອງການແຄສຜົນລັບ.

en: This module uses the Google Traffic JavaScript API which is a paid-for API from Google. Charges will apply each time the map is loaded in the CMS preview and on each Player, therefore we recommend setting a high widget duration.
lo: ໂມດູນນີ້ໃຊ້ Google Traffic JavaScript API ເຊິ່ງເປັນ API ທີ່ຕ້ອງເສຍຄ່າບໍລິການຈາກ Google. ຈະມີການຄິດຄ່າບໍລິການທຸກຄັ້ງທີ່ແຜນທີ່ຖືກໂຫຼດໃນການສະແດງຕົວຢ່າງຂອງ CMS ແລະ ໃນແຕ່ລະເຄື່ອງຫຼິ້ນ, ດັ່ງນັ້ນພວກເຮົາແນະນຳໃຫ້ຕັ້ງຄ່າໄລຍະເວລາຂອງວິດເຈັດໃຫ້ສູງ.

en: This object is not shared with you with edit permission
lo: ວັດຖຸນີ້ບໍ່ໄດ້ຖືກແບ່ງປັນໃຫ້ທ່ານດ້ວຍສິດການແກ້ໄຂ

en: This player is too old to show faults. Please upgrade it to v3 or later.
lo: ໂປຣແກຣມຫຼີ້ນນີ້ເກົ່າເກີນໄປທີ່ຈະສະແດງຂໍ້ຜິດພາດ. ກະລຸນາອັບເກຣດເປັນເວີຊັນ 3 ຫຼື ສູງກວ່າ.

en: This report has already been converted to the latest version.
lo: ລາຍງານນີ້ໄດ້ຖືກແປງເປັນເວີຊັນຫຼ້າສຸດແລ້ວ.

en: This report schedule is active
lo: ຕາຕະລາງລາຍງານນີ້ກຳລັງເຄື່ອນໄຫວ

en: This report schedule is paused
lo: ຕາຕະລາງລາຍງານນີ້ຖືກຢຸດຊົ່ວຄາວ

en: This setting is a memory limit protection setting which will stop rendering regions beyond the limit set. Leave at 0 for no limit.
lo: ການຕັ້ງຄ່ານີ້ເປັນການຕັ້ງຄ່າປ້ອງກັນຂີດຈຳກັດຂອງໜ່ວຍຄວາມຈຳ ເຊິ່ງຈະຢຸດການສະແດງຜົນພື້ນທີ່ເກີນຂີດຈຳກັດທີ່ຕັ້ງໄວ້. ປະໄວ້ 0 ສຳລັບບໍ່ຈຳກັດ.

en: This should be a textual description of what the command is trying to achieve. It should not be the command string.
lo: ນີ້ຄວນເປັນຄຳອະທິບາຍສິ່ງທີ່ຄຳສັ່ງພະຍາຍາມບັນລຸ. ບໍ່ຄວນເປັນສະຕຣິງຂອງຄຳສັ່ງ.

en: This should only be set if you want to display the maximum allowed error messaging through the user interface. <br /> Useful for capturing critical php errors and environment issues.
lo: ຄວນຕັ້ງຄ່ານີ້ຖ້າທ່ານຕ້ອງການສະແດງຂໍ້ຄວາມຜິດພາດສູງສຸດທີ່ອະນຸຍາດຜ່ານສ່ວນຕິດຕໍ່ຜູ້ໃຊ້. <br /> ມີປະໂຫຍດສຳລັບການຈັບຂໍ້ຜິດພາດ php ທີ່ສຳຄັນ ແລະ ບັນຫາສະພາບແວດລ້ອມ.

en: This tag requires a set value, please select one from the Tag value dropdown or provide Tag value in the dedicated field.
lo: ແທັກນີ້ຕ້ອງການຄ່າທີ່ກຳນົດໄວ້, ກະລຸນາເລືອກຈາກລາຍການເລື່ອນລົງຂອງຄ່າແທັກ ຫຼື ປ້ອນຄ່າແທັກໃນຊ່ອງທີ່ກຳນົດ.

en: This template uses features which will not work on devices with a browser older than Chrome 57, including webOS older than 6 and Tizen older than 5.
lo: ແມ່ແບບນີ້ໃຊ້ຄຸນສົມບັດທີ່ຈະບໍ່ເຮັດວຽກໃນອຸປະກອນທີ່ມີບຣາວເຊີເກົ່າກວ່າ Chrome 57, ລວມທັງ webOS ເກົ່າກວ່າ 6 ແລະ Tizen ເກົ່າກວ່າ 5.

en: This user cannot be deleted as it has %d child items
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບຜູ້ໃຊ້ນີ້ໄດ້ ເນື່ອງຈາກມີລາຍການຍ່ອຍ %d ລາຍການ

en: This value can be adjusted on a per dynamic Playlist basis, it cannot exceed value set in the Limit below
lo: ຄ່ານີ້ສາມາດປັບໄດ້ຕາມລາຍການຫຼິ້ນແບບໄດນາມິກແຕ່ລະອັນ, ແຕ່ບໍ່ສາມາດເກີນຄ່າທີ່ຕັ້ງໄວ້ໃນຂີດຈຳກັດຂ້າງລຸ່ມນີ້

en: This video will play for %media.duration% seconds. Cut the video short by setting a shorter duration in the Advanced tab. Wait on the last frame or set to Loop by setting a higher duration in the Advanced tab.
lo: ວິດີໂອນີ້ຈະຫຼິ້ນເປັນເວລາ %media.duration% ວິນາທີ. ຕັດວິດີໂອໃຫ້ສັ້ນລົງໂດຍການຕັ້ງຄ່າໄລຍະເວລາທີ່ສັ້ນກວ່າໃນແຖບຂັ້ນສູງ. ລໍຖ້າຢູ່ເຟຣມສຸດທ້າຍ ຫຼື ຕັ້ງຄ່າໃຫ້ຫຼິ້ນຊ້ຳໂດຍການຕັ້ງຄ່າໄລຍະເວລາທີ່ຍາວກວ່າໃນແຖບຂັ້ນສູງ.

en: This view features a grid running from midnight to midnight. Use the first slot to shorten the time window shown.
lo: ມຸມມອງນີ້ມີຕາຕະລາງທີ່ແລ່ນແຕ່ທ່ຽງຄືນຫາທ່ຽງຄືນ. ໃຊ້ຊ່ອງທຳອິດເພື່ອຫຍໍ້ໄລຍະເວລາທີ່ສະແດງ.

en: This view features a grid running from midnight to midnight. Use the last slot to shorten the time window shown.
lo: ມຸມມອງນີ້ມີຕາຕະລາງທີ່ແລ່ນແຕ່ທ່ຽງຄືນຫາທ່ຽງຄືນ. ໃຊ້ຊ່ອງສຸດທ້າຍເພື່ອຫຍໍ້ໄລຍະເວລາທີ່ສະແດງ.

en: This widget data does not belong to this widget
lo: ຂໍ້ມູນວິດເຈັດນີ້ບໍ່ຂຶ້ນກັບວິດເຈັດນີ້

en: This widget is linked to Media in the Library. Check this option to also delete that Media.
lo: Widget ນີ້ເຊື່ອມຕໍ່ກັບສື່ໃນຫ້ອງສະໝຸດ. ໝາຍໃສ່ຕົວເລືອກນີ້ເພື່ອລຶບສື່ນັ້ນນຳ.

en: This widget isn't enabled and can't be configured, please contact your administrator for help.
lo: ວິດເຈັດນີ້ບໍ່ໄດ້ເປີດໃຊ້ ແລະ ບໍ່ສາມາດກຳນົດຄ່າໄດ້, ກະລຸນາຕິດຕໍ່ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຂອງທ່ານເພື່ອຂໍຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອ.

en: This widget needs to be configured before it will be shown.
lo: ວິດເຈັດນີ້ຕ້ອງຖືກຕັ້ງຄ່າກ່ອນຈຶ່ງຈະສະແດງ.

en: This widget needs to have at least one of the following elements: %elements%.
lo: ວິດເຈັດນີ້ຕ້ອງມີອົງປະກອບຕໍ່ໄປນີ້ຢ່າງໜ້ອຍໜຶ່ງອັນ: %elements%.

en: This widget uses elements and can not be changed to a static template
lo: Widget ນີ້ໃຊ້ອົງປະກອບ ແລະ ບໍ່ສາມາດປ່ຽນເປັນແມ່ແບບສະຖິດໄດ້

en: This will create a dump file of your database that you can restore later using the import functionality.
lo: ການກະທຳນີ້ຈະສ້າງໄຟລ໌ສຳຮອງຂອງຖານຂໍ້ມູນຂອງທ່ານ ເຊິ່ງທ່ານສາມາດກູ້ຄືນໄດ້ໃນພາຍຫຼັງໂດຍໃຊ້ຟັງຊັນນຳເຂົ້າ.

en: This will duplicate all media that is currently assigned to the Playlist being copied.
lo: ນີ້ຈະສຳເນົາມີເດຍທັງໝົດທີ່ຖືກມອບໝາຍໃຫ້ກັບລາຍການຫຼີ້ນທີ່ກຳລັງສຳເນົາຢູ່.

en: This will duplicate all media that is currently assigned to the item being copied.
lo: ອັນນີ້ຈະສຳເນົາສື່ທັງໝົດທີ່ຖືກມອບໝາຍໃຫ້ກັບລາຍການທີ່ກຳລັງຖືກສຳເນົາຢູ່.

en: Thumbnail
lo: ຮູບຕົວຢ່າງ

en: Thumbnail not found for Layout
lo: ບໍ່ພົບຮູບຕົວຢ່າງສຳລັບຮູບແບບ

en: Thunderstorm
lo: ພາຍຸຟ້າຮ້ອງ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Tibetan
lo: ທິເບດ

en: Tick if you would like to only show the Daytime weather conditions.
lo: ໝາຍເອົາຖ້າທ່ານຕ້ອງການສະແດງສະເພາະສະພາບອາກາດຕອນກາງເວັນ.

en: Tick if you would like to show a more detailed look for the clock ( using shadows and 3D effects )
lo: ໝາຍເອົາຖ້າທ່ານຕ້ອງການສະແດງຮູບແບບທີ່ລະອຽດກວ່າສຳລັບໂມງ (ໃຊ້ເງົາ ແລະ ເອັບເຟັກ 3 ມິຕິ)

en: Tick if you would like to show a small inner digital clock
lo: ໝາຍເອົາຖ້າທ່ານຕ້ອງການສະແດງໂມງດິຈິຕອນຂະໜາດນ້ອຍດ້ານໃນ

en: Tick if you would like to show the clock steps
lo: ໝາຍເອົາຖ້າທ່ານຕ້ອງການສະແດງຂີດບອກເວລາຂອງໂມງ

en: Tick if you would like to show the seconds hand
lo: ໝາຍເອົາຖ້າທ່ານຕ້ອງການສະແດງເຂັມວິນາທີ

en: Tick if you would like to show the timezone label
lo: ໝາຍເອົາຖ້າທ່ານຕ້ອງການສະແດງປ້າຍຊື່ເຂດເວລາ

en: Tick if you would like your base currency to be used as the comparison currency for each currency you've entered. For example base/compare becomes compare/base - USD/GBP becomes GBP/USD.
lo: ໝາຍເອົາຖ້າທ່ານຕ້ອງການໃຫ້ສະກຸນເງິນພື້ນຖານຂອງທ່ານຖືກໃຊ້ເປັນສະກຸນເງິນປຽບທຽບສຳລັບແຕ່ລະສະກຸນເງິນທີ່ທ່ານປ້ອນ. ຕົວຢ່າງ ພື້ນຖານ/ປຽບທຽບ ກາຍເປັນ ປຽບທຽບ/ພື້ນຖານ - USD/GBP ກາຍເປັນ GBP/USD.

en: Tick this box if you want to generate a new address for this RSS feed. You might want to do this if you think someone is accessing it unauthorised.
lo: ໝາຍໃສ່ກ່ອງນີ້ຖ້າທ່ານຕ້ອງການສ້າງທີ່ຢູ່ໃໝ່ສຳລັບຟີດ RSS ນີ້. ທ່ານອາດຈະຕ້ອງການເຮັດສິ່ງນີ້ຖ້າທ່ານຄິດວ່າມີຄົນເຂົ້າເຖິງມັນໂດຍບໍ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດ.

en: Tick to ensure that a value is selected when assigning this Tag
lo: ໝາຍຕິກເພື່ອໃຫ້ແນ່ໃຈວ່າຈະມີການເລືອກຄ່າເມື່ອມອບໝາຍແທັກນີ້

en: Tick to uninstall this Connector. All settings will be removed.
lo: ໝາຍຕິກເພື່ອຖອນການຕິດຕັ້ງໂຕເຊື່ອມຕໍ່ນີ້. ການຕັ້ງຄ່າທັງໝົດຈະຖືກລຶບອອກ.

en: Ticker
lo: ຕົວແລ່ນ

en: Ticker with a DataSet providing the items
lo: ຕົວແລ່ນທີ່ມີຊຸດຂໍ້ມູນສະໜອງລາຍການຕ່າງໆ

en: Tidy Ad Campaign Schedules
lo: ຈັດລະບຽບຕາຕະລາງແຄມເປນໂຄສະນາ

en: Tidy Cache
lo: ຈັດລະບຽບແຄສ

en: Tidy Library
lo: ຈັດລະບຽບຄັງ

en: Tidy Logs
lo: ຈັດລະບຽບບັນທຶກ

en: Tidy Stats
lo: ຈັດລະບຽບສະຖິຕິ

en: Tidy library
lo: ຈັດລະບຽບຫ້ອງສະໝຸດ

en: Tidying the Library will delete any temporary files. Are you sure you want to proceed?
lo: ການຈັດລະບຽບຫ້ອງສະໝຸດຈະລຶບໄຟລ໌ຊົ່ວຄາວທັງໝົດ. ທ່ານແນ່ໃຈບໍ່ວ່າຕ້ອງການດຳເນີນການຕໍ່?

en: Tidying your Library will delete any media that is not currently in use.
lo: ການຈັດລະບຽບຄັງຂອງທ່ານຈະລຶບສື່ໃດໆທີ່ບໍ່ໄດ້ຖືກນຳໃຊ້ໃນປັດຈຸບັນ.

en: Tile Blind
lo: ມ່ານແບບກະເບື້ອງ

en: Tile Slide
lo: ເລື່ອນແບບກະເບື້ອງ

en: Time Format
lo: ຮູບແບບເວລາ

en: Time and Date World Clock
lo: ໂມງໂລກແບບເວລາ ແລະ ວັນທີ

en: Time only
lo: ເວລາເທົ່ານັ້ນ

en: Timed
lo: ຈັບເວລາ

en: Timeline
lo: ເສັ້ນເວລາ

en: Timezone
lo: ເຂດເວລາ

en: Tint
lo: ໂທນສີ

en: Tip1 Type
lo: ປະເພດປາຍທີ 1

en: Tip2 Type
lo: ປະເພດປາຍທີ 2

en: Title
lo: ຫົວຂໍ້

en: Title Column
lo: ຖັນຊື່ເລື່ອງ

en: Title Only
lo: ຫົວຂໍ້ເທົ່ານັ້ນ

en: Tizen
lo: ໄທເຊັນ

en: To Date
lo: ເຖິງວັນທີ

en: To connect to a MySQL server over SSL, enter the path to the CA file.
lo: ເພື່ອເຊື່ອມຕໍ່ກັບເຊີບເວີ MySQL ຜ່ານ SSL, ໃຫ້ປ້ອນເສັ້ນທາງໄປຫາໄຟລ໌ CA.

en: Today
lo: ມື້ນີ້

en: Toggle Authorise
lo: ສະຫຼັບການອະນຸຍາດ

en: Toggle Fullscreen Mode
lo: ສະຫຼັບໂໝດເຕັມຈໍ

en: Tools to diagnose problems when seeking help
lo: ເຄື່ອງມືເພື່ອວິນິດໄສບັນຫາເມື່ອຕ້ອງການຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Tooltip
lo: ຄຳແນະນຳ

en: Tooltips?
lo: ຄຳແນະນຳບໍ່?

en: Top
lo: ເທິງ

en: Top Coordinate
lo: ພິກັດເທິງ

en: Top Left
lo: ເທິງຊ້າຍ

en: Top Right
lo: ເທິງຂວາ

en: Topic
lo: ຫົວຂໍ້

en: Total ad plays
lo: ຈຳນວນການຫຼີ້ນໂຄສະນາທັງໝົດ

en: Total count
lo: ຈຳນວນທັງໝົດ

en: Total duration
lo: ໄລຍະເວລາທັງໝົດ

en: Total impressions
lo: ຈຳນວນການເຫັນທັງໝົດ

en: Total number of records to be exported
lo: ຈຳນວນລາຍການທັງໝົດທີ່ຈະສົ່ງອອກ

en: Total spend
lo: ຄ່າໃຊ້ຈ່າຍທັງໝົດ

en: Totem
lo: ເສົາຂໍ້ມູນ

en: Touch/Click
lo: ສຳຜັດ/ຄລິກ

en: Training
lo: ການຝຶກອົບຮົມ

en: Transfer
lo: ໂອນ

en: Transfer the currently selected elements into a new widget!
lo: ໂອນອົງປະກອບທີ່ເລືອກໃນປັດຈຸບັນເຂົ້າໄປໃນວິດເຈັດໃໝ່!

en: Transfer to another CMS
lo: ໂອນໄປຍັງ CMS ອື່ນ

en: Transform zone failed!
lo: ການປ່ຽນແປງຮູບຮ່າງໂຊນລົ້ມເຫຼວ!

en: Transition
lo: ການປ່ຽນແປງ

en: Transition Config Locked
lo: ການຕັ້ງຄ່າການປ່ຽນແປງຖືກລັອກ

en: Transition In
lo: ການປ່ຽນແປງ (ເຂົ້າ)

en: Transition Out
lo: ການປ່ຽນແປງ (ອອກ)

en: Transitions
lo: ການປ່ຽນແປງ

en: Transport
lo: ການຂົນສົ່ງ

en: Transport - Public and private transportation
lo: Transport - ການຂົນສົ່ງສາທາລະນະ ແລະ ເອກະຊົນ

en: Trial
lo: ທົດລອງໃຊ້

en: Triangle
lo: ສາມຫຼ່ຽມ

en: Trigger
lo: ຕົວສັ່ງການ

en: Trigger Code
lo: ລະຫັດກະຕຸ້ນ

en: Trigger Type
lo: ປະເພດຕົວສັ່ງການ

en: Trigger a web hook
lo: ກະຕຸ້ນເວັບຮຸກ

en: Trigger on page load error
lo: ສັ່ງການເມື່ອການໂຫຼດໜ້າຜິດພາດ

en: Troubleshooting
lo: ການແກ້ໄຂບັນຫາ

en: True
lo: ຖືກ

en: Truncate
lo: ຕັດຂໍ້ມູນ

en: Truncate DataSet
lo: ຕັດຊຸດຂໍ້ມູນ

en: Truncate the Log
lo: ຕັດບັນທຶກ

en: Truncate with no new data?
lo: ຕັດຂໍ້ມູນໂດຍບໍ່ມີຂໍ້ມູນໃໝ່ບໍ່?

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Turkish
lo: ຕວກກີ

en: Turkmen
lo: ຕວກເມນ

en: Turn Features on/off for %group%
lo: ເປີດ/ປິດຄຸນສົມບັດສຳລັບ %group%

en: Turn Features on/off for this User
lo: ເປີດ/ປິດຄຸນສົມບັດສຳລັບຜູ້ໃຊ້ນີ້

en: Turn ON full auditing and debugging.
lo: ເປີດການກວດສອບແລະການແກ້ບັນຫາເຕັມຮູບແບບ.

en: Turn full auditing and debugging OFF.
lo: ປິດການກວດສອບແລະການແກ້ບັນຫາເຕັມຮູບແບບ.

en: Turn the display name in display management into a link using the IP address last collected. The %s is replaced with the IP address. Leave blank to disable.
lo: ປ່ຽນຊື່ໜ້າຈໍໃນການຈັດການໜ້າຈໍໃຫ້ເປັນລິ້ງໂດຍໃຊ້ທີ່ຢູ່ IP ທີ່ເກັບກຳຫຼ້າສຸດ. %s ຈະຖືກແທນທີ່ດ້ວຍທີ່ຢູ່ IP. ປະວ່າງໄວ້ເພື່ອປິດໃຊ້ງານ.

en: Turn this off for self-signed certificates.
lo: ປິດອັນນີ້ສຳລັບໃບຮັບຮອງທີ່ລົງນາມດ້ວຍຕົນເອງ.

en: Twitter
lo: ທະວິດເຕີ

en: Twitter Metro
lo: ທະວິດເຕີ ເມໂທຣ

en: Twitter Metro Search Module
lo: ໂມດູນຄົ້ນຫາທະວິດເຕີ ເມໂທຣ

en: Twitter Search Module
lo: ໂມດູນຄົ້ນຫາທະວິດເຕີ

en: Two Factor
lo: ສອງປັດໄຈ

en: Two Factor Authentication
lo: ການກວດສອບຢືນຢັນສອງປັດໄຈ

en: Two Factor Code
lo: ລະຫັດສອງປັດໄຈ

en: Two Factor Issuer
lo: ຜູ້ອອກການຢືນຢັນສອງປັດໄຈ

en: Two factor code email has been sent to your email address
lo: ອີເມວລະຫັດຢືນຢັນສອງຂັ້ນຕອນໄດ້ຖືກສົ່ງໄປທີ່ທີ່ຢູ່ອີເມວຂອງທ່ານແລ້ວ

en: Two substitutions are available for Formula columns: [DisplayId] and [DisplayGeoLocation]. They will be substituted at run time with the Display ID / Display Geo Location (MySQL GEOMETRY).
lo: ມີການແທນທີ່ສອງຢ່າງສຳລັບຄໍລຳສູດ: [DisplayId] ແລະ [DisplayGeoLocation]. ພວກມັນຈະຖືກແທນທີ່ໃນເວລາເຮັດວຽກດ້ວຍໄອດີຈໍສະແດງຜົນ / ທີ່ຕັ້ງພູມສາດຂອງຈໍສະແດງຜົນ (MySQL GEOMETRY).

en: Type
lo: ປະເພດ

en: URI can not be longer than 250 characters
lo: URI ບໍ່ສາມາດຍາວເກີນ 250 ຕົວອັກສອນ

en: Ukrainian
lo: ອູແກຣນ

en: Unable to contact the AlphaVantage API
lo: ບໍ່ສາມາດຕິດຕໍ່ AlphaVantage API ໄດ້

en: Unable to delete install/index.php. Please ensure the web server has permission to unlink this file and retry
lo: ບໍ່ສາມາດລຶບ install/index.php. ກະລຸນາກວດສອບວ່າເວັບເຊີບເວີມີສິດ unlink ໄຟລ໌ນີ້ແລ້ວລອງໃໝ່

en: Unable to download feed
lo: ບໍ່ສາມາດດາວໂຫຼດຟີດໄດ້

en: Unable to download posts
lo: ບໍ່ສາມາດດາວໂຫຼດໂພສໄດ້

en: Unable to find Tag %s
lo: ບໍ່ສາມາດຊອກຫາແທັກ %s

en: Unable to generate schedule, unknown event
lo: ບໍ່ສາມາດສ້າງຕາຕະລາງໄດ້, ເຫດການບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Unable to get Common Alerting Protocol (CAP) results.
lo: ບໍ່ສາມາດເອົາຜົນລັບຂອງ Common Alerting Protocol (CAP) ໄດ້.

en: Unable to get Data for %s because %s.
lo: ບໍ່ສາມາດເອົາຂໍ້ມູນສຳລັບ %s ໄດ້ ເພາະ %s.

en: Unable to get Data for %s because the response was not valid JSON.
lo: ບໍ່ສາມາດເອົາຂໍ້ມູນສຳລັບ %s ໄດ້ ເພາະການຕອບກັບບໍ່ແມ່ນ JSON ທີ່ຖືກຕ້ອງ.

en: Unable to get file pointer
lo: ບໍ່ສາມາດເອົາຕົວຊີ້ໄຟລ໌ໄດ້

en: Unable to get weather results.
lo: ບໍ່ສາມາດເອົາຜົນລັບສະພາບອາກາດໄດ້.

en: Unable to import row %d
lo: ບໍ່ສາມາດນຳເຂົ້າແຖວ %d

en: Unable to open ZIP
lo: ບໍ່ສາມາດເປີດ ZIP ໄດ້

en: Unable to parse feed
lo: ບໍ່ສາມາດວິເຄາະຟີດໄດ້

en: Unable to read layout details from ZIP
lo: ບໍ່ສາມາດອ່ານລາຍລະອຽດຮູບແບບຈາກໄຟລ໌ ZIP

en: Unable to send two factor code to email address associated with this user
lo: ບໍ່ສາມາດສົ່ງລະຫັດຢືນຢັນສອງຂັ້ນຕອນໄປຫາທີ່ຢູ່ອີເມວທີ່ຜູກກັບຜູ້ໃຊ້ນີ້ໄດ້

en: Unable to set the user details. This is an unexpected error, please contact support. Error Message = [%s]
lo: ບໍ່ສາມາດຕັ້ງຄ່າລາຍລະອຽດຜູ້ໃຊ້. ນີ້ແມ່ນຂໍ້ຜິດພາດທີ່ບໍ່ຄາດຄິດ, ກະລຸນາຕິດຕໍ່ຝ່າຍສະໜັບສະໜູນ. ຂໍ້ຄວາມຜິດພາດ = [%s]

en: Unable to view this page
lo: ບໍ່ສາມາດເບິ່ງໜ້ານີ້ໄດ້

en: Unable to write to settings.php. We already checked this was possible earlier, so something changed.
lo: ບໍ່ສາມາດຂຽນໃສ່ settings.php. ພວກເຮົາໄດ້ກວດສອບແລ້ວກ່ອນໜ້ານີ້, ດັ່ງນັ້ນຕ້ອງມີບາງຢ່າງປ່ຽນແປງ.

en: Unable to write to the library
lo: ບໍ່ສາມາດຂຽນໃສ່ຄັງໄດ້

en: Unchanged
lo: ບໍ່ປ່ຽນແປງ

en: Undefined
lo: ບໍ່ໄດ້ກຳນົດ

en: Underline
lo: ຂີດກ້ອງ

en: Undo
lo: ຍົກເລີກ

en: Unexpected Error, please contact support.
lo: ເກີດຂໍ້ຜິດພາດທີ່ບໍ່ຄາດຄິດ, ກະລຸນາຕິດຕໍ່ຝ່າຍຊ່ວຍເຫຼືອ.

en: Ungroup elements
lo: ຍົກເລີກກຸ່ມອົງປະກອບ

en: Uninstall?
lo: ຖອນການຕິດຕັ້ງບໍ່?

en: Uninstalled %s
lo: ຖອນການຕິດຕັ້ງ %s ແລ້ວ

en: Units
lo: ຫົວໜ່ວຍ

en: Units color
lo: ສີຂອງໜ່ວຍ

en: Units margin
lo: ຂອບຂອງໜ່ວຍ

en: Unknown
lo: ບໍ່ຊາບ

en: Unknown Column
lo: ຖັນບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Unknown Display Status
lo: ສະຖານະຈໍສະແດງຜົນບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Unknown Error
lo: ຂໍ້ຜິດພາດທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Unknown FileType Requested.
lo: ຮ້ອງຂໍປະເພດໄຟລ໌ທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກ.

en: Unknown Grouping
lo: ການຈັດກຸ່ມທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Unknown Media Type
lo: ປະເພດສື່ບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Unknown Transition Type Requested
lo: ປະເພດການປ່ຽນແປງທີ່ຮ້ອງຂໍບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Unknown client exception processing your request, error code is %s
lo: ເກີດຂໍ້ຍົກເວັ້ນຝັ່ງລູກຂ່າຍທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກໃນການປະມວນຜົນຄຳຮ້ອງຂໍຂອງທ່ານ, ລະຫັດຂໍ້ຜິດພາດແມ່ນ %s

en: Unknown error
lo: ຂໍ້ຜິດພາດທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Unknown homepage, please edit to update.
lo: ບໍ່ຮູ້ໜ້າຫຼັກ, ກະລຸນາແກ້ໄຂເພື່ອອັບເດດ.

en: Unknown issue getting posts
lo: ບັນຫາທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກໃນການດຶງໂພສ

en: Unknown or removed report.
lo: ບໍ່ຮູ້ຈັກ ຫຼື ລຶບລາຍງານແລ້ວ.

en: Unknown repeat type
lo: ປະເພດການເຮັດຊ້ຳບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Unknown transition type
lo: ບໍ່ຮູ້ຈັກປະເພດການປ່ຽນແປງ

en: Unknown type
lo: ປະເພດບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Unknown type
lo: ປະເພດທີ່ບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Unknown version
lo: ເວີຊັນບໍ່ຮູ້ຈັກ

en: Unlikely
lo: ບໍ່ໜ້າຈະເປັນ

en: Unlimited
lo: ບໍ່ຈຳກັດ

en: Unlock
lo: ປົດລັອກ

en: Unreleased media
lo: ສື່ທີ່ບໍ່ໄດ້ເຜີຍແຜ່

en: Unretire
lo: ກັບຄືນມານຳໃຊ້

en: Unretire %layout%
lo: ຍົກເລີກການປົດລະວາງ %layout%

en: Unretired %s
lo: ກັບຄືນມານຳໃຊ້ %s

en: Unsupported format. Missing Layout definitions from layout.json file in the archive.
lo: ຮູບແບບບໍ່ຮອງຮັບ. ບໍ່ມີຄຳນິຍາມຮູບແບບຈາກໄຟລ໌ layout.json ໃນໄຟລ໌ເກັບມ້ຽນ.

en: Untagged %s
lo: ຍົກເລີກການຕິດແທັກ %s

en: Until
lo: ຈົນຮອດ

en: Untitled %s
lo: ບໍ່ມີຊື່ %s

en: Unused media
lo: ສື່ທີ່ບໍ່ໄດ້ໃຊ້

en: Up Arrow Colour
lo: ສີລູກສອນຂຶ້ນ

en: Up to date
lo: ທັນສະໄໝ

en: Update
lo: ອັບເດດ

en: Update Interval (mins)
lo: ໄລຍະຫ່າງການອັບເດດ (ນາທີ)

en: Update Window End Time
lo: ເວລາສິ້ນສຸດຂອງໜ້າຕ່າງອັບເດດ

en: Update Window Start Time
lo: ເວລາເລີ່ມຕົ້ນຂອງໜ້າຕ່າງອັບເດດ

en: Update this media in all layouts it is assigned to?
lo: ອັບເດດສື່ນີ້ໃນທຸກໂຄງຮ່າງທີ່ມັນຖືກມອບໝາຍໃຫ້ບໍ່?

en: Updated On
lo: ອັບເດດເມື່ອ

en: Updated Preference
lo: ອັບເດດການຕັ້ງຄ່າທີ່ມັກແລ້ວ

en: Updated Preferences
lo: ອັບເດດການຕັ້ງຄ່າທີ່ມັກແລ້ວ

en: Updated the display order for data on Widget
lo: ອັບເດດລຳດັບການສະແດງຜົນຂອງຂໍ້ມູນໃນວິດເຈັດແລ້ວ

en: Upload
lo: ອັບໂຫຼດ

en: Upload %obj%
lo: ອັບໂຫຼດ %obj%

en: Upload Audio files to assign to Layouts
lo: ອັບໂຫຼດໄຟລ໌ສຽງເພື່ອມອບໝາຍໃຫ້ກັບເຄົ້າໂຄງ

en: Upload Audio files to assign to Widgets
lo: ອັບໂຫຼດໄຟລ໌ສຽງເພື່ອມອບໝາຍໃຫ້ວິດເຈັດ

en: Upload Font
lo: ອັບໂຫຼດຟອນ

en: Upload Image files to assign to Layouts
lo: ອັບໂຫຼດໄຟລ໌ຮູບພາບເພື່ອມອບໝາຍໃຫ້ກັບເຄົ້າໂຄງ

en: Upload Layout
lo: ອັບໂຫຼດໜ້າສະແດງຜົນ

en: Upload SWF files to assign to Layouts
lo: ອັບໂຫຼດໄຟລ໌ SWF ເພື່ອມອບໝາຍໃຫ້ກັບເຄົ້າໂຄງ

en: Upload Version
lo: ອັບໂຫຼດເວີຊັນ

en: Upload Video files to assign to Layouts
lo: ອັບໂຫຼດໄຟລ໌ວິດີໂອເພື່ອມອບໝາຍໃຫ້ກັບໂຄງຮ່າງ

en: Upload a complete package to distribute to Players
lo: ອັບໂຫຼດແພັກເກດທີ່ສົມບູນເພື່ອແຈກຢາຍໃຫ້ກັບເຄື່ອງຫຼິ້ນ

en: Upload a new Player Software file
lo: ອັບໂຫຼດໄຟລ໌ຊັອບແວ Player ໃໝ່

en: Upload files to this Folder
lo: ອັບໂຫຼດໄຟລ໌ໄປຍັງໂຟນເດີນີ້

en: Upload media
lo: ອັບໂຫຼດສື່

en: Upload new
lo: ອັບໂຫຼດໃໝ່

en: Upload new Fonts
lo: ອັບໂຫຼດຟອນໃໝ່

en: Upper Row Limit
lo: ຂີດຈຳກັດແຖວສູງສຸດ

en: Upper limit must be 0 or above
lo: ຂີດຈຳກັດສູງສຸດຕ້ອງເປັນ 0 ຫຼື ສູງກວ່າ

en: Uptime
lo: ເວລາເຮັດວຽກ

en: Urdu
lo: ອູຣະດູ

en: Url pointing to the Cover Image
lo: URL ທີ່ຊີ້ໄປຫາຮູບໜ້າປົກ

en: Url pointing to the logo
lo: URL ທີ່ຊີ້ໄປຫາໂລໂກ້

en: Url pointing to the privacy policy for this Application
lo: URL ທີ່ຊີ້ໄປຫານະໂຍບາຍຄວາມເປັນສ່ວນຕົວຂອງແອັບພລິເຄຊັນນີ້

en: Url pointing to the terms for this Application
lo: URL ທີ່ຊີ້ໄປຫາເງື່ອນໄຂຂອງແອັບພລິເຄຊັນນີ້

en: Usage
lo: ການນຳໃຊ້

en: Usage Report
lo: ລາຍງານການນຳໃຊ້

en: Usage Report for %mediaName%
lo: ລາຍງານການນຳໃຊ້ສຳລັບ %mediaName%

en: Usage Report for %playlistName%
lo: ລາຍງານການນຳໃຊ້ສຳລັບ %playlistName%

en: Usage Report for %tagName%
lo: ລາຍງານການນຳໃຊ້ສຳລັບ %tagName%

en: Use '/' instead of 'p' to represent units of measure (e.g., m/s instead of mps).
lo: ໃຊ້ '/' ແທນ 'p' ເພື່ອສະແດງຫົວໜ່ວຍວັດແທກ (ຕົວຢ່າງ, m/s ແທນ mps).

en: Use CMS time?
lo: ໃຊ້ເວລາຂອງ CMS ບໍ?

en: Use Date
lo: ໃຊວັນທີ

en: Use Multiple Video Decoders
lo: ໃຊ້ຕົວຖອດລະຫັດວິດີໂອຫຼາຍຕົວ

en: Use Recovery Code instead?
lo: ໃຊ້ລະຫັດກູ້ຄືນແທນບໍ່?

en: Use Regex?
lo: ໃຊ້ Regex ບໍ່?

en: Use Relative time?
lo: ໃຊ້ເວລາສຳພັດບໍ່?

en: Use Shadow?
lo: ໃຊ້ເງົາບໍ່?

en: Use Slash for Units
lo: ໃຊ້ເຄື່ອງໝາຍທັບ (/) ສຳລັບຫົວໜ່ວຍ

en: Use Two Factor Code instead?
lo: ໃຊ້ລະຫັດສອງຂັ້ນຕອນແທນບໍ່?

en: Use a SurfaceView for Video Rendering?
lo: ໃຊ້ SurfaceView ສຳລັບການສະແດງຜົນວິດີໂອບໍ່?

en: Use advanced filter clause?
lo: ໃຊ້ຂໍ້ກຳນົດຕົວກອງຂັ້ນສູງບໍ່?

en: Use advanced order clause?
lo: ໃຊ້ຂໍ້ກຳນົດການຈັດລຽງຂັ້ນສູງບໍ່?

en: Use an existing database
lo: ໃຊ້ຖານຂໍ້ມູນທີ່ມີຢູ່ແລ້ວ

en: Use calendar timezone?
lo: ໃຊ້ເຂດເວລາຂອງປະຕິທິນບໍ່?

en: Use event timezone?
lo: ໃຊ້ເຂດເວລາຂອງເຫດການບໍ່?

en: Use existing DataSets matched by name?
lo: ໃຊ້ຊຸດຂໍ້ມູນທີ່ມີຢູ່ແລ້ວທີ່ຕົງກັນຕາມຊື່ບໍ່?

en: Use gradient as background?
lo: ໃຊ້ການໄລ່ສີເປັນພື້ນຫຼັງບໍ່?

en: Use gradient for the text?
lo: ໃຊ້ການໄລ່ສີສຳລັບຂໍ້ຄວາມບໍ່?

en: Use one of the available slots for this display?
lo: ໃຊ້ໜຶ່ງໃນຊ່ອງທີ່ວ່າງຢູ່ສຳລັບຈໍສະແດງຜົນນີ້ບໍ່?

en: Use the Display Location
lo: ໃຊ້ທີ່ຕັ້ງຂອງຈໍສະແດງຜົນ

en: Use the Global Timeout?
lo: ໃຊ້ເວລາໝົດກຳນົດທົ່ວໄປບໍ່?

en: Use the SSP widget to schedule ad requests manually?
lo: ໃຊ້ວິດເຈັດ SSP ເພື່ອຈັດຕາຕະລາງການຮ້ອງຂໍໂຄສະນາດ້ວຍຕົນເອງບໍ່?

en: Use the check box to set Start and End dates/times for media files and use the Start Upload button to apply to all files or the row upload button to upload individually.
lo: ໃຊ້ກ່ອງໝາຍຕິກເພື່ອຕັ້ງວັນທີ/ເວລາເລີ່ມຕົ້ນ ແລະ ສິ້ນສຸດສຳລັບໄຟລ໌ມີເດຍ ແລະ ໃຊ້ປຸ່ມເລີ່ມຕົ້ນອັບໂຫຼດເພື່ອນຳໃຊ້ກັບທຸກໄຟລ໌ ຫຼື ປຸ່ມອັບໂຫຼດຕາມແຖວເພື່ອອັບໂຫຼດແຕ່ລະອັນ.

en: Use the checkbox to return events within defined start and end dates.
lo: ໃຊ້ກ່ອງໝາຍເພື່ອສົ່ງຄືນເຫດການພາຍໃນວັນທີເລີ່ມຕົ້ນ ແລະ ວັນທີສິ້ນສຸດທີ່ກຳນົດໄວ້.

en: Use the colour picker to select the background colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີພື້ນຫຼັງ

en: Use the colour picker to select the border colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີຂອບ

en: Use the colour picker to select the case colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີຕົວເຮືອນ

en: Use the colour picker to select the dial centre colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີຈຸດກາງໜ້າປັດ

en: Use the colour picker to select the digital clock background colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີພື້ນຫຼັງຂອງໂມງດິຈິຕອນ

en: Use the colour picker to select the digital clock text colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີຂໍ້ຄວາມຂອງໂມງດິຈິຕອນ

en: Use the colour picker to select the face colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີໜ້າປັດ

en: Use the colour picker to select the font colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີຟອນ

en: Use the colour picker to select the header background colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີພື້ນຫຼັງຂອງຫົວຂໍ້

en: Use the colour picker to select the header font colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີຟອນຂອງຫົວຂໍ້

en: Use the colour picker to select the hour hand colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີເຂັມຊົ່ວໂມງ

en: Use the colour picker to select the label background colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີພື້ນຫຼັງຂອງປ້າຍຊື່

en: Use the colour picker to select the label text colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີຂໍ້ຄວາມຂອງປ້າຍຊື່

en: Use the colour picker to select the minute hand colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີເຂັມນາທີ

en: Use the colour picker to select the secondary steps colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີຂັ້ນຕອນສຳຮອງ

en: Use the colour picker to select the seconds hand colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີເຂັມວິນາທີ

en: Use the colour picker to select the steps colour
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອເລືອກສີຂີດບອກເວລາ

en: Use the colour pickers to override the element colours.
lo: ໃຊ້ຕົວເລືອກສີເພື່ອປ່ຽນສີຂອງສ່ວນປະກອບ.

en: Use the current date to be displayed.
lo: ໃຊ້ວັນທີປັດຈຸບັນເພື່ອສະແດງ.

en: Use the default configured by your administrator
lo: ໃຊ້ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນທີ່ກຳນົດໂດຍຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຂອງທ່ານ

en: Use the drop-down to select which days of the week this Event should be repeated
lo: ໃຊ້ເມນູເລື່ອນລົງເພື່ອເລືອກວ່າມື້ໃດຂອງອາທິດທີ່ເຫດການນີ້ຄວນເກີດຂຶ້ນຊ້ຳ

en: Use the form fields below to create a set of reminders for this event. New fields can be added by clicking on the + icon at the end of the row. Use the tick box to receive a notification by email alternatively reminders will be shown in the message center.
lo: ໃຊ້ຊ່ອງຂໍ້ມູນດ້ານລຸ່ມເພື່ອສ້າງຊຸດການເຕືອນສຳລັບກິດຈະກຳນີ້. ສາມາດເພີ່ມຊ່ອງໃໝ່ໄດ້ໂດຍການຄລິກທີ່ໄອຄອນ + ຢູ່ທ້າຍແຖວ. ໃຊ້ຊ່ອງໝາຍຕິກເພື່ອຮັບການແຈ້ງເຕືອນທາງອີເມວ ຫຼື ທາງເລືອກອື່ນ ການເຕືອນຈະສະແດງຢູ່ໃນສູນຂໍ້ຄວາມ.

en: Use the form fields to create On/Off timings for the monitor for specific days of the week as required.
lo: ໃຊ້ຊ່ອງແບບຟອມເພື່ອສ້າງເວລາເປີດ/ປິດສຳລັບຈໍພາບສຳລັບມື້ສະເພາະຂອງອາທິດຕາມທີ່ຕ້ອງການ.

en: Use the location configured on the display
lo: ໃຊ້ທີ່ຕັ້ງທີ່ກຳນົດຄ່າໄວ້ໃນຈໍສະແດງຜົນ

en: Use this item to be used as a placeholder to add images.
lo: ໃຊ້ລາຍການນີ້ເພື່ອເປັນບ່ອນວາງຮູບພາບ.

en: Used
lo: ໃຊ້ແລ້ວ

en: User
lo: ຜູ້ໃຊ້

en: User Agent
lo: ຢູເຊີ ເອເຈັນ

en: User Group
lo: ກຸ່ມຜູ້ໃຊ້

en: User Group Name cannot be empty.
lo: ຊື່ກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ຕ້ອງບໍ່ຫວ່າງເປົ່າ.

en: User Groups
lo: ກຸ່ມຜູ້ໃຊ້

en: User Groups are an easy way to configure a set of features and sharing which can be applied to multiple users. After adding a User they can be assigned to multiple Groups or have individual sharing assigned to them directly.
lo: ກຸ່ມຜູ້ໃຊ້ເປັນວິທີທີ່ງ່າຍໃນການກຳນົດຄຸນສົມບັດ ແລະ ການແບ່ງປັນທີ່ສາມາດນຳໃຊ້ກັບຜູ້ໃຊ້ຫຼາຍຄົນ. ຫຼັງຈາກເພີ່ມຜູ້ໃຊ້ແລ້ວ, ພວກເຂົາສາມາດຖືກມອບໝາຍໃຫ້ຫຼາຍກຸ່ມ ຫຼື ມີການແບ່ງປັນສ່ວນບຸກຄົນໂດຍກົງ.

en: User Logged Out.
lo: ຜູ້ໃຊ້ອອກຈາກລະບົບແລ້ວ.

en: User Management
lo: ການຈັດການຜູ້ໃຊ້

en: User Manual
lo: ຄູ່ມືຜູ້ໃຊ້

en: User Name
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: User Name Text Colour
lo: ສີຂໍ້ຄວາມຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: User Option not found
lo: ບໍ່ພົບຕົວເລືອກຜູ້ໃຊ້

en: User Profile Saved
lo: ບັນທຶກໂປຣໄຟລ໌ຜູ້ໃຊ້ແລ້ວ

en: User Type
lo: ປະເພດຜູ້ໃຊ້

en: User does not have the enabled Feature for this Dashboard
lo: ຜູ້ໃຊ້ບໍ່ມີຄຸນສົມບັດທີ່ເປີດໃຊ້ງານສຳລັບກະດານຄວບຄຸມນີ້

en: User functions
lo: ຟັງຊັນຜູ້ໃຊ້

en: User load preferences failed!
lo: ການໂຫຼດຄວາມມັກຂອງຜູ້ໃຊ້ລົ້ມເຫຼວ!

en: User logged at the IdP but the account does not exist in the CMS and Just-In-Time provisioning is disabled
lo: ຜູ້ໃຊ້ເຂົ້າສູ່ລະບົບທີ່ IdP ແລ້ວ ແຕ່ບັນຊີບໍ່ມີຢູ່ໃນ CMS ແລະ ການຈັດສັນແບບ Just-In-Time ຖືກປິດໄວ້

en: User name must be between 1 and 50 characters.
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້ຕ້ອງມີຄວາມຍາວລະຫວ່າງ 1 ຫາ 50 ຕົວອັກສອນ.

en: User not found
lo: ບໍ່ພົບຜູ້ໃຊ້

en: User profile preferences for the logged in User
lo: ການຕັ້ງຄ່າໂປຣໄຟລ໌ຜູ້ໃຊ້ສຳລັບຜູ້ໃຊ້ທີ່ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: User save preferences failed!
lo: ການບັນທຶກຄວາມມັກຂອງຜູ້ໃຊ້ລົ້ມເຫຼວ!

en: User-Defined JavaScript
lo: JavaScript ທີ່ຜູ້ໃຊ້ກຳນົດເອງ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Username or Password incorrect
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້ ຫຼື ລະຫັດຜ່ານບໍ່ຖືກຕ້ອງ

en: Users
lo: ຜູ້ໃຊ້

en: Users can use the top level folder to store content. Disable to force the use of folders.
lo: ຜູ້ໃຊ້ສາມາດໃຊ້ໂຟເດີລະດັບເທິງສຸດເພື່ອເກັບເນື້ອຫາ. ປິດເພື່ອບັງຄັບໃຫ້ໃຊ້ໂຟເດີ.

en: Using "fwrite()" failed, due to error:
lo: ການໃຊ້ "fwrite()" ລົ້ມເຫຼວ, ເນື່ອງຈາກຂໍ້ຜິດພາດ:

en: Using "socket_sendto()" failed, due to error:
lo: ການໃຊ້ "socket_sendto()" ລົ້ມເຫຼວ, ເນື່ອງຈາກຂໍ້ຜິດພາດ:

en: Using "socket_set_option()" failed, due to error:
lo: ການໃຊ້ "socket_set_option()" ລົ້ມເຫຼວ, ເນື່ອງຈາກຂໍ້ຜິດພາດ:

en: Using JSON syntax enter the path below the Data root by which the above aggregation should be applied.
lo: ໂດຍໃຊ້ cú pháp JSON, ໃສ່ເສັ້ນທາງຂ້າງລຸ່ມຮາກຂໍ້ມູນທີ່ຄວນນຳໃຊ້ການລວມຍອດຂ້າງເທິງ.

en: Using fsockopen() failed, due to denied permission
lo: ການໃຊ້ fsockopen() ລົ້ມເຫຼວ, ເນື່ອງຈາກຖືກປະຕິເສດສິດ

en: Using natural language enter a string representing the period for which events should be returned, for example 2 days or 1 week.
lo: ໂດຍໃຊ້ພາສາທຳມະຊາດ, ປ້ອນຂໍ້ຄວາມທີ່ສະແດງເຖິງໄລຍະເວລາທີ່ຄວນສົ່ງຄືນເຫດການ, ຕົວຢ່າງ 2 ມື້ ຫຼື 1 ອາທິດ.

en: Uyghur (China)
lo: ອຸຍເຄີ (ຈີນ)

en: Uzbek
lo: ອຸດສະເບັກ

en: Uzbek (Latin)
lo: ອຸດສະເບັກ (ລາຕິນ)

en: VNC to this Display
lo: VNC ໄປຍັງຈໍສະແດງຜົນນີ້

en: Valid Extensions
lo: ນາມສະກຸນທີ່ຖືກຕ້ອງ

en: Valid extensions are %s
lo: ນາມສະກຸນທີ່ຖືກຕ້ອງແມ່ນ %s

en: Valid?
lo: ຖືກຕ້ອງບໍ່?

en: Validation
lo: ການກວດສອບຄວາມຖືກຕ້ອງ

en: Value
lo: ຄ່າ

en: Value (in pixels) to set a gap between each item's tags.
lo: ຄ່າ (ເປັນພິກເຊລ) ເພື່ອຕັ້ງຊ່ອງຫວ່າງລະຫວ່າງແທັກຂອງແຕ່ລະລາຍການ.

en: Value (in pixels) to set a gap between each item.
lo: ຄ່າ (ເປັນພິກເຊລ) ເພື່ອຕັ້ງຊ່ອງຫວ່າງລະຫວ່າງແຕ່ລະລາຍການ.

en: Value too large for %s
lo: ຄ່າມີຂະໜາດໃຫຍ່ເກີນໄປສຳລັບ %s

en: Values
lo: ຄ່າ

en: Venue
lo: ສະຖານທີ່

en: Verify
lo: ຢືນຢັນ

en: Verify CA Identity?
lo: ກວດສອບຕົວຕົນ CA?

en: Verify all modules have been installed correctly by reinstalling any module related files
lo: ກວດສອບວ່າໂມດູນທັງໝົດໄດ້ຖືກຕິດຕັ້ງຢ່າງຖືກຕ້ອງໂດຍການຕິດຕັ້ງໄຟລ໌ທີ່ກ່ຽວຂ້ອງກັບໂມດູນຄືນໃໝ່

en: Version
lo: ເວີຊັນ

en: Version %version%
lo: ເວີຊັນ %version%

en: Version ID
lo: ໄອດີເວີຊັນ

en: Version Information
lo: ຂໍ້ມູນເວີຊັນ

en: Vertical
lo: ແນວຕັ້ງ

en: Vertical Align
lo: ຈັດລຽງແນວຕັ້ງ

en: Vertical Sharpness
lo: ຄວາມຄົມແນວຕັ້ງ

en: Vertical alignment when scaling the containing group.
lo: ການຈັດແນວຕັ້ງເມື່ອປັບຂະໜາດກຸ່ມທີ່ບັນຈຸຢູ່.

en: Vertically on the left
lo: ແນວຕັ້ງທາງດ້ານຊ້າຍ

en: Video
lo: ວິດີໂອ

en: Video Engine
lo: ເຄື່ອງຈັກວິດີໂອ

en: Video In
lo: ສັນຍານວິດີໂອເຂົ້າ

en: Video Path
lo: ເສັ້ນທາງວິດີໂອ

en: Video Pause Delay
lo: ການຊັກຊ້າໃນການຢຸດວິດີໂອ

en: Video Pause Delay value cannot be negative
lo: ຄ່າຄວາມໜ່ວງໃນການຢຸດວິດີໂອບໍ່ສາມາດເປັນຄ່າລົບໄດ້

en: Video/Image
lo: ວິດີໂອ/ຮູບພາບ

en: Videos - support varies depending on the client hardware you are using.
lo: ວິດີໂອ - ການຮອງຮັບແຕກຕ່າງກັນໄປຕາມຮາດແວຂອງເຄື່ອງລູກຂ່າຍທີ່ທ່ານກຳລັງໃຊ້.

en: Videos only
lo: ສະເພາະວິດີໂອ

en: Vietnamese
lo: ຫວຽດນາມ

en: View
lo: ເບິ່ງ

en: View Categories
lo: ເບິ່ງໝວດໝູ່

en: View Columns
lo: ເບິ່ງຖັນ

en: View Data
lo: ເບິ່ງຂໍ້ມູນ

en: View Data Connector
lo: ເບິ່ງຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນ

en: View Folder Tree on Grids and Forms
lo: ເບິ່ງໂຄງສ້າງໂຟລເດີໃນຕາຕະລາງ ແລະ ແບບຟອມ

en: View Only
lo: ເບິ່ງເທົ່ານັ້ນ

en: View Products
lo: ເບິ່ງຜະລິດຕະພັນ

en: View RSS
lo: ເບິ່ງ RSS

en: View Source Code
lo: ເບິ່ງລະຫັດແຫຼ່ງ

en: View my authenticated applications
lo: ເບິ່ງແອັບພລິເຄຊັນທີ່ຂ້ອຍຢືນຢັນແລ້ວ

en: View the Fonts page
lo: ເບິ່ງໜ້າຟອນ

en: View the Menu Board page
lo: ເບິ່ງໜ້າກະດານເມນູ

en: Vintage Photo
lo: ຮູບພາບແບບເກົ່າ

en: Visibility
lo: ໄລຍະການເບິ່ງເຫັນ

en: Visibility (meters)
lo: ໄລຍະການເບິ່ງເຫັນ (ແມັດ)

en: Visible
lo: ເບິ່ງເຫັນໄດ້

en: Visible area end time
lo: ເວລາສິ້ນສຸດຂອງພື້ນທີ່ທີ່ເຫັນໄດ້

en: Visible area start time
lo: ເວລາເລີ່ມຕົ້ນຂອງພື້ນທີ່ທີ່ເຫັນໄດ້

en: Visible area time span
lo: ຊ່ວງເວລາຂອງພື້ນທີ່ທີ່ເຫັນໄດ້

en: Visit the user manual
lo: ເຂົ້າເບິ່ງຄູ່ມືຜູ້ໃຊ້

en: Volume
lo: ລະດັບສຽງ

en: Wake On Lan
lo: ປຸກຜ່ານ Lan

en: Wake On Lan Failed as there are no functions available to transmit it
lo: Wake On Lan ລົ້ມເຫຼວ ເພາະບໍ່ມີຟັງຊັ່ນສຳລັບການສົ່ງ

en: Wake on LAN
lo: ເປີດເຄື່ອງຜ່ານ LAN

en: Wake on LAN Time
lo: ເວລາ Wake on LAN

en: Wake on Lan is enabled, but you have not specified a time to wake the display
lo: Wake on Lan ເປີດຢູ່, ແຕ່ທ່ານຍັງບໍ່ໄດ້ລະບຸເວລາທີ່ຈະປຸກຈໍສະແດງຜົນ

en: Wake on Lan requires the correct network configuration to route the magic packet to the display PC
lo: Wake on Lan ຕ້ອງການການຕັ້ງຄ່າເຄືອຂ່າຍທີ່ຖືກຕ້ອງເພື່ອສົ່ງ magic packet ໄປຫາ PC ຂອງຈໍສະແດງຜົນ

en: Wake on Lan sent for %s
lo: ສົ່ງ Wake on Lan ສຳລັບ %s ແລ້ວ

en: Warm
lo: ອຸ່ນ

en: Warning
lo: ຄຳເຕືອນ

en: Warning - starts with or ends with a space, or contains double spaces
lo: ຄຳເຕືອນ - ເລີ່ມຕົ້ນ ຫຼື ສິ້ນສຸດດ້ວຍຍະຫວ່າງ, ຫຼື ມີຍະຫວ່າງຊ້ອນກັນ

en: Warning : Image is too large and will not be displayed on the Players. Please check the allowed Resize Limit in Administration -> Settings
lo: ຄຳເຕືອນ: ຮູບພາບມີຂະໜາດໃຫຍ່ເກີນໄປ ແລະ ຈະບໍ່ສະແດງເທິງ Player. ກະລຸນາກວດສອບຂີດຈຳກັດການປັບຂະໜາດທີ່ອະນຸຍາດໃນ ການບໍລິຫານ -> ການຕັ້ງຄ່າ

en: Warning Background Colour
lo: ສີພື້ນຫຼັງເຕືອນ

en: Warning Background Colour 1
lo: ສີພື້ນຫຼັງເຕືອນ 1

en: Warning Background Colour 2
lo: ສີພື້ນຫຼັງເຕືອນ 2

en: Warning Colour
lo: ສີເຕືອນ

en: Warning Date
lo: ວັນທີເຕືອນ

en: Warning Duration
lo: ໄລຍະເວລາເຕືອນ

en: Warning date needs to be before countdown date.
lo: ວັນທີເຕືອນຕ້ອງຢູ່ກ່ອນວັນທີນັບຖອຍຫຼັງ.

en: Warning duration needs to be lower than the countdown main duration.
lo: ໄລຍະເວລາເຕືອນຕ້ອງຕ່ຳກວ່າໄລຍະເວລານັບຖອຍຫຼັງຫຼັກ.

en: Warning duration needs to be lower than the widget duration.
lo: ໄລຍະເວລາເຕືອນຕ້ອງຕ່ຳກວ່າໄລຍະເວລາຂອງວິດເຈັດ.

en: We are here to help! All the support you’re looking for, at your fingertips.
lo: ພວກເຮົາຍິນດີຊ່ວຍເຫຼືອ! ການສະໜັບສະໜູນທັງໝົດທີ່ທ່ານກຳລັງຊອກຫາ, ຢູ່ປາຍນິ້ວຂອງທ່ານ.

en: We are really sorry, but there has been an error. It has been logged in install_log.txt and printed below.
lo: ພວກເຮົາຂໍອະໄພຢ່າງສູງ, ແຕ່ມີຂໍ້ຜິດພາດເກີດຂຶ້ນ. ມັນໄດ້ຖືກບັນທຶກໄວ້ໃນ install_log.txt ແລະ ສະແດງຢູ່ຂ້າງລຸ່ມນີ້.

en: We suggest setting your PHP post_max_size and upload_max_filesize to at least 128M, and also increasing your max_execution_time to at least 120 seconds.
lo: ພວກເຮົາແນະນຳໃຫ້ຕັ້ງຄ່າ post_max_size ແລະ upload_max_filesize ຂອງ PHP ຂອງທ່ານເປັນຢ່າງໜ້ອຍ 128M, ແລະ ເພີ່ມ max_execution_time ຂອງທ່ານເປັນຢ່າງໜ້ອຍ 120 ວິນາທີ.

en: We support Google Authenticator or similar two factor codes. You get this secret by scanning the QR code.
lo: ພວກເຮົາຮອງຮັບ Google Authenticator ຫຼື ລະຫັດສອງປັດໄຈທີ່ຄ້າຍກັນ. ທ່ານຈະໄດ້ຮັບລະຫັດລັບນີ້ໂດຍການສະແກນລະຫັດ QR.

en: We'd love to know you're running %theme_name%. If you're happy for us to collect anonymous statistics (version number, number of displays) then please leave the box ticked. Please un tick the box if your server does not have direct access to the internet.
lo: ພວກເຮົາຢາກຮູ້ວ່າທ່ານກຳລັງໃຊ້ %theme_name%. ຖ້າທ່ານຍິນດີໃຫ້ພວກເຮົາເກັບກຳສະຖິຕິແບບບໍ່ລະບຸຊື່ (ໝາຍເລກເວີຊັນ, ຈຳນວນຈໍສະແດງຜົນ) ກະລຸນາປະຊ່ອງໝາຍຕິກໄວ້. ກະລຸນາປົດໝາຍຕິກອອກ ຖ້າເຊີບເວີຂອງທ່ານບໍ່ສາມາດເຂົ້າເຖິງອິນເຕີເນັດໂດຍກົງ.

en: Weather
lo: ສະພາບອາກາດ

en: Weather Condition
lo: ສະພາບອາກາດ

en: Weather module showing Current and Daily forecasts.
lo: ໂມດູນສະພາບອາກາດທີ່ສະແດງພະຍາກອນອາກາດປັດຈຸບັນ ແລະ ປະຈຳວັນ.

en: Web Hook triggers
lo: ຕົວສັ່ງການ Web Hook

en: Web Hook triggers can be executed when certain conditions are detected. If you would like to execute a trigger, enter the trigger code below against each event.
lo: ຕົວສັ່ງການ Web Hook ສາມາດເຮັດວຽກໄດ້ເມື່ອກວດພົບເງື່ອນໄຂບາງຢ່າງ. ຖ້າທ່ານຕ້ອງການເຮັດວຽກຕົວສັ່ງການ, ໃຫ້ປ້ອນລະຫັດຕົວສັ່ງການຂ້າງລຸ່ມນີ້ສຳລັບແຕ່ລະເຫດການ.

en: Web hook
lo: ເວັບຮຸກ

en: Web hook trigger code for this Action
lo: ລະຫັດທຣິກເກີ Web hook ສຳລັບການກະທຳນີ້

en: WebView Plugin State
lo: ສະຖານະປລັກອິນ WebView

en: Webkey Serial
lo: ເລກຊີຣຽວ Webkey

en: Webkey to this Display
lo: Webkey ໄປຍັງຈໍສະແດງຜົນນີ້

en: Webpage
lo: ໜ້າເວັບ

en: Webpages.
lo: ໜ້າເວັບ.

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Week
lo: ອາທິດ

en: Week name length
lo: ຄວາມຍາວຊື່ວັນໃນອາທິດ

en: Weekly
lo: ລາຍອາທິດ

en: Weekly Calendar - Dark
lo: ປະຕິທິນປະຈຳອາທິດ - ແບບມືດ

en: Weekly Calendar - Light
lo: ປະຕິທິນປະຈຳອາທິດ - ແບບສະຫວ່າງ

en: Welcome
lo: ຍິນດີຕ້ອນຮັບ

en: Welcome to the %productName% CMS
lo: ຍິນດີຕ້ອນຮັບສູ່ CMS %productName%

en: Welcome to the %themeName% Installation
lo: ຍິນດີຕ້ອນຮັບສູ່ການຕິດຕັ້ງ %themeName%

en: Welsh
lo: ເວລ

en: West
lo: ຕາເວັນຕົກ

en: Western Frisian
lo: ຟຣິຊຽນຕາເວັນຕົກ

en: We’d love to hear your thoughts
lo: ພວກເຮົາຢາກໄດ້ຍິນຄວາມຄິດເຫັນຂອງທ່ານ

en: What display profile should this display use? To use the default profile leave this empty.
lo: ຈໍສະແດງຜົນນີ້ຄວນໃຊ້ໂປຣໄຟລ໌ຈໍສະແດງຜົນໃດ? ເພື່ອໃຊ້ໂປຣໄຟລ໌ເລີ່ມຕົ້ນໃຫ້ປະໄວ້ຫວ່າງ.

en: What does this mean?
lo: ນີ້ໝາຍຄວາມວ່າແນວໃດ?

en: What is the source of this impression figure?
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາຂອງຕົວເລກການສະແດງຜົນນີ້ແມ່ນຫຍັງ?

en: What is the target number for this Campaign over its entire playtime
lo: ເປົ້າໝາຍຕົວເລກສຳລັບແຄມເປນນີ້ຕະຫຼອດໄລຍະເວລາການຫຼີ້ນແມ່ນເທົ່າໃດ

en: What is this users type?
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ແມ່ນປະເພດໃດ?

en: What items would you like to save?
lo: ທ່ານຕ້ອງການບັນທຶກລາຍການໃດແດ່?

en: What plugin state should be used when starting a web view.
lo: ຄວນໃຊ້ສະຖານະປລັກອິນໃດເມື່ອເລີ່ມການເບິ່ງເວັບ.

en: What separator should be used for CSV source?
lo: ຄວນໃຊ້ຕົວຂັ້ນໃດສຳລັບແຫຼ່ງ CSV?

en: What should happen when this Dataset reaches the row limit?
lo: ຄວນເຮັດແນວໃດເມື່ອຊຸດຂໍ້ມູນນີ້ຮອດຂີດຈຳກັດແຖວ?

en: What transition should be applied when this item finishes?
lo: ຄວນນຳໃຊ້ການປ່ຽນແປງໃດເມື່ອລາຍການນີ້ສິ້ນສຸດລົງ?

en: What transition should be applied when this item starts?
lo: ຄວນນຳໃຊ້ການປ່ຽນແປງໃດເມື່ອລາຍການນີ້ເລີ່ມຕົ້ນ?

en: What transition should be applied when this region is finished?
lo: ຄວນນຳໃຊ້ການປ່ຽນແປງໃດເມື່ອພື້ນທີ່ນີ້ສິ້ນສຸດລົງ?

en: What type of Campaign would you like to create?
lo: ທ່ານຕ້ອງການສ້າງແຄມເປນປະເພດໃດ?

en: What type of display is this profile intended for?
lo: ໂປຣໄຟລ໌ນີ້ມີຈຸດປະສົງສຳລັບຈໍສະແດງຜົນປະເພດໃດ?

en: What type of request needs to be made to get the remote data?
lo: ຕ້ອງໃຊ້ຄຳຮ້ອງຂໍປະເພດໃດເພື່ອເອົາຂໍ້ມູນທາງໄກ?

en: When Enabled users will be able to add media using this module.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້, ຜູ້ໃຊ້ຈະສາມາດເພີ່ມສື່ໂດຍໃຊ້ໂມດູນນີ້.

en: When Preview is Enabled users will be able to see a preview in the layout editor.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້ການສະແດງຕົວຢ່າງ, ຜູ້ໃຊ້ຈະສາມາດເຫັນຕົວຢ່າງໃນຕົວແກ້ໄຂໂຄງຮ່າງ.

en: When all day events are excluded they are removed from the list of events in the feed and wont be shown
lo: ເມື່ອເຫດການຕະຫຼອດມື້ຖືກຍົກເວັ້ນ, ພວກມັນຈະຖືກລຶບອອກຈາກລາຍການເຫດການໃນຟີດ ແລະ ຈະບໍ່ຖືກສະແດງ

en: When current events are excluded they are removed from the list of events in the feed and wont be shown.
lo: ເມື່ອເຫດການປັດຈຸບັນຖືກຍົກເວັ້ນ, ພວກມັນຈະຖືກລຶບອອກຈາກລາຍການເຫດການໃນຟີດ ແລະ ຈະບໍ່ຖືກສະແດງ.

en: When cycle based playback is enabled only 1 Layout from this Campaign will be played each time it is in a Schedule loop. The same Layout will be shown until the 'Play count' is achieved.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້ການຫຼີ້ນແບບຮອບວຽນ, ຈະມີພຽງ 1 ໂຄງຮ່າງຈາກແຄມເປນນີ້ທີ່ຈະຖືກຫຼີ້ນໃນແຕ່ລະຄັ້ງທີ່ມັນຢູ່ໃນຮອບຂອງຕາຕະລາງ. ໂຄງຮ່າງດຽວກັນຈະຖືກສະແດງຈົນກວ່າຈະບັນລຸ 'ຈຳນວນການຫຼີ້ນ' ທີ່ກຳນົດໄວ້.

en: When duration is per item the number of items must be greater than 1
lo: ເມື່ອໄລຍະເວລາແມ່ນຕໍ່ລາຍການ, ຈຳນວນລາຍການຕ້ອງຫຼາຍກວ່າ 1

en: When duration is per item the upper limit must be greater than 1
lo: ເມື່ອໄລຍະເວລາແມ່ນຕໍ່ລາຍການ, ຂອບເຂດສູງສຸດຕ້ອງໃຫຍ່ກວ່າ 1

en: When duration is per item then number of items must be 1 or higher
lo: ເມື່ອໄລຍະເວລາແມ່ນຕໍ່ລາຍການ, ຈຳນວນລາຍການຕ້ອງເປັນ 1 ຫຼື ສູງກວ່າ

en: When enabled draft Layouts will be automatically published 30 minutes after the last edit
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້, ໂຄງຮ່າງສະບັບຮ່າງຈະຖືກເຜີຍແຜ່ໂດຍອັດຕະໂນມັດ 30 ນາທີຫຼັງຈາກການແກ້ໄຂຄັ້ງສຸດທ້າຍ

en: When enabled the Folder tree state will be saved globally, each Page will remember the same state. If disabled, the Folder tree state will be saved per Page.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້, ສະຖານະໂຄງສ້າງໂຟລເດີຈະຖືກບັນທຶກໄວ້ທົ່ວໂລກ, ແຕ່ລະໜ້າຈະຈື່ສະຖານະດຽວກັນ. ຖ້າປິດໃຊ້, ສະຖານະໂຄງສ້າງໂຟລເດີຈະຖືກບັນທຶກໄວ້ຕໍ່ໜ້າ.

en: When enabled the Player will send the current layout to the CMS each time it changes. Warning: This is bandwidth intensive and should be disabled unless on a LAN.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້, ໂປຣແກຣມຫຼີ້ນຈະສົ່ງໂຄງຮ່າງປັດຈຸບັນໄປຍັງ CMS ທຸກຄັ້ງທີ່ມີການປ່ຽນແປງ. ຄຳເຕືອນ: ສິ່ງນີ້ໃຊ້ແບນວິດຫຼາຍ ແລະ ຄວນປິດໄວ້ trừ phi ຢູ່ໃນ LAN.

en: When enabled the next Widget to play will be chosen at random from the available Widgets.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້ງານ, ວິດເຈັດຕໍ່ໄປທີ່ຈະຫຼິ້ນຈະຖືກເລືອກແບບສຸ່ມຈາກວິດເຈັດທີ່ມີຢູ່.

en: When enabled, the default Transition type and duration will be applied to all widgets on this Layout.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້, ປະເພດ ແລະ ໄລຍະເວລາການປ່ຽນແປງເລີ່ມຕົ້ນຈະຖືກນຳໃຊ້ກັບທຸກວິດເຈັດໃນໜ້າສະແດງຜົນນີ້.

en: When enabled, this Connector will start providing the services it lists in its description.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້, ໂຕເຊື່ອມຕໍ່ນີ້ຈະເລີ່ມໃຫ້ບໍລິການຕາມທີ່ລະບຸໄວ້ໃນລາຍລະອຽດ.

en: When enabled, this form will automatically submit in future. Reset this in your User Profile.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້, ແບບຟອມນີ້ຈະຖືກສົ່ງໂດຍອັດຕະໂນມັດໃນອະນາຄົດ. ຕັ້ງຄ່າໃໝ່ໄດ້ໃນໂປຣໄຟລ໌ຜູ້ໃຊ້ຂອງທ່ານ.

en: When exporting a saved report to PDF, should the logo be shown on the PDF?
lo: ເມື່ອສົ່ງອອກລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້ເປັນ PDF, ໂລໂກ້ຄວນຖືກສະແດງໃນ PDF ບໍ່?

en: When filtering by multiple Tags, which logical operator should be used?
lo: ເມື່ອກັ່ນຕອງດ້ວຍຫຼາຍແທັກ, ຄວນໃຊ້ຕົວດຳເນີນການທາງເຫດຜົນໃດ?

en: When filtering by multiple names, which logical operator should be used?
lo: ເມື່ອກັ່ນຕອງດ້ວຍຫຼາຍຊື່, ຄວນໃຊ້ຕົວດຳເນີນການທາງເຫດຜົນໃດ?

en: When matching Media by Tags and name to a dynamic Playlist, this is the maximum number of allowed items that can be assigned to a dynamic Playlist
lo: ເມື່ອຈັບຄູ່ສື່ໂດຍແທັກ ແລະ ຊື່ກັບລາຍການຫຼິ້ນແບບໄດນາມິກ, ນີ້ແມ່ນຈຳນວນລາຍການສູງສຸດທີ່ອະນຸຍາດໃຫ້ມອບໝາຍໃຫ້ກັບລາຍການຫຼິ້ນແບບໄດນາມິກ

en: When no data is returned
lo: ເມື່ອບໍ່ມີຂໍ້ມູນຖືກສົ່ງຄືນ

en: When past events are excluded they are removed from the list of events in the feed and wont be shown.
lo: ເມື່ອເຫດການທີ່ຜ່ານມາຖືກຍົກເວັ້ນ, ພວກມັນຈະຖືກລຶບອອກຈາກລາຍການເຫດການໃນຟີດ ແລະ ຈະບໍ່ຖືກສະແດງ.

en: When requesting a screenshot from a display should the Thumbnail column be automatically shown if it's not visible?
lo: ເມື່ອຮ້ອງຂໍພາບໜ້າຈໍຈາກຈໍສະແດງຜົນ, ຄວນສະແດງຄໍລຳຮູບຫຍໍ້ອັດຕະໂນມັດບໍ່ ຖ້າມັນບໍ່ເຫັນ?

en: When selected, layout will be published immediately, if it should be published at a specific time, uncheck this checkbox and pick a date in the field below
lo: ເມື່ອເລືອກ, ໂຄງຮ່າງຈະຖືກເຜີຍແຜ່ທັນທີ, ຖ້າມັນຄວນຈະຖືກເຜີຍແຜ່ໃນເວລາທີ່ກຳນົດ, ໃຫ້ຍົກເລີກການໝາຍຕິກນີ້ ແລະ ເລືອກວັນທີໃນຊ່ອງຂ້າງລຸ່ມນີ້

en: When selected, your event will run according to the timezone set on the CMS, otherwise the event will run at Display local time
lo: ເມື່ອເລືອກ, ກິດຈະກຳຂອງທ່ານຈະແລ່ນຕາມເຂດເວລາທີ່ຕັ້ງໄວ້ໃນ CMS, ຖ້າບໍ່ດັ່ງນັ້ນກິດຈະກຳຈະແລ່ນຕາມເວລາທ້ອງຖິ່ນຂອງຈໍສະແດງຜົນ

en: When set to Run Intent, which intent should be run. Format is: Action|ExtraKey,ExtraMsg
lo: ເມື່ອຕັ້ງຄ່າໃຫ້ດຳເນີນການຈຸດປະສົງ, ຄວນດຳເນີນການຈຸດປະສົງໃດ. ຮູບແບບແມ່ນ: ການກະທຳ|ລະຫັດເພີ່ມເຕີມ,ຂໍ້ຄວາມເພີ່ມເຕີມ

en: When set, each Display that has this Media in its local storage, will be notified to remove it.
lo: ເມື່ອຕັ້ງຄ່າ, ທຸກຈໍສະແດງຜົນທີ່ມີສື່ນີ້ຢູ່ໃນບ່ອນເກັບຂໍ້ມູນຂອງມັນ, ຈະໄດ້ຮັບການແຈ້ງເຕືອນໃຫ້ລຶບມັນອອກ.

en: When should events be returned from?
lo: ຄວນສົ່ງຄືນເຫດການຈາກເວລາໃດ?

en: When should the Widget Loop be enabled?
lo: ຄວນເປີດໃຊ້ການຫຼີ້ນວິດເຈັດແບບວົນຊ້ຳເມື່ອໃດ?

en: When the End Time for this Widget passes should the Widget be removed from the Playlist?
lo: ເມື່ອເວລາສິ້ນສຸດຂອງວິດເຈັດນີ້ຜ່ານໄປ, ຄວນລຶບວິດເຈັດອອກຈາກລາຍການຫຼີ້ນບໍ່?

en: When the device starts and Android finishes loading, should the Player start up and come to the foreground?
lo: ເມື່ອອຸປະກອນເປີດ ແລະ Android ໂຫຼດສຳເລັດ, Player ຄວນເລີ່ມຕົ້ນ ແລະ ຂຶ້ນມາຢູ່ດ້ານໜ້າບໍ່?

en: When the monitor is 'Off' it will not be able to receive content updates. With the next timed 'On' the monitor will connect to the CMS and get content/schedule updates.
lo: ເມື່ອຈໍພາບ 'ປິດ', ມັນຈະບໍ່ສາມາດຮັບການອັບເດດເນື້ອຫາໄດ້. ເມື່ອເຖິງເວລາ 'ເປີດ' ຖັດໄປ, ຈໍພາບຈະເຊື່ອມຕໍ່ກັບ CMS ແລະ ຮັບການອັບເດດເນື້ອຫາ/ຕາຕະລາງ.

en: When there are more than one of the same element for a widget you can set the slot for each element. For example with two of the same element you'd have data slot 1 and data slot 2. If 10 items were returned slot 1 would receive items 1,3,5,7,9 and slot 2 would receive items 2,4,6,8,10.
lo: ເມື່ອມີອົງປະກອບດຽວກັນຫຼາຍກວ່າໜຶ່ງອັນສຳລັບວິດເຈັດ, ທ່ານສາມາດຕັ້ງຊ່ອງສຳລັບແຕ່ລະອົງປະກອບໄດ້. ຕົວຢ່າງ, ຖ້າມີສອງອົງປະກອບດຽວກັນ, ທ່ານຈະມີຊ່ອງຂໍ້ມູນ 1 ແລະ ຊ່ອງຂໍ້ມູນ 2. ຖ້າຂໍ້ມູນຖືກສົ່ງກັບມາ 10 ລາຍການ, ຊ່ອງ 1 ຈະໄດ້ຮັບລາຍການ 1,3,5,7,9 ແລະ ຊ່ອງ 2 ຈະໄດ້ຮັບລາຍການ 2,4,6,8,10.

en: When there is an error
lo: ເມື່ອມີຂໍ້ຜິດພາດ

en: When this campaign is scheduled alongside another campaign with the same display order, how should the layouts in both campaigns be ordered?
lo: ເມື່ອແຄມເປນນີ້ຖືກຈັດຕາຕະລາງຄຽງຄູ່ກັບແຄມເປນອື່ນທີ່ມີລຳດັບການສະແດງດຽວກັນ, ໂຄງຮ່າງໃນທັງສອງແຄມເປນຄວນຖືກຈັດລຽງແນວໃດ?

en: When this is enabled the CMS will periodically send usage information to the software authors so that improvements can be made to the product.
lo: ເມື່ອເປີດໃຊ້ງານ, CMS ຈະສົ່ງຂໍ້ມູນການໃຊ້ງານເປັນໄລຍະໆໄປຫາຜູ້ຂຽນຊອບແວ ເພື່ອໃຫ້ສາມາດປັບປຸງຜະລິດຕະພັນໄດ້.

en: When using the SSP widget you do not need to configure a share of voice, duration or min/max duration.
lo: ເມື່ອໃຊ້ວິດເジェット SSP ທ່ານບໍ່ຈຳເປັນຕ້ອງຕັ້ງຄ່າສ່ວນແບ່ງສຽງ, ໄລຍະເວລາ ຫຼື ໄລຍະເວລາຕ່ຳສຸດ/ສູງສຸດ.

en: Whether to always put the default layout into the cycle.
lo: ວ່າຈະເອົາໂຄງຮ່າງເລີ່ມຕົ້ນເຂົ້າໃນຮອບວຽນສະເໝີບໍ່.

en: Which Calendar Type should the CMS use?
lo: CMS ຄວນໃຊ້ປະເພດປະຕິທິນໃດ?

en: Which Editor should this template be available in?
lo: ແມ່ແບບນີ້ຄວນມີໃຫ້ໃຊ້ໃນຕົວແກ້ໄຂໃດ?

en: Which content types should be allowed on these displays. Most SSPs will be able to further refine this by display.
lo: ປະເພດເນື້ອຫາໃດທີ່ຄວນອະນຸຍາດໃນຈໍສະແດງຜົນເຫຼົ່ານີ້. SSP ສ່ວນໃຫຍ່ຈະສາມາດປັບປຸງສິ່ງນີ້ໃຫ້ລະອຽດຕື່ມຕາມຈໍສະແດງຜົນ.

en: Which data type does this template need?
lo: ແມ່ແບບນີ້ຕ້ອງການປະເພດຂໍ້ມູນໃດ?

en: Which days of the week should the DMA be active?
lo: DMA ຄວນເຮັດວຽກໃນມື້ໃດແດ່ຂອງອາທິດ?

en: Which days of the week should the layout be active?
lo: ໂຄງຮ່າງຄວນໃຊ້ງານໃນມື້ໃດຂອງອາທິດ?

en: Which device input should be shown
lo: ຄວນສະແດງສັນຍານເຂົ້າຈາກອຸປະກອນໃດ

en: Which direction does the text in the feed use?
lo: ຂໍ້ຄວາມໃນຟີດໃຊ້ທິດທາງໃດ?

en: Which displays would you like this DMA to apply to?
lo: ເຈົ້າຕ້ອງການໃຫ້ DMA ນີ້ນຳໃຊ້ກັບໜ້າຈໍໃດແດ່?

en: Which displays would you like to enroll with this SSP. Leave blank to enroll them all.
lo: ທ່ານຕ້ອງການລົງທະບຽນຈໍສະແດງຜົນໃດກັບ SSP ນີ້. ປະໄວ້ຫວ່າງເພື່ອລົງທະບຽນທັງໝົດ.

en: Which field would you like to use as the ID for this SSP?
lo: ທ່ານຕ້ອງການໃຊ້ຊ່ອງຂໍ້ມູນໃດເປັນ ID ສຳລັບ SSP ນີ້?

en: Which key should activate the Player information screen? A single character.
lo: ປຸ່ມໃດຄວນເປີດໃຊ້ໜ້າຈໍຂໍ້ມູນເຄື່ອງຫຼິ້ນ? ຕົວອັກສອນດຽວ.

en: Which shell commands should the Player execute?
lo: ໂປຣແກຣມຫຼີ້ນຄວນປະຕິບັດຄຳສັ່ງ Shell ໃດແດ່?

en: White
lo: ສີຂາວ

en: White and grey table with split rows.
lo: ຕາຕະລາງສີຂາວແລະສີເທົາພ້ອມແຖວທີ່ແບ່ງອອກ.

en: White listed redirect URI's that will be allowed, only application for Authorization Code Grants
lo: URI ປ່ຽນເສັ້ນທາງທີ່ຖືກອະນຸຍາດ, ສະເພາະແອັບພລິເຄຊັນສຳລັບການໃຫ້ສິດແບບລະຫັດຢືນຢັນສິດ

en: White striped table with orange header.
lo: ຕາຕະລາງລາຍສີຂາວພ້ອມຫົວຂໍ້ສີສົ້ມ.

en: Whitelist Load Balancers
lo: ລາຍຊື່ທີ່ອະນຸຍາດຂອງ Load Balancers

en: Widget
lo: ວິດເຈັດ

en: Widget Actions:
lo: ການກະທຳຂອງວິດເຈັດ:

en: Widget Compatibility
lo: ຄວາມເຂົ້າກັນໄດ້ຂອງວິດເຈັດ

en: Widget Data
lo: ຂໍ້ມູນວິດເຈັດ

en: Widget Dimensions
lo: ຂະໜາດວິດເຈັດ

en: Widget Duration
lo: ໄລຍະເວລາວິດເຈັດ

en: Widget ID
lo: ໄອດີວິດເຈັດ

en: Widget List
lo: ລາຍການວິດເຈັດ

en: Widget Name
lo: ຊື່ວິດເຈັດ

en: Widget Option not found
lo: ບໍ່ພົບຕົວເລືອກວິດເຈັດ

en: Widget Template Name
lo: ຊື່ແມ່ແບບວິດເຈັດ

en: Widget Type
lo: ປະເພດວິດເຈັດ

en: Widget cache
lo: ແຄຊຂອງ Widget

en: Widget cache?
lo: ແຄຊຂອງ Widget?

en: Widget colouring in Playlist editor
lo: ການໃສ່ສີວິດເຈັດໃນຕົວແກ້ໄຂລາຍການຫຼິ້ນ

en: Widget does not have a data type
lo: Widget ບໍ່ມີປະເພດຂໍ້ມູນ

en: Widget not found
lo: ບໍ່ພົບວິດເຈັດ

en: Widget not found at index %d
lo: ບໍ່ພົບວິດເຈັດທີ່ດັດຊະນີ %d

en: Widget not found with ID %d
lo: ບໍ່ພົບວິດເຈັດທີ່ມີ ID %d

en: Widget to Load
lo: ວິດເຈັດທີ່ຈະໂຫຼດ

en: Widgets
lo: ວິດເຈັດ

en: Widgets count
lo: ຈຳນວນວິດເຈັດ

en: Widgets of the same type, change to transfer the source to a different widget.
lo: ວິດເຈັດປະເພດດຽວກັນ, ປ່ຽນເພື່ອໂອນແຫຼ່ງຂໍ້ມູນໄປຍັງວິດເຈັດອື່ນ.

en: Widgets that have been Published will be displayed below
lo: ວິດເຈັດທີ່ຖືກເຜີຍແຜ່ແລ້ວຈະສະແດງຢູ່ຂ້າງລຸ່ມນີ້

en: Width
lo: ຄວາມກວ້າງ

en: Width must be greater than 0
lo: ຄວາມກວ້າງຕ້ອງໃຫຍ່ກວ່າ 0

en: Wind
lo: ລົມ

en: Wind Direction
lo: ທິດທາງລົມ

en: Wind Direction (degrees)
lo: ທິດທາງລົມ (ອົງສາ)

en: Wind Speed
lo: ຄວາມໄວລົມ

en: Wind Speed Unit
lo: ຫົວໜ່ວຍຄວາມໄວລົມ

en: Windows
lo: ວິນໂດ

en: Windows format Calendar?
lo: ປະຕິທິນຮູບແບບ Windows ບໍ່?

en: Windy
lo: ລົມແຮງ

en: With Selected
lo: ກັບລາຍການທີ່ເລືອກ

en: With merge selected, all Objects (Media, Layouts etc) and any sub-folders currently in the original folder will be moved to the selected folder. Original folder will be deleted
lo: ເມື່ອເລືອກຮວມ, ວັດຖຸທັງໝົດ (ສື່, Layouts ແລະ ອື່ນໆ) ແລະ ໂຟລເດີຍ່ອຍໃດໆທີ່ຢູ່ໃນໂຟລເດີເດີມຈະຖືກຍ້າຍໄປທີ່ໂຟລເດີທີ່ເລືອກ. ໂຟລເດີເດີມຈະຖືກລຶບ

en: World Clock - Analogue
lo: ໂມງໂລກ - ແບບເຂັມ

en: World Clock - Custom
lo: ໂມງໂລກ - ແບບກຳນົດເອງ

en: World Clock - Text
lo: ໂມງໂລກ - ແບບຂໍ້ຄວາມ

en: World Clock - Time and Date
lo: ໂມງໂລກ - ເວລາ ແລະ ວັນທີ

en: Write permissions are required for cache/
lo: ຕ້ອງການສິດໃນການຂຽນສຳລັບ cache/

en: Write permissions are required for web/settings.php
lo: ຕ້ອງການການອະນຸຍາດໃຫ້ຂຽນສຳລັບ web/settings.php

en: XMDS Transfer Limit in KB/month
lo: ຂີດຈຳກັດການໂອນ XMDS ເປັນ KB/ເດືອນ

en: XMR Private Address
lo: ທີ່ຢູ່ສ່ວນຕົວຂອງ XMR

en: XMR Public Address
lo: ທີ່ຢູ່ XMR ສາທາລະນະ

en: XMR Registered
lo: ລົງທະບຽນ XMR ແລ້ວ

en: XMR Registered?
lo: ລົງທະບຽນ XMR ແລ້ວບໍ່?

en: XMR WebSocket Address
lo: ທີ່ຢູ່ XMR WebSocket

en: XMR address is not set
lo: ທີ່ຢູ່ XMR ບໍ່ໄດ້ຖືກຕັ້ງຄ່າ

en: XMR is not configured for this Display
lo: XMR ບໍ່ໄດ້ຖືກຕັ້ງຄ່າສຳລັບຈໍສະແດງຜົນນີ້

en: XMR is not working on this Player yet and therefore the licence check may not occur.
lo: XMR ຍັງບໍ່ທັນເຮັດວຽກເທິງເຄື່ອງຫຼິ້ນນີ້ ແລະ ດັ່ງນັ້ນການກວດສອບໃບອະນຸຍາດອາດຈະບໍ່ເກີດຂຶ້ນ.

en: XMR is not working on this Player yet, the screenshot will be requested the next time the Player connects on its collection interval, expected %nextCollect%.
lo: XMR ຍັງບໍ່ທັນເຮັດວຽກເທິງ Player ນີ້, ພາບໜ້າຈໍຈະຖືກຮ້ອງຂໍໃນຄັ້ງຕໍ່ໄປທີ່ Player ເຊື່ອມຕໍ່ຕາມໄລຍະເວລາເກັບກຳຂໍ້ມູນ, ຄາດວ່າຈະເປັນ %nextCollect%.

en: Yahoo Currencies
lo: ສະກຸນເງິນ Yahoo

en: Yahoo Finance
lo: ການເງິນ Yahoo

en: Yahoo Stocks
lo: ຫຸ້ນ Yahoo

en: Yearly
lo: ລາຍປີ

en: Yes
lo: ແມ່ນ

en: Yesterday
lo: ມື້ວານນີ້

en: Yoruba (Nigeria)
lo: ໂຢຣູບາ (ໄນຈີເຣຍ)

en: You already own Player Version file with this name.
lo: ທ່ານມີໄຟລ໌ເວີຊັນຂອງເຄື່ອງຫຼິ້ນຊື່ນີ້ຢູ່ແລ້ວ.

en: You already own a Layout called '%s'. Please choose another name.
lo: ທ່ານມີຮູບແບບຊື່ '%s' ຢູ່ແລ້ວ. ກະລຸນາເລືອກຊື່ອື່ນ.

en: You already own a Playlist called '%s'. Please choose another name.
lo: ທ່ານມີລາຍການຫຼິ້ນຊື່ '%s' ຢູ່ແລ້ວ. ກະລຸນາເລືອກຊື່ອື່ນ.

en: You already own a Tag called '%s'. Please choose another name.
lo: ທ່ານມີແທັກຊື່ '%s' ຢູ່ແລ້ວ. ກະລຸນາເລືອກຊື່ອື່ນ.

en: You already own a display group called "%s". Please choose another name.
lo: ທ່ານມີກຸ່ມຈໍສະແດງຜົນຊື່ "%s" ຢູ່ແລ້ວ. ກະລຸນາເລືອກຊື່ອື່ນ.

en: You already set an exception for this day.
lo: ທ່ານໄດ້ຕັ້ງຂໍ້ຍົກເວັ້ນສຳລັບມື້ນີ້ແລ້ວ.

en: You are receiving this email because a password reminder was requested for your account. If you did not make this request, please report this email to your administrator immediately.
lo: ທ່ານໄດ້ຮັບອີເມວນີ້ ເນື່ອງຈາກມີການຮ້ອງຂໍການແຈ້ງເຕືອນລະຫັດຜ່ານສຳລັບບັນຊີຂອງທ່ານ. ຖ້າທ່ານບໍ່ໄດ້ຮ້ອງຂໍ, ກະລຸນາລາຍງານອີເມວນີ້ໃຫ້ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຂອງທ່ານຊາບທັນທີ.

en: You are receiving this email because two factor email authorisation is enabled in your CMS user account. If you did not make this request, please report this email to your administrator immediately.
lo: ທ່ານໄດ້ຮັບອີເມວນີ້ ເນື່ອງຈາກການຢືນຢັນຕົວຕົນສອງຂັ້ນຕອນຜ່ານອີເມວໄດ້ເປີດໃຊ້ງານໃນບັນຊີຜູ້ໃຊ້ CMS ຂອງທ່ານ. ຖ້າທ່ານບໍ່ໄດ້ຮ້ອງຂໍ, ກະລຸນາລາຍງານອີເມວນີ້ໃຫ້ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຂອງທ່ານຊາບທັນທີ.

en: You are trying to assign a Layout that is not shared with you.
lo: ທ່ານກຳລັງພະຍາຍາມກຳນົດ Layout ທີ່ບໍ່ໄດ້ຖືກແບ່ງປັນໃຫ້ທ່ານ.

en: You are viewing this Layout in read only mode, checkout by clicking on this message or from the Options menu above!
lo: ທ່ານກຳລັງເບິ່ງຮູບແບບນີ້ໃນໂໝດອ່ານເທົ່ານັ້ນ, ກວດສອບອອກໂດຍການກົດທີ່ຂໍ້ຄວາມນີ້ ຫຼື ຈາກເມນູຕົວເລືອກດ້ານເທິງ!

en: You can also add a template from an existing Layout from the Layout Editor.
lo: ທ່ານຍັງສາມາດເພີ່ມແມ່ແບບຈາກໜ້າສະແດງຜົນທີ່ມີຢູ່ແລ້ວໄດ້ຈາກໂຕແກ້ໄຂໜ້າສະແດງຜົນ.

en: You can only change to another template of the same type
lo: ທ່ານສາມາດປ່ຽນເປັນແມ່ແບບອື່ນທີ່ມີປະເພດດຽວກັນເທົ່ານັ້ນ

en: You can only set a target region on a Widget in the drawer.
lo: ທ່ານສາມາດຕັ້ງເຂດເປົ້າໝາຍໃນ Widget ໃນລິ້ນຊັກເທົ່ານັ້ນ.

en: You can only upload a maximum of %s files.
lo: ທ່ານສາມາດອັບໂຫຼດໄຟລ໌ໄດ້ສູງສຸດ %s ໄຟລ໌ເທົ່ານັ້ນ.

en: You can test passing parameters that would otherwise be set when this Data Connector is scheduled.
lo: ທ່ານສາມາດທົດສອບການສົ່ງພາຣາມິເຕີທີ່ປົກກະຕິຈະຖືກຕັ້ງເມື່ອຕົວເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນນີ້ຖືກຈັດຕາຕະລາງ.

en: You cannot assign file type %s to a playlist
lo: ທ່ານບໍ່ສາມາດກຳນົດໄຟລ໌ປະເພດ %s ໃຫ້ກັບລາຍການຫຼີ້ນໄດ້

en: You cannot change the assignment of a Layout Specific Campaign
lo: ທ່ານບໍ່ສາມາດປ່ຽນການກຳນົດຂອງແຄມເປນສະເພາະ Layout ໄດ້

en: You cannot replace this media with an item of a different type
lo: ທ່ານບໍ່ສາມາດແທນທີ່ມີເດຍນີ້ດ້ວຍລາຍການປະເພດອື່ນໄດ້

en: You cannot share the Canvas on a Layout, share the layout instead.
lo: ທ່ານບໍ່ສາມາດແບ່ງປັນ Canvas ໃນຮູບແບບໄດ້, ໃຫ້ແບ່ງປັນຮູບແບບທັງໝົດແທນ.

en: You cannot share the root folder
lo: ທ່ານບໍ່ສາມາດແບ່ງປັນໂຟນເດີຮາກໄດ້

en: You do not have access to this playlist
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດເຂົ້າເຖິງລາຍການຫຼີ້ນນີ້

en: You do not have any library files that are not in use.
lo: ທ່ານບໍ່ມີໄຟລ໌ໃນຄັງໃດໆທີ່ບໍ່ໄດ້ຖືກນຳໃຊ້.

en: You do not have permission to assign the provided Layout
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການກຳນົດ Layout ທີ່ໃຫ້ມາ

en: You do not have permission to assign this Layout
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການກຳນົດ Layout ນີ້

en: You do not have permission to assign this user
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການມອບໝາຍຜູ້ໃຊ້ນີ້

en: You do not have permission to copy this Campaign
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການສຳເນົາແຄມເປນນີ້

en: You do not have permission to delete the old version.
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດລຶບເວີຊັ່ນເກົ່າ.

en: You do not have permission to delete this profile
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການລຶບໂປຣໄຟລ໌ນີ້

en: You do not have permission to edit all the entities permissions.
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການແກ້ໄຂການອະນຸຍາດຂອງທຸກໜ່ວຍງານ.

en: You do not have permission to edit these permissions.
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການແກ້ໄຂການອະນຸຍາດເຫຼົ່ານີ້.

en: You do not have permission to edit this profile
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການແກ້ໄຂໂປຣໄຟລ໌ນີ້

en: You do not have permissions to clear this layout
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການລ້າງຮູບແບບນີ້

en: You do not have permissions to delete saved reports of this report schedule
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການລຶບລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້ຂອງຕາຕະລາງລາຍງານນີ້

en: You do not have permissions to delete the saved report of this report schedule
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການລຶບລາຍງານທີ່ບັນທຶກໄວ້ຂອງຕາຕະລາງລາຍງານນີ້

en: You do not have permissions to delete this layout
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການລຶບຮູບແບບນີ້

en: You do not have permissions to delete this report schedule
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການລຶບຕາຕະລາງລາຍງານນີ້

en: You do not have permissions to edit this layout
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການແກ້ໄຂຮູບແບບນີ້

en: You do not have permissions to pause/resume this report schedule
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການຢຸດຊົ່ວຄາວ/ດຳເນີນການຕໍ່ຕາຕະລາງລາຍງານນີ້

en: You do not have permissions to reset this report schedule
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການຕັ້ງຄ່າຕາຕະລາງລາຍງານນີ້ຄືນໃໝ່

en: You do not have permissions to use this media
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການໃຊ້ສື່ນີ້

en: You do not have permissions to view this layout
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການເບິ່ງ Layout ນີ້

en: You do not have sufficient access
lo: ທ່ານບໍ່ມີສິດເຂົ້າເຖິງພຽງພໍ

en: You have entered a duration lower than the recommended minimum, this could cause significant API charges.
lo: ທ່ານໄດ້ປ້ອນໄລຍະເວລາທີ່ຕ່ຳກວ່າຂັ້ນຕ່ຳທີ່ແນະນຳ, ນີ້ອາດເຮັດໃຫ້ເກີດຄ່າບໍລິການ API ທີ່ສຳຄັນ.

en: You have exceeded your library quota
lo: ທ່ານໃຊ້ໂຄຕ້າຄັງຂອງທ່ານເກີນກຳນົດແລ້ວ

en: You have exceeded your maximum number of authorised displays. %d
lo: ທ່ານໄດ້ເກີນຈຳນວນສູງສຸດຂອງຈໍສະແດງຜົນທີ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດແລ້ວ. %d

en: You have selected %layoutName% for export. A ZIP file will be downloaded which contains the layout, its widgets and media. It will also contain the structure for associated DataSets.
lo: ທ່ານໄດ້ເລືອກ %layoutName% ສໍາລັບການສົ່ງອອກ. ໄຟລ໌ ZIP ຈະຖືກດາວໂຫລດເຊິ່ງປະກອບດ້ວຍໂຄງຮ່າງ, ວິດເຈັດ ແລະ ສື່ຂອງມັນ. ມັນຍັງຈະມີໂຄງສ້າງສໍາລັບຊຸດຂໍ້ມູນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ.

en: You have selected a layout that you no longer have permission to use. Please reload the form.
lo: ທ່ານໄດ້ເລືອກ Layout ທີ່ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການໃຊ້ອີກຕໍ່ໄປ. ກະລຸນາໂຫຼດແບບຟອມຄືນໃໝ່.

en: You have selected media that you no longer have permission to use. Please reload the form.
lo: ທ່ານໄດ້ເລືອກສື່ທີ່ທ່ານບໍ່ມີສິດໃນການໃຊ້ອີກຕໍ່ໄປ. ກະລຸນາໂຫຼດແບບຟອມຄືນໃໝ່.

en: You must enter a command
lo: ທ່ານຕ້ອງປ້ອນຄຳສັ່ງ

en: You must have the curl extension enabled or PHP configured with "allow_url_fopen = On" for the CMS to access external resources. We strongly recommend curl.
lo: ທ່ານຕ້ອງເປີດໃຊ້ງານສ່ວນຂະຫຍາຍ curl ຫຼື ຕັ້ງຄ່າ PHP ດ້ວຍ "allow_url_fopen = On" ເພື່ອໃຫ້ CMS ເຂົ້າເຖິງຊັບພະຍາກອນພາຍນອກ. ພວກເຮົາແນະນຳໃຫ້ໃຊ້ curl.

en: You should also manually take a backup of your library.
lo: ທ່ານຄວນສຳຮອງຂໍ້ມູນຄັງຂອງທ່ານດ້ວຍຕົນເອງເຊັ່ນກັນ.

en: Your API key allows for secure communication between the CMS and the Xibo SSP connector service. It is used to orchestrate the delivery of ads to your players. Enter your API Key from Xibo.
lo: ກະແຈ API ຂອງທ່ານອະນຸຍາດໃຫ້ມີການສື່ສານທີ່ປອດໄພລະຫວ່າງ CMS ແລະ ບໍລິການເຊື່ອມຕໍ່ Xibo SSP. ມັນຖືກໃຊ້ເພື່ອຈັດການການສົ່ງໂຄສະນາໄປຫາເຄື່ອງຫຼີ້ນຂອງທ່ານ. ປ້ອນກະແຈ API ຂອງທ່ານຈາກ Xibo.

en: Your API key allows for secure communication between the CMS and the Xibo audience service. It is used to analyse your proof of play data for Ad Campaigns and retrieve reports. It is never possible to retrieve credentials.
lo: ລະຫັດ API ຂອງທ່ານອະນຸຍາດໃຫ້ມີການສື່ສານທີ່ປອດໄພລະຫວ່າງ CMS ແລະ ບໍລິການຜູ້ຊົມ Xibo. ມັນຖືກໃຊ້ເພື່ອວິເຄາະຂໍ້ມູນຫຼັກຖານການຫຼິ້ນຂອງທ່ານສຳລັບແຄມເປນໂຄສະນາ ແລະ ເອີ້ນເບິ່ງລາຍງານ. ມັນເປັນໄປບໍ່ໄດ້ທີ່ຈະດຶງເອົາຂໍ້ມູນປະຈຳຕົວ.

en: Your API key is authorised for %numberOfAuthedDisplays% displays.
lo: ລະຫັດ API ຂອງທ່ານໄດ້ຮັບອະນຸຍາດສຳລັບ %numberOfAuthedDisplays% ຈໍສະແດງຜົນ.

en: Your authentication provider could not log you in.
lo: ຜູ້ໃຫ້ບໍລິການຢືນຢັນຕົວຕົນຂອງທ່ານບໍ່ສາມາດເຂົ້າສູ່ລະບົບໃຫ້ທ່ານໄດ້.

en: Your changes will apply anywhere this Playlist is used.
lo: ການປ່ຽນແປງຂອງທ່ານຈະຖືກນຳໃຊ້ກັບທຸກບ່ອນທີ່ລາຍການຫຼີ້ນນີ້ຖືກນຳໃຊ້.

en: Your client is not the correct version to communicate with this CMS.
lo: ລູກຂ່າຍຂອງທ່ານບໍ່ແມ່ນເວີຊັ່ນທີ່ຖືກຕ້ອງເພື່ອສື່ສານກັບ CMS ນີ້.

en: Your event will be scheduled from [fromDt] to [toDt] in each of your selected Displays respective timezones
lo: ເຫດການຂອງທ່ານຈະຖືກກຳນົດເວລາຈາກ [fromDt] ເຖິງ [toDt] ໃນເຂດເວລາຂອງແຕ່ລະໜ້າຈໍທີ່ທ່ານເລືອກ

en: Your event will be scheduled from [fromDt] to [toDt] in the CMS timezone, please check this covers each of your Displays in their respective timezones.
lo: ເຫດການຂອງທ່ານຈະຖືກກຳນົດເວລາຈາກ [fromDt] ເຖິງ [toDt] ໃນເຂດເວລາຂອງ CMS, ກະລຸນາກວດສອບໃຫ້ແນ່ໃຈວ່າມັນກວມເອົາແຕ່ລະໜ້າຈໍຂອງທ່ານໃນເຂດເວລາຂອງພວກເຂົາ.

en: Your library is full. Library Limit: %s K
lo: ຄັງຂໍ້ມູນຂອງທ່ານເຕັມແລ້ວ. ຈຳກັດຄັງຂໍ້ມູນ: %s K

en: Your library is full. Library Limit: %s MB
lo: ຄັງຂໍ້ມູນຂອງທ່ານເຕັມແລ້ວ. ຈຳກັດຄັງຂໍ້ມູນ: %s MB

en: Your library reference %d does not exist.
lo: ການອ້າງອີງຫ້ອງສະໝຸດຂອງທ່ານ %d ບໍ່ມີຢູ່.

en: Your password does not meet the required complexity
lo: ລະຫັດຜ່ານຂອງທ່ານບໍ່ກົງຕາມຄວາມຊັບຊ້ອນທີ່ກຳນົດໄວ້

en: Your platform provider has configured this connector for you.
lo: ຜູ້ໃຫ້ບໍລິການແພລັດຟອມຂອງທ່ານໄດ້ຕັ້ງຄ່າຕົວເຊື່ອມຕໍ່ນີ້ໃຫ້ທ່ານແລ້ວ.

en: Zone
lo: ໂຊນ

en: Zones
lo: ໂຊນ

en: Zoom
lo: ຊູມ

en: Zoom In
lo: ຊູມເຂົ້າ

en: Zoom Out
lo: ຊູມອອກ

en: Zoom in
lo: ຊູມເຂົ້າ

en: Zoom in to see more details!
lo: ຊູມເຂົ້າເພື່ອເບິ່ງລາຍລະອຽດເພີ່ມເຕີມ!

en: Zoom out
lo: ຊູມອອກ

en: Zoom out to see timeruler!
lo: ຊູມອອກເພື່ອເບິ່ງໄມ້ບັນທັດເວລາ!

en: Zulu
lo: ຊູລູ

en: cURL is used to fetch data from the Internet or Local Network
lo: cURL ຖືກໃຊ້ເພື່ອດຶງຂໍ້ມູນຈາກອິນເຕີເນັດ ຫຼື ເຄືອຂ່າຍທ້ອງຖິ່ນ

en: checkGnu is used to verify the integrity of Player Software versions uploaded to the CMS
lo: checkGnu ຖືກໃຊ້ເພື່ອກວດສອບຄວາມສົມບູນຂອງເວີຊັ່ນຊອບແວເຄື່ອງຫຼີ້ນທີ່ອັບໂຫຼດໃສ່ CMS

en: contains
lo: ປະກອບດ້ວຍ

en: does not contain
lo: ບໍ່ປະກອບດ້ວຍ

en: does not end with
lo: ບໍ່ລົງທ້າຍດ້ວຍ

en: does not equal
lo: ບໍ່ເທົ່າກັບ

en: does not start with
lo: ບໍ່ເລີ່ມຕົ້ນດ້ວຍ

en: duration
lo: ໄລຍະເວລາ

en: ends with
lo: ລົງທ້າຍດ້ວຍ

en: equals
lo: ເທົ່າກັບ

en: for an interval of
lo: ສຳລັບໄລຍະຫ່າງຂອງ

en: gom (Latin)
lo: ກົມ (ລາແຕັງ)

en: greater than
lo: ຫຼາຍກວ່າ

en: he Category for this Help Link
lo: ໝວດໝູ່ສຳລັບລິ້ງຊ່ວຍເຫຼືອນີ້

en: hours:min:sec
lo: ຊົ່ວໂມງ:ນາທີ:ວິນາທີ

en: id
lo: ໄອດີ

en: in Menu Board
lo: ໃນກະດານເມນູ

en: in Menu Board
lo: ໃນກະດານເມນູ

en: is empty
lo: ເປັນຄ່າຫວ່າງ

en: is not empty
lo: ບໍ່ເປັນຄ່າຫວ່າງ

en: isRequired
lo: ຈຳເປັນ

en: itemTemplate
lo: ແມ່ແບບລາຍການ

en: less than
lo: ນ້ອຍກວ່າ

en: mainTemplate
lo: ແມ່ແບບຫຼັກ

en: name
lo: ຊື່

en: not found
lo: ບໍ່ພົບ

en: number of layouts
lo: ຈຳນວນໂຄງຮ່າງ

en: on the [DAY] day
lo: ໃນວັນທີ [DAY]

en: on the [POSITION] [WEEKDAY]
lo: ໃນ [WEEKDAY] ທີ [POSITION]

en: once it has connected for the first time
lo: ຫຼັງຈາກທີ່ມັນເຊື່ອມຕໍ່ເປັນຄັ້ງທຳອິດ

en: osdlock
lo: ລັອກ osd

en: reminderDt not found as next event does not exist
lo: ບໍ່ພົບ reminderDt ເນື່ອງຈາກເຫດການຕໍ່ໄປບໍ່ມີຢູ່

en: row not found
lo: ບໍ່ພົບແຖວ

en: starts with
lo: ເລີ່ມຕົ້ນດ້ວຍ

en: styleSheet
lo: ສະໄຕລ໌ຊີດ

en: total duration
lo: ໄລຍະເວລາທັງໝົດ

en: usblock
lo: ລັອກ usb

en: webOS
lo: ເວັບໂອເອສ

en: would like access to the following scopes
lo: ຕ້ອງການເຂົ້າເຖິງຂອບເຂດຕໍ່ໄປນີ້

en: you read this %readDt%.
lo: ທ່ານອ່ານສິ່ງນີ້ %readDt%.
